ua en

25-26 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбувся І форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн.

Метою форуму стало представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

25 жовтня під час Ділової ради відбулася церемонія підписання двосторонніх документів про співпрацю за участі ректора Чернігівського національного технологічного університету Шкарлета С.М. та ректора Гомельського державного технічного університету ім. П.О. Сухого Тимошина С.І.

Шановні колеги!

З метою реалізації ідей гендерно-чутливого світу та сприяння досягненню рівності прав і можливостей у сучасному суспільстві Центр гендерної освіти та кафедра соціальної роботи ЧНТУ запрошують на презентацію книги Олени Стрельник «Турбота як робота. Материнство у фокусі соціології».

Олена Стрельник - докторка соціологічних наук, ґендерна дослідниця, стипендіатка програми Ендрю Карнеґі (США); авторка численних наукових та публіцистичних праць; дописувачка ресурсів «Українська правда. Життя», «Гендер в деталях, «Повага: кампанія проти сексизму в ЗМІ та політиці».

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua до 30 листопада 2018 року.

У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО 4-го рівня акредитації. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми у розділі «Конкурс».

18 жовтня 2018 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ відбулося спортивне свято «Мала Олімпіада ЧНТУ 2018» з нагоди Дня Захисника України.

В змаганнях брали участь команди, у складі яких були переважно першокурсники.

Цьогорічна програма змагань складалася із 2 естафет на спритність і швидкість, командного кросфіту та перетягування канату. 9 команд-учасниць гідно відстоювали честь своїх факультетів.  Спортивний настрій присутніх підтримували  веселі та активні вболівальники.

Глобальні і національні завдання -
див. http://www.un.org.ua/ua/

Чернігівський національний технологічний університет Міністерства освіти і науки України  та Головне управління статистики у Чернігівській області Державної служби статистики України  зі співорганізаторами заходу запрошують науковців і практиків у сфері статистики та менеджменту, інформаційних технологій, аналітиків, правознавців, експертів, представників органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, наукових працівників науково-дослідних установ, докторантів, аспірантів, магістрантів, всіх зацікавлених осіб  до участі в ІV Міжнародній науково-практичній конференції „СТАТИСТИЧНЕ ТА ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАЛИМ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІКИ І СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ. Сучасні комп’ютерні технології аналізу даних та статистики 5 грудня 2018 року.

Науковий захід включений в перелік проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2018 рік.

Центр «Розвитку КСВ» спільно з Міністерством молоді та спорту України та Фондом ООН у галузі народонаселення запрошують професорсько-викладацький та студентський колектив ЧНТУ стати учасником Форуму «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» у Чернігові 25 жовтня 2018 року о 10:00.

З червня цього року організатори запроваджують підтримку «Українського Пакту заради молоді -2020» вищими навчальними закладами, які готові співпрацювати з компаніями заради кар’єрного розвитку молоді. Що дозволить більш ефективно співпрацювати з роботодавцями, вдосконалити свої програми та підвищити інтерес з боку компаній заради успішного працевлаштування молоді.

Центр гендерної освіти та кафедра організації соціально-психологічної допомоги населенню спільно зі студентами юридичного факультету і факультету соціальних технологій, оздоровлення і реабілітації ННІ права і соціальних технологій долучилися до акції "Хода за свободу", що проводилася за ініціативи Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Виїзне заняття з дисципліни "Грунтознавство" було проведено д.с-г.н., проф. Канівцем В.І. та викладачем кафедри аграрних технологій та лісового господарства Пархоменко М.М. 

Студентами групи АГ-161 (3й курс спеціальності 201 "Агрономія", ННІ Бізнесу, природокористування і туризму)  було закладено грунтовий розріз темно-сірого грунту на лесовидному суглинку.

16.10.2018 в Чернігівській області Директорат безпечності та якості харчової продукції Мінагрополітики України проводив семінар на тему: «Обов'язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід».

Семінар відбувся за ініціативи Проекту «Вдосконалення системи контролю та безпечності харчових продуктів в Україні», що фінансується Європейським Союзом. Представниками від ЧНТУ були викладачі кафедри товарознавства, підприємництва та торгівлі і кафедри харчових технологій навчально-наукового інституту Менеджменту, харчових технологій та торгівлі.

16 жовтня  2018 року на  80 році життя відійшов у вічність  видатний вчений, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, кандидат технічних наук, професор

СИЧ ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ

Євген Миколайович працював в університеті з 1991 до 2016 року. Нагороджений медаллю «Ветеран праці», знаками «Відмінник освіти України», «Заслужений діяч Транспортної академії України», «Почесний залізничник», дипломами Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та Міністра транспорту та зв’язку України. У 2005 р. за розробку теорії інтелектуальних інноваційно-інвестиційних систем проблемно-орієнтованих на залізничний та інші види транспорту, був нагороджений «Золотою медаллю лауреата» премії ім. акад. В.М. Глушкова.

Протягом десятиріч активно займався підготовкою спеціалістів-управлінців та економістів, зокрема підготовкою науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, кандидатів і докторів наук для галузей господарського комплексу країни.

Напередодні свята захисників України 12 жовтня в читальній залі Наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету відбулася зустріч з учасником бойових дій на сході України, речником ради ветеранів при Чернігівській міській раді, випускником ЧНТУ 2002 р. Славинським Павлом Михайловичем. Організатором зустрічі стала кафедра філософії і суспільних наук.

Дорогі ветерани і нинішні захисники України! Шановні студенти та співробітники університету!

Вітаємо Вас з Днем захисника України. Це державне свято встановлене указом Президента України у 2014 році з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України. 14 жовтня відзначається і день Покрови Пресвятої Богородиці та день Українського козацтва. Україна вшановує мужність та відданість тих, хто захищав та захищає її землю, охороняє її волю і незалежність.

Це свято всіх небайдужих громадян України, які своєю професійною, викладацькою, науковою роботою, сумлінною працею і навчанням, волонтерською діяльністю забезпечують нашій країні захист та розвиток.

Нехай патріотизм, професіоналізм та незламна віра у щасливе майбутнє додадуть усім нам сил і натхнення для нових трудових звершень. Бажаємо Вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра. Миру і процвітання нашій країні! З Днем козацтва! Зі святом Покрови! З Днем захисника України!

Адміністрація університету

9 жовтня 2018 року студенти, які навчаються за спеціальністю 081 "Право", спеціалізація "Кримінальна юстиція (Суд. Прокуратура. Адвокатура.)", разом з викладачами кафедри кримінального права та правосуддя Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій завітали до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, аби побачити роботу фахівців управління «зсередини». Цікавинкою цієї зустрічі в рамках тижня правових знань з нагоди Дня юриста став правовий квест.

12.10.2018 р.  Cтудентська рада ЧНТУ надала волонтерську допомогу для постраждалих від вибухів на військових складах в Ічні. Студенти зібрали багато теплих речей та продуктів харчування.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції.

8 жовтня майбутні фахівці з управління персоналом  та економіки праці навідали музей історії університету.

Куратори груп УП-181(Ільєнко Ростислава Василівна) та УПт-181 (Борисенко Людмила Іванівна) щиро дякували за цікаву інформацію про  сторінки історії  кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ бізнесу, природокористування і туризму  університету. Фото  навчання, відпочинку, участі студентів у суспільному житті країни допомогли скласти уявлення  про молодь 60-90-х років минулого століття, дали нові цікаві ідеї та навели приклади, яким можна наслідувати сьогодні.

Шановні колеги!
Інформуємо Вас про проведення 27 листопада  2018 року на базі Чернігівського національного технологічного університету ІV Міжнародної науково-практичної конференції “Бухгалтерський облік, оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” (заочна форма), з нагоди 25-річчя кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Чернігівського національного технологічного університету. До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики, підприємці та студенти.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» від 18 вересня 2018 р. №1010 та згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, розпочинається І тур Конкурсу.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА СПІВРОБІТНИКИ!

ЗАКЛИКАЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ДОПОМОГИ ЕВАКУЙОВАНИМ З ІЧНІ.

ПОТРІБНІ ТЕПЛІ РЕЧІ, ЗАСОБИ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ ТА ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ТРИВАЛОГО ЗБЕРІГАННЯ (ЧАЙ, КАВА, ПЕЧИВО, ТОЩО)

Пункт прийому:  СТУДЕНТСЬКА РАДА ЧНТУ (І корпус, 113 а)pan>

Голова студентської ради Дунай Микола 093 741-22-26

Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» у рамках своєї статутної діяльності вже вісім років поспіль реалізує благодійні проекти, направлені на розвиток і підтримку студентів.

27 вересня у Київському національному університеті харчових технологій був відкритий Всеукраїнський студентський конкурс «Харчові технології-2019». Метою проекту є підтримка студентів, які отримують спеціальності, пов’язані з харчовими технологіями; мотивування та заохочення їх до подальшого навчання та розвитку галузі.

ОГОЛОШЕННЯ