ua en

Шановні студенти, аспіранти, молоді науковці!

Запрошуємо Вас до участі у щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ», яка відбудеться 19-20 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «Весна-2017», який відбудеться 27 квітня 2017 року.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Під час Ярмарку організації зможуть ознайомити студентів та випускників ЧНТУ з діяльністю своєї компанії, надати інформацію про наявні вакансії, можливість стажування та проходження практики.

Представити власну інформацію компанії можуть шляхом розміщення на виставкових стендах, на інформаційному Інтернет-ресурсі Відділу з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ та на окремих презентаціях.

Шановні студенти і співробітники!

В Чернігівському національному технологічному університеті будуть працювати два пункти зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування будуть проводитися:

— пункт у ННІ технологій (1 корпус)

— пункт у ННІ економіки (11 корпус)

Протягом 17-18 березня 2017 року науково-педагогічні працівники, студенти та аспіранти Навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету брали участь у роботі Міжнародної конференції «Міжсекторне партнерство у розвитку прикордонних територій: європейський досвід для України і Білорусії».

13-14 березня 2017 року у Дніпровському державному технічному університеті пройшла підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка», в якій взяв участь студент факультету електронних та інформаційних технологій гр. МЕМп-161 Строгій Андрій Юрійович з науковою роботою «Використання GSM-технологій для знаходження місць однофазного замикання на землю в електричних мережах з ізольованою нейтраллю» в секції «Електричні мережі та обладнання електричних станцій та підстанцій» і зайняв ІІІ місце.

Робота виконана під керівництвом доцента кафедри електричних систем і мереж Буйного Романа Олександровича.

Вітаємо Андрія та його керівника і бажаємо наступних перемог!

10 березня 2017 р. у рамках святкування «Шевченківської весни» на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся Міжвузівський круглий стіл на тему "ВСЕСВІТ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА". Метою якого було розкрити нові грані постаті Т.Г. Шевченка, які ще більше увиразнили б уяву студентів про особистість поета і стали ще одним доказом його феноменальності. 

У роботі круглого столу взяли участь понад 20 представників вишів Чернігівщини. Серед доповідачів були викладачі та студенти Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного універ

У рамках підготовки та відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Чернігівський національний технологічний університет проводить П’ЯТИЙ відкритий мовно-літературний конкурс, присвячений Кобзарю, «Мій Шевченко».

1. Мовно-літературний конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої студентської молоді, розвитку її потенціалу; розкриття неосяжності Шевченкового таланту, визначення ролі великого сина українського народу; виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу; прищеплення любові та пошани до слова українського Пророка; виховання почуття національної гідності, гордості за великого патріота України.
2. Конкурс «Мій Шевченко» – це представлення студентською науковою молоддю своїх досліджень феномену Тараса Шевченка та сучасного прочитання його творчості на розгляд журі.

9 березня 2017р. країна вшанувала 203-ю річницю від Дня народження Т.Г. Шевченка.

У Чернігівському національному технологічному університеті склалась добра традиція – щороку проводити «Шевченківську весну» - низку заходів, присвячених пам’яті Великого Кобзаря.

Цьогорічна «Шевченківська весна» розпочалася зустріччю студентів університету з членами Національної спілки письменників України Василем Буденним та Ростиславом Мусієнком.

Шановні викладачі та студенти!

В рамках проведення Шевченківського тижня, 15.03.17 з 13.30 до 15.00 в холі 2 поверху корп.№1 (Шевченко 95) наукова бібліотека проводить відкритий перегляд відеофільмів про життя та творчість Кобзаря та тематичної виставки «Славетний син величного народу»

Запрошуються всі бажаючі!

Шановні студенти та колеги!

Внесено зміни до термінів проведення конкурсу тематичних настінних малюнків на території Чернігівського національного технологічного університет в рамках проекту «Університет в житті міста» та за підтримки Британської Ради з метою популяризації активної громадянської позиції через сучасне мистецтво серед студентів ЧНТУ та жителів м. Чернігова.

Конкурс стартував 1 лютого 2017 року та закінчується 24 квітня 2017 року. Кінцевий термін подачі робіт до 14 квітня 2017 року.

Продовжується конкурс науково-технічних розробок молодих науковців у рамках Міжнародної конференції “Science. Society. Personality” - 2017, присвяченої 25-річчю Державного фонду фундаментальних досліджень.

1 березня до 30 березня 2017 року оголошено конкурс за Програмою «Цільові дослідження та розвиваючі ініціативи» відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Українським науково-технологічним центром про співробітництво у сфері науки та технологій УНТЦ.

З 1 березня до 3 травня 2017 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на період 2018-2019 років.
Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XII НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “МАТЕМАТИЧНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ. МОДС ’2017” 26 червня - 29 червня 2017 р., яка є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Методи математичного та імітаційного моделювання систем
  2. Інструментальні засоби математичного та імітаційного моделювання систем
  3. Математичне та імітаційне моделювання систем в екології, виробництві, інформаційних технологіях
  4. Модельно-орієнтоване управління технологічними процесами та організаційними системами

Шановні колеги, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичного круглого столу «Проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні та шляхи їх вирішення» в рамках реалізації проекту «Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб «Наша сила в єдності», що проводиться на базі Чернігівського національного технологічного університету за програмою Чернігівської міської ради «Бюджет участі» на 2016-2017 рр.

Дорогі жінки, святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню відбудеться 13 березня о 11:00 (актова зала університету).

ОГОЛОШУЄТЬСЯ П’ЯТИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЛІТЕРАТОРІВ ЧНТУ

Мета конкурсу: всебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, надання
можливості розкриття творчих здібностей учнів та студентів, сприяння їхній
самореалізації.

Завдання конкурсу: визначення кращих літераторів-початківців (поетів,
прозаїків) серед студентської молоді.

Учасники: студенти ЧНТУ, які мають власні твори із оригінальним
наповненням, яскраво вираженим авторським почерком.

Вже традиційними стали літературно-художні читання «Шевченківська весна», які відбулися 9-го березня 2017 р. в ННІ права та соціальних Чернігівського національного технологічного університету. Метою заходу було вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України - Т.Г.Шевченка, виховання любові до Вітчизни, скарбів поетичного слова України, підтримка творчо обдарованої молоді університету.

Учасники поринули у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова. Студенти декламували вірші не тільки Тараса Шевченка та інших українських митців, а й презентували свої творчі розвідки. Зокрема, Руслана Іванова (гр. ПР 141) та Віктор Русаков (гр. КПР 163) представили свої поезії. Захоплення викликав танець у виконанні студенток гр. ФР 141 Тамари Пеньковець і Юлії Бридка. Зал підхопив пісню К. Скрябіна «Люди, як кораблі», яку заспівав В.Русаков.

ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ ЧНТУ

Оголошує новий набір на підготовчі курси англійської мови
до складання тесту APTIS.

Термін навчання: березень – травень
Графік роботи: пн., чт. 16.30 – 18.15
Викладач курсу: Юсухно С.І.

В грудні 2016 р. 23 викладачі ЧНТУ успішно склали тест та отримали міжнародний сертифікат рівнів В2 – С1.

6 березня в ЧНТУ пройшла гра "Game4U" - проект фінансований в рамках програми Еразмус+, та розроблений організацією Foxpopuli. Проводили захід засновник організації Jacob Vos van Zalingen та розробник гри Констянтин Владимиров-Журавський.

Учасники-студенти отримали можливість розвинути навички комунікації та презентації, попрактикувати англійську мову.

Дякуємо гостям за такий чудовий досвід!​

ОГОЛОШЕННЯ