ua en

З 25 листопада по 10 грудня проходить Міжнародна кампанія «16 днів проти ґендерного насильства». Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

  • 25 листопада Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
  • 1 грудня Всесвітній день боротьби зі Снідом
  • 2 грудня Міжнародний день боротьби з рабством
  • 3 грудня Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостям
  • 5 грудня Міжнародний день волонтера
  • 6 грудня Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі
  • 9 грудня Міжнародний день боротьби з корупцією
  • 10 грудня  Міжнародний день прав людини

24 листопада 2016 р. в Навчально-науковому інституті права і соціальних технологій відбулася доброчинна акція – «Кухня благодійності» з метою збору коштів Жураковському Богдану, у якого встановлено діагноз – нейробластома зорових каналів (ІІІ стадія). Хлопчик майже не бачить, реагує тільки на світло.

 У заході взяли участь студенти юридичного факультету, факультету соціальної роботи та факультету життєдіяльності, природокористування і туризму. 14 команд представили кухні різних країн – Мексики, Америки, Німеччини, Англії, Японії, Франції, Польщі, Італії, Білорусії, України, Вірменії, Франції. Учасники змагалися у приготуванні та презентації страв,  крім того широко був представлений культурний контент цих країн, а також дарували гарний настрій та частували усіх присутніх різними смаколиками. Під час акції було зібрано 5 241 грн.

Координатор акції – Мекшун Алла Дмитрівна, ст. викладач кафедри соціальної роботи.

Шість років тому талановиті студенти Чернігівського національного технологічного університету зібрались разом, аби підготувати звичайний студентський виступ у незвичному форматі театру тіней. А в результаті Fireflies стали одними з найкращих у світі. Як люди стають тінями?

Ця постановка, яку чернігівський театр тіней Fireflies створив разом з відомим українським хореографом Костянтином Томільченком, стала найкращою короткометражною роботою кінофестивалів у Бразилії та Китаї, йдеться в сюжеті Чернігівської регіональної дирекції НТКУ.

А починалось все із білого простирадла і ліхтарика 6 років тому, коли студенти Чернігівського національного технологічного університету заснували перший в Україні театр тіней.

25 листопада 2016 року в рамках декади Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ відбулася зустріч із студентами та спеціалістми Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Участь у заході взяли: директор Центру Ірина Протченко, заступник директора Олеся Пирковська, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко, а також запрошений гість - Чернігівський поліцейський омбудсмен Анна Панасюк. У ході зустрічі були висвітлені питання організації надання безоплатної правової допомоги у Чернігівській області, роботи Регіонального центру, місцевих центрів та бюро правової допомоги у Чернігівській області, призначення адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

22 листопада 2016 року відбулась зустріч професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту та державної служби Чернігівського національного технологічного університету з майбутніми випускниками менської гімназії, шкіл м. Мени та м. Корюківка. У доброзичливій атмосфері викладачі кафедри донесли до слухачів сучасну концепцію вищої освіти в Україні, зорієнтовану на новітні стандарти національного та європейського освітнього простору.

24 листопада Навчально-науковим інститутом економіки ЧНТУ з успіхом проведений Турнір «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини». Враховуючи велику кількість учасників, Турнір було проведено у дві рівносильні незалежні сесії. Із вітальним словом до учасників Турніру та вчителів виступив ректор ЧНТУ, доктор економічних наук, професор Шкарлет Сергій Миколайович.

Протягом Турніру учасники-школярі кращих і найактивніших загальноосвітніх навчальних закладів м.Чернігова презентували свої команди та їх внесок у розвиток нашого міста. Абсолютно всі представлені презентації носили творчий, креативний, оригінальний підхід до візуалізації та представлення. Учасники однозначно провели ґрунтовну і кропітку попередню підготовку при розробці та зйомці відеопрезентацій на тему «Ми – майбутнє Чернігова».

26 листопада, в День пам'яті жертв голодоморів в Україні о 16.00 буде оголошено хвилину мовчання та проведено загальнодержавну акцію «Запали свічку».

22-24 листопада у Міжнародному виставковому центрі проходив Міжнародний форум «Innovation Market». Цей захід об’єднує в єдиному просторі винахідників, інноваторів, авторів успішних стартапів і акселераторів інвестиційних проектів, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності, політичних діячів України,представників закордонних фінансово-інвестиційних установ.

МФІМ – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup- проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України, Польщі та Китаю, з політичними лідерами України.

Чернігівський національний технологічний університет долучився до форуму, представивши на виставці свої проекти:

19 листопада у стінах ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбулось відкриття Chenihiv Debate Club!

Відтепер, спеціально для юристів і всіх бажаючих кожної суботи о 14:00 відбуватиметься зустріч дебатного клубу в корпусі № 8 ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ (л/з 3)!

Ми чекаємо на вас!

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у написанні колективної монографії кафедри економічної теорії Чернігівського національного технологічного університету на тему «Шлях до Європейського Союзу: спрямування соціально-економічного розвитку»

Платформа www.polskijazyk.pl — це комплексний і безкоштовний інструмент для вивчення польської мови, який створений для студентів з України.

Проект працює вже другий рік. Новинкою цього року є україномовна версія платформи і можливість засвоєння матеріалу на ще вищому рівні – B2 (вище середнього). Це, фактично, максимальний рівень, який можна ефективно отримати, займаючись самостійно.

З 17 по 19 листопада 2016 року ректор Чернігівського національного технологічного університету С.М. Шкарлет взяв участь у партнерській зустрічі в Господарській Академії ім. Д.А. Ценова (Болгарія).

Мета зустрічі: інтенсифікації міжнародної співпраці між університетами-партнерами та обговорення плану спільної діяльності на 2017 рік.

У рамках візиту відбулася зустріч з ректором Академії, Іваном Марчевським. У результаті переговорів прийнято спільну Програму двосторонньої діяльності між ВНЗ-партнерами на 2017 рік.

Диплом II ступеню виборов учень 10 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Чернігівської міської ради Нагорний Павло, який під керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри промислової електроніки Городнього Олексія Миколайовича підготував свій інноваційний проект та представив його на розгляд журі на VII Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», що проходила у м. Києві.

Чернігівську область представляли 6 вихованців гуртків ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді».

Оцінювали школярські проекти науково-педагогічні працівники вишів та галузевих інститутів НАН України. Серед критеріїв оцінювання – актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета.

22 листопада 2016 року в рамках декади ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбудеться відкрита лекція професора кафедри трудового права, адміністративного права та процесу, д.ю.н. Пузирного Вячеслава Феодосійовича на тему «Особливості правового регулювання робочого часу науково-педагогічних працівників».

Будуть висвітлені питання, що стосуються специфіки правового регулювання робочого часу науково-педагогічних працівників, режиму та обліку їх робочого часу, особливостей роботи цієї категорії працюючих на умовах скороченого робочого часу, а також раціонального використання ними часу роботи.

До Дня студента кандидатами економічних наук, доцентами Чернігівського національного технологічного університету Холявко Н.І., Дубиною М.В., Гнедіною К.В., Лавровим Р.В. було організовано та проведено тренінгові заходи під загальною назвою «Студентські ініціативи для розвитку Чернігова». Учасниками заходів виступили студенти старших курсів фінансово-економічного факультету, факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення та факультету життєдіяльності, природокористування і туризму ЧНТУ.

З нагоди Міжнародного дня студента у Чернігівському національному технологічному університеті відбувся Урочистий захід. З вітальним словом до студентів звернувся ректор ЧНТУ, професор, доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України Шкарлет Сергій Миколайович. Свої щирі побажання на адресу студентів висловив Чернігівський міський голова Владислав Анатолійович Атрошенко.

У рамках конкурсу «Кращий студент ЧНТУ 2016» визначалися переможці у різних номінаціях.

З метою продовження практичних завдань з предмету "Адвокатура в Україні", наближених до реаліїв юридичної практики, 14 листопада 2016 року студенти юридичного факультету (групи ПР-133, ПР-134) мали змогу застосувати інтерактивний підхід до аналізу деонтологічних засад зазначеної професії.

Фасилітатор програми «Активні Громадяни» Британської Ради, асистент кафедри соціальної роботи Максьом Катерина прийняла участь у «PARTNERS WORKSHOP», що відбувся 14-15 листопада в місті Києві.

Учасники з усіх куточків України поділилися своїм досвідом впровадження програми «Активні Громадяни» від БР в своїх локальних громадах, обговорили найактуальніші питання, що виникали  в процесі роботи. Сповнені енергії, ентузіазму та нового досвіду продовжуємо працювати!!!  Globally connected, locally engaged!

15 листопада на факультеті соціальної роботи в рамках Тижня Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій відбувся семінар-тренінг «Сучасний молодіжний працівник». Під час семінару-тренінгу було обговорено зміст молодіжної політики, роль молоді у її формуванні, пріоритетні сфери молодіжної політики, розкрито зміст та особливості молодіжної роботи в Україні.

Студенти ділилися досвідом, визначали, на якій сходинці «драбини Харта» знаходиться молодь. Кожен учасник визначив свою сходинку участі в місцевому та регіональному житті, дізнався про сходинки участі інших. Учасники заходу дізнавалися про європейські сайти та ресурси, що містять кращі практики, семінари, конференції, навчальні візити, в яких можна взяти участь.

Щиро вітаємо з Міжнародним днем студента!

Бажаємо цікавого та легкого навчання, безтурботної юності, вірних друзів, наснаги і міцного здоров'я! Нехай все вам дається легко, із задоволенням!

Нехай у вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами!

ОГОЛОШЕННЯ