ua en

18 грудня 2018 року Центр ґендерної освіти ЧНТУ спільно з кафедрою маркетингу, РR- технологій та логістики за сприяння регіонального представництва Індустріального ґендерного комітету з реклами в Чернігівській області провели навчально-методичний семінар «Організаційно-методична підготовка до проведення дослідження «Секс більше не продає!». Захід є початковим етапом дослідження поінформованості студентів Чернігівського національного технологічного університету щодо проявів сексизму та гендерних стереотипів у рекламі, що проводитиметься в другому семестрі поточного навчального року.

Увага!Увага! Всіх діточок співробітників ЧНТУ запрошуємо на Новорічний ранок, який відбудеться в актовому залі головного корпусу 27 грудня о 12.00!

          21 грудня 2018 року голова Ради адвокатів Чернігівської області Г.О.Якуба підвела підсумки конкурсу творчих робіт серед студентів юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету за темою: "Адвокатура України: історія та сучасність". Вказаний захід проводився на виконання Меморандуму про співробітництво між Національною асоціацією адвокатів України, Чернігівським національним технологічним університетом та Радою адвокатів Чернігівської області від 27.04.2017 р.

Протягом Всеукраїнського тижня права кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права ННІПСТ ЧНТУ було проведено в школах міста (1,6,11,29,35) «Урок справедливості» за участі НПП кафедри, зокрема, завідувача кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права ЧНТУ Козинець О.Г., доцента кафедри Марущак Н.В., ст. викладача кафедри Толкач А.М. та студентів юридичного факультету Макогін Наталії, Штаби Юлії, Некрасової Марії.

Заходом було охоплено близько 400 дітей від другого до десятого класів.

Під таким девізом протягом Всеукраїнського тижня права кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права ННІПСТ ЧНТУ було проведено профорієнтаційні заходи з учнями старших класів ЗОШ м. Чернігова №№2,5,16,21,22,29 та області.

В ході профорієнтаційних заходів учнів знайомили з основними конституційними правами та обов’язками шляхом показу презентації «Конституційні права, свободи та обов’язки людини та громадянина» та проведення гри «Вгадай статтю Конституції України.

Також розповідали про освітні програми, які є на факультеті та про юридичні професії.

13 грудня 2018 р. відбувся візит до Господарського суду Чернігівської області студентів групи ПД-171 та викладачів кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права ННІПСТ ЧНТУ.

Зустріч була дуже цікавою та змістовною.

Прес-секретар суду Гуринець Юлія Валеріївна розповіла про судову реформу, продемонструвала студентам суддівську мантію та нагрудний знак судді, провела екскурсію до залу судового засідання, канцелярії суду, архіву....

14 грудня 2018 року за ініціативи студентської ради обліково-економічного факультету при підтримці деканату обліково-економічного факультету було проведено квест для учнів шкіл м. Чернігова. Участь у заході прийняли школи № 5, 6, 9, 20, 24, 17 та Коледж економіки і технологій із загальною кількістю 115 учнів.

Захід відкрила директор ННІ Економіки д.е.н., професор О.І. Гонта, яка виступила із привітальними словами.

Учні мали можливість познайомитися та поспілкуватися із викладачами факультету. Дізнатися про спеціальності, за якими готують фахівців у сфері економіки, а це «Облік і оподаткування» , «Економічна аналітика», «Економіка підприємства», «Фіскальне адміністрування та митна справа», «Економіка довкілля та природних ресурсів».

14 грудня 2018р. найкращі студенти з усієї країни зібралися в Херсоні для визначення кращого студента України у різних номінаціях.

У Фіналі Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України», який відбувся в Херсонському національному технічному університеті, взяв участь студент ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Максименко Афанасій (гр. МХТп-181) і виборов перемогу в номінації «Кращий студент-науковець України».

Щиро вітаємо Афанасія та бажаємо йому успіху, наснаги та досягнення нових наукових вершин!

Кафедра теоретичної та прикладної економіки вітає доцента Зосименко Т.І. з успішним завершенням проекту, в розробці і реалізації якого вона приймала участь, – у конкурсі проектів він зайняв 3 місце!!!

Проект "Сприяння регіональній професійній освіті у сфері сільського господарства та покращення сільських територій в країнах Східного партнерства" отримав підтримку через схему регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом в рамках його підтримки громадянського суспільства в регіоні. Проект реалізується Центром транскордонного співробітництва і спрямований на покращення регіональної професійної освіти у сфері сільського господарства країн Східного партнерства.

Протягом Всеукраїнського тижня права кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права ННІПСТ ЧНТУ за підтримки студентської ради юридичного факультету було проведено квест «Правовий лабіринт». Змагались дві команди, які було сформовано з шести груп першого курсу.

До однієї команди увійшли студенти груп КЮ-181, КЮ-182, КЮ-183; до другої команди увійшли студенти груп АЮ-181, ПД-181, ЦГЮ-181.

Перемогу з відривом у один бал отримала команда груп КЮ-181, КЮ-182, КЮ-183.

Обидві команди отримали солодкі подарунки та подяки за участь у квесті.

14 грудня за ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно із Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН, у межах Всеукраїнського тижня права,  було проведено семінар з питань реалізації і захисту прав інтелектуальної власності та її комерціалізації.

 

До семінару долучилися близько 130 працівників закладів вищої освіти та наукових установ з різних областей України. Чернігівський національний технологічний університет представляла доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Нітченко А.Г.

Протягом Всеукраїнського тижня права кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права ННІПСТ ЧНТУ було проведено інтелектуальну гру серед студентів І курсу юридичного факультету.

У грі брали участь групи АЮ-181, КЮ-181, КЮ-182, КЮ-183, ПД-181, ЦГЮ-181.

Протягом Тижня права було проведено зустрічі-бесіди з випускниками юридичного факультету Коропцем О.В. (судовий розпорядник Господарський суд Чернігівської області) та Лазоренко Є.Ю. (прокурор Чернігівської місцевої прокуратури) в групах КПР-161, АЮ-181, ЦГЮ-181.

Веб-портал UniRank, який представляє неакадемічний рейтинг вищих навчальних закладів світу, виходячи з популярності їхніх офіційних веб-сайтів, оприлюднив рейтинг за 2018 рік. За даними рейтингу UniRank 2018 року, ЧНТУ посідає 49 позицію (серед 171 ЗВО України), підтверджуючи свою приналежність до 50 кращих ЗВО України. Необхідно відзначити, що в минулому році університет посідав 66 місце в рейтингу.

Студентка 2-го курсу спеціальності 201 "Агрономія" Діана Бутурлім стала переможницею конкурсу від Фонду Бориса Колесникова "Агро-2019". В наступному році вона, разом з іншими переможцями, відвідає міжнародну сільськогосподарську виставку у Франції!!!

В цьому році від кафедри аграрних технологій та лісового господарства ННІ Бізнесу, природокористування і туризму до фіналу конкурсу було відібрано (серед 1700 учасників з усієї України) 5 учасників. Окрім переможниці, право на презентацію свого проекту здобули: Катерина Шекера (1-й курс, "Агрономія"), Лідія Круглік (2-й курс "Агрономія"), Валерій Керечанін (4-й курс "Агрономія") та Ігор Шевченко (4-й курс "Агрономія").

13 грудня у актовій залі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ зібралися працівники, студенти та гості коледжу на свято, якого немає в жодному календарі – «Презентація груп нового набору».

За правилами конкурсу кожна група мала презентувати свою спеціальність, своє студентське життя.

В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» 5, 6 і 11 грудня 2018 р. в гуртожитках №3, №1 і № 5 були проведені тренінг-бесіди на тему «До проблеми насильства у молодіжному середовищі». Захід був організований Центром ґендерної освіти ЧНТУ за підтримки Психологічної служби ЧНТУ та за участю кафедр: соціальної роботи; організації соціально-психологічної допомоги населенню; трудового права, адміністративного права та процесу; кримінального права та правосуддя; теорії та історії держави і права, конституційного права.

22 листопада 2018 р. у Житомирському державному технологічному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс бакалаврських та магістерських робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування”. В конкурсі взяли участь представники з 49 закладів вищої освіти України. На конкурс було подано 103 магістерські та 38 бакалаврських робіт.

12 грудня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася непересічна подія. Протягом усього дня в університеті можна було побачити багато гостей, які, разом з нашими науковцями взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Новітні технології сучасного суспільства» (НТСС-2018).

ОГОЛОШЕННЯ