ua en

День вишиванки – не офіційне й відносно молоде, проте дуже улюблене народне свято. Цього дня заведено одягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями чи деінде.

Традиційно День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена» Мурай Альона, здобувачка вищої освіти 3 курсу спеціальності 075 «Маркетинг» за заочну участь в XXIV Міжнародній науковій конференції студентів, магістрантів та аспірантів «Сучасне суспільство, профспілки та проблеми молоді» Гомельської філії Міжнародного університету «МИТСО» (23.04.2020 р., м. Гомель).

У секції «Актуальні проблеми теорії і практики маркетингу та логістики тези Мурай Альони на тему: «Використання нейромаркетингу в сфері туризму» отримали відзнаку завдяки допомозі в підготовці до конференції наукового керівника – доцента, к.е.н. Полковниченко Світлани Олександрівни.

Щиро вітаємо Альону та її керівника! Бажаємо подальших творчих успіхів на науковій ниві!

Шістдесят років тому, 11 травня 1960 року, відбулася історична подія для міста Чернігова, для Чернігівської області, для всієї України і для нас з Вами! Шістдесят років тому Розпорядженням Ради Міністрів Української РСР № 651 у  місті Чернігові було створено загальнотехнічний факультет, підпорядкований відомому флагману світової освіти - Київському політехнічному інституту.

За всі ці роки й до сьогодні наш навчальний заклад, разом зі студентами і колективом, пройшов яскравий, цікавий, бурхливий і творчий шлях, насичений різноманітними подіями. Крізь весь цей шлях червоною лінією закарбувалися цілеспрямованість та запал до навчання студентів, професіоналізм колективу та найвищий ґатунок випускників.

З перших років заснування і дотепер наш колектив був і є об’єднаним навколо благородної місії — підготовки висококваліфікованого та свідомого фахівця – патріота своєї Батьківщини.

Сьогодні Національний університет “Чернігівська політехніка” об’єднує в собі кращі традиції вітчизняних наукових шкіл і, зокрема, нашої Alma Mater – НТУ “КПІ” імені Ігоря Сікорського, Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці, Чернігівського комерційного коледжу, Чернігівського коледжу транспорту та комп’ютерних технологій, Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Ми впевнено посідаємо чільне місце у першій п’ятдесятці кращих закладів освіти України, ми пишаємося нашими студентами, колегами-викладачами і випускниками та впевнено крокуємо вперед – до подальших звершень! А запорукою нашого успіху є злагоджена командна робота усього колективу. Ми вболіваємо за успіх кожного з Нас і радіємо успіхам кожного з Нас!

Щиро вітаю Вас з нашим 60-річчям!

Відчуваю гордість за кожного з Вас та щасливий працювати пліч-о-пліч разом з Вами!

Бажаю незгасної енергії і наснаги для подальших звершень, бажаю успіхів у всьому, бажаю творити й надалі добрі справи, які закарбуються на сторінках славетної історії нашого Університету, та заради успішного майбутнього нашої Великої України!

З глибокою повагою до Вас Сергій Шкарлет
Автор відео Гут Г.П.

Фундація “Фонд Співпраці” та Агенція Регіонального Розвитку, в рамках проекту “Підтримка українських мікро і МСП, зокрема, для компаній, що перебувають у стадії стартапу” запрошують  прийняти участь в одному з заходів "Польсько-Український Міст для Стартапів", якій відбудеться  04.06.2020 та складатиметься  з двох частин:

  • коротка лекція на  "Інноваційне підприємництво",
  • онлайн пітч-сесія відібраних проектів.

На період карантину закликаю Вас бути відповідальними та максимально дотримуватись відповідних правил та рекомендацій!

Карантин – це не відпустка, не канікули та не відпочинок!

Це перш за все час максимальної самомобілізації та спроби вийти з кризи більш сильними, а наша з Вами сила перш за все у сучасних знаннях, корисних практичних навичках та вміннях.

На період карантину навчальний процес ні в якому разі не припиняється, лише змінюється його форма – відбувається у дистанційному режимі.

Закликаю всіх Колег-викладачів максимально використати усі можливості дистанційного навчання задля безперервності освітнього процесу, створення умов для набуття нових предметних знань, формування та розвитку відповідних вмінь і навичок.

Студентів та Аспірантів закликаю до відповідального навчання і самовдосконалення!

Для організації дистанційного навчання, додатково до системи Moodle, Telegram-чатів, соціальних мереж, можна використовувати можливості безкоштовного навчання на найкращих навчальних сайтах світу, і зокрема таких:

Будьте Здорові!

З повагою до Вас Сергій Шкарлет

13 травня 2020 р. з нагоди Дня науки в Україні та з метою популяризації науки та інновацій відбувся круглий стіл «Штучний інтелект: сучасні технології та соціальні виміри. Можливості та загрози».

Захід відбувся в он-лайн форматі з ініціативи кафедри соціальної роботи і кафедри інформаційних технологій та програмної інженерії НУ «Чернігівська політехніка». Учасниками круглого столу стали також здобувачі вищої освіти – члени Наукового товариства та Наукового гуртка факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації.

11-12 травня в м. Чернігів пройшли Дні кар'єри ЄС 2020 за підтримки Представництва ЄС в Україні та Euroquiz.org.ua в рамках проекту "“Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”. В цьому році заходи пройшли в онлайн форматі. За два дні більше ніж 600 людей долучились до тренінгів та панельної дискусії.

У зв’язку з продовженням карантину відповідно до постанови КМУ № 343 від 04.05.2020 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» наказом ректора № 75 від 08.05.2020 внесено зміни до наказу № 38 від 11.03.2020 «Про запровадження карантину» (в редакції згідно наказу ректора № 50 від 17.03.2020), продовжено карантин в Чернігівському національному технологічному університеті по 22 травня 2020 р., а також затверджено рекомендації щодо проведення атестації та літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 навчального року.

Семінар з основ роботи в Moodle від 08.05.2020.

Пам'ять про Другу світову війну непідвладна часу.

Народ України один з тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового рівня.

Схиляємо голови перед мільйонами героїв, які назавжди залишилися на полях війни, віддаємо шану всім тим, хто захищав рідну землю від нацизму.

Студенти, викладачі та співробітники університету висловлюють слова безмежної вдячності Вам, шановні ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни. Саме Ви є для нас прикладом любові до Батьківщини, щирої віри у майбутнє нашої Незалежної Держави!

9 квітня 2020 року відбулась I Міжнародна науково–практична конференція “Інноваційні технології бізнесу, природокористування і туризму” (у заочному форматі).

Наукові напрями конференції зацікавили понад 100 учасників із України, Норвегії, Азербайджану та Казахстану. Найбільша кількість наукових праць надійшла від здобувачів вищої освіти та молодих вчених. Щиро дякуємо учасникам конференції за науковий внесок у дослідження актуальних питань у сфері бізнесу, природокористування і туризму.

29 квітня 2020 р. відбувся вебінар, присвячений можливостям впливу на виконання владою зобов'язань щодо Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в рамках реалізації Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок "Голос жінки має силу – 2020".

До участі в заході долучилися завідувачка кафедри цивільного, господарського права та процесу, амбасадора проєкту І.М. Колодій та доцентка кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню, координаторка проєкту Н.А.Ємець.

Вітаємо здобувачку 4 курсу спеціальності «Менеджмент» Чорну Катерину Олександрівну та її наукового керівника доктора економічних наук, доцента кафедри менеджменту та державної служби Попело Ольгу Володимирівну з перемогою у Міжнародному конкурсі наукових студентських статей «Регіональні аспекти розвитку малого підприємництва: проблеми та шляхи вирішення».

Вітаємо з перемогою і бажаємо вдалого втілення усіх творчих задумів, наснаги, успіхів, нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя!

Пішов з життя д.т.н., професор Зорін Владлен Володимирович, який вніс великий вклад у становлення електроенергетичного напряму підготовки в нашому університеті

27 квітня 2020 року на 93-у році життя після тривалої хвороби помер видатний на пострадянському просторі вчений-електроенергетик, Академік академії наук вищої освіти України, доктор технічних наук, професор Зорін Владлен Володимирович.

У 2000 році він був запрошений до Чернігівського державного технологічного університету, де працював до 2007 року за сумісництвом на посадах завідувача кафедри та професора кафедри електротехніки та автоматики (зараз кафедра електричних систем і мереж). Його знання та досвід допомогли становленню в нашому університеті електроенергетичного напряму підготовки. Владлен Володимировича багато сил приділяв роботі зі студентами, для яких викладав дисципліни: «Електричні системи і мережі», «Системи електропостачання» та «Математичні задачі електроенергетики», керував дипломними проектами. Він вніс суттєвий вклад у створення навчально-методичного забезпечення та підготовку кадрів вищої кваліфікації.

Світла пам’ять про Владлена Володимировича завжди житиме в серцях його друзів, учнів та колег.

За результатами Міжнародного  конкурсу наукових студентських статей  «Регіональні аспекти розвитку малого підприємництва: проблеми та шляхи вирішення» (м. Могильов, Республіка Білорусь), в якому прийняли участь понад 100 студентів із 4 країн,  дипломами 2-го і 3-го ступенів нагороджені наші  здобувачі вищої освіти  спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Управління персоналом та економіки праці»  Ревенок Марина  Олегівна (1-й курс магістратури)  та Лук’яшко Марина Ігорівна (3- курс бакалаврату).

Щиро вітаємо їх з перемогою  та  висловлюємо  подяку  за високий рівень конкурсних робіт науковим керівникам - доцентам  кафедри управління персоналом та економіки праці Мекшун Людмилі Миколаївні та Холодницькій Аллі Вячеславівні.

В рамках реалізації проєкту «Голос жінки має силу 2020» відібрані п’ять амбасадорок: Тетяна Децюк, Світлана Задорожна, Інна Колодій, Олена Панченко, Ольга Тимченко. Саме вони стануть авангардом впровадження мети проєкту в Чернігівській області.

Дівчата вже мають певні досягнення – підготували свої міні проєкти, формують команди, ведуть власні блоги на платформі проєкту «MustPost.tuday» та платформі Національного університету «Чернігівська політехніка» «Чернігівська блогосфера».

У зв’язку з продовженням карантину відповідно до постанови КМУ № 291 від 22.04.2020 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» наказом ректора № 57 від 27.03.2020 внесено зміни до наказу № 38 від 11.03.2020 «Про запровадження карантину» (в редакції згідно наказу ректора № 50 від 17.03.2020) та продовжено карантин в Чернігівському національному технологічному університеті по 11 травня 2020 р.

Нагадуємо, що 2019-2020 навчальний рік в університеті завершиться своєчасно згідно затвердженого графіку навчального процесу (https://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/grafik19-6.pdf).

Також нагадуємо всім викладачам про необхідність дотримання рекомендацій щодо організації освітнього процесу в Чернігівському національному технологічному університеті на період карантину.

ОГОЛОШЕННЯ