ua en

Відповідно до змін внесених до постанови КМУ № 1047 від 28.12.2016 р. стипендії за січень 2017 року будуть виплачені у старому розмірі. Університетом кошти будуть перераховані на карткові рахунки студентів відразу після їх надходження на рахунок ЧНТУ в державній казначейській служби України (очікується до кінця січня).

Стипендії у новому розмірі будуть виплачуватися з лютого 2017 року.

20 січня 2017 р. відбулись традиційні збори "Чернігівського земляцтва" в м. Києві, для земляків була організована туристична виставка, на якій були представлені досягнення творчих, наукових колективів, громадських організацій. В зібранняі прийняла участь делегація викладачів кафедри туризму Чернігівського національного технологічного університету ( зав. кафедри туризму Коваль П. Ф., доценти: Роговий А. В., Бриль К. Г.).

19 та 20 січня 2017 року у актовій залі 8-го корпусу ЧНТУ відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів ступіня магістр за спеціальністю "Управління персоналом та економіка праці".

Здобувачі вищої освіти представили свої дослідження з актуальних питань управління персоналом та економіки праці, а також запропонували власні ідеї щодо покращення кадрової роботи, процесів мотивації та стимулювання, формування та ефективного використання персоналу, його розвитку та продуктивності праці тощо.

В ході захисту активно використовувалися мультимедійні засоби.

Комісія, ретельно вивчивши матеріали предсавлених до зихисту досліджень, ставила здобувачам вищої освіти питання для встановлення відповідності засвоєних здобувачами ступіня магістр рівня та обсягу знань, умінь, інших компетентностей вимогам стандартів вищої освіти.

Врахувавши всі аспекти захисту кожного здобувача вищої освіти, його відповіді на поставлені запитання комісія після нетривалого обговорення проінформувала про результати захисту випускних кваліфікаційних робіт.

Вітаємо з успішним захистом !!!

Відповідно до п.2. ч.7 ст. 73 Закону України "Про вищу освіту" та рішення вченої ради від 10.01.2017 року (протокол №1), з ІІ семестру 2016/2017 навчального року збільшується вартість підготовки здобувачів вищої освіти в межах офіційно визначеного індексу інфляції за 2016 рік 12,4 %.

Нова вартість підготовки для осіб, які навчаються за договорами, що укладені протягом 2015 року, приведено у додатках 1-3.

Нова вартість підготовки для осіб, які навчаються за договорами, що укладені протягом 2016 року, приведено у додатках 4-6.

Особи, які навчаються за договорами, що укладені протягом 2015 року повинні укласти додаткові угоди до 17.02.2017 року (з питань підписання угод звертатися до Мельник Любов Миколаївни – І корпус, к. 225).

За додатковою інформацією прохання звертатися до деканів факультетів

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

З нагоди Дня Соборності бажаємо Україні й українському народу незламного духу, єдності, злагоди та миру!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові за сприяння та підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України у листопаді 2016 року - квітні 2017 року проводить II Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради’життя».

Конкурс проводиться на території України та Литовської Республіки серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки.

Міністерство освіти і науки інформує, що товариство з обмеженою відповідальністю «Премія «Диво-Дитина» за підтримки Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Міністерства соціальної політики, Державної служби надзвичайних ситуацій у 2017 році проводить Всеукраїнську премію «Диво-дитина».

У рамках Європейського проекту Culture Themes кафедра управління персоналом та економіки праці Чернігівського національного технологічного університету взяла участь у Міжнародному флеш-мобімузейних селфі.

Цьогоріч в Україні ця акція проходить вже втретє, а тому кафедра активно підтримала Національний архітектурно-історичний заповідник "Чернігів - стародавній". До речі, до участі у акції долучилося 20 музейних установ з 13 областей.

У зв’язку з запровадженням з 01.01.2017 р. виплат соціальних стипендій органами соціального захисту населення через вищі навчальні заклади, відповідно до постанови КМУ №1045 від 28.12.2016 р., студенти наступних пільгових категорії:

  • дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
  • особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; - шахтарям, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки;
  • особам, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менш як 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами І або ІІ групи;
  • особам, які визнані учасниками бойових дій та їхнім дітям;
  • дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів;
  • дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадського протесту;
  • дітям, які є внутрішньо переміщеними особами

повинні надати до бухгалтерії ЧНТУ (Богдан Оксана Леонідівна) відповідну заяву та документи, перелік яких додається.

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

  • 40 стипендій за бакалаврськими та магістерськими програмами за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямками підготовки;
  • 20 стипендій за магістерськими програмами повного циклу за технічними та медичними напрямками;
  • 40 стипендій для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.

В рамках програми "Стипендії Туреччини" Турецька Республіка надає стипендії на навчання у вищих навчальних закладах Туреччини на рівнях "магістр" та "доктор". Стипендія покриває плату за навчання, транспортні витрати,медичне страхування, річні курси турецької мови (за потреби) та кошти на проживання.

Заявки на 2017-2018 навчальний рік приймаються з 16 січня 2017 року по 17 лютого 2017 року на сторінці www.turkiyeburslari.gov.tr

Детальна інформація доступна за посиланням: www.turkiyeburslari.gov.tr/wp-content/uploads/2016/08/00_APPLICANT.pdf

Сумський державний університет 22-26 травня 2017 року проводить ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Системи розробки та постановки продукції на виробництво. Індустрія 4.0. Сучасний напрямок автоматизації та обміну даними в виробничих технологіях»

Відповідно до постанови КМУ №1050 від 28.12.2016 р. на підставі рішення вченої ради від 10.01.2017 р. (протокол №1) наказом ректора № 02 від 10.01.2017 р. введено в дію з 10.01.2017 р. новий «Порядок призначення та виплати стипендій у Чернігівському національному технологічному університеті», згідно з яким будуть призначені стипендії на ІІ семестр 2016-2017 н.р. .

20-22 грудня 2016 року під егідою Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти в стінах Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА) на базі кафедри «Обладнання і технологій зварювального виробництва» відбувся IV– й Міжнародний конкурс магістерських дипломних проектів та дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю «Прикладна механіка». 

Серед 27 конкурсантів перше місце в секції «Зварювальні установки» отримала робота студентки-магістранта Чернігівського національного технологічного університету Синенко Марії Олександрівни, виконана під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри технологій зварювання та будівництва Олексієнка Сергія Владиславовича.

Колектив кафедри ТЗБ щиро вітає  свого переможця з почесною нагородою і бажає успіхів і натхнення подальшій трудовій діяльності! 

В рамках діяльності Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету другий рік поспіль, з 5 по 16 грудня 2016 року, мали можливість прослухати двотижневі англомовні курси із «Соціального підприємництва», «Інноваційного менеджменту» та «Стратегічного менеджменту» за участі норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала, засновника та керівника Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute. Прослухавши лекції та склавши іспити із трьох курсів учасники отримали дипломи Школи соціального підприємця ІБС (інновації, бізнес, суспільство).

Цьогоріч у рамках обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства «Чернігівська громада» за фінансової підтримки з обласного бюджету в області було реалізовано кілька громадських ініціатив.

Група викладачів та студентів Чернігівського національного технологічного університету працювала над проектом «Моніторинг думки населення про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в Чернігівській області» (керівник проекту – зав. кафедри філософії і суспільних наук, к.і.н., доц. О.І.Крук, заступник – доцент кафедри соціально-психологічної допомоги населенню, к.психол.н., доц. Т.В.Мазур).

За ініціативи студентських рад обліково-економічного та фінансово-економічних факультетів в рамках благодійної акції «Простягни руку допомоги» студенти подарували вихованцям Чернігівського притулку для дітей набори для творчості та канцелярське приладдя. Передноворічний настрій створювали Дід Мороз та Снігуронька, представники студентського активу ННІ економіки ЧНТУ та декани факультетів Юрченко Марина Євгеніївна та Ремньова Людмила Михайлівна. Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до благодійної акції!

ОГОЛОШЕННЯ