ua en

Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» за підтримки інших громадських організацій, Департаменту сім‘ї, молоді та спорту, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації проводить обласні художні конкурси юнацького та дитячого малюнку:

Другий обласний художній медіа-конкурс «Моя Україна – єдина країна!»

Обласний художній конкурс «Мистецтво – проти засилля корупції»

Запрошуємо на виставку творів Ганни Матвєйцевої та її учнів!

Відкриття виставки 9 жовтня об 11-00 в приміщенні Наукової бібліотеки ЧНТУ (вул. Шевченка, 95). Часи роботи: пн-чт з 9-17 год., пт з 9-15 год.

З 18 по 29 вересня 2017 року в рамках діяльності Інформаційного центру ЄС ЧНТУ під керівництвом доц. Ревко А.М. студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету пройшли безкоштовне навчання на англомовному курсі «SocialEntrepreneurshipSchoolIBS», який викладався партнером університету - норвезьким професором доктором Яном-Урбаном Сандалом, засновником та керівником Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

За результатами курсу 17 учасників отримали сертифікати з трьох дисциплін курсу: «Соціальне підприємництво», «Інноваційний менеджмент» та «Стратегічний менеджмент» та дипломи про присвоєння звання «Social Entrepreneur IBS».

01 жовтня 2017 р. у місті Чернігові відбувся обласний фестиваль Молока 2017. Чернігівський національний технологічний університет представляли кафедра харчових технологій та кафедра товарознавства, підприємництва та торгівлі.

Проводились цікаві інтерактивні ігри та вікторини за молочною тематикою, де переможці отримували призи. Відбувалася дегустація якісної молочної продукції та презентація дослідів з виявлення фальсифікованих продуктів. Але найбільшу зацікавленість викликало пригощання відвідувачів смачною молочною кашею з пшона, яку готували викладачі та студенти.

Відділ міжнародних зв`язків запрошує ознайомитися з актуальними грантами на реалізацію проектів та пропозиціями наукових стипендій.

28 вересня в 11 корпусі ЧНТУ відбулася презентація науково-популярного ілюстрованого видання "Чернігівське узороччя: краса, що зникає", організована викладачами кафедр туризму та фінансів ЧНТУ. Видання альбому було профінансовано Британською Радою.

Метою заходу стало сприяння збереженню автентичної дерев’яної архітектури Чернігова; приваблення уваги громадськості до проблем стрімкої втрати зразків міської дерев’яної архітектури ХІХ – поч. ХХ ст. та покращення туристичної привабливості міста.

З 20 по 22 вересня 2017 року на базі військової частини в смт Гончарівське пройшов обласний національно-патріотичний захід «Я - патріот».

Вже третій рік поспіль цей захід проводиться Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації з метою національно-патріотичного виховання молоді, формування та пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки до служби в армії.

Учасники заходу, серед яких були і студенти ЧНТУ, три дні проживали у казармах, проходили теоретичні та практичні навчання із військової та тактичної підготовки змагалися на дистанціях 100, 1000 метрів, у метанні ручних гранат, стрільбі з автомату та підтягуванні на перекладині.

Щиро вітаємо Марущака Олександра Анатолійовича,  викладача кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук!

Тема дисертації – «Криміналістична характеристика ухилень від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) та основні засади їх розслідування» (спеціальність – 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність)

Науковий керівник – Халимон Сергій Іванович, доктор юридичних наук доцент кафедри управління оперативно-розшуковою діяльністю (Національна академія Державної прикордонної служби України)

Бажаємо творчого натхнення, успіхів у роботі та науковій діяльності!

26 вересня 2017 р. студенти третього курсу обліково-економічного факультету Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ, які навчаються за спеціальністю 071 Облік і оподаткування і напрямом підготовки 6.030509 Облік і аудит ­­­– академгрупи ОАт-171, ОА-151, урізноманітнили постійний потік нової інформації, притаманний обліково-аналітичній діяльності, роботу з числами, документами і звітами, відвідавши разом з куратором – доцентом кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Надією Леонідівною Ющенко пам’ятку підземної культової архітектури XI-XIX ст., засновану в 1069 р. князем Святославом Ярославичем і відомим церковним діячем давньоруської доби прп. Антонієм Печерським – Антонієві печери в Чернігові. Неймовірного натхнення здобувати нові знання у навчальному році, що розпочався, досягати нових успіхів, підкорювати нові висоти додали сонячний осінній день та яскрава, змістовна й цікава екскурсія, проведена для студентів заступником начальника відділу наукових досліджень печер та пам’яток археології НАІЗ „Чернігів стародавній” Олегом Олеговичем Васютою.

27 листопада 2017 року у ЧНТУ відбудеться ІIІ Міжнародна науково-практична конференція: “Бухгалтерський облік, оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку”

Запрошення,
Приглашение
Invitation

Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві та Вінниці в 2015 р., семінари нещодавно відбулися в Харкові, Полтаві та Львові. Ми раді знову запросити до участі у програмі в 2017 році.

«Researcher Connect»  пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заяв на програму Horizon 2020.

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє про черговий щорічний Конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fuibright Scolar Program.

Fuibright Scolar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть браги участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

22 вересня 2017 р. у Чернігівському національному технологічному університеті відбулася зустріч представників компанії JABIL зі студентами економічних спеціальностей та студентів напрямів підготовки Електротехніка та електротехнології і Електронні пристрої та системи, магістрами з електроніки. Присутні мали змогу ознайомитись з діяльністю піприємства, умовами роботи, перспективами кар'єрного зросту в межах корпорації та особистісного зросту також. Компанія пропонує повний соціальний пакет, участь у міжнародних проектах, оплачуване стажування, постійне навчання та ін.

Зацікавлені можуть звернутись до відділу з питань працевлаштування, практики та зв'язків з громадськістю (ІІІ-314) та ознайомитись з інформацією на буклеті компанії в розділі "вакансії" нашого сайту.

З метою зміцнення та розвитку освітніх, наукових та суспільно-культурних зв’язків Університету з установами Азербайджану; розвитку міжкультурних відносин між студентами з Азербайджану та України; розширення контингенту азербайджанських студентів в Університеті, сприяння їх адаптації та формування комфортного культурно-освітнього середовища; підвищення культурно-освітнього рівня студентської молоді, співробітників та науково-педагогічних працівників університету; впровадження українсько-азербайджанських спільних програм, проектів та заходів в ЧНТУ ініційовано створення Українсько-Азербайджанського культурно-освітнього Центру.

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО ще у 2015 році за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU), проте в Україні відзначається вперше.

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття!

20 вересня 2017 в стінах спортивно-оздоровчого комплексу ЧНТУ студенти нашого університету також вирішили підтримати спортивний рух України танцювальним флешмобом.

19 вересня 2017 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася презентація компанії STUDENT TRAVEL з програмою Work and Travel USA 2018, яку відвідали студенти 1-3 курсів багатьох спеціальностей університету та викладачі. Програма передбачає культурний обмін між студентами України та США.

18 вересня у стінах Чернігівського національного технологічного університету пройшла відкрита лекція у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції», що проводиться Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) у партнерстві з Проектом «Прозорість і доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) з метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо основних положень антикорупційної реформи, а також ознайомлення із системою роботи та взаємодії антикорупційних органів.

ОГОЛОШЕННЯ