ua en

За підтримки волонтерів Корпусу Миру США, в ЧНТУ розпочинає свою діяльність English Speaking Club для учнів 9 - 10-х класів шкіл м. Чернігова. Перша зустріч вже 15 квітня!

Враховуючи вимоги Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року №656, яким передбачається наявність документів, які підтверджують міжнародний досвід кандидата на отримання звання, запрошуємо науково-педагогічних працівників пройти дистанційне стажування на базі компанії CONSILIUM LIMITED LIABILITY COMPANY, за результатами якого кожному учаснику буде видано сертифікат міжнародного зразка.

Заняття для викладачів проводяться висококваліфікованими науковцями та практиками з відповідної сфери, мета яких поділитися корисною та актуальною інформацією, оновити теоретичні та практичні знання у зв’язку з підвищенням вимог до рівня кваліфікації.

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України № 389 від 8.04.2016 р. та на підставі рішень Ліцензійної комісії МОН України (протокол № 3/2 від 08 квітня 2016 року) розширити провадження освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні (доктор філософії) у Чернігівському національному технологічному університеті за такими спеціальностями:

  • 051– Економіка,
  • 071– Облік і оподаткування,
  • 072 – Фінанси, банківська справа та страхування,
  • 073 – Менеджмент,
  • 074 – Публічне управління та адміністрування,
  • 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,
  • 122 – Комп’ютерні науки та інформаційні технології,
  • 132 – Матеріалознавство,
  • 133 – Галузеве машинобудування,
  • 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Міжнародний відділ запрошує студентів та науково-педагогічних працівників ознайомитися з квітневим випуском дайджесту грантів.

Спортивний фестиваль серед факультетів та коледжів Чернігівського національного технологічного університету «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ ЧНТУ 2016», що стартував 29 березня 2016 року змаганням із настільного тенісу, прямує до фінішу.

Окрім особистих результатів, учасники та команди під час попередніх етапів спортивного фестивалю приносили рейтингові бали своїм факультетам і коледжам. Після змагань з трьох видів спорту маємо попередні результати рейтингу, що відображені в таблиці.

Усе знесла й перемогла
його любові сила.
його великого вогню
і смерть не погасила.
Леся Українка

Весна приходить разом з генієм. Щороку в нашому університеті весна розпочинається зі святкування Шевченкової річниці. Творчість великого Кобзаря надихає нас і через два століття.

Щороку під час святкування Шевченківської весни в ЧНТУ відзначають літераторів-початківців, тих, хто робить перші кроки на літературній ниві.

6 квітня в актовій залі університету пройшли Урочистості з нагоди підведення підсумків творчих та літературних конкурсів, присвячених 202-й річниці від дня народження Тараса Шевченка: Четвертого конкурсу літераторів ЧНТУ та загальноуніверситетського мовно-літературного конкурсу «Мій Шевченко». Автори найкращих робіт отримали дипломи та подарунки.

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Доводимо до вашого відома, що дата проведення Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «ЮНІСТЬ НАУКИ – 2016: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА» переноситься з 20-21 квітня 2016 року на 18-19 травня 2016 року.

Термін подання інформації про засідання секцій (підсекцій) та термін подання тез подовжено до 06 травня 2016 року.

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Доводимо до вашого відома, що дата проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі» переноситься з 20-21 квітня 2016 року на 18-19 травня 2016 року.

Термін подання інформації про засідання секцій (підсекцій) та термін подання тез подовжено до 06 травня 2016 року.

Студенти напряму підготовки «Агрономія» ННІ Управління та адміністрування, факультету життєдіяльності, природокористування і туризму відвідали фермерське господарство «Напорівське» с. Лукашівка.

Майбутні агрономи ознайомились з сучасною технікою, що є в розпорядженні господарства, дослідили посіви озимої пшениці після зимівлі, а також прийняли участь в посіві люпину. На практиці студенти визначили норму висіву люпину, відрегулювали сівалку на вказану норму та ознайомились з способом руху посівного агрегату в полі.

Студенти отримали практичні навички, які в майбутньому будуть застосовувати в подальшій роботі за фахом.

В інформаційно-бібліографічному відділі наукової бібліотеки ЧНТУ (1 корп.) 12.04.2016 р. відкривається літературна виставка "Від космічної мрії до польоту в космос", присвячена Міжнародному дню польоту людини в космос.

Запрошуємо всіх бажаючих до кім. 138. корп. 1.

8 квітня 2016 р. ЧНТУ відвідали представники Міжнародної академії наук і вищої освіти (Лондон, Великобританія), Всеукраїнського академічного союзу, а також Центру стратегічних ініціатив і прогресивного розвитку.

Гості зустрілись з керівництвом університету та обговорили можливості співпраці. Усім бажаючим співробітникам та студентам університету було презентовано «Глобальний міжнародний науково-аналітичний проект» (GISAP). Представники МАНВО розповіли про усі аспекти проекту і закликали до участі.

Наприкінці зустрічі було підписано угоду про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом і Міжнародною академією наук та вищої освіти.

З метою всебічного інформування студентів про діяльність українського парламенту, поширення ідей українського парламентаризму, вивченння законодавчих процесів у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ було організовано екскурсію студентів до Верховної Ради України.

Вітаємо студентську команду ЧНТУ з перемогою в першості м. Чернігова з волейболу серед чоловічих команд сезону 2015-2016 рр. Бажаємо нових успіхів та перемог!

Кафедра фізичного виховання!

Національна мережа партнерських університетів «Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад» за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» оголошує V Всеукраїнський конкурс наукових робіт з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Наукові роботи мають ґрунтуватись на результатах самостійного дослідження одного з аспектів розвитку громад в Україні. Переможці, які посядуть І-ІІІ місця, будуть нагороджені цінними призами. Кращі роботи будуть опубліковані окремою збіркою.

Навчально-науковий інститут права і соціальних технологій ЧНТУ запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів «Проблеми захисту прав та свобод людини і громадянина», яка відбудеться у ЧНТУ 19–20 травня 2016 року.

З 28 по 31 березня в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проводились навчання студентів-волонтерів з питань безпеки життєдіяльності.

В групі волонтерів від Чернігівського національного технологічного університету були студенти 2 і 3 курсів ННІ Управління та адміністрування, факультету життєдіяльності, природокористування і туризму.

30 березня 2016 року в Сумському державному університеті відбулася науково-практична конференція, яка є фінальним етапом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Машинознавство».

На конкурс були представлені  понад сто робіт з 25 вищих навчальних закладів України.

На цей конкурс представлена і наукова робота студентів механіко-технологічного факультетунашого університету Завертаного Романата Лапи Миколи.

Робота була високо оцінена журі Конкурсу та відзначена дипломом ІІ ступеню.

Наукова робота виконана під керівництвом професора кафедри автомобільного транспорту та галузевого машинобудування Кальченка В.В. та доцента Акимова О.О.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ЧНТУ запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «ЮНІСТЬ НАУКИ – 2016: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА» 20-21 квітня 2016 року

Тези доповідей будуть представлені на сайті університету у розділі «Наукова діяльність. Конференції» у електронному збірнику, який можна буде скачати в PDF-форматі за адресою: http://www.stu.cn.ua/staticpages/conference/.

З метою популяризації та впровадження ідей ґендерної рівності в навчально-виховний процес, підтримки кращих творів фотомистецтва з 12 вересня по 30 вересня 2016 р.  відбудеться університетська фотовиставка ««Чоловічий і жіночий світи: пошуки гармонії».

До участі у фотовиставці запрошуються професійні фотографи та аматори.

Успішно розпочався чемпіонат чернігівської області з волейболу серед чоловічих команд суперліги сезону 2016 року для збірної команди ЧНТУ, яка в першому турі перемогла команду ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка, збірну м. Короп та стала переможцем Ніжинської відкритої волейбольної ліги.

Кафедра фізичного виховання
ОГОЛОШЕННЯ