ua en

На запрошення Безкоштовних курсів української мови до Чернігова завітає Леся Воронюк, продюсер, автор ідеї, сценарист, із презентацією фільму "Спадок нації".

Показ відбудеться 10.12.2016 о 13 год. в КМЦ (колишній кінотеатр Щорса). Фільм розповідає про значення вишивки для національної культури та для тих, хто зараз бореться за Україну на Сході, а також тих, хто відстоював українську ідею в минулому. "Спадок нації" уже побачили у багатьох містах та містечках України, а також у Німеччині, Франції, Бельгії, Чехії, Іспанії, Італії, Греції, ОАЕ та Білорусі.

Відбулося постановочне судове засідання за участю студентів груп ПР-133, ПР-134 юридичного факультету. Даний захід проходив 23 листопада 2016 в межах декади Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ.

Студенти розглянули судову справу у кримінальному провадженні за ч. 3 ст 185 (крадіжка).

6 грудня Україна відзначила День Збройних Сил.

В умовах війни з Росією свято набуває особливого значення.

Країна з почуттям глибокої вдячності вшановує своїх захисників. Керівництво звітує про успіхи у зміцненні обороноздатності держави. Ветерани, учасники бойових дій згадують драматичні події недавньої історії, живих і полеглих побратимів.

За сприяння обласного воєнкомату кафедрою філософії і суспільних наук було проведено зустріч студентів університету з ветераном АТО, учасником бойових дій, бійцем 13-го батальйону територіальної оборони Дмитром Мартиновим.

Юридичний факультет Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ запрошує всіх бажаючих відвідати заходи, що будуть проводені в межах Всеукраїнського тижня права (з 05.12.2016 р. по 09.12.2016 р.).

Цікавою і змістовною була робота круглого столу «Чоловічий і жіночий світи: пошуки гармонії». Захід проводився Чернігівським національним технологічним університетом, за ініціативи Центру ґендерної освіти ЧНТУ, в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства». Партнерами виступили Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка, Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини», Громадська організація «Ліга ділових і професійних жінок України», Головне управління статистики у Чернігівській області.

Напередодні Дня Збройних сил України у Коледжі транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ викладач предмету «Захист Вітчизни» Губко А.П. провів спортивно-виховний захід. До участі в змаганнях були залучені студенти денного відділення І курсу по 6 юнаків з кожної спеціальності та команда військовослужбовців строкової служби в/ч А2995.

Третя міжнародна науково-практична конференція «Україна – ЄС. Сучасні технології, економіка та право»

Дата: 3-7 КВІТНЯ 2017 РОКУ
Країна: СЛОВАЧЧИНА-АВСТРІЯ-УГОРЩИНА

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ
Узагальнення напрацювань фахівців із актуальних питань та аспектів співпраці між Україною та Європейським Союзом у галузях сучасної інженерії, підтримки сталого розвитку, інновацій в освіті та соціальній роботі в аспекті психології, філософії, соціології, а також теорії та практики юридичної науки, міждисциплінарних підходів та сучасних поглядів щодо перспектив в економіці, управлінні, суспільному розвитку та охороні навколишнього середовища.

В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насилля», за ініціативи Центру ґендерної освіти ЧНТУ, 8 грудня, о 12.30, ауд. 333, корп. 1 відбудеться лекція-презентація «Покоління прав людини».

Презентація підготовлена магістрантами юридичного факультету Авраменко Юлією та Скрипкою Олексієм, науковий керівник кандидат юридичних наук, доцент Марущак Наталія Володимирівна.

Запрошуються усі небайдужі студенти і викладачі університету!

Шановні науковці!

Навчально-науковий інститут економіки Чернігівського національного технологічного університету запрошує Вас до участі у V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Інноваційний розвиток інформаційного суспільства: економіко-управлінські, правові та соціокультурні аспекти», яка відбудеться 23 грудня 2016 року.

7 грудня, о 18.00 відбудеться засідання кіноклубу «Новий погляд». Для перегляду пропонується художній фільм “З ворогом у ліжку” (1991).

Тема для обговорення: “Проблема насильства в українському суспільстві: погляд молоді”.

Місце проведення: вул. Козацька 1а, корп.8, ауд. 307.

Захід відбувається в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», за ініціативи Центру ґендерної освіти ЧНТУ.

У межах проведення Міжнародної акції «16 днів проти насильства» у ЧНТУ проводиться круглий стіл «ЧОЛОВІЧИЙ І ЖІНОЧИЙ СВІТИ: ПОШУКИ ГАРМОНІЇ»

Дата: 6 грудня 2016, 14.30

Місце: Чернігівський національний
технологічний університет
м. Чернігів, вул. Шевченка 95, корп. 1, ауд. 224

Мета: обговорити шляхи подолання ґендерної нерівності та досягнення ґендерного паритету як необхідної основи гармонізації суспільних відносин, що сприятиме формуванню ґендерної культури.

1 грудня представниці Центру ґендерної освіти Н. Ємець, Н. Шакун, О. Акименко та магістрантки Ю. Каламбет, М. Стронська, Д. Ольховик, Я. Ірха взяли участь в ХІ обласній науково-практичній конференції «Жінки Чернігівщини: історія і сучасність». Тема цьогорічного обговорення - «Місія сучасної жінки: виклики часу».

Конференція проводиться за ініціативи Спілки жінок України та за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

03 грудня 2016 року Чернігівський національний технологічний університет вперше провів “Техноквест”, участь в якому брали у складі 14 команд близько 70 учнів 10-11 класів м. Чернігова.

“Техноквест” є динамічною грою, яка полягає у проходженні командою маршруту за умови виконання спеціальних завдань.

В рамках квесту учасники змогли дізнатися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в університеті та спробували свої сили у радіоелектроніці, програмуванні, бухгалтерії, товарознавчій справі, працювали з осцилографом, використовували хімічні реактиви та перевіряли свої знання з англійської мови.

В середу, 30.11.16 у 8-му корпусі ЧНТУ вібулось урочисте вручення сертифікатів слухачам, що успішно пройшли курс “Основи front-end розробки” від компанії Andersen.

За результатом проходження даного курсу кращі студенти отримали можливість пройти співбесіду та стажування в компанії з майбутнім працевлаштуванням.

02.12.2016 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся II (обласний) етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів університетів та інститутів. У конкурсах взяли участь 30 студентів – призерів та переможців I етапу цих конкурсів. Учасників привітав Новомлинець Олег Олександрович, перший проректор Чернігівського національного технологічного університету.

1 грудня 2016 року у Навчально-науковому інституті управління та адміністрування в рамках фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені-2016» серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова відбувся півфінал конкурсу творчих та наукових робіт на тему: «Чернігів – майбутній».

Захід відбувся в центральному корпусі Чернігівського національного технологічного університету, куди були запрошені учасники конкурсу, їх наукові керівники, а також директори шкіл.

З вітальним словом виступив директор ННІ управління та адміністрування Стрілець Микола Іванович та подякував присутнім за участь у конкурсі, побажав натхнення і творчих злетів.

2 грудня 2016 р. в Інституті права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету керівником Центру інклюзивної освіти, кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри соціальної роботи Острянко Т. С. для науково-педагогічних працівників з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю було проведено навчально-методичний семінар «Етика спілкування з людьми з інвалідністю». Мета заходу – сприяти розвитку навичок коректної поведінки науково-педагогічних працівників по відношенню до осіб з інвалідністю.

Студентка 4 курсу юридичного факультету Яна Хоменко взяла участь у ХІІ Всеукраїнській школі з судочинства. Ця Школа була продовженням серії вже культових шкіл, що почали свою історію у лютому 2011 року і викликали великий інтерес юридичної спільноти. Правнича школа являла собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем сучасного судочинства та розвитку навичок молодих юристів.

30 листопада студенти 4 курсу ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ мали змогу відвідати Чернігівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС. Під час даного заходу студенти мали можливість ознайомитися з особливостями проведення різного роду експертиз, в тому числі трасологічних, балістичних та інших. Досить детально експерти розповіли про процес експертизи підроблених документів.

Захід проведено з ініціативи кафедри кримінального права та правосуддя.

25 листопада студенти спеціальностей «Лісове господарство» та «Агрономія» ННІ управління та адміністрування факультету життєдіяльності, природокористування і туризму ЧНТУ прослухали лекцію та мали можливість тестувати інструмент від провідного виробника бензо-електроінструментів STIHL. Це було не лише цікаво, але й неймовірно корисно, особливо для майбутніх фахівців лісу.

ОГОЛОШЕННЯ