ua en

Інформаційний центр Європейського Союзу Чернігівського національного технологічного університету запрошує приєднатися до «Дня кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні у м. Чернігові, що відбудеться 27 квітня 2017 р. з 10.00 до 16.00 у Чернігівському національному технологічному університеті за адресою: вул. Шевченка, 95. Ти знайдеш все, що потрібно для якісного професійного розвитку та старту кар’єри у компанії своєї мрії за європейськими стандартами.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

В рамках «Дня кар’єри ЄС» буде проведено дискусійний клуб «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?». Захід розпочнеться о 12:00 у конференц-залі Чернігівського національного технологічного університету.

На базі кафедри фізичної реабілітації Чернігівського національного технологічного університету 7-8 квітня цього року була проведена VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка здоров’я» Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського .

12 квітня 2017 року в спортивній залі Чернігівського національного технологічного університету відбулась остання зустріч ІХ відкритого чемпіонату м. Чернігова з волейболу 2016-2017 рр. серед молодіжних чоловічих команд вищої ліги пам’яті двічі Героя Радянського Союзу, почесного громадянина міста О.Молодчого. Змагання тривали з листопада 2016 по квітень 2017 року.

8-9 квітня 2017 року в місті Ніжин відбувся V відкритий кубок з волейболу серед жіночих команд. Участь прийняло 7 команд-учасниць з Києва, Чернігова та Ніжина, а саме: НМУ імені О.О. Богомольця (м. Київ), КДЮСШ (м. Ніжин), НАТІ (м. Ніжин), Діаком (м. Київ), Юрист (м. Чернігів), Темп (м. Ніжин) та НДУ імені М. Гоголя (м. Ніжин).

Кращим гравцем кубку стала діагональна та капітан команди «Юрист» Маковецька Аліна (МР-151). Головний тренер старший викладач кафедри фізичної реабілітації Ридзель Юрій Миколайович.

Бажаємо міцного здоров’я та нових перемог!

21 квітня 2017 р. о 1400 в аудиторії № 333 1-го корпусу ЧНТУ під час проведення декади факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення відбудеться зустріч з начальником управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Соколовим Олександром Віталійовичем та головними спеціалістами цієї служби Прокопенко Ю.С. та Ігнатенко В.І. на тему: «Необхідність і значення Держпродспоживслужби України в організації захисту прав споживачів та забезпеченні якості товарів»

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!

Факультет проектного менеджменту,
управління якістю та життєзабезпечення

19 квітня 2017 року розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі», яка відбувається щорічно у Чернігівському національному технологічному університеті.

Відкрив роботу конференції проректор з наукової роботи, д.т.н., професор Казимир Володимир Вікторович. Він привітав учасників конференції та побажав успішної та плідної роботи.

На пленарному засіданні з доповіддю про основні напрями наукових досліджень сучасного озброєння та військової техніки виступив заступник начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України к. т.н., старший науковий співробітник, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Дмитрієв Володимир Анатолійович.

Видавничою службою «УРАН», на замовлення сайту Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

Станом на квітень 2017 року до бази даних Scopus включено 136 вищих навчальних закладів України. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus, у порівнянні з 2016 роком, покращив свої позиції та піднявся з 49 на 42 місце.

11 квітня 2017 року до вихованців КЗ «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» завітали студенти Чернігівського національного технологічного університету разом із завідуючою кафедри управління персоналом і економіка праці Кичко Іриною Іванівною та доцентом кафедри Холодницькою Аллою В’ячеславівною.

Студенти детально ознайомили присутніх зі своїм факультетом та спеціальностями, розповіли про переваги ВНЗ, можливості та перспективи, організацію дозвілля, що дає змогу всебічно розвивати майбутню молодь.

14 квітня Чернігівський національний технологічний університет зустрічав віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе.

План зустрічі включав в себе знайомство з діяльністю університету, спілкування з ректоратом та зустріч зі студентством і науково-педагогічним персоналом ЧНТУ. Також пані віце-прем’єр-міністру студенти з викладачами представили свої новітні розробки, що впроваджено в процес діяльності держави і області.

4 квітня 2017 року в Міжнародний день Інтернету в режимі он-лайн через систему вебінарів, розробником якої в рамках виконання проекту Темпус „Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами” (IHSITOP) є робоча група Чернігівського національного технологічного університету, очолювана доктором технічних наук, професором, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки Казимиром В.В., відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція „Статистичне та експертно-аналітичне забезпечення управління сталим розвитком економіки і соціальної сфери”.

Організаторами конференції є Чернігівський національний технологічний університет Міністерства освіти і науки України та Головне управління статистики у Чернігівській області Державної служби статистики України. Співорганізатори конференції – Батумський університет імені Шота Руставелі (Грузія), Господарська академія Ценова (Болгарія), Варшавська школа економіки (Польща), Університет ім. Яна Кохановського у місті Кельце (Польща), Вища школа менеджменту інформаційних систем Університету прикладних наук (Латвія).

Увага!

14 травня 2017 року в Україні відзначається День Матері.

Творча студія “Гаудеамус” спільно з мистецькою галереєю ім. В.К. Багіна (наукова бібліотека ЧНТУ) оголошує традиційний конкурс студентських фоторобіт та малюнків “Подаруй мамі радість”, присвячених цьому святу.

Третій рік поспіль Міжнародна науково-практична конференція «Ukraine-EU. Modern Technology, Bussines and Law» дає можливість організувати платформу для обміну ідеями, поглядами та думками щодо євроінтеграційних намірів України, а також встановити ділові відносини з колегами, налагодити міжнародні містки співпраці між освітніми, науковими та бізнес-інституціями. Цьогорічна конференція відбулася 3-8 квітня 2017 року на території трьох країн: Словаччина, Угорщина та Австрія. Захід проведено в рамках Меморандуму Міжнародного консорціуму освітньо-наукової співпраці.

Учасники цьогорічної конференції – представники академічної спільноти, бізнес-сектору, органів державної та судової влади з 8 країн: Україна, Словаччина, Польща, Болгарія, Угорщина, Австрія, Грузія та Норвегія. Загальна кількість учасників понад 100 осіб, серед яких: 30% - доктори наук, професори та 60% - кандидати наук, доценти. Учасниками конференції також є практикуючі юристи, представники бізнесу, аспіранти та студенти.

В рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей 06 квітня 2017 року викладачі та студенти Коледжу транспорту та комп'ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету взяли участь у «Ярмарку професій». Захід був організований міським центром зайнятості спільно з Управлінням освіти Чернігівської міської ради.

Більше інформації: http://ktkt.stu.cn.ua/noviny/713-yarmarok-profesy.html

30 квітня в ДРАМТЕАТРІ відбудеться загальноміський конкурс краси та таланту "Міс Конгеніальність Spring". Трійка найгарніщших студенток, Євжик Владилена (юридичний факультет), Мороз Анастасія ( факультет ЖПтТ) та Петровська Аліна (аспірант кафедри менеджменту та державного управління) успішно пройшли кастинг та представлятимуть ЧНТУ на конкурсі. Просимо підтримати дівчат, адже наші найкращі!

З метою підвищення рівня фінансової грамотності та популяризації спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» серед молоді доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ, к.е.н. Зеленська О.О. провела 28 та 29 березня 2017 р. інтерактивні тренінги «Світ фінансів» для студентів Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової та Чернігівського коледжу економіки і технологій.

29.03.2017 в рамках плану роботи ЧНТУ зі шкільною молоддю під час весняних канікул старші викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Ніколаєнко О.В. та Ушата Т.О. провели англомовний інтерактивний розважально-виховний захід "Чернігів туристичний" для учнів шкіл міста. До нього було залучено старшокласників Чернігівського колегіуму №11 та студентів ЧНТУ.

27-31 березня 2017 року команда механіко-технологічного факультету та факультету електронних та інформаційних технологій ЧНТУ у складі Бадай Марія (МЗВн-161) та Прибитько Марія (КІ-151) перебувала в НТУ "Харківський політехнічний інститут" та приймала участь у фінальній частині Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук "Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка".

Галузева конкурсна комісія високо оцінила роботу наших дівчат за темою «Дослідження технологічних можливостей 3D друку ABS пластиком» та відмітила дипломом ІІ ступеню.

Щиро вітаємо переможниць та їх керівника Ганєєва Тимура Рашитовича, доцента кафедри технологій зварювання та будівництва, і бажаємо підкорення нових вершин!

Виставкова галерея ім. В.Багина запрошує всіх бажаючих відвідати персональну виставку живопису та графіки «Стежина життя» чернігівського художника Кошеля Миколи Яковича.

Відкриття виставки відбудеться 3 квітня о 12-00 в читальній залі наукової бібліотеки ЧНТУ (вул. Шевченка, 95, к. 137).

26-27 квітня 2017 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Юність науки – 2017: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

ОГОЛОШЕННЯ