ua en

Шановні колеги, студенти та аспіранти! Щиро вітаємо вас з Днем науки! Бажаємо вам нових творчих пошуків і знахідок, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на вашому нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху!

Хай ніколи не згасає ваш потяг до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення! Зичимо кожному з вас міцного здоров'я, щастя та благополуччя!

Адміністрація університету

15 травня 2018 року на кафедрі аграрних технологій та лісового господарства в рамках навчальних дисциплін «Основи охорони праці» та «Цивільний захист» для студентів та викладачів були проведені практичні заняття з надання першої допомоги постраждалим. Заняття проводили представники обласного науково-методичного центру екстренної медичної допомоги та медицини катостроф ЧОД.

Спеціалістами надано теоретичний матеріал що до дій в надзвичайних ситуаціях, а також учасники мали можливість потренуватись на манекенах із надання першої медичної допомоги при зупинці дихання, непрямий масаж серця, накдадання жгутів при кровотечах та інше.

Викладачі та студенти кафедри Промислової електроніки ім. В.М.Рядського взяли участь у щорічній Міжнародній конференції науковців та інженерів 38th International Conference on Electronics and Nanotechnology (ELNANO-2018), яка відбулася 23-25 квітня 2018 в НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" під егідою IEEE (Institute of Electrical and Electronic Engineers). Матеріали цієї конференції входять до світового здобутку інженерів з електронних та інформаційних технологій та індексуються авторитетними міжнародними базами знань. Завдяки таким публікаціям світове наукове товариство та міжнародні корпорації можуть впевнитися в високій кваліфікації науковців кафедри та наших випускників.

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності.

26 квітня 2018 року в Харківському національному економічному університетів імені Семена Кузнеця відбувся фінал XII Міжнародного конкурсу студентських маркетингових, PR-проектів та стартапів «Золотий компас», що є унікальним проектом в сучасному освітньому просторі, який об'єднав студентів, викладачів та представників бізнесу з багатьох країн світу з метою формування висококваліфікованих кадрів (заснований у 2007р.) для формування професійних компетентностей у студентів, які навчаються за напрямами: підприємництво, менеджмент (маркетинг), реклама і комунікації, комп'ютерні науки. Тема цього року - Проекти, події та ініціативи для малих міст: бізнес та суспільний сектор.

У підсумку команда ЧНТУ зайняла перше місце у секції «START-UP ПРОЕКТИ» із проектом «EcoChe».

Вітаємо переможців!

З 10 по 12 травня у Чернігівському національному технологічному університеті відбулася VІІІ міжнародна науково-практична конференція «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем» (КЗЯТПС-2018).

Співорганізаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Чернігівський національний технологічний університет, компанії Oerlikon Barmag Gmbh (Німеччина), BBEngineering GmbH (Німеччина), ТОВ «БАХ-Інжиніринг» (Україна), Національний технічний університет України «КПІ», Національний авіаційний університет, Інженерна академія України та інші.

У конференції взяли участь 458 учасників (444 учасники у 2017 році) з 80 навчальних та наукових установ і 9 виробничих підприємств України, Німеччини, США, Лівану, ДР Конго, Білорусі Росії. Серед авторів доповідей понад 100 докторів та 200 кандидатів наук. У 55 доповідях, надісланих на конференцію, співавторами були студенти.

Київським дослідницьким центром «Хуавей технолоджі» оголошено про старт програми інноваційних досліджень компанії «Huawei».

Програма передбачає грошові винагороди від 30 до 70 тисяч доларів США для підтримки одно/дворічних проектів висококваліфікованих асистентів, доцентів, професорів, які працюють на умовах повної зайнятості та проводять інноваційні дослідження у сфері комунікаційних технологій, інформатики, інженерії та суміжних галузях.

Протягом листопада 2017 — березня 2018 рр. тривали змагання першого етапу Х відкритого чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед чоловічих молодіжних команд вищої ліги пам`яті двічі Героя Радянського Союзу, почесного громадянина м. Чернігова О. Молодчого.

10 травня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» та просвітницьких заходів до Дня Європи заступник начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Єдомаха А.В. зустрілась зі студентами юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Зі студентами поспілкувались про вимоги, які на сьогодні ставить європейська спільнота до України та її правозахисної сфери діяльності, необхідність приведення законодавства України до європейських стандартів, особливо тих його галузей, які визначають механізми реалізації конституційних прав людини і громадянина.

Запрошуємо усіх 15 травня о 17:30 у Міський палац культури (вул. Івана Мазепи, 23) на шоу-конкурс "Зіркова пара ЧНТУ-2018". На титул переможця претендують 7 творчих дуетів, які представлятимуть навчально-наукові інститути та факультети ЧНТУ.

Завітайте на свято молодості й краси, енергії, творчості та гарного настрою!

Пам’ять. Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість. Пам’яті наших дідів, батьків і старших братів, пам’яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна, 7 травня 2018 року в актовій залі ЧНТУ відбувся урочистий захід, приурочений Дню пам’яті та примирення під гаслом «1939-1945 Пам’ятаємо. Перемагаємо». Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували загиблих у роки Другої світової війни, а також полеглих за незалежність нашої держави на Сході України.

Студенти юридичного факультету підготували цікаве відео-інтерв'ю під час проведення Дня відкритих дверей ЧНТУ, в якому розповіли які факультети та спеціальності представлен в університеті та розпитали абітурієнтів та їх батьків про вступну кампанію.

Студенти першого курсу юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ з доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Оленою Герасименко відвідали музейну експозицію "Дорога війни" в Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Ця експозиція загальними подіями та окремими фактами розповідає мовою автентичних предметів про героїзм, звитягу, жертовність і трагедію українського народу в часи війни

З метою сприяння розвитку привабливого, відкритого і сталого європейського ринку праці для науковців, організаційно-структурні умови якого будуть спрямовані на залучення та збереження висококваліфікованих дослідників у середовищі, що сприятиме ефективній роботі і високій продуктивності, Європейською комісією було прийнято у 2005 році Рекомендації Європейської комісії щодо Європейської хартії дослідників та Кодексу працевлаштування наукових працівників.

Достатні та висококваліфіковані людські ресурси у науці і дослідженнях є основою розвитку наукових знань, технологічного прогресу, підвищення якості життя, забезпечення добробуту громадян України і сприяють підвищенню конкурентоспроможності країни.

Ознайомитись з документом детальніше

7 травня студенти першого курсу факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації Чернігівського національного технологічного університету відвідали Державний архів Чернігівської області (корпус №1), де розпочато експонування фотодокументальної виставки “До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років”. Виставка, що стала багаторічною традицією в ДАЧО, презентує майже 80 документів та фотографій, які хронологічно охоплюють період з 1935 по 1948 рік. Документи поділено на тематичні блоки: “Чернігів напередодні війни”, “Вторгнення”, “Нацистський “новий порядок”, “Корюківська трагедія”, “Злочин проти людяності”, “Доля остарбайтерів”, “Зруйнований Чернігів”, “Відбудова”, “Далеко від батьківщини”.

02 травня 2018 року пройшли змагання фінальної частини Спартакіади ЧНТУ 2017-2018 н.р. серед науково-педагогічних працівників та співробітників «Сила в єдності». Захід проходив на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) ЧНТУ за адресою: проспект Перемоги 147–А (район «П’ять кутів»).

Шановні колеги, з 10 по 12 травня 2018 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться VІІI міжнародна науково-практична конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ».

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
Секція 1. Технологічні процеси та системи машинобудівного виробництва.
Секція 2. Сучасні технології, обладнання, інструмент та оснащення для деревообробки та меблевого виробництва.
Секція 3. Робочі процеси та системи промислової гідравліки та пневматики.
Секція 4. Технологічні процеси та системи хімічної, легкої , переробної та харчової промисловості.
Секція 5. Зварювання та споріднені процеси і технології.
Секція 6. Сучасні ефективні технології та методи розрахунків у будівництві. Техногенна безпека.
Секція 7. Інформаційна безпека. Інформаційні технології, автоматизовані комплекси, вимірювальні системи, імітаційне моделювання та оптимізація.
Секція 8. Економічні та правові аспекти забезпечення якості та ефективності технологічних процесів та систем.

Мрії збуваються!!!))) Велика подяка всім хто допомагав, вірив та безпосередньо приймав участь у поїздці!!! Наш Electro ONE став 1-им в класі "ЕЛЕКТРО" всеукраїнських змагань!!! Було багато пригод, цікавих та корисних зустрічей. Тепер офіційно в Україні існує окремий клас для електро картів, дуже приємно бачити та приймати участь в інноваційних змінах. Маємо велику надію, що такий технічний вид спорту, як картинг, стане ще більш популярним. Адже це гарна можливість спробувати себе та свою техніку на міць, прояв командного духу. Єдність у вирішенні проблем та невимовна радість спільних перемог!!! Бачимо, що підростає гарна зміна славетним гонщикам з автоспорту!!! То ж долучайтеся до нашої великої картингової сім'ї !!! < /p>

23-25 квітня 2018 року Національний університет біоресурсів і природокористування України приймав учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія» для спеціальностей технологічних, інженерно-будівельних, транспортних, екологічних, медичних, аграрних і ветеринарних вищих навчальних закладів.

Наш університет гідно представив студент ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Максименко Афанасій (гр. ХТ-141), який отримав диплом І ступеня.

Підготовку до участі студента в олімпіаді проводила доцент кафедри харчових технологій Савченко Олеся Миколаївна.

Вітаємо Афанасія та його керівника і бажаємо подальших успіхів та наукових злетів!

З 25 по 27 квітня 2018 р. на базі Тернопільського національного економічного університету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», в якому взяли участь 74 студенти з різних вищих навчальних закладів України.

Наш університет представляли студентки ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі - на освітньому ступені «бакалавр» Войтенко Катерина, на освітньому ступені «магістр» Матузка Анастасія.

За результатами олімпіади Войтенко Катерина отримала диплом ІІІ ступеня, а Матузка Анастасія посіла сьоме місце.

Готували студенток до олімпіади викладачі кафедри менеджменту та державної служби - професор Оліфіренко Лілія Дмитрівна та доцент Трейтяк Ольга Віталіївна.

   Вітаємо студенток та їх керівників і бажаємо успіху, наснаги та подальших наукових звершень!

ЧНТУ на запрошення кафедри БРАС відвідав професор з Бразилії Sergio Pimentel, який провів для студентів спеціальності Телекомунікації та радіотехніка оглядову лекцію, а також для всіх бажаючих - лекцію про свою країну, де розповів багато цікавих фактів. По завершенню лекції була проведена наукова зустріч з аспірантами кафедри, а також екскурсія визначними місцями нашого міста, яке, доречи, сподобалось гостю з Бразилії.

ОГОЛОШЕННЯ