ua en

Міністерствj освіти і науки, молоді та спорту України підтримало пропозицію Чернігівського державного технологічного університету щодо прийому молодших спеціалістів напряму підготовки 5.05090101 "Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв" на навчання за скороченим терміном на напрям 6.05080202 "Електронні пристрої та системи".

Тепер, починаючи з наступного навчального року, випускники ЧРМТ вказаного вище напряму зможуть поступати на 2 курс денної чи заочної форми навчання до ЧДТУ.

24 травня цього року у Чернігівському державному технологічному університеті проведено круглий стіл на тему «Вимоги роботодавців до вищих навчальних закладів, щодо кваліфікації, професійних знань та навичок молодих спеціалістів. Діалог роботодавців та молоді».

В заході брали участь голова Деснянської районної у місті Чернігові ради Горбань Ю. В., начальник відділу зв‘язків з громадськістю Чернігівської міської ради Соломаха І. Г., керівники підприємств: Михалевич М.М. (ВАТ «Чернігівське Хімволокно»), Хрущ А.В. (ТОВ «Багато-профільне підприємство АТІЛОС»), Масленніков С.Г. (Науково-виробниче об‘єднання «Група компаній МАГР»), Журбін В.О. (ВАТ ЕК «Чернігівобленерго»), Кожедуб В.П. (ЗАТ «Чернігівський механічний завод»), Караван М.С. (Асоціація підприємств малого і середнього бізнесу Чернігівщини «Дія»), Дорошенко О.М. (ПАТ «Ерсте Банк») та ще більше 15 керівників підприємств міста.

На сайті Чиста політика триває голосування за найкращий навчальний заклад Чернігівщини.

Голосування триває місяць та припиняється 6 червня. Приз для переможця голосування – безкоштовна зйомка відеоролика та розміщення його на сайті «Чиста політика». В опитуванні можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі. Одна і та сама людина може проголосувати лише один раз протягом доби.

ПІДТРИМАЄМО НАШ УНІВЕРСИТЕТ, ПРОГОЛОСУВАВШИ ЗА НЬОГО!

У другому турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності ”Облік і аудит” серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ- IV рівнів акредитації у м. Тернополі студенти гр. ОА-063 Ведмідь І.В. та ст. гр. ОА-072 Лазар А.Ю. зайняли друге та третє місця у індивідуальному заліку відповідно.

Поздоровляємо з перемогою та зичимо творчої наснаги!

Студентка факультету електронних та інформаційних технологій групи КІ-102 Мінічева Олена Миколаївна отримала диплом ІІІ ступеня на І Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вітаємо і бажаємо успіхів!

16 травня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Чернігівського державного технологічного університету відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук старшого викладача кафедри економічної теорії та економіки підприємств Шадури-Никипорець Наталії Тимофіївни за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Тема дисертації: «Евентуальні засади розвитку регіональних харчопродовольчих комплексів в умовах поглиблення інтеграційних процесів».

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, Бутко М.П.

14-16 червня 2011 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “ВИКЛИКИ ТА СТРАТЕГІЧНІ ОРІЄНТИРИ РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ”

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ:
Обмін науковими досягненнями та практичним досвідом у сфері розвитку людського потенціалу державного управління

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
• Головне управління державної служби України
• Чернігівська обласна державна адміністрація та обласна рада
• Чернігівський державний технологічний університет

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала роботу перша міжнародна науково-практична конференція «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем»

17 травня відбулось пленарне засідання, на якому з вітальним словом до присутніх звернулись ректор ЧДТУ, д.е.н, професор Сергій Миколайович Шкарлет. З доповіддю виступили віце-президент компанії Oerlikon Barmag ,GmbH доктор Шефер Клаус, д.т.н, професор Володимир Іванович Ступа.

Після пленарного засідання робота конференції тривала за секціями: "Технологія машинобудування", "Обробляючі технологічні комплекси", "Машини і апарати виробництва хімволокон", "Зварювання та споріднені процеси і технології", "Хімічні технології та захист від корозі", "Інформаційні та діагностичні системи і технології".

Робота конференцїї продовжиться 18 і 19 травня 2011 року.

У травні в ЧДТУ за участю кафедри менеджменту та державного управління діє фотовиставка, присвячена 15-тій річниці заснування магістратури за напрямом підготовки 1501 «Державне управління» спеціальності 8.15010005 «Державна служба».

У фотороботах представлені визначні події підготовки магістрів спеціальності «Державна служба»: від початку їх навчання, трудових буднів, до випускного балу.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з виставкою.

10-12 травня 2011 року Голова Студентської ради ЧДТУ Завгородня Наталія приймала участь у ІІ Міжнародному форумі студентського самоврядування, який організувала Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту спільно з Студентським парламентом економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час форуму керівники студентських організацій ділились між собою думками та ідеями стосовно структури, діяльності та стратегії майбутнього розвиту своїх організацій.

Студентська рада ЧДТУ

13 травня 2011 року відбулося засідання наукового гуртка кафедри товарознавства та комерційної діяльності на тему "Реклама як соціальний феномен та засіб комунікативного зв'язку". На засіданні студент О. Шестак (група ТК-081) презентував свою роботу з дисципліни "Реклама" - рекламний ролик про спеціальність "Товарознавство та комерційна діяльність", керівник ст.викладач кафедри ТКД Соломаха Ірина Володимирівна.

У фільмі цікаво і змістовно представлені різні аспекти навчання та професійного зростання студентів, їх захоплення та відпочинок.

Переглянути відео

12 травня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради НТУУ "КПІ" відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук асистента кафедри промислової електроніки Хоменка Максима Анатолійовича за спеціальністю 05.09.12 – напівпровідникові перетворювачі електроенергії.

Тема дисертації:"Оптимізація процесів керування реверсивним перетворювачем із застосуванням вбудованого нейроконтролера".

Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Войтенко В.П.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Чернігівський державний технологічний університет підготував і подав до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ліцензійну справу для отримання дозволу з надання освітніх послуг за напрямом підготовки 6.050103 – «Програмна інженерія».

Департаментом наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України було розглянуто подані документи та надано згоду на проведення ліцензування.

Чернігівський державний технологічний університет підготував і подав до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ліцензійну справу для отримання дозволу з надання освітніх послуг за напрямом підготовки 6.051701 – «Харчові технології та інженерія».

Департаментом наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України було розглянуто подані документи та надано згоду на проведення ліцензування.

Шестеро студентів Чернігівського державного технологічного університету перемогли у конкурсі Google Summer of Code і будуть приймати участь у розробці проектів у рамках цієї програми.

Метою програми є залучення студентів до роботи над проектами з відкритим вихідним кодом, надання їм можливості набути знань і досвіду у спільній роботі з досвідченими професіоналами.

Це студенти факультету інформаційних та комп'ютерних систем:
Катя Арзамасцева (5 курс), Ваня Мушкетик (5 курс), Володя Рудий (3 курс), Женя Власенко (3 курс), Нікіта Ситий (3 курс), Тарас Чорний (5 курс).

Бажаємо їм успіху і творчого натхнення!

6 травня у бібліотеці університету за участью студентів механіко-технологічного факультету відбулося відкриття виставки акварелей відомого чернігівського майстра Леоніда Могучова " Була війна...".

Науковий співробітник військово-історичнгого музею Людмила Прикашна зробила цікове повідомлення про Чернігів у роки Великої вітчизняної війни та про автора картин і його творчий доробок.

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися з виставкою, яка діє у ЧДТУ до 17 травня .

У День перемоги у Чернігівському державному технологічному університеті вшановували ветеранів. До святкування були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни і праці, учасники бойових дій, що працюють і працювали в підрозділах університету.

З вітальними словами на їх адресу виступив ректор університету, професор С.М.Шкарлет.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих у роки війни.

Курсанти кафедри військової підготовки ЧДТУ пройшли урочистим маршем на честь ветеранів.

Дорогі ветерани! Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо вас із Днем Перемоги – священним святом народної мужності і звитяги!

У цей радісний і водночас скорботний день ми схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто своєю боротьбою наближав переможний травень 1945 року.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам'ять про вас, живих і мертвих – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Бажаємо вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, чудового настрою. Хай не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях.Миру, добра та нових звершень усім заради процвітання нашої Батьківщини!

Зі святом вас, із ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Студенти Чернігівського державного технологічного університету Клименко Н.М., Журба О.Ф. (кафедра обліку і аудиту), Штома О. Г. (кафедра фінансів) стали стипендіатами програми "Завтра.UA" Всеукраїнської благодійної організації „Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива" 2010/11 року.

Започаткована Фондом Віктора Пінчука Стипендіальна програма "Завтра.UA" — перша в Україні приватна загальнонаціональна ініціатива з підтримки талановитої молоді. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

29 квітня 2011 року студенти нашого університету виступили у півфіналі всеукраїнського шоу "Україна має талант!-3" на каналі СТБ. Вони створили на сцені справжнє диво, яке вразило глядачів, примусило їх затамувавши подих слідкувати за казковим дійством, а потім довго аплодувати талановитим виконавцям.

Безперечно, створена студентами ЧДТУ вистава - це найоригінальніший номер у конкурсі.

Але всі ми знаємо, що за чарівною казкою на полотняному екрані, стоїть важка і наполеглива робота, творчі пошуки і складний шлях до відтворення мрії у злагодженій праці колективу з 13 виконавців.

Бажаємо успіху колективу театру і запрошуємо переглянути відео Театр тіней "Fireflies".

27 квітня 2011 року випускники Чернігівського державного технологічного університету спілкувались із роботодавцями Чернігова. За підтримки ректора відбулася акція «Кар’єрний старт», у рамках якої представники трьох чернігівських успішних компаній та бізнес-школи приїхали до університету щоб розповісти студентам, де саме їх чекають для працевлаштування після здачі випускних іспитів.

Близько 160 студентів із різних спеціальностей зібралися послухати гостей із компаній «Віват, канцелярія!», «SAV-service», «Віват Дистрибуція», та першої і єдиної чернігівської бізнес-школи Self-madeSchool.

ОГОЛОШЕННЯ