ua en

Є різні способи дізнатися про щось нове та крокувати в ногу з часом. Як зазначалося в наших попередніх публікаціях «щоб бути професіоналом у сфері агрономії потрібно вміти знаходити та застосовувати інформацію, яка динамічно змінюється». Одним з подібних засобів, в якому можна почерпнути новинки, є організація Днів поля – своєрідних майданчиків під відкритим небом. На них аграрії та всі охочі можуть спілкуватися з фахівцями-експертами та колегами, ділитися досвідом та освоювати новинки технологій вирощування культур, в тому числі і технічних засобів.

5 вересня 2018 року кафедра Аграрних технологій та лісового господарства ННІ бізнесу природокористування і туризму стала учасником Дня поля організованого на полях ТОВ «Праця Стольне» в Менському районі.

15 вересня 2018 року відбулася акція World Cleanup day в рамках якої 150 країн згуртувалися заради однієї позитивної зміни – чистого світу.

До Всесвітнього дня прибирання долучився і ЧНТУ, в тому числі навчально-науковий інститут бізнесу, природокористування і туризму. Наші студенти та викладачі доклали чимало зусиль, щоб зробити Чернігівську Ялівщину комфортнішу для відпочинку.

Дякуємо тим, хто виявився не байдужим і прийшов на допомогу.

Слова привітань, танці, пісні, великий святковий торт, в небо злітають білі голуби. Так 17 вересня 2018 року перед головним корпусом в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася надзвичайна подія – відкриття справжньої Cтудентської Площі, на ній і провели  посвяту першокурсників у справжні студенти!

Новоспечених студентів університету привітав  ректор Сергій Шкарлет, висказав надію, що ця Площа стане символом студентського єдності, справжнім місцем сили, натхнення і зародженням нових традицій для всіх, хто вчиться. Технологічний університет готує фахівців високого рівня, які допоможуть перетворити Чернігів у найкраще місто України", - зазначив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, який привітав студентів під час церемонії відкриття Студентської площі  

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендійні програми DAAD.

Для студентів на бакалаврських програмах:

2 – 3 курси, 5 курс (якщо він не випускний): Літні курси у Німеччині для іноземних студентів.
2 – 5 курси: Групові поїздки для студентів до Німеччини «Studienreisen».

За результатами вступної кампанії 2018 року та відповідно до рішення стипендіальної комісією від 10.09.2018 р. (протокол № 15) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету; факультету електронних та інформаційних технологій; юридичного факультету; факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації; фінансово-економічного факультету; обліково-економічного факультету; ННІ будівництва; ННІ бізнесу, природокористування та туризму; ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі; центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, що додаються.

День знань у ЧНТУ завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Зі святом усіх присутніх привітав ректор ЧНТУ Сергій Шкарлет та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко .

У цьому році наш університет гостинно відкрив свої двері для 741 першокурсника, 834 магістра, 489 молодих спеціалістів, 22 аспіранта, 8 докторантів.

Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Тож бажаємо всім наснаги та натхнення в навчанні, особистих успіхів і незмінно бадьорого настрою!

Студентки, аспірантки і молоді вчені-жінки України запрошуються до участі в міжнародній конференції «Women in Tech Summit» 27–28 листопада 2018 р. у Варшаві

Конференція буде місцем зустрічі жінок з галузі механотроніки, робототехніки, електроніки, нанотехнологій, телекомунікацій, інформаційних технологій.

Урочистою лінійкою розпочався новий навчальний рік у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету. 249 вчорашніх школярів стали студентами коледжу.

Більше про цю подію - на сайті коледжу.

Чернігівський національний технологічний університет у рамках реалізації проекту «Інтегрована модель конкурентоспроможної вищої освіти в Україні за концепцією Quadruple Helix» запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Конкурентоспроможність вищої освіти України в умовах інформаційного суспільства»

Редакційна колегія журналу запрошує до публікації наукових статей у черговому номері (2(12)2018 р.), випуск котрого запланований на листопад 2018 р.

Збірник є виданням, що включено до Переліку наукових фахових видань України з ФІЛОСОФІЇ (Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.05.2016 р. № 515), а також, індексується в бібліотечних, реферативних та наукометричних базах, зокрема Index Copernicus, Ulrichsweb™ Global Serials Directory, BASE: Bielefeld Academic Search Engine, Google Scholar, РІНЦ, УРАН та інших каталогах наукових публікацій.

З 1 вересня 1965 року загально технічний факультет Київського політехнічного інституту у м. Чернігів згідно з наказом Міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР № 99 від 23 лютого 1965 р. перетворено у Чернігівський філіал Київського політехнічного інституту (ЧФ КПІ) в складі 3-хфакультетів.

З 12 по 17 серпня 2018 року, студенти ЧНТУ: Бараненков Павло (ННІМХТтТ), Величко Ольга (МТФ), Гриць Анастасія (ФЕІТ), Кононенко Сергій (ФЕІТ), Кузьменко Данило (ФЕІТ), Пекуровський Віталій (МТФ) та Прибитько Марія (ФЕІТ) взяли участь у проекті “Together in the past”.

Проект реалізовано польською установою «Youth Education and Work Center OHP in Biała Podlaska» у партнерстві з ГО «Чернігів Європейський» за підтримки Польсько-української ради молодіжних обмінів.

Шановні студенти, науково-педагогічні працівники та співробітники Чернігівського національного технологічного університету!

Прийміть щирі вітання з нагоди визначних свят, що є символом відродження народу, його свободи – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

Зі святом Вас!

03.09.2018 р. о 8:30 відбудуться урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Місце проведення: Студентська площа (вул. Шевченка, 95, перед головним корпусом університету)

Адміністрація

Нарешті настала сонячна погода і 9 серпня 2018 року кафедра аграрних технологій та лісового господарства ННІ Бізнесу, природокористування і туризму змогла провести жнива. Як результат, підведено підсумки досліджень, які проводили в посівах ярих зернових культур (ячменю та пшениці).

ФАХОВІ ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ для здобувачів освітнього ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галуззі знань «Публічне управління та адміністрування» (спеціалізація «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА»)

у 2018 році відбудеться:
07.08.18 р. (вівторок) о 10.00 – тестування
07.08.18 р. (вівторок) о 12.00 – співбесіда

16 – 17 липня 2018 р. доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Н.А. Ємець, студенти юридичного факультету Хименко Анастасія (гр. ППР 171) та Городній Максим (гр. ТПР 171) взяли участь у літній школі-тренінгу «Навички та вміння успішної кар’єри», що проводилася кафедрою логіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тренінг включав два модулі: “Критичне мислення” і “Ефективна комунікація”.

ОГОЛОШЕННЯ