ua en

Із нагоди 100-річчя державної служби в Україні та враховуючи важливість ефективного партнерства держави, бізнесу та освіти як стратегічного ресурсу інноваційного розвитку України, за підтримки Національного агентства з питань державної служби України Чернігівським національним технологічним університетом 29 травня 2018 року заплановане проведення БІЗНЕС-ФОРУМУ «ДЕРЖАВНАСЛУЖБА – ОСВІТА – ПІДПРИЄМНИЦТВО: стратегія взаємодії», за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95.

Вітаємо нашу красуню - Корінець Ганну, студентку 1 курсу навчально-наукового інституту будівництва ЧНТУ з перемогою у номінації "Міс Глядацьких симпатій" конкурсу "Міс Чернігів - 2018"!

Бажаємо нових перемог та здобутків!

За підсумками VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченко студентки ЧНТУ База Катерина (юридичний факультет) та Корицька Анастасія (фінансово-економічний факультет) посіли почесне третє місце серед студентів університетів і академій негуманітарного профілю України.

Вітаємо наших талановитих студенток та їх наукового керівника Гаценко І.О., доцента кафедри філософії і суспільних наук, з перемогою і бажаємо подальших звершень!

Видавничою службою «УРАН», на замовлення сайту Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

Станом на квітень 2018 року до бази даних Scopus включено 162 вищих навчальних закладів України. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченко. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка.

Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus, у порівнянні з 2017 роком, покращив свої позиції та піднявся з 42 на 40 місце.

Повний рейтинг вузів України дивіться на сайті http://osvita.ua/vnz/rating/60539/

Розклад змагань за програмою спартакіади ЧНТУ серед науково-педагогічних працівників та співробітників «Сила в єдності»:

  • 12 квітня 2018 року - змагання з міні-футболу в спортивному залі корпусу №1 (вул. Шевченка 95). Початок 15.00.
  • 13 квітня 2018 року - змагання з шахів в спортивному залі корпусу №1 (вул. Шевченка 95). Початок 15.00.
  • 17 квітня 2018 року - змагання з настільного тенісу в спортивному залі корпусу №1 (вул. Шевченка 95). Початок 15.00.
  • 18 квітня 2018 року - змагання з волейболу на базі спортивно-оздоровчого комплексу (вул. Козацька 1-В). Початок 15.00.

4 квітня 2018 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЧНТУ був проведений турнір з волейболу в рамках профорієнтаційної роботи університету «Почни весну з ЧНТУ» серед фіналістів тогорічного відкритого чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів, який було проведено в рамках фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені».

Із 13.04.2018 по 27.04.2018 року триватиме конкурсний відбір на зайняття вакантних посад на посади молодшого складу поліції підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Прийом документів для участі в конкурсному відборі та надання консультацій щодо порядку його проведення здійснюється за адресою:
місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116 А.

З 23 по 25 квітня 2018 року  на базі кафедри Промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету буде проведений заключний (другий) етап II туру Всеукраїнського конкурсу з галузі знань «Електроніка та телекомунікації» зі спеціальності «Електроніка».

На конкурс подано 21 роботу з різних навчальних закладів України.

Детальна інформація (конкурсні роботи, їх рецензії, рекомендації до участі у заключному етапі, список запрошених учасників, програма проведення і т.ін.) знаходиться на офіційному сайті Конкурсу: http://inel.stu.cn.ua/konkurs

Запрошуються всі бажаючі.

Шановні співробітники та студенти університету! Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація університету

04 квітня у міжнародний день інтернету та веб-майстрів доцент кафедри кібербезпеки та математичного моделювання Базилевич Володимир Маркович був запрошений до ранкового шоу "Ранні пташки" на чернігівську хвилю Українського радіо. Разом з ведучими Альоною Сисенко та Андрієм Хоружим говорили про те, хто такі хакери, як убезпечити себе від спамів і вірусів та чому все, що потрапляє в Інтернет, залишається там назавжди? Про таємниці всесвітньої павутини та як в ній з`являється різноманітна інформація.

В ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика», що відбулась 3-5 квітня 2018 р. на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту (м. Київ), Чернігівський національний технологічний університет гідно представив студент обліково-економічного факультету Вертійко Артем (академ. група ОА-151) і здобув ІІІ місце.

Вітаємо нашого переможця – Вертійко Артема, а також кафедру бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, яка підготувала студента до олімпіади, та маємо надію, що проведена Всеукраїнська студентська олімпіада сприятиме зростанню числа зацікавлених статистикою студентів і надасть новий імпульс до розвитку студентської науки!

З 15 по 28 травня 2018 року в рамках діяльності Інформаційного центру ЧНТУ ім. проф. Я.-У. Сандала, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету мають можливість БЕЗКОШТОВНО навчатися на англомовному курсі «Соціальне підприємництво», який викладатиме норвезький професор д-р Ян-Урбан Сандал, засновник та керівник Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

4 квітня 2018 року у Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана пройшла підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент організацій», в якій взяв участь студент ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Колошко Євген і зайняв ІІІ місце.

Наукова робота виконана під керівництвом доцента кафедри публічного управління та менеджменту організацій Михайловської Олени Василівни.

Вітаємо Євгена та його керівника і бажаємо наступних перемог!

30 березня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт  з  «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права».

За результатами першого етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Теорії та історії держави і прав; історії правових і політичних вчень; філософіїї права» запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції отримала студентка Чернігівського національного технологічного університету, групи МКПР-171 Кокоша Діана Юріївна з доповіддю «Проблема правового нігілізму в Україні, та шляхи його подолання» (науковий керівник: к.ю.н. Марущак О.А., викладач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права).

28-30 березня 2018 року в ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».

Для участі в олімпіаді зареєструвались 56 студентів із 17 ВНЗ 11 міст України: Київ, Дніпро, Харків, Суми, Вінниця, Луцьк, Житомир, Львів, Рівно, Запоріжжя а також і студенти нашого ВУЗу факультету електронних та інформаційних технологій.

Змагання проводились в двох секціях: «Web-технології» та «Web-дизайн».

По завершенні олімпіади журі визначило переможців серед яких і наша студентка Довга Дарина, яка зайняла І місце в секції «Web-дизайн».

Готував студентку до олімпіади асистент кафедри ІКС Супрун В’ячеслав Володимирович.

Щиро вітаємо студентку та її керівника з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

2-го квітня відбувся Брейн-ринг з туристичного країнознавства серед студентів 3-го курсу спеціальності «Туризм». Захід був організований спільними зусиллями викладачів кафедри туризму та співробітників Наукової бібліотеки.

Студенти мали змогу попрацювати у команді, закріпити знання, отриманні на заняттях та блиснути ерудицією. Питання вимагали знання туристичних пам’яток України та світу, національних костюмів, етнічної музики, іноземних мов і навіть художніх історичних фільмів. Змагання проходили у веселій, дружній атмосфері. Переможець визначився у запеклій боротьбі, але ніхто не залишився без солодких призів.

З 15 по 29 березня 2018 року згідно з планом загальноуніверситетських заходів «Почни весну з ЧНТУ» було проведено інтелектуальні ігри з основ правознавства у ЗОШ м. Чернігова кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права.

Проведення ігор було заплановано у два тури. Перший тур проходив у школах з 15 по 28 березня, другий тур відбувся 29 березня 2018 р. у лекційному залі №2 корп. 8 на юридичному факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ. Участь у заході взяли представники десяти ЗНЗ м. Чернігова, зокрема, шкіл №1,6,13,20,21,34,35, колегіуму 11, ліцею 15, гімназії 31.

На базі ДП «Остерський військовий лісгосп» студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» набули практичних навичок при вивченні дисциплін «Лісова таксація». Майбутні фахівці лісової галузі навчилися користуватись вимірювальним інструментом, визначати запас деревостану різними методами, ознайомилися з особливостями таксації ростучих дерев.

Шановні студенти!

«Благодійний Фонд імені Святого Володимира» у партнерстві з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на базі Інституту моніторингу якості освіти (ІМЯО) реалізує благодійний проект «Future of Ukraine».

Увага! Реєстрація до 12 квітня!

1 квітня 2018 року студенти спеціальності «Лісове господарство» разом з викладачами кафедри аграрних технологій та лісового господарства ЧНТУ прийняли участь у загальноміській акції по розвішуванню шпаківень в РЛП «Ялівщина».

Акція присвячена міжнародному Дню птахів, який саме і відзначається в цей день. В рамках акції на території було розвішано 100 будиночків для птахів, зокрема шпаківень, синичників, дуплянок. Учасниками акції стали вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова та Чернігівської області: ЗОШ № 5, Ліцей № 15, ЗОШ № 30, ЗОШ № 12, Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2, Киселівська ЗОШ Чернігівського р-ну, Сновський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ст., ДНЗ», екологічна громадськість.

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін долучилася до університетської акції "Почни весну з ЧНТУ".

28.03.2018 р. доцент кафедри, к.іст.н. О.В. Герасименко провела історичну гру "Українська революція 1917-1921 рр.". Виявляється, що вивчати історичні події та факти набагато ефективніше через гру! У заході взяли участь 23 учні 10-х і 11-х класів Чернігівської ЗОШ №20 та 14 учнів 10-х класів ЗОШ №6.

ОГОЛОШЕННЯ