ua en

10 березня 2017 р. у рамках святкування «Шевченківської весни» на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся Міжвузівський круглий стіл на тему "ВСЕСВІТ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА". Метою якого було розкрити нові грані постаті Т.Г. Шевченка, які ще більше увиразнили б уяву студентів про особистість поета і стали ще одним доказом його феноменальності. 

У роботі круглого столу взяли участь понад 20 представників вишів Чернігівщини. Серед доповідачів були викладачі та студенти Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного універ

У рамках підготовки та відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Чернігівський національний технологічний університет проводить П’ЯТИЙ відкритий мовно-літературний конкурс, присвячений Кобзарю, «Мій Шевченко».

1. Мовно-літературний конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої студентської молоді, розвитку її потенціалу; розкриття неосяжності Шевченкового таланту, визначення ролі великого сина українського народу; виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу; прищеплення любові та пошани до слова українського Пророка; виховання почуття національної гідності, гордості за великого патріота України.
2. Конкурс «Мій Шевченко» – це представлення студентською науковою молоддю своїх досліджень феномену Тараса Шевченка та сучасного прочитання його творчості на розгляд журі.

9 березня 2017р. країна вшанувала 203-ю річницю від Дня народження Т.Г. Шевченка.

У Чернігівському національному технологічному університеті склалась добра традиція – щороку проводити «Шевченківську весну» - низку заходів, присвячених пам’яті Великого Кобзаря.

Цьогорічна «Шевченківська весна» розпочалася зустріччю студентів університету з членами Національної спілки письменників України Василем Буденним та Ростиславом Мусієнком.

Шановні викладачі та студенти!

В рамках проведення Шевченківського тижня, 15.03.17 з 13.30 до 15.00 в холі 2 поверху корп.№1 (Шевченко 95) наукова бібліотека проводить відкритий перегляд відеофільмів про життя та творчість Кобзаря та тематичної виставки «Славетний син величного народу»

Запрошуються всі бажаючі!

Шановні студенти та колеги!

Внесено зміни до термінів проведення конкурсу тематичних настінних малюнків на території Чернігівського національного технологічного університет в рамках проекту «Університет в житті міста» та за підтримки Британської Ради з метою популяризації активної громадянської позиції через сучасне мистецтво серед студентів ЧНТУ та жителів м. Чернігова.

Конкурс стартував 1 лютого 2017 року та закінчується 24 квітня 2017 року. Кінцевий термін подачі робіт до 14 квітня 2017 року.

Продовжується конкурс науково-технічних розробок молодих науковців у рамках Міжнародної конференції “Science. Society. Personality” - 2017, присвяченої 25-річчю Державного фонду фундаментальних досліджень.

1 березня до 30 березня 2017 року оголошено конкурс за Програмою «Цільові дослідження та розвиваючі ініціативи» відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Українським науково-технологічним центром про співробітництво у сфері науки та технологій УНТЦ.

З 1 березня до 3 травня 2017 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на період 2018-2019 років.
Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XII НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “МАТЕМАТИЧНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ. МОДС ’2017” 26 червня - 29 червня 2017 р., яка є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Методи математичного та імітаційного моделювання систем
  2. Інструментальні засоби математичного та імітаційного моделювання систем
  3. Математичне та імітаційне моделювання систем в екології, виробництві, інформаційних технологіях
  4. Модельно-орієнтоване управління технологічними процесами та організаційними системами

Шановні колеги, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичного круглого столу «Проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні та шляхи їх вирішення» в рамках реалізації проекту «Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб «Наша сила в єдності», що проводиться на базі Чернігівського національного технологічного університету за програмою Чернігівської міської ради «Бюджет участі» на 2016-2017 рр.

Дорогі жінки, святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню відбудеться 13 березня о 11:00 (актова зала університету).

ОГОЛОШУЄТЬСЯ П’ЯТИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЛІТЕРАТОРІВ ЧНТУ

Мета конкурсу: всебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, надання
можливості розкриття творчих здібностей учнів та студентів, сприяння їхній
самореалізації.

Завдання конкурсу: визначення кращих літераторів-початківців (поетів,
прозаїків) серед студентської молоді.

Учасники: студенти ЧНТУ, які мають власні твори із оригінальним
наповненням, яскраво вираженим авторським почерком.

Вже традиційними стали літературно-художні читання «Шевченківська весна», які відбулися 9-го березня 2017 р. в ННІ права та соціальних Чернігівського національного технологічного університету. Метою заходу було вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України - Т.Г.Шевченка, виховання любові до Вітчизни, скарбів поетичного слова України, підтримка творчо обдарованої молоді університету.

Учасники поринули у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова. Студенти декламували вірші не тільки Тараса Шевченка та інших українських митців, а й презентували свої творчі розвідки. Зокрема, Руслана Іванова (гр. ПР 141) та Віктор Русаков (гр. КПР 163) представили свої поезії. Захоплення викликав танець у виконанні студенток гр. ФР 141 Тамари Пеньковець і Юлії Бридка. Зал підхопив пісню К. Скрябіна «Люди, як кораблі», яку заспівав В.Русаков.

ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ ЧНТУ

Оголошує новий набір на підготовчі курси англійської мови
до складання тесту APTIS.

Термін навчання: березень – травень
Графік роботи: пн., чт. 16.30 – 18.15
Викладач курсу: Юсухно С.І.

В грудні 2016 р. 23 викладачі ЧНТУ успішно склали тест та отримали міжнародний сертифікат рівнів В2 – С1.

6 березня в ЧНТУ пройшла гра "Game4U" - проект фінансований в рамках програми Еразмус+, та розроблений організацією Foxpopuli. Проводили захід засновник організації Jacob Vos van Zalingen та розробник гри Констянтин Владимиров-Журавський.

Учасники-студенти отримали можливість розвинути навички комунікації та презентації, попрактикувати англійську мову.

Дякуємо гостям за такий чудовий досвід!​

Любі жінки! Від усього серця вітаємо Вас зі святом весни, радості й тепла!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, довічного щастя та кохання!

Нехай кожен день Вашого життя буде таким же світлим, щедрим і сонячним, як Ваші усміхнені очі, добрі й люблячі серця. Бажаємо натхнення і нових звершень на життєвому шляху. Нехай доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю!

З любов’ю весь чоловічий колектив
Чернігівського національного
технологічного університету

ЗАПРОШУЄМО всіх на святковий концерт 13 березня о 11:00 (актова зала університету)

 Запрошуємо взяти участь у заходах, присвячених 203-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, що відбудуться в ЧНТУ.

Підготовлений Українським інститутом національної пам'яті законопроект щодо скасування 8 березня як державного свята в Україні викликав неабиякий суспільний резонанс.

Центр ґендерної освіти ЧНТУ пропонує низку матеріалів, які дадуть змогу зрозуміти сутність даного свята та допоможуть сформувати свою громадянську позицію щодо цього питання. Кураторам груп пропонуємо використовувати запропоновану добірку при проведенні тематичних кураторських годин. Матеріали розміщені в розділі «Центр ґендерної освіти».

Зазначимо, ЦҐО ЧНТУ активно співпрацює з Всеукраїнською мережею осередків гендерної освіти ВНЗ. Мережа традиційно не оминала увагою дату 8 березня,  цьогоріч, на підйомі особливого інтересу до Дня боротьби за права жінок та міжнародний мир (офіційна назва 8 березня, запропонована у 1977 р. ООН), розпочинає проведення інформаційного марафону «8 березня: ЧИ Є СВЯТО?» за участі всіх бажаючих. Для цього ми будемо розміщувати матеріали, які розкриватимуть сутність дати. Запрошуємо долучатись до нашого марафону! 

Запрошуємо на захід! Європейський проект «Game4U» буде проводитись в ЧНТУ. 6 березня., в 14.45 в 205 ауд 1 корп

Буде проводитись гра «Game4U».

«Game4U» - проект фінансований “Erasmus+» та розроблений організацією «Foxpopuli», що знаходиться в Швеції.

Головна мете проекту – навчити молодь презентувати себе та розвинути комунікативні навички.

Гра буде проводитись представниками шведської організації та розробниками.

У нас є чудова можливість попрактикувати англійську з носіями мови, та в ігровій формі розвинути власні навички та здібності.

Робоча мова англійська, рівень від А2.

Важливим трендом сучасності і ще одним кроком на шляху імплементації Болонських реформ, зокрема вимог мобільності, є запровадження викладання дисциплін іноземною мовою. Залучення ЧНТУ до проекту Британської Ради «Англійський для університетів» з грудня 2016 року відкрило нові можливості для професійного зростання викладачів університету, які виявили готовність та бажання прийняти виклик сучасності і докласти значних зусиль для практичної реалізації «Програми підвищення рівня володіння англійською мовою науково-педагогічних працівників та формування англомовного середовища в Чернігівському національному технологічному університеті», затвердженої наприкінці 2015 році.

ОГОЛОШЕННЯ