ua en

4 квітня 2018 року у Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана пройшла підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент організацій», в якій взяв участь студент ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Колошко Євген і зайняв ІІІ місце.

Наукова робота виконана під керівництвом доцента кафедри публічного управління та менеджменту організацій Михайловської Олени Василівни.

Вітаємо Євгена та його керівника і бажаємо наступних перемог!

30 березня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт  з  «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права».

За результатами першого етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Теорії та історії держави і прав; історії правових і політичних вчень; філософіїї права» запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції отримала студентка Чернігівського національного технологічного університету, групи МКПР-171 Кокоша Діана Юріївна з доповіддю «Проблема правового нігілізму в Україні, та шляхи його подолання» (науковий керівник: к.ю.н. Марущак О.А., викладач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права).

28-30 березня 2018 року в ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».

Для участі в олімпіаді зареєструвались 56 студентів із 17 ВНЗ 11 міст України: Київ, Дніпро, Харків, Суми, Вінниця, Луцьк, Житомир, Львів, Рівно, Запоріжжя а також і студенти нашого ВУЗу факультету електронних та інформаційних технологій.

Змагання проводились в двох секціях: «Web-технології» та «Web-дизайн».

По завершенні олімпіади журі визначило переможців серед яких і наша студентка Довга Дарина, яка зайняла І місце в секції «Web-дизайн».

Готував студентку до олімпіади асистент кафедри ІКС Супрун В’ячеслав Володимирович.

Щиро вітаємо студентку та її керівника з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

2-го квітня відбувся Брейн-ринг з туристичного країнознавства серед студентів 3-го курсу спеціальності «Туризм». Захід був організований спільними зусиллями викладачів кафедри туризму та співробітників Наукової бібліотеки.

Студенти мали змогу попрацювати у команді, закріпити знання, отриманні на заняттях та блиснути ерудицією. Питання вимагали знання туристичних пам’яток України та світу, національних костюмів, етнічної музики, іноземних мов і навіть художніх історичних фільмів. Змагання проходили у веселій, дружній атмосфері. Переможець визначився у запеклій боротьбі, але ніхто не залишився без солодких призів.

З 15 по 29 березня 2018 року згідно з планом загальноуніверситетських заходів «Почни весну з ЧНТУ» було проведено інтелектуальні ігри з основ правознавства у ЗОШ м. Чернігова кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права.

Проведення ігор було заплановано у два тури. Перший тур проходив у школах з 15 по 28 березня, другий тур відбувся 29 березня 2018 р. у лекційному залі №2 корп. 8 на юридичному факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ. Участь у заході взяли представники десяти ЗНЗ м. Чернігова, зокрема, шкіл №1,6,13,20,21,34,35, колегіуму 11, ліцею 15, гімназії 31.

На базі ДП «Остерський військовий лісгосп» студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» набули практичних навичок при вивченні дисциплін «Лісова таксація». Майбутні фахівці лісової галузі навчилися користуватись вимірювальним інструментом, визначати запас деревостану різними методами, ознайомилися з особливостями таксації ростучих дерев.

Шановні студенти!

«Благодійний Фонд імені Святого Володимира» у партнерстві з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на базі Інституту моніторингу якості освіти (ІМЯО) реалізує благодійний проект «Future of Ukraine».

Увага! Реєстрація до 12 квітня!

1 квітня 2018 року студенти спеціальності «Лісове господарство» разом з викладачами кафедри аграрних технологій та лісового господарства ЧНТУ прийняли участь у загальноміській акції по розвішуванню шпаківень в РЛП «Ялівщина».

Акція присвячена міжнародному Дню птахів, який саме і відзначається в цей день. В рамках акції на території було розвішано 100 будиночків для птахів, зокрема шпаківень, синичників, дуплянок. Учасниками акції стали вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова та Чернігівської області: ЗОШ № 5, Ліцей № 15, ЗОШ № 30, ЗОШ № 12, Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2, Киселівська ЗОШ Чернігівського р-ну, Сновський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ст., ДНЗ», екологічна громадськість.

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін долучилася до університетської акції "Почни весну з ЧНТУ".

28.03.2018 р. доцент кафедри, к.іст.н. О.В. Герасименко провела історичну гру "Українська революція 1917-1921 рр.". Виявляється, що вивчати історичні події та факти набагато ефективніше через гру! У заході взяли участь 23 учні 10-х і 11-х класів Чернігівської ЗОШ №20 та 14 учнів 10-х класів ЗОШ №6.

30 березня 2018 року на базі Міністерства освіти і науки України для керівників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю 081 «Право», та керівників відповідних факультетів (інститутів) цих закладів вищої освіти було проведено публічну презентацію аналітичного дослідження «Стан юридичної освіти в Україні».

Від ЧНТУ у заході взяв участь декан юридичного факультету Селецький О.В.

Зустріч відбулась під головуванням Міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Спікерами заходу також були: Вайдотас Верба - Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні; Наталія Бернацька - перший заступник Міністра юстиції України; Сергій Мудрук - експерт Координатора проектів ОБСЄ в Україні, автор дослідження.

30 березня 2018 року відбулася ІХ Науково-практична конференція «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави», яка проходила в Національній академії Служби безпеки України. Участь у заході взяла викладачка кафедри кримінального права та правосуддя Головко О.М.

Робота конференції відбулася за трьома актуальними для держави напрямками: це державно-правові проблеми забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки, захист інформації з обмеженим доступом та стратегічні комунікації.

30 березня студенти спеціальності «Туризм» відвідали Міжнародну туристичну виставку UITT 2018 «Україна – Подорожі – Туризм» - традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

Студенти мали можливості спілкуватися з практичними працівниками сфери туризму, ознайомитися з новими туристичними продуктами, новими маркетинговими технологіями.

Ділова гра «Створи власний логотип» відкрила потенціал майбутніх маркетологів серед учнів шкіл та училищ м. Чернігова, які з цікавістю відвідали захід, що був проведений кафедрою маркетингу, PR-технологій та логістики факультету життєдіяльності природокористування і туризму ЧНТУ 29 березня 2018 року в рамках реалізації проекту «Почни весну з ЧНТУ».

Наш захід відвідали 31 учень з загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова№ 5, 7, 20, 29, а також учні Чернігівського вищого професійного училища № 15.

30 березня 2018 року зі студентами 3 курсу юридичного факультету було проведено практичне заняття на тему: «Особливості та тонкощі адвокатскої діяльності відповідно до діючого законодавства». Для обговорення було залучено адвоката Акуленко Вадима Михайловича як представника Центру безоплатної вторинної правової допомоги. Вдячні спікеру за участь!

9 квітня 2018 року в Чернігівському Облмуздрамтеатрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться найпрестижніший загальноміський конкурс краси та таланту серед студенток ВНЗ міста Чернігова "Mіс Чернігів-2018".

Студентки ЧНТУ, а саме:

  • Лиштван Ірина, 5 курс, факультет життєзабезпечення, природокористування та туризму;
  • Вікторевська Анастасія, 2 курс, факультет електронних та інформаційних технологій;
  • Корінець Ганна, навчально-науковий інститут будівництва;

братимуть участь у конкурсі та представлятимуть університет на загальноміському рівні.

Запрошуємо всіх пітримати учасниць та відстояти високий імідж університету на загальноміському заході!

27 березня 2018 року, в рамках профорієнтаційних заходів, на базі кафедри «Аграрних технологій та лісового господарства» відбулася зустріч зі школярами м.Чернігів.

«Хто сказав, що хімія це важко та нудно???» Жваво, цікаво та КОЛЬОРОВО відбувся майстер-клас «Цікава хімія». Навчання зі «спецефектами» прийшлося до вподоби юним дослідникам. Можливість власноруч долучитися до хімічних реакцій, що якісно супроводжуються зміною кольору, виділенням газу чи тепла, неабияк розпалює інтерес до, здавалося б, такої складної науки. Старший викладач Чмель Олена Петрівна, під керівництвом якої проходив майстер-клас, підходить до справи з душею та натхненням, а результат її праці – закоханість дітей в хімію як науку.

Команда студентів кафедр БРАС та ПЕ, які навчаються за спеціальностями 172 \"Телекомунікації та радіотехніка\" та 171 \"Електроніка\", успішно виступила на Всеукраїнській олімпіаді з Радіотехніки, яка відбулась в Харківському національному університеті радіоелектроніки з 20 по 23 березня 2018 року.

Наші студенти вже вчергове змогли зайняти призові місця - цього року вони привезли до Чернігова дипломи за два третіх місця у командному та два третіх місця у особистому заліку.

Фото з олімпіади в детальному перегляді статті на сайті кафедри.

27 березня 2018 року згідно з планом загальноуніверситетських заходів «Почни весну з ЧНТУ» була проведена інтелектуально-пізнавальна програма «Управлінські головоломки», що була ініційована, підготовлена і проведена кафедрою управління персоналом та економіки праці ЧНТУ.

Бажання взяти в ній участь виявили учні шкіл та студенти коледжів не лише міста Чернігова, але й інших населених пунктів області.

Разом із кафедрою туризму ЧНТУ почали весну учні 11-А класу школи № 20 м. Чернігова. Доцент кафедри Алєшугіна Н.О. провела для них в історичній частині міста екскурсію "Легенди Чернігова". Учні з цікавістю слухали легенди про рідне місто, побували на місцях, де відбувалися описані в них події та виступили в ролі експертів, відповідаючи на питання "Чи могло таке бути?".

За словами класного керівника Бабич Л.Г., чимало майбутніх абітурієнтів збираються вступати до ЧНТУ та деякі з них цікавляться спеціальністю "Туризм". Радо чекаємо наших майбутніх першокурсників!

ОГОЛОШЕННЯ