ua en

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XIII НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “МАТЕМАТИЧНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ. МОДС ’2018” 25 червня - 29 червня 2018 р., яка є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.

У 1968 році студенти групи ТМ-662 нашого вишу, на той час Чернігівського філіалу Київського політехнічного інституту (ЧФ КПІ): Котевич Олег, Бучельніков Віктор, Нестеренко Сергій, Шовковий Валерій та Заварзін Олег, готуючи святковий концерт до 8 березня, включили до сценарію декілька гумористичних міні-вистав. Незабаром до юнаків долучилося чимало талановитої молоді із акторськими здібностями, що призвело до створення студентського театру естрадних мініатюр - СТЕМу. Дуже швидко СТЕМ набув великої популярності у м.Чернігові і став візитівкою інституту.

Шановні студенти, аспіранти, молоді науковці!

Запрошуємо Вас до участі у щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ», яка відбудеться 11-12 квітня 2018 року на базі Чернігівського національного технологічного університету.

6 березня 2018 року у стінах Чернігівського національного технологічного університету відбувся Міжнародний симпозіум «Безпека енергетичної інфраструктури: регіональний вимір».

В межах даного заходу було підписано чотиристоронній меморандум про співпрацю у галузі кібербезпеки об’єктів енергетичної інфраструктури між Чернігівським національним технологічним університетом, Чернігівським ІТ кластером, Литовським ІТ кластером, Асоціацією «Українська оборонна та безпекова промисловість».

Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем’я люте,
В остатню, тяжкую мінуту
За неї Господа моліть.
Т.Г. Шевченко

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заходах, присвячених 204-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, що відбудуться в ЧНТУ.

У рамках проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів» викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування взяли участь у роботі зимової та весняної шкіл педагогічної майстерності. Головною метою заходів був професійний розвиток викладачів та ознайомлення із сучасними підходами до викладання англійської мови у вищих навчальних закладах. Учасники взяли участь у тренінгах та отримали сертифікати.

Любі жінки! Від усього серця вітаємо Вас зі святом весни, радості й тепла!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, довічного щастя та кохання!

Нехай кожен день Вашого життя буде таким же світлим, щедрим і сонячним, як Ваші усміхнені очі, добрі й люблячі серця. Бажаємо натхнення і нових звершень на життєвому шляху. Нехай доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю!

З любов’ю весь чоловічий колектив
Чернігівського національного
технологічного університету
До 204-ї річниці від дня народження Кобзаря

У рамках підготовки та відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Чернігівський національний технологічний університет проводить ШОСТИЙ ВІДКРИТИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС, ПРИСВЯЧЕНИЙ КОБЗАРЮ, «МІЙ ШЕВЧЕНКО».

Конкурс проходить у таких номінаціях:

  • конкурс есе на теми: „Борітеся – поборете”, „У всякого своя доля і свій шлях широкий”, „Ну що б, здавалося, слова” тощо;
  • конкурс студентських наукових робіт.*

*Для участі у номінації „Конкурс наукових робіт” подаються самостійно підготовлені науково-дослідницькі роботи з проблем наукової та художньої рецепції творчості Тараса Шевченка, які є пошуковими за своїм характером, мають наукову новизну й практичну цінність.

До 204-ї річниці від дня народження Кобзаря ОГОЛОШУЄТЬСЯ ШОСТИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЛІТЕРАТОРІВ Чернігівського національного технологічного університету

Мета конкурсу: всебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, надання можливості розкриття творчих здібностей учнів та студентів, сприяння їхній самореалізації.

Завдання конкурсу: визначення кращих літераторів-початківців (поетів, прозаїків) серед студентської молоді.

Учасники: студенти ЧНТУ, які мають власні твори із оригінальним наповненням, яскраво вираженим авторським почерком.

Напередодні сумної річниці - 75 років Корюківській трагедії - в ЧНТУ відбувся круглий стіл «Попіл загиблих стукає в наші серця.

Участь у засіданні круглого столу взяли Бутко С.В., Горобець С.М.- співробітники Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області, викладачі кафедри філософії і суспільних наук, студенти ЧНТУ.

З 3 по 4 березня 2018 року в місті Івано-Франківськ проходив ХХІ Всеукраїнський волейбольний турнір серед жіночих команд пам’яті Богдана Завальського в якому прийняло участь 10 команд з п’яти областей України. В цьому турнірі прийняла участь і наша студентська волейбольна команда «Юрист».

Після напружених фінальних ігор команда Чернігівського національного технологічного університету посіла ІІІ місце .

Вітаємо дівчат, бажаємо міцного здоров’я та подальших перемог!

Міністерство освіти і науки України і Міністерство освіти, молоді та спорту Чеської Республіки
оголошують конкурс українсько-чеських науково-дослідних проектів.

Переможці конкурсу зможуть реалізувати проект у 2019-2020 роках.
Прийом заявок на конкурс - з 1 березня до 30 квітня 2018 року

28 лютого 2018 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбувся круглий стіл «Від України 2030 до регіональних стратегій». Захід мав на меті обговорення питаннь забезпечення та створення необхідних умов розвитку Чернігівщини у контексті бачення України-2030 та механізмів, запропонованих Доктриною збалансованого розвитку «Україна 2030». Ініціатором зустрічі стала Аналітична платформа стратегічних комунікацій (м. Київ). Модератором наукової дискусії була Гонта О.І., директор ННІ економіки ЧНТУ, д.е.н., професор.

Серед учасників круглого столу були науковці ЧНТУ, представники Департаменту фінансів Чернігівської обласної державної адміністрації, Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, представники бізнесу.

Символічно, що саме в перший день весни – 1 березня, до університету на презентацію проекту «Почни весну з ЧНТУ!» завітали лідери учнівського самоврядування.

Після розповіді проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Ольги Євгенівни Мельник про заплановані заходи на шкільну молодь чекав інтерактив з елементами тренінгу, модераторами якого виступили викладачі факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації на чолі із в.о. декана Надією Сергіївною Левицькою.

Завершилася презентація чаюванням та неформальним спілкуванням представників учнівського самоврядування та Студентської ради ЧНТУ.

Маємо перші результати співпраці між кафедрою маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ та ПрАТ «Берегиня» – вивчення споживчої аудиторії шляхом проведення польового маркетингового дослідження.

Анкета для опитування була розроблена спільно кафедрою маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ та ПрАТ «Берегиня», яка місить 10 актуальних питань, що дозволило не витрачати багато часу на відповіді. Метою проведення анкетування стало визначення профілю потенційного споживача та відповідності продукції ТМ «Берегиня» потребам і побажанням покупців.

Опитування face to face мешканців та гостей Чернігова проводилось студентами-маркетологами 2 березня 2018 року під час XVI Обласного ярмарку «Що може жінка», який проходив у ТРЦ «Мегацентр».

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, скороченим робочим тижнем, враховуючи те, що студенти університету, які проживають в гуртожитку, виїхали 02.03.2018 р. на додаткові канікули на кризовий період, та незважаючи на рішення Кризового комітету Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 3 березня 2018 року та беручи до уваги лист Міністерство освіти і науки України від 03.03.2018 р. № 1/11-2386, додаткові канікули для студентів денної форми навчання з 03 березня 2018 р. по 07 березня 2018 р. не скасовуються (див. розпорядження ректора університету від 02.03.2018 р. № 09 «Про зміни у освітньому процесі»).

Учні та студенти закладів освіти України (шкіл, коледжів, технікумів, училищ, інститутів, університетів та ін.) запрошуються долучитися до конкурсу, створивши соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва, кумівства, використання службового становища для особистих цілей тощо) під час академічного процесу та у житті. 

Відповідно до наказу начальника управління освіти і науки Чернігівської ОДА від 02.03.2018 р. № 98 «Про призупинення освітнього процесу у закладах освіти на період кризової ситуації» та розпорядження ректора університету від 02.03.2018 р. № 09 «Про зміни у освітньому процесі» з метою зменшення витрат на тепло-, енергоносії в період кризової ситуації з 03 березня 2018 р. по 07 березня 2018 р. встановлено додаткові канікули для студентів денної форми навчання.

Навчальні заняття, які за розкладом були заплановані на 03.03.2018 р., 05.03.2018 р., 06.03.2018 р., 07.03.2018 р. будуть перенесені на інші дні.

Цент гендерної освіти ЧНТУ пропонує кураторам використовувати "Календар знаменних дат жіночої історії " у проведенні кураторських годин до Дня боротьби за прова жінок і міжнародний мир (8 березня)

Центр гендерної освіти ЧНТУ спільно з кафедрою теорії та історії держави і права і кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін до Дня боротьби за права жінок і міжнародний мир 12 березня 2018 р. проводять круглий стіл "Покоління прав людини: жіночий вимір". До участі запрошуються студенти, магістранти, аспіранти, викладачі університету та всі небайдужі.

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України у Обласному молодіжному центрі Чернігівської обласної ради було проведено низку пам’ятних заходів до Дня Героїв Небесної сотні, участь в яких взяла і студентська молодь ЧНТУ.

ОГОЛОШЕННЯ