ua en

15 грудня о 16.00  в актовій залі ЧНТУ (вул. Шевченка, 95) відбудеться урочисте вручення дипломів ректором ЧНТУ Шкарлетом Сергієм Миколайовичем та військовим  аташе Норвегії в Україні, капітаном другого рангу Хансом Петтером Мідттуном слухачам професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія».  Запрошуємо всіх бажаючих.

До уваги студентів та науково-педагогічних працівників університету!

В рамках проекту «Україна-Норвегія» 15 грудня об 11.00 відбудеться відкриття норвезького класу в корпусі №8 (вул. Козацька 1). Запрошуємо студентів та працівників університету на урочисте відкриття.

За результатами роботи круглого столу «Чоловічий і жіночий світи: пошуки гармонії» було прийнято рішення підготувати Збірку матеріалів круглого столу.

Вимоги до публікацій

Вимоги оформлення: обсяг матеріалів до 5-ти сторінок тексту формату А-4 (до 70 знаків у рядку, до 30 рядків на сторінку).

Матеріали подаються українською мовою на електронних носіях, шрифт – Times New Roman 14, формат Windows Word 6.0 – 7.0.

УВАГА!

Інформаційний центр ЄС ЧНТУ запрошує працівників та студентів університету прийняти участь у церемонії відкриття Інформаційного центру інституту д-ра Яна-У. Сандала (Норвегія) Чернігівського національного технологічного університету. Даний захід відбудеться 14 грудня 2016 р. о 10.00 у приміщенні Інформаційного центру ЄС ЧНТУ (читальна зала бібліотеки ЧНТУ, І-137).

За ініціативи Центру ґендерної освіти ЧНТУ, в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насилля», 8 грудня для студентів ННІ Технологій була представлена лекція-презентація «Покоління прав людини». Її провели магістранти юридичного факультету Авраменко Юлія та Скрипка Олексій під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента Марущак Наталії Володимирівни.

Зустріч була приурочена Дню прав людини, який буде відзначатися 10 грудня, в межах зазначеної акції. В цей день в 1948 році ООН прийняла «Загальну декларацію прав людини», що стало однією з найбільш значущих подій ХХ ст. Цей документ затвердив природно-правову концепцію прав людини та визначив каталог універсальних прав і свобод. Студенти змогли познайомитися зі складним і тривалим шляхом визнання громадянських прав та свобод сучасної людини.

7 грудня відбулося засідання кіноклубу. Центр ґендерної освіти ЧНТУ, в рамках акції «16 днів проти насильства», запропонував переглянути художній фільм за цією тематикою. Шляхом голосування на сторінці кіноклубу було вирішено подивитися “З ворогом у ліжку” (1991 р.). Відомі актори, захоплюючий сюжет сприяли жвавому інтересу глядачів. Але жанр стрічки – кримінальний трилер, під час перегляду тримав аудиторію у напрузі.

Після демонстрації фільму відбулося обговорення. Кожен мав змогу висловити своє враження. Студенти звернули увагу, що в фільмі піднімається проблема не лише насильства чоловіка над дружиною, чоловіка над жінкою, а й людини над людиною. Юні глядачі тонко відчули, що у цій драматичній історії наголос робиться на тому, що не можна ставитися до іншої особистості як до речі, люди повинні поважати один одного, а це, в свою чергу, є запорукою щастя кожного. Згадали і про ґедерний паритет, і про Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція). Загалом перегляд був надзвичайно змістовним і цікавим для молоді.

На запрошення Безкоштовних курсів української мови до Чернігова завітає Леся Воронюк, продюсер, автор ідеї, сценарист, із презентацією фільму "Спадок нації".

Показ відбудеться 10.12.2016 о 13 год. в КМЦ (колишній кінотеатр Щорса). Фільм розповідає про значення вишивки для національної культури та для тих, хто зараз бореться за Україну на Сході, а також тих, хто відстоював українську ідею в минулому. "Спадок нації" уже побачили у багатьох містах та містечках України, а також у Німеччині, Франції, Бельгії, Чехії, Іспанії, Італії, Греції, ОАЕ та Білорусі.

Відбулося постановочне судове засідання за участю студентів груп ПР-133, ПР-134 юридичного факультету. Даний захід проходив 23 листопада 2016 в межах декади Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ.

Студенти розглянули судову справу у кримінальному провадженні за ч. 3 ст 185 (крадіжка).

6 грудня Україна відзначила День Збройних Сил.

В умовах війни з Росією свято набуває особливого значення.

Країна з почуттям глибокої вдячності вшановує своїх захисників. Керівництво звітує про успіхи у зміцненні обороноздатності держави. Ветерани, учасники бойових дій згадують драматичні події недавньої історії, живих і полеглих побратимів.

За сприяння обласного воєнкомату кафедрою філософії і суспільних наук було проведено зустріч студентів університету з ветераном АТО, учасником бойових дій, бійцем 13-го батальйону територіальної оборони Дмитром Мартиновим.

Юридичний факультет Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ запрошує всіх бажаючих відвідати заходи, що будуть проводені в межах Всеукраїнського тижня права (з 05.12.2016 р. по 09.12.2016 р.).

Цікавою і змістовною була робота круглого столу «Чоловічий і жіночий світи: пошуки гармонії». Захід проводився Чернігівським національним технологічним університетом, за ініціативи Центру ґендерної освіти ЧНТУ, в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства». Партнерами виступили Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка, Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини», Громадська організація «Ліга ділових і професійних жінок України», Головне управління статистики у Чернігівській області.

Напередодні Дня Збройних сил України у Коледжі транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ викладач предмету «Захист Вітчизни» Губко А.П. провів спортивно-виховний захід. До участі в змаганнях були залучені студенти денного відділення І курсу по 6 юнаків з кожної спеціальності та команда військовослужбовців строкової служби в/ч А2995.

Третя міжнародна науково-практична конференція «Україна – ЄС. Сучасні технології, економіка та право»

Дата: 3-7 КВІТНЯ 2017 РОКУ
Країна: СЛОВАЧЧИНА-АВСТРІЯ-УГОРЩИНА

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ
Узагальнення напрацювань фахівців із актуальних питань та аспектів співпраці між Україною та Європейським Союзом у галузях сучасної інженерії, підтримки сталого розвитку, інновацій в освіті та соціальній роботі в аспекті психології, філософії, соціології, а також теорії та практики юридичної науки, міждисциплінарних підходів та сучасних поглядів щодо перспектив в економіці, управлінні, суспільному розвитку та охороні навколишнього середовища.

В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насилля», за ініціативи Центру ґендерної освіти ЧНТУ, 8 грудня, о 12.30, ауд. 333, корп. 1 відбудеться лекція-презентація «Покоління прав людини».

Презентація підготовлена магістрантами юридичного факультету Авраменко Юлією та Скрипкою Олексієм, науковий керівник кандидат юридичних наук, доцент Марущак Наталія Володимирівна.

Запрошуються усі небайдужі студенти і викладачі університету!

Шановні науковці!

Навчально-науковий інститут економіки Чернігівського національного технологічного університету запрошує Вас до участі у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Інноваційний розвиток інформаційного суспільства: економіко-управлінські, правові та соціокультурні аспекти», яка відбудеться 23 грудня 2016 року.

7 грудня, о 18.00 відбудеться засідання кіноклубу «Новий погляд». Для перегляду пропонується художній фільм “З ворогом у ліжку” (1991).

Тема для обговорення: “Проблема насильства в українському суспільстві: погляд молоді”.

Місце проведення: вул. Козацька 1а, корп.8, ауд. 307.

Захід відбувається в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», за ініціативи Центру ґендерної освіти ЧНТУ.

У межах проведення Міжнародної акції «16 днів проти насильства» у ЧНТУ проводиться круглий стіл «ЧОЛОВІЧИЙ І ЖІНОЧИЙ СВІТИ: ПОШУКИ ГАРМОНІЇ»

Дата: 6 грудня 2016, 14.30

Місце: Чернігівський національний
технологічний університет
м. Чернігів, вул. Шевченка 95, корп. 1, ауд. 224

Мета: обговорити шляхи подолання ґендерної нерівності та досягнення ґендерного паритету як необхідної основи гармонізації суспільних відносин, що сприятиме формуванню ґендерної культури.

1 грудня представниці Центру ґендерної освіти Н. Ємець, Н. Шакун, О. Акименко та магістрантки Ю. Каламбет, М. Стронська, Д. Ольховик, Я. Ірха взяли участь в ХІ обласній науково-практичній конференції «Жінки Чернігівщини: історія і сучасність». Тема цьогорічного обговорення - «Місія сучасної жінки: виклики часу».

Конференція проводиться за ініціативи Спілки жінок України та за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

03 грудня 2016 року Чернігівський національний технологічний університет вперше провів “Техноквест”, участь в якому брали у складі 14 команд близько 70 учнів 10-11 класів м. Чернігова.

“Техноквест” є динамічною грою, яка полягає у проходженні командою маршруту за умови виконання спеціальних завдань.

В рамках квесту учасники змогли дізнатися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в університеті та спробували свої сили у радіоелектроніці, програмуванні, бухгалтерії, товарознавчій справі, працювали з осцилографом, використовували хімічні реактиви та перевіряли свої знання з англійської мови.

В середу, 30.11.16 у 8-му корпусі ЧНТУ вібулось урочисте вручення сертифікатів слухачам, що успішно пройшли курс “Основи front-end розробки” від компанії Andersen.

За результатом проходження даного курсу кращі студенти отримали можливість пройти співбесіду та стажування в компанії з майбутнім працевлаштуванням.

ОГОЛОШЕННЯ