ua en

5 листопада 2018 року о 14:30 Олена Тихонюк, стипендіатка Фонду Віктора Пінчука, проведе презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA». Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору та підтримку, яку надає Фонд.

31 жовтня 2018 року Україна всьоме відзначила Всесвітній день заощаджень. Формування заощаджень є не лише корисною звичкою для убезпечення від економічних негараздів, а й важливою складовою фінансової культури населення. Секретами розумного управління грошима ділилася в прямому радіоефері у програмі "Полудень" декан фінансово-економічного факультету ЧНТУ Людмила Ремньова.

17 жовтня 2018 року на території спортивного комплексу біля 8 корпусу Чернігівського національного технологічного університету відбулись командні змагання зі спортивного тімбілдінгу «УП–фест 2018».

Проведення заходу було ініційовано кафедрою управління персоналом та економіки праці ННІ Бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ. За мету визначено оволодіння практичними основами командоутворення (тімбілдінгу) за допомогою спортивних вправ, розкриття потенціалу студентів, налагодження дружніх стосунків між студентами спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Управління персоналом та економіки праці» ННІ БПТ та студентами старших курсів Коледжу економіки і технологій (КЕТ) ЧНТУ.

22 жовтня завершились змагання з міні-футболу серед студентів кафедри «Аграрних технологій та лісового господарства». Кожна команда продемонструвала чудову гру, витривалість, спортивний дух та бажання перемогти.

Переможцями стала команда 3 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство». Команді першого курсу лісівників невистачило двох забитих м’ячів для перемоги в змаганнях. Третє місце посіла команда другого курсу спеціальності 205 «Лісове господарство».

Викладачі кафедри вітають переможців і усіх учасників турніру та висловлюють щиру подяку вболівальникам, котрі завзято підтримували свої команди!

Як працюють новини на UA:Чернігів мали змогу дізнатися студенти університету 30 жовтня 2018 року.

Команда суспільного ознайомила слухачів із особливостями мовника UA: Чернігів, історією створення та можливостями стажування.

Спікерами були:

  • Алла Скорик - шеф-редактор новин телеканалу UA:ЧЕРНІГІВ,
  • Андрій Тіток - продюсер новин телеканалу UA:ЧЕРНІГІВ,
  • Вадим Соколюк - менеджер філії Чернігівського Суспільного (телеканал UA:ЧЕРНІГІВ, Українське радіо: Чернігівська хвиля),
  • Артем Шелковий - продюсер філії Чернігівського Суспільного (телеканал UA:ЧЕРНІГІВ, Українське радіо: Чернігівська хвиля).

16-19 жовтня 2018 р. у Києві відбувся перший Креативний Кампус «ВИЩЕ», за програмою професійного розвитку: «Розвиток компетентнісного навчання та викладання», в якому приймали участь 58 викладачів із 12 регіонів України, в тому числі й з м. Чернігова. Організаторами довгоочікуваного заходу виступили Національний університет «Києво-Могилянська академія», Pearson Ukraine, Міністерство освіти і науки України, British Council Ukraine, DINTERNAL Education

Чернігівський національний технологічний університет представляли декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., професор Ремньова Л.М., завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Козинець О.Г. та доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Нітченко А.Г.

Впроваджуємо у навчальний процес нові, креативні форми роботи - "смачні" семінари: вивчаємо історико-етнографічні регіони України (історію, національні традиції, фольклор, національне регіональне харчування і т. п.), виступаємо з рефератами та презентаціями, а потім куштуємо якусь із національних страв кожного з регіонів - поліську печеню, чи подільські вергуни, або закарпатські кіфлики чи волинський пиріг із чорницями та багато інших смаколиків.

Кожний рік, 25 жовтня суспільство України, відмічає професійне свято працівників сфери ринкової економіки - День маркетолога. В Україні це свято, нажаль, не офіційне, але це не завадило кафедрі маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету його відсвяткувати.

Вперше в історії нашого університету, 24 жовтня 2018 року відбулася битва маркетологів, в якій взяли участь дві команди: збірна команда спеціальності «Маркетинг» ННІ бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ «Познячки» та збірна команда спеціальності «Маркетинг» Коледжу економіки та технологій ЧНТУ «Зірки продажу».

25-26 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбувся І форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн.

Метою форуму стало представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

25 жовтня під час Ділової ради відбулася церемонія підписання двосторонніх документів про співпрацю за участі ректора Чернігівського національного технологічного університету Шкарлета С.М. та ректора Гомельського державного технічного університету ім. П.О. Сухого Тимошина С.І.

Шановні колеги!

З метою реалізації ідей гендерно-чутливого світу та сприяння досягненню рівності прав і можливостей у сучасному суспільстві Центр гендерної освіти та кафедра соціальної роботи ЧНТУ запрошують на презентацію книги Олени Стрельник «Турбота як робота. Материнство у фокусі соціології».

Олена Стрельник - докторка соціологічних наук, ґендерна дослідниця, стипендіатка програми Ендрю Карнеґі (США); авторка численних наукових та публіцистичних праць; дописувачка ресурсів «Українська правда. Життя», «Гендер в деталях, «Повага: кампанія проти сексизму в ЗМІ та політиці».

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua до 30 листопада 2018 року.

У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО 4-го рівня акредитації. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми у розділі «Конкурс».

18 жовтня 2018 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ відбулося спортивне свято «Мала Олімпіада ЧНТУ 2018» з нагоди Дня Захисника України.

В змаганнях брали участь команди, у складі яких були переважно першокурсники.

Цьогорічна програма змагань складалася із 2 естафет на спритність і швидкість, командного кросфіту та перетягування канату. 9 команд-учасниць гідно відстоювали честь своїх факультетів.  Спортивний настрій присутніх підтримували  веселі та активні вболівальники.

Глобальні і національні завдання -
див. http://www.un.org.ua/ua/

Чернігівський національний технологічний університет Міністерства освіти і науки України  та Головне управління статистики у Чернігівській області Державної служби статистики України  зі співорганізаторами заходу запрошують науковців і практиків у сфері статистики та менеджменту, інформаційних технологій, аналітиків, правознавців, експертів, представників органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, наукових працівників науково-дослідних установ, докторантів, аспірантів, магістрантів, всіх зацікавлених осіб  до участі в ІV Міжнародній науково-практичній конференції „СТАТИСТИЧНЕ ТА ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАЛИМ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІКИ І СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ. Сучасні комп’ютерні технології аналізу даних та статистики 5 грудня 2018 року.

Науковий захід включений в перелік проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2018 рік.

Центр «Розвитку КСВ» спільно з Міністерством молоді та спорту України та Фондом ООН у галузі народонаселення запрошують професорсько-викладацький та студентський колектив ЧНТУ стати учасником Форуму «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» у Чернігові 25 жовтня 2018 року о 10:00.

З червня цього року організатори запроваджують підтримку «Українського Пакту заради молоді -2020» вищими навчальними закладами, які готові співпрацювати з компаніями заради кар’єрного розвитку молоді. Що дозволить більш ефективно співпрацювати з роботодавцями, вдосконалити свої програми та підвищити інтерес з боку компаній заради успішного працевлаштування молоді.

Центр гендерної освіти та кафедра організації соціально-психологічної допомоги населенню спільно зі студентами юридичного факультету і факультету соціальних технологій, оздоровлення і реабілітації ННІ права і соціальних технологій долучилися до акції "Хода за свободу", що проводилася за ініціативи Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Виїзне заняття з дисципліни "Грунтознавство" було проведено д.с-г.н., проф. Канівцем В.І. та викладачем кафедри аграрних технологій та лісового господарства Пархоменко М.М. 

Студентами групи АГ-161 (3й курс спеціальності 201 "Агрономія", ННІ Бізнесу, природокористування і туризму)  було закладено грунтовий розріз темно-сірого грунту на лесовидному суглинку.

16.10.2018 в Чернігівській області Директорат безпечності та якості харчової продукції Мінагрополітики України проводив семінар на тему: «Обов'язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід».

Семінар відбувся за ініціативи Проекту «Вдосконалення системи контролю та безпечності харчових продуктів в Україні», що фінансується Європейським Союзом. Представниками від ЧНТУ були викладачі кафедри товарознавства, підприємництва та торгівлі і кафедри харчових технологій навчально-наукового інституту Менеджменту, харчових технологій та торгівлі.

16 жовтня  2018 року на  80 році життя відійшов у вічність  видатний вчений, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, кандидат технічних наук, професор

СИЧ ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ

Євген Миколайович працював в університеті з 1991 до 2016 року. Нагороджений медаллю «Ветеран праці», знаками «Відмінник освіти України», «Заслужений діяч Транспортної академії України», «Почесний залізничник», дипломами Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та Міністра транспорту та зв’язку України. У 2005 р. за розробку теорії інтелектуальних інноваційно-інвестиційних систем проблемно-орієнтованих на залізничний та інші види транспорту, був нагороджений «Золотою медаллю лауреата» премії ім. акад. В.М. Глушкова.

Протягом десятиріч активно займався підготовкою спеціалістів-управлінців та економістів, зокрема підготовкою науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, кандидатів і докторів наук для галузей господарського комплексу країни.

Напередодні свята захисників України 12 жовтня в читальній залі Наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету відбулася зустріч з учасником бойових дій на сході України, речником ради ветеранів при Чернігівській міській раді, випускником ЧНТУ 2002 р. Славинським Павлом Михайловичем. Організатором зустрічі стала кафедра філософії і суспільних наук.

Дорогі ветерани і нинішні захисники України! Шановні студенти та співробітники університету!

Вітаємо Вас з Днем захисника України. Це державне свято встановлене указом Президента України у 2014 році з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України. 14 жовтня відзначається і день Покрови Пресвятої Богородиці та день Українського козацтва. Україна вшановує мужність та відданість тих, хто захищав та захищає її землю, охороняє її волю і незалежність.

Це свято всіх небайдужих громадян України, які своєю професійною, викладацькою, науковою роботою, сумлінною працею і навчанням, волонтерською діяльністю забезпечують нашій країні захист та розвиток.

Нехай патріотизм, професіоналізм та незламна віра у щасливе майбутнє додадуть усім нам сил і натхнення для нових трудових звершень. Бажаємо Вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра. Миру і процвітання нашій країні! З Днем козацтва! Зі святом Покрови! З Днем захисника України!

Адміністрація університету

9 жовтня 2018 року студенти, які навчаються за спеціальністю 081 "Право", спеціалізація "Кримінальна юстиція (Суд. Прокуратура. Адвокатура.)", разом з викладачами кафедри кримінального права та правосуддя Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій завітали до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, аби побачити роботу фахівців управління «зсередини». Цікавинкою цієї зустрічі в рамках тижня правових знань з нагоди Дня юриста став правовий квест.

ОГОЛОШЕННЯ