ua en

 Запрошуємо взяти участь у заходах, присвячених 203-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, що відбудуться в ЧНТУ.

Підготовлений Українським інститутом національної пам'яті законопроект щодо скасування 8 березня як державного свята в Україні викликав неабиякий суспільний резонанс.

Центр ґендерної освіти ЧНТУ пропонує низку матеріалів, які дадуть змогу зрозуміти сутність даного свята та допоможуть сформувати свою громадянську позицію щодо цього питання. Кураторам груп пропонуємо використовувати запропоновану добірку при проведенні тематичних кураторських годин. Матеріали розміщені в розділі «Центр ґендерної освіти».

Зазначимо, ЦҐО ЧНТУ активно співпрацює з Всеукраїнською мережею осередків гендерної освіти ВНЗ. Мережа традиційно не оминала увагою дату 8 березня,  цьогоріч, на підйомі особливого інтересу до Дня боротьби за права жінок та міжнародний мир (офіційна назва 8 березня, запропонована у 1977 р. ООН), розпочинає проведення інформаційного марафону «8 березня: ЧИ Є СВЯТО?» за участі всіх бажаючих. Для цього ми будемо розміщувати матеріали, які розкриватимуть сутність дати. Запрошуємо долучатись до нашого марафону! 

Запрошуємо на захід! Європейський проект «Game4U» буде проводитись в ЧНТУ. 6 березня., в 14.45 в 205 ауд 1 корп

Буде проводитись гра «Game4U».

«Game4U» - проект фінансований “Erasmus+» та розроблений організацією «Foxpopuli», що знаходиться в Швеції.

Головна мете проекту – навчити молодь презентувати себе та розвинути комунікативні навички.

Гра буде проводитись представниками шведської організації та розробниками.

У нас є чудова можливість попрактикувати англійську з носіями мови, та в ігровій формі розвинути власні навички та здібності.

Робоча мова англійська, рівень від А2.

Важливим трендом сучасності і ще одним кроком на шляху імплементації Болонських реформ, зокрема вимог мобільності, є запровадження викладання дисциплін іноземною мовою. Залучення ЧНТУ до проекту Британської Ради «Англійський для університетів» з грудня 2016 року відкрило нові можливості для професійного зростання викладачів університету, які виявили готовність та бажання прийняти виклик сучасності і докласти значних зусиль для практичної реалізації «Програми підвищення рівня володіння англійською мовою науково-педагогічних працівників та формування англомовного середовища в Чернігівському національному технологічному університеті», затвердженої наприкінці 2015 році.

Представництво Європейського Союзу в Україні втретє проводить всеукраїнський проект «ЄС: вибір молодого покоління України». Всеукраїнська он-лайн вікторина, 2 конкурси, 5 номінацій та більше 40 подій чекають на своїх учасників та переможців.

Цього року наскрізною темою проекту стане енергоефективність і те, які енергетичні практики Європи Україна може використати для себе.

27.02.2017 р. об 11:15 у актовій залі Чернігівського національного технологічного університету відбувся старт міжнародного проекту "Реформи очима молоді з регіонів України". Кандидат юридичних наук, експерт з реформування кримінальної юстиції, Назар Федорчук виступив перед студентами з лекцією на тему «Зміни: адаптуватися чи впливати?».

Дякуємо гостеві за яскравий та змістовний виступ!

У квітні наших студентів чекають покази документальних фільмів про розвиток країн світу, а також майстер-клас Ukrainian Stories.

Чекатимемо усіх бажаючих прийняти участь!

З 20 лютого 2017 року учасникам консорціуму ElibUkr (партнером якого є Наукова бібліотека ЧНТУ) відкрито тестовий доступ до ресурсів Видавничого дому "Грєбєнніков".

Електронна бібліотека Видавничого дому "Грєбєнніков" (ИД "Гребенников") пропонує статті про маркетинг, менеджмент, фінанси і управління персоналом, які опубліковані у періодичних виданнях Видавничого дому, зокрема в журналі "Маркетинг и маркетинговые исследования".

24 лютого в Чернігівській обласній адміністрації губернатор Чернігівської області В.П. Куліч, ректор Чернігівського національного технологічного університету С.М. Шкарлет та президент Міжнародного фонду соціальної адаптації В.С. Рубцов підписали меморандум про співробітництво між Чернігівською обласною адміністрацією, Чернігівським національним технологічним університетом та Міжнародним фондом соціальної адаптації.

Метою співпраці є розвиток співробітництва між українським та норвезьким університетами, громадськими організаціями та підприємствами Чернігівської області для розширення можливостей надання послуг військовослужбовцям та членам їхніх сімей  і сприяння їх працевлаштуванню, в тому числі організації власного (сімейного) бізнесу."

У рамках співпраці ЧНТУ з Британською Радою у проекті “English for Universities” з 9 по 13 лютого 11 співробітників кафедри іноземних мов професійного спрямування взяли участь у Зимовій школі педагогічної майстерності, організованій Британською Радою в Україні (м. Київ).

Головною метою заходів був професійний розвиток викладачів, ознайомлення із сучасними підходами до викладання англ. мови та англійською мовою у вищих навчальних закладах. Усі учасники за підсумками навчання отримали сертифікати від Британської Ради.

21 – 22 лютого 2017 року студенти Чернігівського національного технологічного університету отримали можливість відвідати м. Луцьк в рамках проекту «Кордони України» за підтримки Британської Ради.

Групу студентів з Чернігова та Сум приймав Молодіжний центр Волині. Організатори познайомили учасників з місцевими молодіжними ініціативами і проектами, у тому числі студентськими, як то нічний кіноперегляд і Let’s do it Lutsk!, а також з історією та культурою свого чарівного міста.

Поїздка стала справжнім відкриттям з точки зору можливостей змін у досить невеликому місті.

Наступним етапом проекту стане візит студентів з Луцька до нашого міста та м. Суми. Тож, чекаємо гостей!

З 21 лютого по 2 березня 2017 року у вільному доступі онлайн розміщено документальний фільм «Переломний момент: Війна за демократію в Україні».

Переглянути фільм можна за посиланням: https://vimeo.com/204886480
Пароль: 20022014

«Переломний момент: Війна за демократію в Україні» - документальний фільм, що розкриває історію не лише подій Революції Гідності, а й окупації Кримського півострову російськими військами, проведення антитерористичної операції, а також роз’яснює деякі аспекти інформаційної війни, що ведеться російськими ЗМІ, починаючи із зими 2013 року.

За підсумками ІІ (обласного) етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка студентка юридичного факультету База Катерина посіла почесне перше місце серед студентів нефілологічного напряму підготовки вищих навчальних закладів Чернігівщини.

Вітаємо Катерину та її наукового керівника Гаценко І.О., доцента кафедри філософії і суспільних наук, з перемогою і бажаємо подальших звершень!

21 лютого 2017 року до Міжнародного Дня рідної мови бібліотека коледжу та профком студентів організували Вечір золотого українського романсу «У пісні співає душа».

http://ktkt.stu.cn.ua/noviny/668-vechr-ukrayinskogo-romansu-u-psn-spvaye-dusha.html

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт щорічного конкурсу Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу.

Тема конкурсу в 2017 році – «The Future of Food».

В конкурсі можуть брати участь команди з 2-4 студентів. Організатори рекомендують об'єднуватись в одній команді студентам технологічних спеціальностей зі студентами бізнес-факультетів.

8 лютого 2017 року у м.Києві відбулася ІІ сесія ІІ Всеукраїнського з'їзду представників органів студентського самоврядування ВНЗ України, на якому був присутній і представник студентства ЧНТУ – Голова Студентської ради Дунай Микола.

Членство у НАЗЯВО – це велика відповідальність, тож студенство ЧНТУ вітає обраних представників та бажає наснаги, вдалих ідей та сумлінної праці.

24 - 27 квітня 2017 року у ЧНТУ буде проходити СЬОМА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ».

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

  • Секція 1. Технологічні процеси та системи машинобудівного виробництва.
  • Секція 2. Сучасні технології, обладнання, інструмент та оснащення для деревообробки та меблевого виробництва.
  • Секція 3. Робочі процеси та системи промислової гідравліки та пневматики.
  • Секція 4. Технологічні процеси та системи хімічної, легкої , переробної та харчової промисловості.
  • Секція 5. Технології зварювання та споріднені процеси. Будівництво. Техногенна безпека.
  • Секція 6. Інформаційна безпека. Інформаційні технології, автоматизовані комплекси, вимірювальні системи, імітаційне моделювання та оптимізація.
  • Секція 7. Економічні та правові аспекти забезпечення якості технологічних процесів та систем.

Вийшов друком випуск 2 (8) 2016 р. наукового журналу «Проблеми соціальної роботи: філософія, психологія, соціологія» (ISSN 2412-1185).

У збірнику висвітлюються актуальні питання та нагальні проблеми соціальної роботи. Розглядаються традиційні та різноманітні інноваційні технології та методи у таких галузях наук, як філософія, психологія, соціологія та педагогіка, а також питання сталого розвитку суспільства.

До Дня миротворців у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулася товариська зустріч з міні-футболу між збірними командами Копеджу та військової частини А2995.

Більше інформації на сайті коледжу.

16 лютого 2017 року в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ викладачем Поцелуйко І.В. був проведений відкритий виховний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Більше інформації на сайті коледжу

16 лютого відбулося урочисте відкриття весіннього семестру професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія». На урочистому відкриті були присутні: ректор ЧНТУ Шкарлет С.М., президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Рубцов В.С., перший проректор ЧНТУ Новомлинець О.О., директор ННІ права і соціальних технологій Остапенко Л.А., координатор проекту Коленіченко Т.І., заступник голови ГО «Чернігів Європейський» Вербицька А.В., фахівець з питань працевлаштування ГО «Чернігів Європейський» Петрик О.Л., члени ГО «Чернігів Європейський» Сила Т.І. та Акименко Ю.Ф., які відповідають за соціально-психологічну адаптацію учасників проекту до цивільного життя.

7 лютого 2017 року в стінах Чернігівського національного технологічного університету відбулася зустріч керівництва вищого навчального закладу з директором Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Павлішеном Юрієм Володимировичем, а також начальником відділу продовольчої безпеки Ячною Оленою Олексіївною з нагоди підписання угоди про співпрацю, предметом якої є спільна діяльність сторін договору, спрямована на підвищення кваліфікації працівників підприємств агропромислової галузі з питань інтенсифікації комерційних зусиль шляхом запровадження клієнто-орієнтованої діяльності організацій, налагодження комунікаційної політики для залучення нових клієнтів, а також стимулювання продажів та просування бізнесу в цілому.

ОГОЛОШЕННЯ