ua en

23 березня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України в рамках співпраці з Посольством Держави Ізраїль в Україні, спільно з Громадською спілкою «Європейська Мала академія наук України» відбувся Круглий стіл «Ґендерна рівність в освіті», за участю фахівців Міністерства освіти і науки України, представників Громадської ради при МОН України та провідних експертів в даній тематиці. Наш університет на заході представляла керівниця Центру ґендерної освіти ЧНТУ доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Ємець.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. №774-V «Про встановлення іменних стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених», засновано 30 іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених віком до 35 років, які успішно пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, що прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою для захисту докторських дисертацій.

Стипендії призначаються терміном на 1 рік. Щомісячний розмір стипендії – 2 тисячі гривень.

Вік претендентів на отримання стипендій станом на 1 червня 2017 р. не повинен перевищувати 35 років.

27.03.2017 р. ЧНТУ відвідав регіональний координатор Стипендіальної програми німецької економіки для України, Андрій Гончарук. Усі бажаючі змогли прослухати презентацію програми, дізнатись про цьогорічні умови набору та задати запитання. Своїм позитивним досвідом участі у пограмі поділилася колишня наша студентка, Яна Іванова.

Дяукємо гостям, та усім хто долучився до заходу!

Шановні студенти, період подачі заявок починається вже з 1-го квітня, тож поспішайте!

22 березня 2017 р. в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана пройшов заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі „Світове господарство і міжнародні економічні відносини”.

У конкурсі приймала участь студентка обліково-економічного факультету Росохач Олена (гр. БО-131), яка була запрошена на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своєї роботи.

Робота Росохая О. галузевою конкурсною комісією була визнана однією з кращих і нагороджена дипломом ІІІ ступеню.

Щиро вітаємо переможницю та її керівника Полковниченко Світлану Олександрівну, доцента кафедри економічної теорії, і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

23 березня 2017 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», в якій приймали участь 50 студентів із 9 вищих навчальних закладів України.

Наш університет на Олімпіаді гідно представила команда студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Ленько Юлії (гр. ВТ-141), Дрозд Марини (гр. ВТ-141) та Реви Катерини (гр. МВТп-161), зайнявши IV місце в командному заліку, а  Ленько Юлія посіла ІІ місце в особистому заліку набравши 75,5 балів із 100 можливих.

Керівник команди - доцент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій, метрології та фізики Степенко Сергій Анатолійович.

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівника з перемогою і бажаємо нових перемог!

Майже 150 студентів з 23 ВУЗів України завітали 21 березня 2017 р. до Харківського національного університету радіоелектроніки, щоб узяти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Радіоелектронні апарати».

 Прийняла участь у цьому заході і команда нашого університету у складі студентів факультету електронних та інформаційних технологій Кондратенка Богдана, Маладика Дмитра, Димерця Андрія, Матюшкіна Олександра, зайнявши І місце у командному заліку а Кондратенко Богдан посів ІІ місце в особистому.

Готували студентів до олімпіади викладачі кафедри БРАС - завідувач Велігорський Олександр Анатолійович, доцент Хоменко Максим Анатолійович, старший викладач Савенко Олександр Васильович а також доцент кафедри промислової електроніки Ревко Анатолій Сергійович.

Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо наступних перемог та тріумфів!

Відділ міжнародного співробітництва інформує щодо грантових пропозицій для реалізації наукових та соціальних проетів, а також програм академічної мобільності.

23 березня 2017 року у стінах ЧНТУ відбувся форум лідерів учнівського самоврядування міста Чернігова «Самоврядування як фундамент становлення креативної особистості». Форум проводився з метою обміну передовим досвідом учнівського самоврядування та визначення перспектив його розвитку у місті Чернігові, залучення активних молодих людей до реалізації соціально-значущих програм та проектів, формування у сучасної молоді почуття особистої відповідальності за майбутнє держави.

18-19 березня 2017 року на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя пройшов Чернігівський регіональний студентський форум «Active Students».

У заході активну участь взяли представники Студентської ради ЧНТУ: Філон Ольга, Костецька Катерина, Пустовойт Христина, Тімков Андрій та Ніколаєнко Дмитро.

Впродовж двох днів найактивніші студенти ВНЗ Чернігівщини обговорювали стипендіальну реформу, Закон України «Про вищу освіту», актуальні проблеми студентського самоврядування тощо.

Шановні студенти, аспіранти, молоді науковці!

Запрошуємо Вас до участі у щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ», яка відбудеться 19-20 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «Весна-2017», який відбудеться 27 квітня 2017 року.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Під час Ярмарку організації зможуть ознайомити студентів та випускників ЧНТУ з діяльністю своєї компанії, надати інформацію про наявні вакансії, можливість стажування та проходження практики.

Представити власну інформацію компанії можуть шляхом розміщення на виставкових стендах, на інформаційному Інтернет-ресурсі Відділу з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ та на окремих презентаціях.

Шановні студенти і співробітники!

В Чернігівському національному технологічному університеті будуть працювати два пункти зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування будуть проводитися:

— пункт у ННІ технологій (1 корпус)

— пункт у ННІ економіки (11 корпус)

Протягом 17-18 березня 2017 року науково-педагогічні працівники, студенти та аспіранти Навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету брали участь у роботі Міжнародної конференції «Міжсекторне партнерство у розвитку прикордонних територій: європейський досвід для України і Білорусії».

13-14 березня 2017 року у Дніпровському державному технічному університеті пройшла підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка», в якій взяв участь студент факультету електронних та інформаційних технологій гр. МЕМп-161 Строгій Андрій Юрійович з науковою роботою «Використання GSM-технологій для знаходження місць однофазного замикання на землю в електричних мережах з ізольованою нейтраллю» в секції «Електричні мережі та обладнання електричних станцій та підстанцій» і зайняв ІІІ місце.

Робота виконана під керівництвом доцента кафедри електричних систем і мереж Буйного Романа Олександровича.

Вітаємо Андрія та його керівника і бажаємо наступних перемог!

10 березня 2017 р. у рамках святкування «Шевченківської весни» на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся Міжвузівський круглий стіл на тему "ВСЕСВІТ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА". Метою якого було розкрити нові грані постаті Т.Г. Шевченка, які ще більше увиразнили б уяву студентів про особистість поета і стали ще одним доказом його феноменальності. 

У роботі круглого столу взяли участь понад 20 представників вишів Чернігівщини. Серед доповідачів були викладачі та студенти Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного універ

У рамках підготовки та відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Чернігівський національний технологічний університет проводить П’ЯТИЙ відкритий мовно-літературний конкурс, присвячений Кобзарю, «Мій Шевченко».

1. Мовно-літературний конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої студентської молоді, розвитку її потенціалу; розкриття неосяжності Шевченкового таланту, визначення ролі великого сина українського народу; виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу; прищеплення любові та пошани до слова українського Пророка; виховання почуття національної гідності, гордості за великого патріота України.
2. Конкурс «Мій Шевченко» – це представлення студентською науковою молоддю своїх досліджень феномену Тараса Шевченка та сучасного прочитання його творчості на розгляд журі.

9 березня 2017р. країна вшанувала 203-ю річницю від Дня народження Т.Г. Шевченка.

У Чернігівському національному технологічному університеті склалась добра традиція – щороку проводити «Шевченківську весну» - низку заходів, присвячених пам’яті Великого Кобзаря.

Цьогорічна «Шевченківська весна» розпочалася зустріччю студентів університету з членами Національної спілки письменників України Василем Буденним та Ростиславом Мусієнком.

Шановні викладачі та студенти!

В рамках проведення Шевченківського тижня, 15.03.17 з 13.30 до 15.00 в холі 2 поверху корп.№1 (Шевченко 95) наукова бібліотека проводить відкритий перегляд відеофільмів про життя та творчість Кобзаря та тематичної виставки «Славетний син величного народу»

Запрошуються всі бажаючі!

Шановні студенти та колеги!

Внесено зміни до термінів проведення конкурсу тематичних настінних малюнків на території Чернігівського національного технологічного університет в рамках проекту «Університет в житті міста» та за підтримки Британської Ради з метою популяризації активної громадянської позиції через сучасне мистецтво серед студентів ЧНТУ та жителів м. Чернігова.

Конкурс стартував 1 лютого 2017 року та закінчується 24 квітня 2017 року. Кінцевий термін подачі робіт до 14 квітня 2017 року.

Продовжується конкурс науково-технічних розробок молодих науковців у рамках Міжнародної конференції “Science. Society. Personality” - 2017, присвяченої 25-річчю Державного фонду фундаментальних досліджень.

1 березня до 30 березня 2017 року оголошено конкурс за Програмою «Цільові дослідження та розвиваючі ініціативи» відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Українським науково-технологічним центром про співробітництво у сфері науки та технологій УНТЦ.

ОГОЛОШЕННЯ