ua en

21 – 22 лютого 2017 року студенти Чернігівського національного технологічного університету отримали можливість відвідати м. Луцьк в рамках проекту «Кордони України» за підтримки Британської Ради.

Групу студентів з Чернігова та Сум приймав Молодіжний центр Волині. Організатори познайомили учасників з місцевими молодіжними ініціативами і проектами, у тому числі студентськими, як то нічний кіноперегляд і Let’s do it Lutsk!, а також з історією та культурою свого чарівного міста.

Поїздка стала справжнім відкриттям з точки зору можливостей змін у досить невеликому місті.

Наступним етапом проекту стане візит студентів з Луцька до нашого міста та м. Суми. Тож, чекаємо гостей!

З 21 лютого по 2 березня 2017 року у вільному доступі онлайн розміщено документальний фільм «Переломний момент: Війна за демократію в Україні».

Переглянути фільм можна за посиланням: https://vimeo.com/204886480
Пароль: 20022014

«Переломний момент: Війна за демократію в Україні» - документальний фільм, що розкриває історію не лише подій Революції Гідності, а й окупації Кримського півострову російськими військами, проведення антитерористичної операції, а також роз’яснює деякі аспекти інформаційної війни, що ведеться російськими ЗМІ, починаючи із зими 2013 року.

За підсумками ІІ (обласного) етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка студентка юридичного факультету База Катерина посіла почесне перше місце серед студентів нефілологічного напряму підготовки вищих навчальних закладів Чернігівщини.

Вітаємо Катерину та її наукового керівника Гаценко І.О., доцента кафедри філософії і суспільних наук, з перемогою і бажаємо подальших звершень!

21 лютого 2017 року до Міжнародного Дня рідної мови бібліотека коледжу та профком студентів організували Вечір золотого українського романсу «У пісні співає душа».

http://ktkt.stu.cn.ua/noviny/668-vechr-ukrayinskogo-romansu-u-psn-spvaye-dusha.html

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт щорічного конкурсу Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу.

Тема конкурсу в 2017 році – «The Future of Food».

В конкурсі можуть брати участь команди з 2-4 студентів. Організатори рекомендують об'єднуватись в одній команді студентам технологічних спеціальностей зі студентами бізнес-факультетів.

8 лютого 2017 року у м.Києві відбулася ІІ сесія ІІ Всеукраїнського з'їзду представників органів студентського самоврядування ВНЗ України, на якому був присутній і представник студентства ЧНТУ – Голова Студентської ради Дунай Микола.

Членство у НАЗЯВО – це велика відповідальність, тож студенство ЧНТУ вітає обраних представників та бажає наснаги, вдалих ідей та сумлінної праці.

24 - 27 квітня 2017 року у ЧНТУ буде проходити СЬОМА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ».

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

  • Секція 1. Технологічні процеси та системи машинобудівного виробництва.
  • Секція 2. Сучасні технології, обладнання, інструмент та оснащення для деревообробки та меблевого виробництва.
  • Секція 3. Робочі процеси та системи промислової гідравліки та пневматики.
  • Секція 4. Технологічні процеси та системи хімічної, легкої , переробної та харчової промисловості.
  • Секція 5. Технології зварювання та споріднені процеси. Будівництво. Техногенна безпека.
  • Секція 6. Інформаційна безпека. Інформаційні технології, автоматизовані комплекси, вимірювальні системи, імітаційне моделювання та оптимізація.
  • Секція 7. Економічні та правові аспекти забезпечення якості технологічних процесів та систем.

Вийшов друком випуск 2 (8) 2016 р. наукового журналу «Проблеми соціальної роботи: філософія, психологія, соціологія» (ISSN 2412-1185).

У збірнику висвітлюються актуальні питання та нагальні проблеми соціальної роботи. Розглядаються традиційні та різноманітні інноваційні технології та методи у таких галузях наук, як філософія, психологія, соціологія та педагогіка, а також питання сталого розвитку суспільства.

До Дня миротворців у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулася товариська зустріч з міні-футболу між збірними командами Копеджу та військової частини А2995.

Більше інформації на сайті коледжу.

16 лютого 2017 року в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ викладачем Поцелуйко І.В. був проведений відкритий виховний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Більше інформації на сайті коледжу

16 лютого відбулося урочисте відкриття весіннього семестру професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія». На урочистому відкриті були присутні: ректор ЧНТУ Шкарлет С.М., президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Рубцов В.С., перший проректор ЧНТУ Новомлинець О.О., директор ННІ права і соціальних технологій Остапенко Л.А., координатор проекту Коленіченко Т.І., заступник голови ГО «Чернігів Європейський» Вербицька А.В., фахівець з питань працевлаштування ГО «Чернігів Європейський» Петрик О.Л., члени ГО «Чернігів Європейський» Сила Т.І. та Акименко Ю.Ф., які відповідають за соціально-психологічну адаптацію учасників проекту до цивільного життя.

7 лютого 2017 року в стінах Чернігівського національного технологічного університету відбулася зустріч керівництва вищого навчального закладу з директором Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Павлішеном Юрієм Володимировичем, а також начальником відділу продовольчої безпеки Ячною Оленою Олексіївною з нагоди підписання угоди про співпрацю, предметом якої є спільна діяльність сторін договору, спрямована на підвищення кваліфікації працівників підприємств агропромислової галузі з питань інтенсифікації комерційних зусиль шляхом запровадження клієнто-орієнтованої діяльності організацій, налагодження комунікаційної політики для залучення нових клієнтів, а також стимулювання продажів та просування бізнесу в цілому.

Згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти, у 2017 році китайська сторона виділила Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2017/2018 навчальний рік.

Фактична кількість нових стипендій на 2017-2018 навчальний рік: 51.

Прийом громадян України до вищих навчальних закладів КНР на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Термін подачі заявок – 17 березня 2017 року.

За результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р. рішенням стипендіальною комісією від 31.01.2017 р. (протокол № 2) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету; факультету електронних та інформаційних технологій; юридичного факультету; факультету соціальної роботи; фінансово-економічного факультету; обліково-економічного факультету; інженерно-будівельного факультету; факультету життєдіяльності, природокористування і туризму; факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення та центру перепідготовки, що додаються.

4 лютого 2017 року відбудеться відкриття проекту ,,Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб ,,Наша сила в єдності'”.

Дата проведення: 4 лютого 2017 року.

Початок заходу: 10.00.

Місце проведення: Приміщення гуртожитку №2 (вулиця Козацька 1б) Навчально-наукового інституту права, соціальних технологій та праці (за обласним СОБЕЗом)

Чекаємо з нетерпінням!

Національний музей «Чорнобиль» планує у травні 2017 року провести міжрегіональну конференцію «ЧОРНОБИЛЬ: ПОДОЛАННЯ. ДОСВІД ПОСТРАЖДАЛИХ РЕГІОНІВ» і запрошує Вас до участі.

Пропонується студентам і викладачам провести групову дослідницьку роботу, щодо наступної проблематики:

26 січня 2017 року за інформаційної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” відбувся онлайн-семінар “Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів”.

Оганізатори заходу Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), у співпраці з Університетом Суспільних наук (UNS), м. Лодзь, Польща, компанія Consulting Group 2027 (Лодзь, Польща) та ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

З 23 січня по 24 квітня 2017 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2018 ‑ 2019 рр.

До участі у конкурсі приймаються проекти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:

27 січня Коледж транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ гостинно відчинив двері своїм випускникам.

У Коледжі ось уже багато років не порушується традиція збирати усю велику студентську родину У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі випускники коледжу (тоді ЧРМТ), а тепер знавці своєї справи, які закінчили навчальний заклад 15, 20, 25, 30 років тому. Привітав присутніх директор коледжу Радченко В.М.

Науковці і практики у сфері статистики та менеджменту, аналітики, експерти, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, наукові працівники науково-дослідних установ, докторанти, аспіранти, магістранти, усі зацікавлені особи запрошуються до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції „СТАТИСТИЧНЕ ТА ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАЛИМ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІКИ І СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ”, що відбудеться 4 квітня 2017 року, і написанні колективної наукової монографії

17 січня в центральному корпусі університету відбувся науково-практичний семінар на тему «Охорона праці студентів під час проведення виробничої практики в сільськогосподарських підприємствах».

В роботі прийняли участь представники Управління Держпраці у Чернігівській області, Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, викладачі кафедри аграрних технологій та лісового господарста ЧНТУ та викладачі Ніжинського агротехнічного інституту. Практична частина пройшла в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівської області, в обласному Центрі медицини катастроф.

ОГОЛОШЕННЯ