ua en

8 квітня 2016 р. ЧНТУ відвідали представники Міжнародної академії наук і вищої освіти (Лондон, Великобританія), Всеукраїнського академічного союзу, а також Центру стратегічних ініціатив і прогресивного розвитку.

Гості зустрілись з керівництвом університету та обговорили можливості співпраці. Усім бажаючим співробітникам та студентам університету було презентовано «Глобальний міжнародний науково-аналітичний проект» (GISAP). Представники МАНВО розповіли про усі аспекти проекту і закликали до участі.

Наприкінці зустрічі було підписано угоду про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом і Міжнародною академією наук та вищої освіти.

З метою всебічного інформування студентів про діяльність українського парламенту, поширення ідей українського парламентаризму, вивченння законодавчих процесів у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ було організовано екскурсію студентів до Верховної Ради України.

Вітаємо студентську команду ЧНТУ з перемогою в першості м. Чернігова з волейболу серед чоловічих команд сезону 2015-2016 рр. Бажаємо нових успіхів та перемог!

Кафедра фізичного виховання!

Національна мережа партнерських університетів «Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад» за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» оголошує V Всеукраїнський конкурс наукових робіт з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Наукові роботи мають ґрунтуватись на результатах самостійного дослідження одного з аспектів розвитку громад в Україні. Переможці, які посядуть І-ІІІ місця, будуть нагороджені цінними призами. Кращі роботи будуть опубліковані окремою збіркою.

Навчально-науковий інститут права і соціальних технологій ЧНТУ запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів «Проблеми захисту прав та свобод людини і громадянина», яка відбудеться у ЧНТУ 19–20 травня 2016 року.

З 28 по 31 березня в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проводились навчання студентів-волонтерів з питань безпеки життєдіяльності.

В групі волонтерів від Чернігівського національного технологічного університету були студенти 2 і 3 курсів ННІ Управління та адміністрування, факультету життєдіяльності, природокористування і туризму.

30 березня 2016 року в Сумському державному університеті відбулася науково-практична конференція, яка є фінальним етапом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Машинознавство».

На конкурс були представлені  понад сто робіт з 25 вищих навчальних закладів України.

На цей конкурс представлена і наукова робота студентів механіко-технологічного факультетунашого університету Завертаного Романата Лапи Миколи.

Робота була високо оцінена журі Конкурсу та відзначена дипломом ІІ ступеню.

Наукова робота виконана під керівництвом професора кафедри автомобільного транспорту та галузевого машинобудування Кальченка В.В. та доцента Акимова О.О.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ЧНТУ запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «ЮНІСТЬ НАУКИ – 2016: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА» 20-21 квітня 2016 року

Тези доповідей будуть представлені на сайті університету у розділі «Наукова діяльність. Конференції» у електронному збірнику, який можна буде скачати в PDF-форматі за адресою: http://www.stu.cn.ua/staticpages/conference/.

З метою популяризації та впровадження ідей ґендерної рівності в навчально-виховний процес, підтримки кращих творів фотомистецтва з 12 вересня по 30 вересня 2016 р.  відбудеться університетська фотовиставка ««Чоловічий і жіночий світи: пошуки гармонії».

До участі у фотовиставці запрошуються професійні фотографи та аматори.

Успішно розпочався чемпіонат чернігівської області з волейболу серед чоловічих команд суперліги сезону 2016 року для збірної команди ЧНТУ, яка в першому турі перемогла команду ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка, збірну м. Короп та стала переможцем Ніжинської відкритої волейбольної ліги.

Кафедра фізичного виховання

29 березня 2016 року на базі кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» за результатами якої диплом першого ступеня отримала магістр спеціальності облік і аудит Семеренко Ірина за наукову роботу на тему «ЕКО-ІННОВАЦІЙНІ ІНВЕСТИЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» науковий керівник доц. к.е.н Сизоненко О.В., науковий консультант доц., к.е.н. Петраков Я.В.

Студентка достойно представила ЧНТУ у науковому колі серед 79 студентських наукових робіт, що представляли 36 вищих навчальних закладів.

Офіційні результати за посиланням http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=1306.

Бажаємо натхнення в подальших наукових звершеннях Ірині та її керівникам!

Шановні науковці, викладачі, студенти!

Запрошуємо Вас пройти стажування в Міжнародному університеті Шиллера в Гайдельберґу (Німеччина) «Освітній процес, сучасні методики викладання та організаці наукових досліджень: досвід Міжнародного університету Шиллера» 15-27 липня 2016 р.

Стажування – 11 днів, 108 годин.

Термін подання заявок – до 8 квітня 2016 р.!

28 березня 2016 року у Дніпродзержинському державному технічному університеті пройшла підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка», в якому студентка факультету електронних та інформаційних технологій Камінська Христина з науковою роботою «Оцінювання втрат активної потужності в грозозахисному тросі повітряних ліній електропередавання 330 кВ» в секції «Електричні мережі та обладнання електричних станцій та підстанцій» зайняла ІІІ місце.

Керівник – старший викладач кафедри електричних систем і мереж Красножон Андрій Васильович.

Вітаємо Христину та її керівника і бажаємо наступних перемог!

06 квітня 2016 року о 13:00 в актовій залі ЧНТУ проходитимуть Урочистості з нагоди підведення підсумків творчих та літературних конкурсів, присвячених 202-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Особливим гостем заходу стане Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Художні керівники та диригенти – заслужені діячі мистецтв України, професори Людмила Шумська і Людмила Костенко.

Щиро запрошуємо усіх бажаючих відвідати концертну програму від наших шановних гостей!

На вулиці, нарешті вже справжня весна тож ми продовжуємо подорожувати Україною і на вихідні 16-17 квітня запрошуємо всіх бажаючих завітати до Львова!

Хочеш гуляти по Львову та насолоджуватись архітектурою цього місця? Приєднуйся до нас!

В програмі два насичені дні за які ми встигнемо багато чого побачити, а головне скуштуватиJ

Увага! 8 травня 2016 року в Україні відзначається День Матері.

Творча студія “Гаудеамус” спільно з мистецькою галереєю ім. В.К. Багіна (наукова бібліотека ЧНТУ) оголошує традиційний конкурс студентських фоторобіт “Подаруй мамі радість”, присвячених цьому святу.

Запрошуються всі бажаючі.

Запрошуємо взяти участь у підсумковій конференції проекту «Cоціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова». У програмі: презентація результатів проекту, виступи учасників, обговорення планів на майбутнє.

Будемо раді бачити соціальних працівників, представників громадських організацій, влади, а також усіх, хто переймається питаннями освіти упродовж життя, зацікавлений у розвитку діалогу між поколіннями.

25 березня 2016 року на базі факультету біотехнології і біотехніки Національного технічного університету України «КПІ» відбулася науково-практична конференція, яка є фінальним етапом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з спеціальності «Біотехнологія» у 2015/2016 навчальному році.

На конкурс були надіслані  роботи з 17 вищих навчальних закладів України. На цей конкурс була представлена в секції «Екологічна біотехнологія та біоенергетика» робота студента інженерно-будівельного факультету Тичини Дмитра (група ВР-131), виконана під керівництвом професора кафедри водопостачання та водовідведення Іванової Інни Миколаївни. Робота була високо оцінена журі Конкурсу і відзначена дипломом ІІІ ступеню.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Команда студентів ЧНТУ отримала перемогу у Відкритому чемпіонаті міста з футзалу 2016 серед чоловічих команд першої ліги, фінал якого відбувся 27 березня 2016 року.

Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогою!
Так тримати, ЧНТУ!

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «Весна-2016», який відбудеться 25-28 квітня 2016 року.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Під час Ярмарку організації зможуть ознайомити студентів та випускників ЧНТУ з діяльністю своєї компанії, надати інформацію про наявні вакансії, можливість стажування та проходження практики.

ОГОЛОШЕННЯ