ua en

25 жовтня 2017 р. студенти та викладачі ФСТОР долучилися до проведення Дня ООН у навчальних закладах України. Ініціатива відбулася за підтримки Представництва ООН в Україні з метою привернення уваги молоді до універсальних цінностей та принципів, які є та мають бути основою світового порядку – прав людини, миру, безпеки, сталого розвитку та глобального партнерства.

Відділ міжнародних зв`язків повідомляє про вихід чергового випуску грантових пропозицій для реалізації освітніх та наукових проектів, а також академічної мобільності.

26 жовтня 2017 року у спортивній залі фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК, проспект Перемоги, 147-А) відбудеться Мала Олімпіада ЧНТУ 2017.
Збір команд о 14:00.
Початок змагань о 15:00.

21-24 листопада 2017 року в Чернігівському національному технологічному університеті буде проведений ІІ Міжнародний БІЗНЕС-ФОРУМ «ОСВІТА – СУЧАСНИЙ БІЗНЕС: СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО»

Студенти 4 курсу групи МРт-161 Гордієнко Лілія, Демиденко Кароліна, Кузьменко Сергій, Лойченко Микола та Омельченко Ігор поділились зі студентами-маркетологами факультету життєдіяльності природокористування і туризму ННІ управління та адміністрування ЧНТУ інформацією щодо проходження практики-стажування у закладах відпочинку Республіки Болгарії та Туреччини протягом курортного сезону 2017 року.

Магістри кафедри Промислової електроніки взяли участь в міжнародній конференції 2017 IEEE International Young Scientists Forum on Applied Physics and Engineering, яка проходила 16-21 жовтня 2017 року у Львові. За підсумками конференції обидві доповіді здобули призові місця.

30 вересня та 17 жовтня студенти Чернігівського національного технологічного університету взяли участь у патріотично-виховній програмі «Війна, якої немає!», що реалізується за ініціативи «Єдиного волонтерського центру» спільно з громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини» за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Відвідувачі ознайомились з експонатами виставки «Блокпост пам’яті», переглянули фрагменти фільму про оборону Донецького аеропорту та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв у зоні АТО.

У період з 11 по 13 жовтня 2017 року доцент кафедри бухгалтерського обліку і оподаткування ГНЕДІНА Катерина Володимирівна, викладач кафедри кримінального права та правосуддя ГОЛОВКО Ольга Михайлівна та асистент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ШТИРХУН Христина Ігорівна прийняли участь у тренінговій програмі для науковців «Researcher Connect», який проходив на базі Київського національного економічного університету. Організатор заходу – Британська Рада в Україні (British Council in Ukraine).

9–11 жовтня 2017 р. у м. Одесі на базі Одеської національної академії харчових технологій пройшов ІІІ (фінальний) етап (ІІ група) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Єдиною командою від Чернігівської області, яка змогла подолати попередні етапи, стала команда нашого університету у складі Купрієнка Владислава, Журка Дмитра та Соколенка Юрія – студентів групи ПІ-141 кафедри інформаційних технологій та програмної інженерії факультету електронних та інформаційних технологій.

Після виснажливих 5 годин, які відводилися для вирішення 13 задач підвищеної складності, наша команда у фінальному заліку посіла ІІІ місце серед природничих ВНЗ.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» від 10 жовтня 2017 р. №1384 та згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, розпочинається І тур конкурсу.

13 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття «Арт-подвір'я». Організатор: Чернігівський національний технологічний університет за підтримки Британської Ради. Партнери: Громадська організація «Чернігів Європейський», Інформаційний центр ЄС ЧНТУ.

Головною метою «Арт-подвір'я» є створення відкритого простору для необмеженої творчості та неформальної освіти молоді, промоція можливостей муралотерапії. Цей проект сприяє трансформації зовнішнього вигляду нашого «студмістечка» силами та креативними ідеями студентів, що надає можливості для соціальної згуртованості молодіжної групи, її самореалізації шляхом впорядкування території та наповнення простору новим змістом.

Чернігівський національний технологічний університет Міністерства освіти і науки України та Головне управління статистики у Чернігівській області Державної служби статистики України зі співорганізаторами заходу запрошують науковців і практиків у сфері статистики та менеджменту, аналітиків, експертів, представників органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, наукових працівників науково-дослідних установ, докторантів, аспірантів, магістрантів, всіх зацікавлених осіб до участі в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції „СТАТИСТИЧНЕ ТА ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАЛИМ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІКИ І СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ” 5 грудня 2017 року.

Науковий захід включений в перелік проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2017 рік.

12 жовтня 2017 року студенти факультету життєдіяльності, природокористування і туризму спеціальності «Агрономія», «Лісове та садово-паркове господарство» на чолі з викладачами кафедри аграрних технологій та лісового господарства відвідали АПВ «Прогрес» - філіал «Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН» в с. Прогрес Чернігівської обл.

Фонд цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) проведе онлайн тренінг та конкурс в межах програми STEP 2017 - «Віртуальна інкубаційна програма». До участі запрошуються усі зацікавлені інноватори і технологічні підприємці, які працюють над розробкою нових продуктів і сервісів у галузях кібербезпеки, Зеленої енергетики, IoT, Робототехніки і Big Data.

Програма дає можливість отримати на конкурсній основі гранти, знайти для співпраці інвесторів, науковців та представників бізнесу.

Заявки на участь у програмі приймаються до 01 листопада 2017 року.

З 10 по 12 жовтня 2017 року, зав. каф. соціально-гуманітарних дисциплін, доц. Шакун Н.В. пройшла навчання на тренінгу за методологією BRIDGE (Building Resources in Democracy, Governance and Elections) «Гендерна рівність і вибори», який проводився Центром управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії.

10 жовтня Українсько-Азербайджанським культурно-освітнім Центром Чернігівського національного технологічного університету спільно з кафедрою інформаційних систем в економіці обліково-економічного факультету було проведено захід, присвячений пам’яті всесвітньо відомого видатного вченого, засновника теорії нечіткої логіки та кібернетики Лотфі Заде.

Захід відвідали студенти першого, другого, третього курсів та магістри 1 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою Економічна кібернетика обліково-економічного факультету.

В межах вивчення дисципліни професійної та практичної підготовки «Електронні системи підтримки наукового експерименту» (викладач: к.т.н., доцент Войтенко Володимир Павлович, доцент кафедри промислової електроніки ЧНТУ) студенти факультету електронних та інформаційних технологій спеціальності 171 Електроніка групи МПЕн-161 10 жовтня 2017 р. у м. Києві відвідали семінар «Технології та рішення National Instruments для розробки і тестування сучасної електроніки і радіотехніки».

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

Започаткована Фондом Віктора Пінчука Стипендіальна програма "Завтра.UA" — перша в Україні приватна загальнонаціональна ініціатива з підтримки талановитої молоді.

В конкурсі можуть взяти участь студенти денної форми навчання 3 - 6 курсів ВНЗ України ІV рівня акредитації, громадяни України, віком до 35 років.

З 28 вересня по 29 жовтня 2017 року в Обласному молодіжному центрі Чернігівської обласної ради (колишній кінотеатр ім. Щорса, вул. Магістрацька, 3) проходить обласна патріотично-виховна програма «Війна, якої немає!».

Дана програма реалізовується громадською ініціативою «Єдиний волонтерський центр» спільно з громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини» за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації з метою привернути увагу молоді до війни, яка відбувається на сході країни та вшанувати героїв нашого часу, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність країни.

Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» за підтримки інших громадських організацій, Департаменту сім‘ї, молоді та спорту, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації проводить обласні художні конкурси юнацького та дитячого малюнку:

Другий обласний художній медіа-конкурс «Моя Україна – єдина країна!»

Обласний художній конкурс «Мистецтво – проти засилля корупції»

ОГОЛОШЕННЯ