ua en

ІНТЕРН в команду Молодіжного проекту Програма Розвитку ООН United Nations Development Programme (UNDP) Ukraine!

Вимоги:

  • - студент 3-5 курсу університету
  • - знання української та англійською мови на високому рівні
  • - бажання багато працювати та розвиватись

Видача карток АТ «Ощадбанк» для отримання стипендій буде проводитись з 10:00 до 16:00 (актова зала 1-го корпусу) за наступним графіком:

  • 05.09.2016 р. – факультет життєдіяльності, природокористування і туризму; інженерно-будівельний факультет; обліково-економічний факультет;
  • 06.09.2016 р. – механіко-технологічний факультет; факультет проектного менеджменту управління якістю та життєзабезпечення; юридичний факультет; фінансово-економічний факультет;
  • 07.09.2016 р. – факультет соціальної роботи; факультет електронних та інформаційних технологій.

З собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

АТ «Ощадбанк»

Команда «Активних громадян» ЧНТУ вітає з початком нового навчального року та запрошує на тренінг, який відбудеться з 14 по16 ВЕРЕСНЯ 2016 РОКУ

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://goo.gl/forms/jLw5c7NkgXmK8hGv1

ДЕДЛАЙН – 9 ВЕРЕСНЯ, 17.00

Чекаємо на ініціативних молодих людей, які готові змінити свою громаду на краще!

Участь безкоштовна!

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні у вересні-грудні 2016 року відбудеться Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді».

Основною метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

Роботи учасників приймаються до 2 грудня 2016 року. Підбиття підсумків конкурсу до 13 січня 2017 року.

З 26 по 28 серпня 2016 року на базі в/ч Польова пошта В 1688, смт. Гончарівське проходив обласний національно-патріотичний захід «Я - патріот», який зібрав понад 200 юнаків з районів і міст Чернігівської області.

І місце у змаганнях виборола команда ЧНТУ: Бойко Антон, Лутченко Дмитро, Терехов Владислав, Полюшко Владислав, Халімон Владислав та Овчарик Євген.

Вітаємо юнаків з перемогою!

Так тримати, ЧНТУ!

Шановні викладачі, студенти та співробітники!

Щиро вітаємо вас з Днем знань!  

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, науковцям сприяє в досягненні вершин професійного успіху.

З початком нового навчального року!

ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ ЧНТУ оголошує набір на курси підготовки до іспиту LCCI (London Chamber of Commerce and Industry)

Мовні іспити LCCI включені МОН України до переліку рекомендованих до складання українською академічною спільнотою згідно ч.2 пп.3 п.5 р.ІІ наказу МОН України від 14.01.2016 №13 «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам».

Сертифікат LCCI Level 3 дає можливість присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам відповідно до Загальноєвропейської рекомендіції з мовної освіти (рівень з англійської мови не нижче B2).

Протягом 17-20 серпня 2016 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка було успішно проведено Першу літню англомовну школу «Education Research: Communication, Grant-writing, Methodology and Publications».

За фінансової підтримки Посольства США в Україні Літня школа стала частиною масштабного річного проекту Української асоціації дослідників освіти «Підтримка реформування вищої освіти в Україні», спрямованого на підвищення рівня професіоналізму в навчальній і науковій діяльності університетів, залучення викладачів до обміну академічним досвідом, популяризації емпіричних досліджень у галузі освіти тощо.

Шановні студенти, викладачі та співробітники Чернігівського національного технологічного університету!

Прийміть щирі вітання із визначним святом, що є символом відродження народу, його свободи – Днем незалежності України!

Нехай 25 річниця незалежності принесе усім нам мир та злагоду, впевненість у власних силах і нових звершень на благо України. Нехай ваші серця наповнюються любов’ю до рідної землі, прагненням єдності та гордості від усвідомлення власної причетності до розбудови держави, а плідна праця буде надійною запорукою гідного життя для кожного.

Здоров’я, щастя, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Зі святом Вас!

Адміністрація університету

Адреси навчальних корпусів ЧНТУ :

вул. Шевченка, 95
вул. Козацька,1 а (вул 50 років ВЛКСМ)
вул. Бєлова, 4
вул. Стрілецька, 1
Корпуси: 1,2,3,4
8 корпус;
22,23 корпуси;
11 корпус.

23 серпня відзначається День Державного Прапора України. У серпні 2004 року Президент Л. Кучма  підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.

З 1 по 12 серпня 2016 р. науково-педагогічні працівники Чернігівського національного технологічного університету к.психол. н., доц. Сила Т.І., к.е.н. Ревко А.М., к.е.н. Гнедіна К.В., Штирхун К.І. перебували на науковому стажуванні в Інституті д-ра Яна-Урбана Сандала (Норвегія). Наші викладачі мали змогу поліпшити свої знання англійської мови, вивчали досвід Норвегії, Швеції та інших Європейських країн у сфері соціального підприємництва, інновацій в освіті. Прийняли участь у 46 Саміті “Innovation and Social Entrepreneurship in the development process in Ukraine”.

Згідно з рішенням приймальної комісії ЧНТУ (протокол № 8 від 06 серпня 2016 р., протокол № 9 від 10 серпня 2016 р.), і на підставі наказів від 06 серпня 2016 р. № 583-с і від 10 серпня 2016 р. № 586-с зарахувати з 01 вересня 2016 р. студентами першого курсу денної форми навчання Чернігівського національного технологічного університету з розподілом у групи наступних осіб: проект наказу

15.08.2016 в МОН України відбулося засідання Конкурсної комісії щодо відбору проектів наукових робіт, науково-технічних розробок молодих учених, які працюють/навчаються у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН.

За рішенням Конкурсної комісії проекти, які набрали 70 і більше балів за результатами експертизи, рекомендовані до виконання за рахунок коштів державного бюджету.

Як зазначив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, фінансування проектів переможців розпочнеться у цьому місяці -  на це вже зарезервовані кошти державного бюджету.

Від Університету на конкурс було подано 2 проекти:

  1. «Фінансові та фіскальні інструменти модернізації електроенергетики в умовах нестаціонарної економіки». Науковий керівник – д-р екон. наук, проф. Абакуменко Ольга Вікторівна (79,3 бали).
  2. «Автономна високоефективна система електроживлення на основі фотоелектричних перетворювачів». Науковий керівник – канд. техн. наук Степенко Сергій Анатолійович (78,8 балів).

Щиро вітаємо команди Університету з перемогою, бажаємо творчих успіхів та досягнень! 

Опубліковано рейтинг щодо якості наукової діяльності університетів світу за цитованістю вчених в Google Scholar, бібліометрична база якої вважається найбільшою в світі.

Рейтинг оцінює кількість цитувань наукових робіт авторів вишів, що входять до десяти найбільш цитованих співробітників університету згідно з Google Scholar.

Перші місця займають класичні університети США, а лідером знову став Гарвард із показником 1389765 цитувань.

До рейтингу увійшло 34 ВНЗ України. Перше місце в рейтингу у КНУ ім. Т.Шевченка. Чернігівський національний технологічний університет посів 17 місце. ЧНТУ закріпив свої позиції у 12 % кращих університетів світу з більш ніж 24 тисяч ВНЗ.

Велика Хартія Університетів опублікувала заяву щодо подій у Турції, зокрема стосовно їх впливу на університети, викладачів та студентів.

«…The Observatory exists to promote the fundamental values which have enabled universities world-wide to enrich their societies for generations. In summary these are that the university should be an autonomous institution; the research and teaching must be morally and intellectually independent of all political authority and economic power; teaching and research must be inseparable and there must be openness with freedom for staff and students with concomitant responsibility to society. Some 33 universities in Turkey have signed the Magna Charta Universitatum in which these values are expressed. It is of grave concern to the Observatory that these universities in particular and all universities in Turkey in general are not currently able to operate in accordance with these values.»

Запрошуємо ознайомитись з повним текстом: www.magna-charta.org/publications-and-documents/observatory-publications/statement-concerning-universities-in-turkey

Шановні студенти!

8-9 серпня 2016 року в головному корпусі ЧНТУ в 309 ауд. відбудеться цікавий захід - "Моделі ООН" за участі волонтерів Корпусу Миру США. Участь безкоштовна.

Станом на 30.07.2016 р. опубліковано нову версію Всесвітнього рейтингу Webometrics. Відповідно до наведених даних ЧНТУ за минулий рік піднявся на 20 позицій і посів 40 місце у рейтингу серед вищих навчальних закладів України.

Рейтинг університетів "Вебометрикс" (Webometrics Ranking of World's Universities) враховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів, іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту навчального закладу.

23-24 липня 2016 року у місті Кіровоград (Кропивницький) відбулись змагання Командного Чемпіонату України з легкої атлетики. В складі збірної команди Чернігівської області виступила студентка Чернігівського національного технологічного університету, факультету життєдіяльності, природокористування і туризму, спеціальності «Здоров’я людини», яка показала свій найкращий результат в бігу на сто метрів і виборола трете місто в даному виді змагань.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших спортивних досягнень.

Шановні абітурієнти, які вступають на освітні програми спеціаліста і магістра!

Нагадуємо: до 4 серпня (до 18-00) необхідно подати оригінали документів і остаточно визначитися зі спеціальністю. Оригінали документів приймаються в аудиторії 222.

Вступники, які вступили на місця, що фінансуються за рахунок коштів фізичних осіб, можуть з 01 серпня по 10 серпня укладати договори на навчання (ауд. 210).

ОГОЛОШЕННЯ