ua en

22 листопада 2017 року для співробітників ЧНТУ які викладають, або планують розпочати викладати англійською мовою відбудеться workshop "English as a second language in teaching activity". 

Робоча мова: англійська.

Початок 15:00. 

Шановні студенти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо Вас до участі у VI Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Інноваційний розвиток інформаційного суспільства: економіко-управлінські, правові та соціокультурні аспекти», яка відбудеться 14 грудня 2017 року

Михайло Єрко – студент Чернігівського національного технологічного університету факультету електронних та інформаційних технологій, вихованець КПНЗ «ДЮСШ «УКРАЇНА» Чернігівської міської ради, багаторазовий чемпіон України з кікбоксингу, 4 листопада, провів у Німеччині бій за пояс чемпіона Європи (ISKA). Це напівпрофесійна версія відомого чемпіонату К-1. Вагова категорія спортсменів напівлегка – до 60 кілограмів. Суперником нашого земляка став німець Аморім Да Грака.

Вітаємо та бажаємо нових перемог і звершень!

3 листопада 2017 року в рамках навчальних дисциплін «Охорона праці в галузі» та «Організація виробництва, менеджмент та маркетинг на підприємствах енергетичної галузі» студенти груп МЕМп-171 (5 курс) відвідали з екскурсією підстанцію Магістральних електричних мереж 330/110кВ "Чернігівська 330".

3 листопада 2017 року студенти ЧНТУ технічних спеціальностей та спеціальностей, пов'язаних з будівництвом та  архітектурою, інформаційними технологіями, аграрною та харчовою промисловістю ознайомилися з презентацією конкурсів, які організовує Благодійний фонд Бориса Колеснікова. Студенти дізналися про 5 конкурсів - Авіатор, Програміст, Архітектор, Агро, Харчові технології.

Вже стартували 2 конкурси – «Авіатор» та «Архітектор».
У листопаді стартують конкурси «Агро» та «Харчові технології».
Конкурс «Програміст» стартує у грудні 2017 року.

Музей історії ЧНТУ з вересня 2017 року приймає відвідувачів та проводить віртуальні екскурсії.

Збір інформації та матеріалів для Музею історії ЧНТУ продовжується надалі. Було б гарно побачити серед експонатів фотографії навчання і відпочинку студентів і викладачів, наукової роботи і виробничої практики, студентських будівельних загонів і художньої самодіяльності студентів 60-90-х років; значки ГТО, студентських будівельних загонів; дипломи 60-70-х років, газетні вирізки та інші речі тих часів.

Звертайтеся за адресою: м.Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус № 4, ауд.24. Телефон: 665-168 (внутр.268). E-mail: museumcstu@stu.cn.ua

06 листопада Українсько-Азербайджанським культурно-освітнім Центром Чернігівського національного технологічного університету спільно з Навчально-науковим інститутом економіки було проведено захід «Моя столиця».

На заході у формі презентації студент фінансово-економічного факультету Алексєєв Дмитро представив столицю України місто Київ, студент ФЖПіТ Агаєв Руфат розповів про столицю Азербайджану місто Баку, та студент факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпеченню Аміну Алхасан представив місто Абуджу – столицю Нігерії. На двомовних презентаціях студенти першого курсу обліково-економічного факультету мали змогу ознайомитись з історичним минулим України, Азербайджану та Нігерії, а також побачити основні пам’ятки архітектури столиць.

З 01 по 03 листопада на базі Навчально-наукового інститут технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулася ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Машинобудування очима молодих: прогресивні ідеї – наука – виробництво» (МОМ-2017).

Співорганізаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Чернігівський національний технологічний університет, Донбаська державна машинобудівна академія, Житомирський державний технологічний університет, Запорізький національний технічний університет, Івано-франківський національний технічний університет нафти і газу, Інститут надтвердих матеріалів ім. В. М. Бакуля НАН України, Луцький національний технічний університет, Національний технічний університет України «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Одеський національний політехнічний університет, Сумський державний університет, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, Центральноукраїнський національний технічний університет.

У конференції взяли участь 242 учасники з 27 навчальних та наукових установ і 3 виробничих підприємств України та Німеччини. Найбільше учасників конференції – 66 було від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», 24 учасники представляли Сумський державний університет, 23 – Донбаську державну машинобудівну академію, м. Краматорськ, 22 – Чернігівський національний технічний університет.

14 листопада 2017 року (вівторок) з 10.30 до 17.00 на базі ННІ права та соціальних технологій (корпус № 8: вул. Козацька 1, ауд. 110 ) у рамках діяльності Ресурсного Центру зі сталого розвитку громад ЧНТУ відбудеться Тренінг зі сталого місцевого розвитку (за підтримки Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»)

7 листопада 1925 року народився Євген Григорович Калита, перший керівник нашого навчального закладу з липня 1960 по липень 1982 року - декан загальнотехнічного факультету Київського політехнічного інституту в м. Чернігів, а згодом директор Чернігівського філіалу Київського політехнічного інституту

Першого листопадового дня студенти кафедри аграрних технологій та лісового господарства побували у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», де відвідали міжнародну експозицію світових компаній та потужний бізнес-форум, побудований на передовому досвіді агровиробників, ресурсних компаній та наукових установ України.

Кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ за ініціативи та сприяння Чернігівської міської ради проводитиме з 01 листопада 2017 до 15 січня 2018 рр. друге маркетингове дослідження ринку в’їзних туристів м. Чернігова.

До уваги студентів!

03.11.2017 об 11.15, ауд 333 відбудеться презентація проектів Благодійного фонду "Фонд Бориса Колеснікова" - Авіатор, Програміст, Архітектор, Агро, Харчові технології серед студентів університету, які навчаються на технічних спеціальностях та на спеціальностях, пов'язаних з будівництвом та  архітектурою, інформаційними технологіями, аграрною та харчовою промисловістю. 

Під час презентації співробітники Фонду розкажуть детально про конкурси, коли та як зареєструватися в конкурсі, як буде відбуватися відбір студентів та як буде реалізовуватися поїздка.

Запрошуються усі бажаючі!

26 жовтня 2017 року відбувся традиційний осінній спортивний фестиваль «Мала Олімпіада ЧНТУ». 9 команд-учасниць, у складі яких були переважно першокурсники, зійшлися на спортивній арені фізкультурно-оздоровчого комплексу ЧНТУ.

Цьогорічна програма змагань складалася із 2 естафет на спритність і швидкість, командного кросфіту та перетягування канату. Спортивний настрій присутніх підтримали студентки спеціальності «Фізична реабілітація», провівши майстер-клас із фітнесу на фітболах.

Юні спортсмени гідно відстоювали честь своїх факультетів, а численні вболівальники, як завжди оригінально та натхненно, до останніх хвилин підтримували свої команди.

31 жовтня 2017 року Народний депутат України, к.е.н., доцент кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Романова Анна Анатоліївна інформувала про нові тенденції у сфері туристичного маркетингу.

На зустрічі жваво аналізували складові туристичного продукту: трансфери, екскурсійні послуги, сферу харчування, можливості ночівлі, страхування, розваги, шопінг, фотосесії, СПА та сувеніри.

Невимушене спілкування виявилось дуже доречним перед стартом маркетингового дослідження ринку в’їзних туристів, яке проводимиться кафедрою маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ з 01 листопада 2017 до 15 січня 2018 рр.

25 жовтня 2017 р. студенти та викладачі ФСТОР долучилися до проведення Дня ООН у навчальних закладах України. Ініціатива відбулася за підтримки Представництва ООН в Україні з метою привернення уваги молоді до універсальних цінностей та принципів, які є та мають бути основою світового порядку – прав людини, миру, безпеки, сталого розвитку та глобального партнерства.

Відділ міжнародних зв`язків повідомляє про вихід чергового випуску грантових пропозицій для реалізації освітніх та наукових проектів, а також академічної мобільності.

26 жовтня 2017 року у спортивній залі фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК, проспект Перемоги, 147-А) відбудеться Мала Олімпіада ЧНТУ 2017.
Збір команд о 14:00.
Початок змагань о 15:00.

21-24 листопада 2017 року в Чернігівському національному технологічному університеті буде проведений ІІ Міжнародний БІЗНЕС-ФОРУМ «ОСВІТА – СУЧАСНИЙ БІЗНЕС: СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО»

Студенти 4 курсу групи МРт-161 Гордієнко Лілія, Демиденко Кароліна, Кузьменко Сергій, Лойченко Микола та Омельченко Ігор поділились зі студентами-маркетологами факультету життєдіяльності природокористування і туризму ННІ управління та адміністрування ЧНТУ інформацією щодо проходження практики-стажування у закладах відпочинку Республіки Болгарії та Туреччини протягом курортного сезону 2017 року.

ОГОЛОШЕННЯ