ua en

12 травня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради НТУУ "КПІ" відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук асистента кафедри промислової електроніки Хоменка Максима Анатолійовича за спеціальністю 05.09.12 – напівпровідникові перетворювачі електроенергії.

Тема дисертації:"Оптимізація процесів керування реверсивним перетворювачем із застосуванням вбудованого нейроконтролера".

Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Войтенко В.П.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Чернігівський державний технологічний університет підготував і подав до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ліцензійну справу для отримання дозволу з надання освітніх послуг за напрямом підготовки 6.050103 – «Програмна інженерія».

Департаментом наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України було розглянуто подані документи та надано згоду на проведення ліцензування.

Чернігівський державний технологічний університет підготував і подав до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ліцензійну справу для отримання дозволу з надання освітніх послуг за напрямом підготовки 6.051701 – «Харчові технології та інженерія».

Департаментом наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України було розглянуто подані документи та надано згоду на проведення ліцензування.

Шестеро студентів Чернігівського державного технологічного університету перемогли у конкурсі Google Summer of Code і будуть приймати участь у розробці проектів у рамках цієї програми.

Метою програми є залучення студентів до роботи над проектами з відкритим вихідним кодом, надання їм можливості набути знань і досвіду у спільній роботі з досвідченими професіоналами.

Це студенти факультету інформаційних та комп'ютерних систем:
Катя Арзамасцева (5 курс), Ваня Мушкетик (5 курс), Володя Рудий (3 курс), Женя Власенко (3 курс), Нікіта Ситий (3 курс), Тарас Чорний (5 курс).

Бажаємо їм успіху і творчого натхнення!

6 травня у бібліотеці університету за участью студентів механіко-технологічного факультету відбулося відкриття виставки акварелей відомого чернігівського майстра Леоніда Могучова " Була війна...".

Науковий співробітник військово-історичнгого музею Людмила Прикашна зробила цікове повідомлення про Чернігів у роки Великої вітчизняної війни та про автора картин і його творчий доробок.

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися з виставкою, яка діє у ЧДТУ до 17 травня .

У День перемоги у Чернігівському державному технологічному університеті вшановували ветеранів. До святкування були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни і праці, учасники бойових дій, що працюють і працювали в підрозділах університету.

З вітальними словами на їх адресу виступив ректор університету, професор С.М.Шкарлет.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих у роки війни.

Курсанти кафедри військової підготовки ЧДТУ пройшли урочистим маршем на честь ветеранів.

Дорогі ветерани! Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо вас із Днем Перемоги – священним святом народної мужності і звитяги!

У цей радісний і водночас скорботний день ми схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто своєю боротьбою наближав переможний травень 1945 року.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам'ять про вас, живих і мертвих – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Бажаємо вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, чудового настрою. Хай не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях.Миру, добра та нових звершень усім заради процвітання нашої Батьківщини!

Зі святом вас, із ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Студенти Чернігівського державного технологічного університету Клименко Н.М., Журба О.Ф. (кафедра обліку і аудиту), Штома О. Г. (кафедра фінансів) стали стипендіатами програми "Завтра.UA" Всеукраїнської благодійної організації „Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива" 2010/11 року.

Започаткована Фондом Віктора Пінчука Стипендіальна програма "Завтра.UA" — перша в Україні приватна загальнонаціональна ініціатива з підтримки талановитої молоді. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

29 квітня 2011 року студенти нашого університету виступили у півфіналі всеукраїнського шоу "Україна має талант!-3" на каналі СТБ. Вони створили на сцені справжнє диво, яке вразило глядачів, примусило їх затамувавши подих слідкувати за казковим дійством, а потім довго аплодувати талановитим виконавцям.

Безперечно, створена студентами ЧДТУ вистава - це найоригінальніший номер у конкурсі.

Але всі ми знаємо, що за чарівною казкою на полотняному екрані, стоїть важка і наполеглива робота, творчі пошуки і складний шлях до відтворення мрії у злагодженій праці колективу з 13 виконавців.

Бажаємо успіху колективу театру і запрошуємо переглянути відео Театр тіней "Fireflies".

27 квітня 2011 року випускники Чернігівського державного технологічного університету спілкувались із роботодавцями Чернігова. За підтримки ректора відбулася акція «Кар’єрний старт», у рамках якої представники трьох чернігівських успішних компаній та бізнес-школи приїхали до університету щоб розповісти студентам, де саме їх чекають для працевлаштування після здачі випускних іспитів.

Близько 160 студентів із різних спеціальностей зібралися послухати гостей із компаній «Віват, канцелярія!», «SAV-service», «Віват Дистрибуція», та першої і єдиної чернігівської бізнес-школи Self-madeSchool.

26 квітня в районах та містах області відбулися заходи з нагоди 25-х роковин Чорнобильської катастрофи.

В Чернігівському державному технологічному університеті з нагоди роковин було проведено ряд заходів.

Студенти зустрілися з учасниками Чорнобильської катастрофи, переглянули кінострічку про ці події, поспілкувалися з ліквідаторами.

В галереї бібліотеки відкрито фотовиставку «Чорнобиль, 25 років по тому» (автор робіт Захаров Павло Миколайович).

Група студентів університету взяли участь в мітингу-реквіємі пам’яті загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи, поклали квіти до пам’ятника «Героям Чорнобиля» та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

27-28 квітня 2011 року Чернігівський державний технологічний університет проводить науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Початок о 14:45 - пленарне засідання (актова зала ЧДТУ).

Тези доповідей

З 20 по 22 квітня 2011 року у м.Вінниця на базі Вінницького національного технічного університету проводився другий тур всеукраїнської олімпіади з Радіотехніки. Серед 18 команд з різних вузів України в ньому приймала участь і команда з ЧДТУ.

Студенти спеціальності "Електронні пристрої та системи" С.Леміш (гр. ПЕ-071), Б.Чуб (гр. ПЕ-071) та А.Кравченко (гр. ПЕ-081) зайняли в командному заліку 3-є місце, а С.Леміш отримав спеціальну грамоту за "багатоваріантне вирішення задач з цифрової схемотехніки" (він запропонував два вирішення поставленої задачі - на ПЛІС і мікроконтролері).

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

З 27.04.11 по 29.04.11 у бібліотеці (кімн.138) експонується виставка літератури «Всесвітній день охорони праці». Запрошуються всі бажаючі.

У день світлого християнського свята – Воскресіння Христового прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя та злагоди.

Хай сповнює Вашу душу любов, добро, радість і поряд з Вами будуть найрідніші і найдорожчі Вам люди.

Христос Воскрес!

Студентка нашого університету Віталіна Лисенко заспівала разом з Наталею Могилевською на Новому каналі у шоу "Мрії здійснюються".

ПРОГОЛОСУЙ!
29-го квітня,
в рамках національного шоу «Україна має талант - 3», за театр тіней «Fireflies» Чернігівського державного технологічного університету.
Телеканал СТБ, початок о 20:00.

Студентська рада ЧДТУ

19 квітня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Національної академії статистики, обліку та аудиту асистент кафедри обліку і аудиту Сидоренко Олександр Олексійович успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Тема дисертації "Бухгалтерський облік формування та розміщення страхових резервів"

Науковий керівник професор Лень Василь Степанович.

Щиро вітаємо і бажаємо успіхів!

"Надійно і на всі часи" - під такою назвою опублікована стаття у газеті "Чернігівські відомості" від 20 квітня 2011 року.

Стаття знайомить читачів з найстарішим факультетом вузу — механіко-технологічним.

Прочитати статтю можна у газеті "Чернігівські Відомості" або у нас на сайті.

16 квітня 2011 року в Чернігівському державному технологічному університеті були відкриті всі двері для майбутніх студентів, слухачів підготовчих курсів, їх батьків, а також всіх бажаючих. В цей день університет мав святковий вигляд і скрізь лунала музика. Атмосфера свята і доброзичливості створювала добрий настрій.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з університетом, відвідати виставку науково-технічних досягнень студентів та викладачів. Всі бажаючі, в жартівливій формі, були посвячені в студенти ЧДТУ. В актовій залі університету відвідувачі цього святкового заходу мали змогу поспілкуватися з ректором, відповідальним секретарем Приймальної комісії, деканами, представниками студентства і отримати відповіді на всі питання.

Студенти підготували для своїх майбутніх колег цікаву і насичену концертну програму. Досвідченими викладачами і науковцями були проведені майстер-класи за різними напрямами підготовки.

14 квітня в Чернігівському державному технологічному університеті відбувся традиційний щорічний конкурс краси – Міс університету 2011.

За звання Міс університету боролись вісім учасниць.

Їх здібності оцінювало принципове жюрі до складу якого входили : ректор ЧДТУ Сергій Миколайович Шкарлет; проректор Ігор Едуардович Лапінський; старший викладач кафедри вищої та прикладної математики Олександр Петрович Дрозд; директор салону квітів, подарунків і декору «САКУРА» Наталія Марченко; директор компанії «Lambre» Оксана Наумець; виконавчий директор Українського бюро подорожей Андрій Левченко; директор центру іноземних мов BE-RICH EDUCATION Михайло Барбарич; співзасновник проекту Клуб ОК Дмитро Коток.

ОГОЛОШЕННЯ