ua en

4 квітня 2017 року в Міжнародний день Інтернету в режимі он-лайн через систему вебінарів, розробником якої в рамках виконання проекту Темпус „Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами” (IHSITOP) є робоча група Чернігівського національного технологічного університету, очолювана доктором технічних наук, професором, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки Казимиром В.В., відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція „Статистичне та експертно-аналітичне забезпечення управління сталим розвитком економіки і соціальної сфери”.

Організаторами конференції є Чернігівський національний технологічний університет Міністерства освіти і науки України та Головне управління статистики у Чернігівській області Державної служби статистики України. Співорганізатори конференції – Батумський університет імені Шота Руставелі (Грузія), Господарська академія Ценова (Болгарія), Варшавська школа економіки (Польща), Університет ім. Яна Кохановського у місті Кельце (Польща), Вища школа менеджменту інформаційних систем Університету прикладних наук (Латвія).

Увага!

14 травня 2017 року в Україні відзначається День Матері.

Творча студія “Гаудеамус” спільно з мистецькою галереєю ім. В.К. Багіна (наукова бібліотека ЧНТУ) оголошує традиційний конкурс студентських фоторобіт та малюнків “Подаруй мамі радість”, присвячених цьому святу.

Третій рік поспіль Міжнародна науково-практична конференція «Ukraine-EU. Modern Technology, Bussines and Law» дає можливість організувати платформу для обміну ідеями, поглядами та думками щодо євроінтеграційних намірів України, а також встановити ділові відносини з колегами, налагодити міжнародні містки співпраці між освітніми, науковими та бізнес-інституціями. Цьогорічна конференція відбулася 3-8 квітня 2017 року на території трьох країн: Словаччина, Угорщина та Австрія. Захід проведено в рамках Меморандуму Міжнародного консорціуму освітньо-наукової співпраці.

Учасники цьогорічної конференції – представники академічної спільноти, бізнес-сектору, органів державної та судової влади з 8 країн: Україна, Словаччина, Польща, Болгарія, Угорщина, Австрія, Грузія та Норвегія. Загальна кількість учасників понад 100 осіб, серед яких: 30% - доктори наук, професори та 60% - кандидати наук, доценти. Учасниками конференції також є практикуючі юристи, представники бізнесу, аспіранти та студенти.

В рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей 06 квітня 2017 року викладачі та студенти Коледжу транспорту та комп'ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету взяли участь у «Ярмарку професій». Захід був організований міським центром зайнятості спільно з Управлінням освіти Чернігівської міської ради.

Більше інформації: http://ktkt.stu.cn.ua/noviny/713-yarmarok-profesy.html

30 квітня в ДРАМТЕАТРІ відбудеться загальноміський конкурс краси та таланту "Міс Конгеніальність Spring". Трійка найгарніщших студенток, Євжик Владилена (юридичний факультет), Мороз Анастасія ( факультет ЖПтТ) та Петровська Аліна (аспірант кафедри менеджменту та державного управління) успішно пройшли кастинг та представлятимуть ЧНТУ на конкурсі. Просимо підтримати дівчат, адже наші найкращі!

З метою підвищення рівня фінансової грамотності та популяризації спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» серед молоді доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ, к.е.н. Зеленська О.О. провела 28 та 29 березня 2017 р. інтерактивні тренінги «Світ фінансів» для студентів Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової та Чернігівського коледжу економіки і технологій.

29.03.2017 в рамках плану роботи ЧНТУ зі шкільною молоддю під час весняних канікул старші викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Ніколаєнко О.В. та Ушата Т.О. провели англомовний інтерактивний розважально-виховний захід "Чернігів туристичний" для учнів шкіл міста. До нього було залучено старшокласників Чернігівського колегіуму №11 та студентів ЧНТУ.

27-31 березня 2017 року команда механіко-технологічного факультету та факультету електронних та інформаційних технологій ЧНТУ у складі Бадай Марія (МЗВн-161) та Прибитько Марія (КІ-151) перебувала в НТУ "Харківський політехнічний інститут" та приймала участь у фінальній частині Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук "Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка".

Галузева конкурсна комісія високо оцінила роботу наших дівчат за темою «Дослідження технологічних можливостей 3D друку ABS пластиком» та відмітила дипломом ІІ ступеню.

Щиро вітаємо переможниць та їх керівника Ганєєва Тимура Рашитовича, доцента кафедри технологій зварювання та будівництва, і бажаємо підкорення нових вершин!

Виставкова галерея ім. В.Багина запрошує всіх бажаючих відвідати персональну виставку живопису та графіки «Стежина життя» чернігівського художника Кошеля Миколи Яковича.

Відкриття виставки відбудеться 3 квітня о 12-00 в читальній залі наукової бібліотеки ЧНТУ (вул. Шевченка, 95, к. 137).

26-27 квітня 2017 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Юність науки – 2017: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

30.03.2017 р. завідувачем кафедри туризму Коваль П. Ф. та доцентом кафедри Алєшугіною Н. О. в рамках плану роботи ЧНТУ зі шкільною молоддю під час весняних канікул були проведені майстер-класи зі спортивного туризму та ресторанної справи з учнями 9 В класу ЗОШ №19 м. Чернігіва (кл. кер. Кухарук Тамара Василівна).

30.03.2017 р. відбулась зустріч студентів факультету життєдіяльності, природокороистування і туризму з представниками турецької компанії з приводу стажування в п'ятизіркових готелях Туреччини. В зустрічі прийняли участь декан факультету Забаштанський М.М., завідувач кафедри туризму Коваль П.Ф.,заступник завідувача кафедри туризму Безуглий І.В, директор офісу "Поїхали з ними" Еркан Чавуш та інші.

На базі кафедри інформаційних та комп'ютерних систем і кафедри інформаційних технологій і програмної інженерії Чернігівського національного технологічного університету 25 березня пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що відбувався в рамках 1/8 першості світу ACM/ICPC 2017. До стін ЧНТУ завітали найкращі 12 команд з програмування - переможців попереднього відбору серед студентів та школярів Чернігівської області. Спонсором проведення олімпіади виступила компанія Astound Commerce, яка спеціалізується на розробці рішень електронної комерції.

Викладачі кафедри аграрних технологій та лісового господарства Дем’яненко Л.В, Мельников С.В., Тимошенко О.П. провели практичне заняття для студентів 3 та 4 курсу, спеціальності «Агрономія» на базі тепличного господарства ТОВ фірми «ТехНова».

Викладачі разом з головним агроном, Хомінець Людмилою Григорівною, ознайомили майбутніх фахівців з технологією вирощування томатів та огірків в умовах закритого ґрунту, способом  приготування та обеззаражування ґрунтового субстрату, поливу та захисту рослин від хвороб та шкідників.

Шукаєте роботу на літо в Європі? Знайте свої права!

Організація «NewStudy» – польська фірма, одним з напрямом якої є працевлаштування українських та польських студентів на роботу в літній період на підприємства Німеччини.

Представники організації проведуть в Чернігівському національному технологічному університеті лекцію на тему: «Робота для студентів в Німеччині на літо 2017. Можливості та перспективи».

23 березня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України в рамках співпраці з Посольством Держави Ізраїль в Україні, спільно з Громадською спілкою «Європейська Мала академія наук України» відбувся Круглий стіл «Ґендерна рівність в освіті», за участю фахівців Міністерства освіти і науки України, представників Громадської ради при МОН України та провідних експертів в даній тематиці. Наш університет на заході представляла керівниця Центру ґендерної освіти ЧНТУ доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Ємець.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. №774-V «Про встановлення іменних стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених», засновано 30 іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених віком до 35 років, які успішно пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, що прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою для захисту докторських дисертацій.

Стипендії призначаються терміном на 1 рік. Щомісячний розмір стипендії – 2 тисячі гривень.

Вік претендентів на отримання стипендій станом на 1 червня 2017 р. не повинен перевищувати 35 років.

27.03.2017 р. ЧНТУ відвідав регіональний координатор Стипендіальної програми німецької економіки для України, Андрій Гончарук. Усі бажаючі змогли прослухати презентацію програми, дізнатись про цьогорічні умови набору та задати запитання. Своїм позитивним досвідом участі у пограмі поділилася колишня наша студентка, Яна Іванова.

Дяукємо гостям, та усім хто долучився до заходу!

Шановні студенти, період подачі заявок починається вже з 1-го квітня, тож поспішайте!

22 березня 2017 р. в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана пройшов заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі „Світове господарство і міжнародні економічні відносини”.

У конкурсі приймала участь студентка обліково-економічного факультету Росохач Олена (гр. БО-131), яка була запрошена на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своєї роботи.

Робота Росохая О. галузевою конкурсною комісією була визнана однією з кращих і нагороджена дипломом ІІІ ступеню.

Щиро вітаємо переможницю та її керівника Полковниченко Світлану Олександрівну, доцента кафедри економічної теорії, і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

23 березня 2017 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», в якій приймали участь 50 студентів із 9 вищих навчальних закладів України.

Наш університет на Олімпіаді гідно представила команда студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Ленько Юлії (гр. ВТ-141), Дрозд Марини (гр. ВТ-141) та Реви Катерини (гр. МВТп-161), зайнявши IV місце в командному заліку, а  Ленько Юлія посіла ІІ місце в особистому заліку набравши 75,5 балів із 100 можливих.

Керівник команди - доцент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій, метрології та фізики Степенко Сергій Анатолійович.

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівника з перемогою і бажаємо нових перемог!

ОГОЛОШЕННЯ