ua en

18-19 квітня 2018 року на спортивному майданчику Навчально-наукового комплексу оздоровлення та реабілітації розвернулися справжні баталії у змаганнях з волейболу за програмою Спартакіади ЧНТУ серед науково-педагогічних працівників та співробітників «Сила в єдності» 2018 р.

Творча студія “Гаудеамус” продовжує працювати вже понад дванадцяти років. В її історії – творчі зустрічі, чудові майстер-класи, виставки творчих робіт, випуски поетичних збірок, конкурси та багато інших цікавих форм роботи. Сьогодні особливою популярністю серед студентів користуються заняття з батіку.

Ніщо так не збагачує і не розвиває особистість, як заняття художньо-творчою діяльністю – впевнені учасники студії.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує усіх бажаючих 21 квітня 2018 року до Чернігівського Палацу дітей та юнацтва відвідати Всеукраїнський освітній фестиваль «STEM», на якому будуть представлені технологічні розробки студентів і науковців університету.

До вашої уваги анонс фестивалю

12 квітня 2018 року викладачі кафедри кримінального права та правосуддя разом зі студентами-магістрами взяли участь у заході "Свобода та особиста недоторканість у взаємодії з правоохоронними органами", що відбувся в Чернігівській обласній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка за участю представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Управління патрульної поліції в Чернігівській області та громадської організації «МАRT». Під час заходу його учасники ознайомились із презентованим представниками територіального управління юстиції загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

18 квітня 2018 року студенти спеціальності Лісове господарство Інституту бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ та викладачі кафедри Аграрних технологій та лісового господарства прийняли активну участь в щорічній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яку організовують сумісно Управління освіти і науки Чернігівської ОДА та Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

За результатами оновленої версії 2018 року Чернігівський національний технологічний університет значно покращив свої позиції увійшовши до ТОП-40 українських університетів за інтегральним критерієм. За рейтингом «Прозорість (Відкритість)» ЧНТУ посідає 18 місце серед 327 університетів України!

Протягом 11-12 квітня у Чернігівському національному технологічному університеті проходила щорічна Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Юність науки – 2018: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

З вітальним словом до учасників конференції виступили ректор ЧНТУ, д.е.н., проф. Шкарлет С.М і директор ННІ економіки ЧНТУ, д.е.н., проф. Гонта О.І.

Робота конференції здійснювалась за дев’ятьма секціями. На секційних засіданнях учасники обговорили проблеми та перспективи розвитку соціально-економічних систем в умовах становлення інформаційного суспільства; забезпечення фінансової стабілізації; удосконалення методики та організації обліково-аналітичної роботи; активізації використання сучасних інформаційних технологій в економіці; розвитку менеджменту та публічного управління; розвитку соціальної роботи, забезпечення захисту прав і свобод людини та громадянина, гуманітарного розвитку, а також вирішення актуальних проблем життєдіяльності суспільства.

Із нагоди 100-річчя державної служби в Україні та враховуючи важливість ефективного партнерства держави, бізнесу та освіти як стратегічного ресурсу інноваційного розвитку України, за підтримки Національного агентства з питань державної служби України Чернігівським національним технологічним університетом 29 травня 2018 року заплановане проведення БІЗНЕС-ФОРУМУ «ДЕРЖАВНАСЛУЖБА – ОСВІТА – ПІДПРИЄМНИЦТВО: стратегія взаємодії», за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95.

Вітаємо нашу красуню - Корінець Ганну, студентку 1 курсу навчально-наукового інституту будівництва ЧНТУ з перемогою у номінації "Міс Глядацьких симпатій" конкурсу "Міс Чернігів - 2018"!

Бажаємо нових перемог та здобутків!

За підсумками VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченко студентки ЧНТУ База Катерина (юридичний факультет) та Корицька Анастасія (фінансово-економічний факультет) посіли почесне третє місце серед студентів університетів і академій негуманітарного профілю України.

Вітаємо наших талановитих студенток та їх наукового керівника Гаценко І.О., доцента кафедри філософії і суспільних наук, з перемогою і бажаємо подальших звершень!

Видавничою службою «УРАН», на замовлення сайту Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

Станом на квітень 2018 року до бази даних Scopus включено 162 вищих навчальних закладів України. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченко. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка.

Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus, у порівнянні з 2017 роком, покращив свої позиції та піднявся з 42 на 40 місце.

Повний рейтинг вузів України дивіться на сайті http://osvita.ua/vnz/rating/60539/

Розклад змагань за програмою спартакіади ЧНТУ серед науково-педагогічних працівників та співробітників «Сила в єдності»:

  • 12 квітня 2018 року - змагання з міні-футболу в спортивному залі корпусу №1 (вул. Шевченка 95). Початок 15.00.
  • 13 квітня 2018 року - змагання з шахів в спортивному залі корпусу №1 (вул. Шевченка 95). Початок 15.00.
  • 17 квітня 2018 року - змагання з настільного тенісу в спортивному залі корпусу №1 (вул. Шевченка 95). Початок 15.00.
  • 18 квітня 2018 року - змагання з волейболу на базі спортивно-оздоровчого комплексу (вул. Козацька 1-В). Початок 15.00.

4 квітня 2018 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЧНТУ був проведений турнір з волейболу в рамках профорієнтаційної роботи університету «Почни весну з ЧНТУ» серед фіналістів тогорічного відкритого чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів, який було проведено в рамках фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені».

Із 13.04.2018 по 27.04.2018 року триватиме конкурсний відбір на зайняття вакантних посад на посади молодшого складу поліції підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Прийом документів для участі в конкурсному відборі та надання консультацій щодо порядку його проведення здійснюється за адресою:
місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116 А.

З 23 по 25 квітня 2018 року  на базі кафедри Промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету буде проведений заключний (другий) етап II туру Всеукраїнського конкурсу з галузі знань «Електроніка та телекомунікації» зі спеціальності «Електроніка».

На конкурс подано 21 роботу з різних навчальних закладів України.

Детальна інформація (конкурсні роботи, їх рецензії, рекомендації до участі у заключному етапі, список запрошених учасників, програма проведення і т.ін.) знаходиться на офіційному сайті Конкурсу: http://inel.stu.cn.ua/konkurs

Запрошуються всі бажаючі.

Шановні співробітники та студенти університету! Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація університету

04 квітня у міжнародний день інтернету та веб-майстрів доцент кафедри кібербезпеки та математичного моделювання Базилевич Володимир Маркович був запрошений до ранкового шоу "Ранні пташки" на чернігівську хвилю Українського радіо. Разом з ведучими Альоною Сисенко та Андрієм Хоружим говорили про те, хто такі хакери, як убезпечити себе від спамів і вірусів та чому все, що потрапляє в Інтернет, залишається там назавжди? Про таємниці всесвітньої павутини та як в ній з`являється різноманітна інформація.

В ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика», що відбулась 3-5 квітня 2018 р. на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту (м. Київ), Чернігівський національний технологічний університет гідно представив студент обліково-економічного факультету Вертійко Артем (академ. група ОА-151) і здобув ІІІ місце.

Вітаємо нашого переможця – Вертійко Артема, а також кафедру бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, яка підготувала студента до олімпіади, та маємо надію, що проведена Всеукраїнська студентська олімпіада сприятиме зростанню числа зацікавлених статистикою студентів і надасть новий імпульс до розвитку студентської науки!

З 15 по 28 травня 2018 року в рамках діяльності Інформаційного центру ЧНТУ ім. проф. Я.-У. Сандала, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету мають можливість БЕЗКОШТОВНО навчатися на англомовному курсі «Соціальне підприємництво», який викладатиме норвезький професор д-р Ян-Урбан Сандал, засновник та керівник Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

4 квітня 2018 року у Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана пройшла підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент організацій», в якій взяв участь студент ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Колошко Євген і зайняв ІІІ місце.

Наукова робота виконана під керівництвом доцента кафедри публічного управління та менеджменту організацій Михайловської Олени Василівни.

Вітаємо Євгена та його керівника і бажаємо наступних перемог!

ОГОЛОШЕННЯ