ua en

В рамках Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври», 22.09.2016 р. до ЧНТУ завітає знаний верхньолужицький, німецький поет, громадський діяч Бенедикт Дирліх. Метою заходу «Ми були, є і будемо: лужицькі серби та їх поезія» є популяризація Чернігівщини як культурного центру Сіверського краю, модернізація й інтеграція культури регіону у сучасний європейський простір та залучення молоді до сучасної культури.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до літературно-мистецької акції, яка відбудеться за сприяння кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. Початок о 15 годині, у 8 корпусі (вул. Козацька,1)., аудиторія 110.

Нещодавно Чернігівський національний технологічний університет гостинно прийняв у свою студентську родину 39 колишніх військовиків та членів їхніх сімей. У рамках реалізації Проекту «Україна — Норвегія» вони розпочали трьохмісячне навчання за програмою перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У Чернігові навчання в рамках програми «Професійна підготовка звільнених в запас військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню» розпочалося вже вдруге і є абсолютно безкоштовним. Нині група слухачів складається переважно з учасників антитерористичної операції.

21 вересня 2016 року ми відзначаємо 73 річницю визволення нашої землі від фашистських загарбників і День партизанської слави.

Наші серця сповнені радості за відвойоване право жити в незалежній державі, але ми з болем згадуємо мільйони загиблих на фронтах та в тилу. Спасибі нашим батька та дідам, які ціною власної крові та неймовірних страждань вибороли право на життя і свободу українського народу, віддали свої сили, досвід, талант відбудові нашого рідного Чернігівського краю. Ми завжди будемо пам'ятати їхній подвиг.

Зі святом!

На запрошення Безкоштовних курсів української мови та кафедри філософії і суспільних наук ЧНТУ до нас завітає найулюбленіший казкар українців. 22. 09. 2016 року о 13 годині, у центральному корпусі ЧНТУ (вул. Шевченка, 95,), ауд. 333.

Беріть дітей, хороший настрій або й будь-який, пан Сашко фахівець із корекції кепського настрою, - і гайда до нас.

За ініціативи народного депутата України Анни Романової та при сприянні Чернігіської міської ради викладачами та студентами-волонтерами кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного Університету ініційовано проведення масштабного маркетингового дослідження іміджу м. Чернігова.

В древньому місті над зачарованою Десною серед гостей протягом місяця буде проводитись опитування за допомогою анкет, які складені трьома мовами (українською, англійською та російською), та з використанням онлайн версії. В анкеті враховані основні питання, які допоможуть визначити ставлення туристів до нашого міста.

Шановні колеги!

Викладачі нашого університету підготували проект «Залучення мешканців міста Чернігова до формування громадянського суспільства».

Метою проекту є формування у нашому місті спільноти активних громадян, дієвої громади, яка здатна гідно вести діалог з владою, формувати, контролювати владу, впливати на її рішення з метою захисту прав та задоволення потреб жителів міста.

Проектом передбачена низка просвітницьких заходів спрямованих на підвищення політичної, правової культури, формування активної громадянської позиції мешканців міста.

Проект отримав схвальну оцінку конкурсної комісії міської ради і винесений на загальноміське голосування.

Просимо всіх небайдужих викладачів та студентів університету взяти участь у голосуванні. Проект «Залучення мешканців міста Чернігова до формування громадянського суспільства» видрукуваний у бланку «Громадський бюджет в м. Чернігові 2017р.» (у частині поточних видатків) має порядковий №4, номер за реєстрацією 15.

Секретаріат Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) оголосив про початок розгляду заявок на участь у стипендіальній програмі «Право у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів», що організовується ЮНЕП спільно з Юридичним центром Джорджтаунського Університету (м. Вашингтон, США).

До участі у програмі запрошуються фахівці з правових питань, які спеціалізуються у вищезазначеній тематиці програми та пов’язаних з нею сферах та працюють у державному секторі.

Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (NIIED) оголошує відбір студентів на навчання в Кореї. Усі студенти, які відповідають вимогам програми, мають можливість подати документи на розгляд до Консульського Відділу Посольства Республіки Корея в Україні.

Останній термін подання документів на розгляд – 7 жовтня 2016 року.

В Чернігівському національному технологічному університеті в приміщенні читального залу бібліотеки (центральний корпус університету) проходить виставка творчих робіт художниці М.М. Таїшевої, яка проводить заняття з батіку зі студентами – учасниками творчої студії “Гаудеамус”.

Виставка організована за ініціативою мистецької галереї імені В. Багіна та творчої студії “Гаудеамус”.

До Вашої уваги відкриті та очікувані конкурси програми H2020.

Огляд конкурсів.

Детальніше про участь у програмі можна дізнатись у розділі «Наукова діяльність».

Традиційно у рамках проведення тижня фізкультури і спорту, присвяченому Дню фізичної культури, студенти та викладачі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ організовують спортивно-виховний захід на базі СДЮШОР з лижних видів спорту. Цьогоріч з нагоди Дня здоров’я у заході взяли участь близько 450 студентів.

15 вересня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте відкриття осіннього семестру курсів професійної перепідготовки військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія».

Професійна перепідготовка для військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія» здійснюється за програмою «Інформаційні технології і бізнесі та WEB дизайн» у період з 15 вересня 2016 року по 29 грудня 2016 року.

Вітаємо слухачів курсів професійної перепідготовки із початком осіннього семестру і бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні.

11 вересня розпочалась підсумкова конференція та координаційна нарада за проектом ЄС Tempus «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців» (544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES - BUSEEG-RU-UA).

Делегатами на даному заході від ЧНТУ є ректор Шкарлет С.М., директор ННІ економіки Гонта О.І., декани Ремньова Л.М. та Пономаренко С.І., а також завідувач кафедри економічно теорії Кирилюк Ю.В.

Сергій Миколайович Шкарлет виступив із вітальним словом до учасників конференції, детально висвітивши у своїй доповіді питання міжнародної активності та охарактеризувавши міжнародні проекти, у реалізації яких активну участь бере наш університет.

Доцент кафедри соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій та керівник Інформаційного центру ЄС ЧНТУ Ревко Альона Миколаївна була запрошена до участі у міжнародному форумі “Economic Forum of Young Leaders” (Nowy Sacz), який є частиною світового форуму “Economic Forum” (Krynica), що проходив  5-8 вересня у Польщі.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області, спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області та за підтримки керівництва Чернігівського національного технологічного університету планує провести чергове безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для комерційних підприємств.

ГО «Чернігів Європейський» у партнерстві з Fundacja Aktywni w Europie за підтримки Польсько-Української Ради обмінів реалізовують молодіжний проект «Be social Be active».

Проект відбудеться з 14 по 21 жовтня 2016 року у Віслі, Польща.

Мета проекту: активізація участі молоді у виборах, розширення знань про демократію, права та свободи.

На учасників чекають презентації, дискусії, зустрічі та інші цікаві заходи. /p>

Міжнародний відділ запрошує ознайомитися з вересневим випуском грантових пропозицій та добіркою можливостей для студентів.

У Чернігівському національному технологічному університеті п’ятеро кращих студентів отримали стипендії Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна».

З 2004 року Фонд «Україна» постійно надає особливу підтримку студентам технічних вишів, які готують майбутніх конструкторів, інженерів, винахідників. В такий спосіб Фонд заохочує цікавість молоді до науково – практичних розробок, які б сприяли подальшому розвитку нашої держави.

Міжнародний день грамотності 2016 року святкує свій 50-річний ювілей. Це один із днів, який відзначається у всьому світі під егідою Організації Об'єднаних Націй.

Викладачі циклової комісії мови та літератури Коледжу транспорту та компютерних технологій ЧНТУ організували акцію «Розмовляйте українською правильно».

«Пам’ятка чи пам’ятник?», «Неділя чи тиждень?», «Лікувати чи лічити?», «Бути правим чи мати рацію?»– такими питаннями староста групи УТ-1508 Савенко Ганна зустріла тих, хто переступив поріг Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

6 вересня 2016 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулась підсумкова конференція за проектом ЕС Tempus «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців» (544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES - BUSEEG-RU-UA). Головними цілями конференції було визначено презентування досягнутих за проектом результатів та обмін досвідом між партнерами.

Засоби масової інформації області висвітлюють яскраві події нашого міста. Так на сайті " Корюківка  наше  місто"   розміщено ФОТОрепортаж  про  святкові заходи Дня знань в Чернігівському національному технологічному університеті.

Запрошуємо переглянути численні світлини та згадати хвилюючі миттевості свята.

ОГОЛОШЕННЯ