ua en

30 квітня в ДРАМТЕАТРІ відбудеться загальноміський конкурс краси та таланту "Міс Конгеніальність Spring". Трійка найгарніщших студенток, Євжик Владилена (юридичний факультет), Мороз Анастасія ( факультет ЖПтТ) та Петровська Аліна (аспірант кафедри менеджменту та державного управління) успішно пройшли кастинг та представлятимуть ЧНТУ на конкурсі. Просимо підтримати дівчат, адже наші найкращі!

З метою підвищення рівня фінансової грамотності та популяризації спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» серед молоді доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ, к.е.н. Зеленська О.О. провела 28 та 29 березня 2017 р. інтерактивні тренінги «Світ фінансів» для студентів Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової та Чернігівського коледжу економіки і технологій.

29.03.2017 в рамках плану роботи ЧНТУ зі шкільною молоддю під час весняних канікул старші викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Ніколаєнко О.В. та Ушата Т.О. провели англомовний інтерактивний розважально-виховний захід "Чернігів туристичний" для учнів шкіл міста. До нього було залучено старшокласників Чернігівського колегіуму №11 та студентів ЧНТУ.

27-31 березня 2017 року команда механіко-технологічного факультету та факультету електронних та інформаційних технологій ЧНТУ у складі Бадай Марія (МЗВн-161) та Прибитько Марія (КІ-151) перебувала в НТУ "Харківський політехнічний інститут" та приймала участь у фінальній частині Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук "Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка".

Галузева конкурсна комісія високо оцінила роботу наших дівчат за темою «Дослідження технологічних можливостей 3D друку ABS пластиком» та відмітила дипломом ІІ ступеню.

Щиро вітаємо переможниць та їх керівника Ганєєва Тимура Рашитовича, доцента кафедри технологій зварювання та будівництва, і бажаємо підкорення нових вершин!

Виставкова галерея ім. В.Багина запрошує всіх бажаючих відвідати персональну виставку живопису та графіки «Стежина життя» чернігівського художника Кошеля Миколи Яковича.

Відкриття виставки відбудеться 3 квітня о 12-00 в читальній залі наукової бібліотеки ЧНТУ (вул. Шевченка, 95, к. 137).

26-27 квітня 2017 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Юність науки – 2017: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

30.03.2017 р. завідувачем кафедри туризму Коваль П. Ф. та доцентом кафедри Алєшугіною Н. О. в рамках плану роботи ЧНТУ зі шкільною молоддю під час весняних канікул були проведені майстер-класи зі спортивного туризму та ресторанної справи з учнями 9 В класу ЗОШ №19 м. Чернігіва (кл. кер. Кухарук Тамара Василівна).

30.03.2017 р. відбулась зустріч студентів факультету життєдіяльності, природокороистування і туризму з представниками турецької компанії з приводу стажування в п'ятизіркових готелях Туреччини. В зустрічі прийняли участь декан факультету Забаштанський М.М., завідувач кафедри туризму Коваль П.Ф.,заступник завідувача кафедри туризму Безуглий І.В, директор офісу "Поїхали з ними" Еркан Чавуш та інші.

На базі кафедри інформаційних та комп'ютерних систем і кафедри інформаційних технологій і програмної інженерії Чернігівського національного технологічного університету 25 березня пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що відбувався в рамках 1/8 першості світу ACM/ICPC 2017. До стін ЧНТУ завітали найкращі 12 команд з програмування - переможців попереднього відбору серед студентів та школярів Чернігівської області. Спонсором проведення олімпіади виступила компанія Astound Commerce, яка спеціалізується на розробці рішень електронної комерції.

Викладачі кафедри аграрних технологій та лісового господарства Дем’яненко Л.В, Мельников С.В., Тимошенко О.П. провели практичне заняття для студентів 3 та 4 курсу, спеціальності «Агрономія» на базі тепличного господарства ТОВ фірми «ТехНова».

Викладачі разом з головним агроном, Хомінець Людмилою Григорівною, ознайомили майбутніх фахівців з технологією вирощування томатів та огірків в умовах закритого ґрунту, способом  приготування та обеззаражування ґрунтового субстрату, поливу та захисту рослин від хвороб та шкідників.

Шукаєте роботу на літо в Європі? Знайте свої права!

Організація «NewStudy» – польська фірма, одним з напрямом якої є працевлаштування українських та польських студентів на роботу в літній період на підприємства Німеччини.

Представники організації проведуть в Чернігівському національному технологічному університеті лекцію на тему: «Робота для студентів в Німеччині на літо 2017. Можливості та перспективи».

23 березня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України в рамках співпраці з Посольством Держави Ізраїль в Україні, спільно з Громадською спілкою «Європейська Мала академія наук України» відбувся Круглий стіл «Ґендерна рівність в освіті», за участю фахівців Міністерства освіти і науки України, представників Громадської ради при МОН України та провідних експертів в даній тематиці. Наш університет на заході представляла керівниця Центру ґендерної освіти ЧНТУ доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Ємець.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. №774-V «Про встановлення іменних стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених», засновано 30 іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених віком до 35 років, які успішно пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, що прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою для захисту докторських дисертацій.

Стипендії призначаються терміном на 1 рік. Щомісячний розмір стипендії – 2 тисячі гривень.

Вік претендентів на отримання стипендій станом на 1 червня 2017 р. не повинен перевищувати 35 років.

27.03.2017 р. ЧНТУ відвідав регіональний координатор Стипендіальної програми німецької економіки для України, Андрій Гончарук. Усі бажаючі змогли прослухати презентацію програми, дізнатись про цьогорічні умови набору та задати запитання. Своїм позитивним досвідом участі у пограмі поділилася колишня наша студентка, Яна Іванова.

Дяукємо гостям, та усім хто долучився до заходу!

Шановні студенти, період подачі заявок починається вже з 1-го квітня, тож поспішайте!

22 березня 2017 р. в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана пройшов заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі „Світове господарство і міжнародні економічні відносини”.

У конкурсі приймала участь студентка обліково-економічного факультету Росохач Олена (гр. БО-131), яка була запрошена на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своєї роботи.

Робота Росохая О. галузевою конкурсною комісією була визнана однією з кращих і нагороджена дипломом ІІІ ступеню.

Щиро вітаємо переможницю та її керівника Полковниченко Світлану Олександрівну, доцента кафедри економічної теорії, і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

23 березня 2017 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», в якій приймали участь 50 студентів із 9 вищих навчальних закладів України.

Наш університет на Олімпіаді гідно представила команда студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Ленько Юлії (гр. ВТ-141), Дрозд Марини (гр. ВТ-141) та Реви Катерини (гр. МВТп-161), зайнявши IV місце в командному заліку, а  Ленько Юлія посіла ІІ місце в особистому заліку набравши 75,5 балів із 100 можливих.

Керівник команди - доцент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій, метрології та фізики Степенко Сергій Анатолійович.

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівника з перемогою і бажаємо нових перемог!

Майже 150 студентів з 23 ВУЗів України завітали 21 березня 2017 р. до Харківського національного університету радіоелектроніки, щоб узяти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Радіоелектронні апарати».

 Прийняла участь у цьому заході і команда нашого університету у складі студентів факультету електронних та інформаційних технологій Кондратенка Богдана, Маладика Дмитра, Димерця Андрія, Матюшкіна Олександра, зайнявши І місце у командному заліку а Кондратенко Богдан посів ІІ місце в особистому.

Готували студентів до олімпіади викладачі кафедри БРАС - завідувач Велігорський Олександр Анатолійович, доцент Хоменко Максим Анатолійович, старший викладач Савенко Олександр Васильович а також доцент кафедри промислової електроніки Ревко Анатолій Сергійович.

Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо наступних перемог та тріумфів!

Відділ міжнародного співробітництва інформує щодо грантових пропозицій для реалізації наукових та соціальних проетів, а також програм академічної мобільності.

23 березня 2017 року у стінах ЧНТУ відбувся форум лідерів учнівського самоврядування міста Чернігова «Самоврядування як фундамент становлення креативної особистості». Форум проводився з метою обміну передовим досвідом учнівського самоврядування та визначення перспектив його розвитку у місті Чернігові, залучення активних молодих людей до реалізації соціально-значущих програм та проектів, формування у сучасної молоді почуття особистої відповідальності за майбутнє держави.

18-19 березня 2017 року на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя пройшов Чернігівський регіональний студентський форум «Active Students».

У заході активну участь взяли представники Студентської ради ЧНТУ: Філон Ольга, Костецька Катерина, Пустовойт Христина, Тімков Андрій та Ніколаєнко Дмитро.

Впродовж двох днів найактивніші студенти ВНЗ Чернігівщини обговорювали стипендіальну реформу, Закон України «Про вищу освіту», актуальні проблеми студентського самоврядування тощо.

ОГОЛОШЕННЯ