ua en

Редакційна колегія журналу запрошує до публікації наукових статей у черговому номері (2(12)2018 р.), випуск котрого запланований на листопад 2018 р.

Збірник є виданням, що включено до Переліку наукових фахових видань України з ФІЛОСОФІЇ (Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.05.2016 р. № 515), а також, індексується в бібліотечних, реферативних та наукометричних базах, зокрема Index Copernicus, Ulrichsweb™ Global Serials Directory, BASE: Bielefeld Academic Search Engine, Google Scholar, РІНЦ, УРАН та інших каталогах наукових публікацій.

З 1 вересня 1965 року загально технічний факультет Київського політехнічного інституту у м. Чернігів згідно з наказом Міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР № 99 від 23 лютого 1965 р. перетворено у Чернігівський філіал Київського політехнічного інституту (ЧФ КПІ) в складі 3-хфакультетів.

З 12 по 17 серпня 2018 року, студенти ЧНТУ: Бараненков Павло (ННІМХТтТ), Величко Ольга (МТФ), Гриць Анастасія (ФЕІТ), Кононенко Сергій (ФЕІТ), Кузьменко Данило (ФЕІТ), Пекуровський Віталій (МТФ) та Прибитько Марія (ФЕІТ) взяли участь у проекті “Together in the past”.

Проект реалізовано польською установою «Youth Education and Work Center OHP in Biała Podlaska» у партнерстві з ГО «Чернігів Європейський» за підтримки Польсько-української ради молодіжних обмінів.

Шановні студенти, науково-педагогічні працівники та співробітники Чернігівського національного технологічного університету!

Прийміть щирі вітання з нагоди визначних свят, що є символом відродження народу, його свободи – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

Зі святом Вас!

03.09.2018 р. о 8:30 відбудуться урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Місце проведення: Студентська площа (вул. Шевченка, 95, перед головним корпусом університету)

Адміністрація

Нарешті настала сонячна погода і 9 серпня 2018 року кафедра аграрних технологій та лісового господарства ННІ Бізнесу, природокористування і туризму змогла провести жнива. Як результат, підведено підсумки досліджень, які проводили в посівах ярих зернових культур (ячменю та пшениці).

ФАХОВІ ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ для здобувачів освітнього ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галуззі знань «Публічне управління та адміністрування» (спеціалізація «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА»)

у 2018 році відбудеться:
07.08.18 р. (вівторок) о 10.00 – тестування
07.08.18 р. (вівторок) о 12.00 – співбесіда

16 – 17 липня 2018 р. доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Н.А. Ємець, студенти юридичного факультету Хименко Анастасія (гр. ППР 171) та Городній Максим (гр. ТПР 171) взяли участь у літній школі-тренінгу «Навички та вміння успішної кар’єри», що проводилася кафедрою логіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тренінг включав два модулі: “Критичне мислення” і “Ефективна комунікація”.

12 серпня будівельники святкують свій професійний день. Для багатьох випускників 60-90 років нашого університету цей день теж свято - день студентського будівельного загону.

Перший такий загін у Чернігівському філіалі КПІ було створено у 1967 році. Очолювали його студенти Мельник Олександр (командир) и Бондар Петро (комісар). 25 наших студентів у складі збірного загону Київського політехнічного інституту під час літніх канікул працювали в Кустанайській області.

На підставі спільних домовленостей Інституту вищої освіти НАПН України, Центру досліджень вищої освіти (Чеська Республіка), Благодійного Фонду «Інститут розвитку освіти» та за підтримки Міністерства освіти і науки України

у межах реалізації проектів:

  • «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» (фінансується МЗС Чеської Республіки)
  • та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» (фінансується Міжнародним Фондом «Відродження»)

оголошується конкурс кандидатів для участі у тренінгу для тренерів з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти.

У результаті конкурсу заплановано відбір, підготовка і сертифікація 40 тренерів для їх подальшого залучення у формування і розвиток мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти в Україні.

З 2 по 6 липня 2018 року майбутні магістри із соціальної роботи відвідали Вінницю у рамках програми Британської Ради "Активні громадяни". Тематика навчального національного візиту - інклюзивне середовище. У рамках візиту активна молодь України знайомилася з інклюзивними рішеннями "по-вінницьки".

Учасники візиту ознайомилися з діяльністю Молодіжного банку ініціатив та новаціями Вінницької міської ради: Прозорий офіс, Цілодобова варта і Центр швидкого реагування; відвідали інклюзивну школу та організації «Обрій», "Відкриті серця", соціальні майстерні, «Тренінговий центр самостійного проживання людей з інвалідністю у громаді». 

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас на навчання за новими спеціальностями:

  • 022 Дизайн середовища
  • 191 Архітектура та містобудування

З 25 по 29 червня 2018 року в ІПММС НАН України, ЧНТУ та ДНВЦ ЗС України пройшла Тринадцята міжнародна науково-практична конференція “Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС ’2018” присвячена 100-річчю національної академії наук України.

З 6 по 8 липня 2018 року в рамках п’ятисторонньої угоди про проведення практик за обміном ЧНТУ зустрічав студентів факультету управління та інженерії виробництва Лодзької Політехніки (Польща).

Для майбутніх управлінців була організована зустріч на чернігівській броварні «Bierwelle», що передбачала ознайомлення з виробничими процесами та досвідом розвитку малого бізнесу.

ГО «Чернігів Європейський» оголошує набір учасників на проект «Together in the Past», який реалізовуватиметься у партнерстві з Центром освіти та праці молоді (Біла Подласка, Польща) у рамках програми Польсько-Української Ради молодіжних обмінів.

Тематика проекту зосереджена на обміні культурними надбаннями, історією та традиціями між групами молоді з України та Польщі.

Формат заходів: інтеграційні ігри, воркшопи (творчі, мовні, кулінарні), зустріч з місцевою владою, візит до м. Любліна, дискусії з питань спільної історії Польщі та України, вечори культури.

Вже з цього навчального року кафедра Промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету робить набір на нову спеціалізацію: "Комп'ютерні системи автоматизації". Хто хоче розроблювати та програмувати складні промислові системи, роботів, автомобільні електронні системи з елементами штучного інтелекту вступайте на спеціальність 171 — Електроніка до Чернігівського національного технологічного університету.

Вже зараз існують вакансії від роботодавців на таких фахівців з заробітною платою від 15 - 30 тис. грн за місяць в Чернігові і біля 100 тис. грн за місяць за кордоном.  З навчальною програмою спеціалізації можна ознайомитися за посиланням: http://inel.stu.cn.ua/images/disciplines/Navch_plan_elektr_bak_komp_syst_avt_CHNUT_2018.pdf

За результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р. рішенням стипендіальною комісією від 02.07.2018 р. (протокол № 14) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету; факультету електронних та інформаційних технологій; юридичного факультету; факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації;фінансово-економічного факультету; обліково-економічного факультету; ННІ будівництва; ННІ бізнесу, природокористування та туризму; ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі; центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, що додаються.

29 червня в актовій залі Чернігівського національного технологічного університету відбулись урочистості з нагоди вручення студентам Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ дипломів молодшого спеціаліста. 206 випускників коледжу отримали дипломи, з них 17 випускників отримали дипломи з відзнакою.

Студенти Навчально-наукового інституту менеджменту, харчових технологій і торгівлі Чистякова Катерина, Котенко Ксенія, Войправ Тетяна та Колошко Євген з 23 червня по 1 липня 2018 року проходили стажування у Лодзькій Політехніці (Польща), на підставі угоди «Про проведення практики за обміном між Лодзькою Політехнікою та ЗВО України».

26 червня 2018 р. представниці нашого університету, керівник Центру ґендерної освіти ЧНТУ Н.А. Ємець, завідувач кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню К.О. Кальницька, доцент кафедри менеджменту та державної служби С.М. Задорожна взяли участь у засіданні за круглим столом «Ґендерне програмування, як інструмент до забезпечення рівності та захисту прав жінок в Україні». Захід проводився у рамках проекту, що реалізується громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи», за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації.

ОГОЛОШЕННЯ