ua en

2 липня у Чернігівському державному технологічному університеті пройшов фестиваль «Барбекю-2011».

Відкрив фестиваль ректор університету д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет, який побажав учасникам гарного відпочинку. З привітальним словом до учасників фестивалю звернулась також заступник міського голови Анна Анатоліївна Романова, яка відвідала фестиваль у якості почесного гостя.

За результатами конкурсу "УКРАЇНА: 20 РОКІВ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ", проведеного Інститутом стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, студентка ЧДТУ Клименко Наталія Миколаївна стала лауреатом другої премії, посівши 20 місце серед більш ніж тисячі учасників.

За умовами конкурсу студенти заповнювали анкети, даючи обгрунтовані відповіді на запитання стосовно новітньої історії України, державного устрою та перспектив розвитку нашої країни. Робота студентки нашого університету отримала високу оцінку експертної комісії.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Шановні викладачі!

Від сьогодня Вам не потрібно йти до деканату ЦПО та ПК, щоб отримати інформацію щодо розподілу навчальних годин. Для Вас розроблено новий сервіс: Перегляд розподілу навчальних годин для складання робочих навчальних програм! Запрошуємо Вас скористатись цим сервісом! Економте свій час та час співробітників деканату!
Переглянути розподіл навчальних годин

28 червня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради ЧДТУ відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук старшого викладача кафедри економічної теорії та економіки підприємств Мініної Оксани Валеріївни за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Тема дисертації: "Транзитний потенціал регіону та стратегічні напрямки його використання в сучасних умовах".

Науковий керівник – д.е.н., професор Бутко М.П.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Чернігівський державний технологічний університет та Технічний університет м.Ополе(Республіка Польща) уклали угоду про співробітництво у галузі освіти та науки.

У відповідності до цих домовленостей університети двох країн планують проводити спільні наукові коференції та семінари, реалізувати освітні програми, здійснювати обмін досвідом, науковими та методичними публікаціями, обмінюватись спеціалістами для проведення лекцій, досліджень, підтримувати тісні культурні зв'язки

30 червня у актовій залі ЧДТУ відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам, які отримали кваліфікаційний рівень спеціалістів і магістрів.

З напутнім словом до молодих фахівців, які отримали сучасну освіту у різних галузях знань, звернувся ректор Чернігівського державного технологічного університету, д-р економ. наук, професор Сергій Миколайович Шкарлет.

Тепло вітали випускників декани факультетів. Слова щирої подяки викладачам університету за отримані знання висловили вчорашні студенти.

Чернігівський державний технологічний університет та Технічний університет м.Лодзь (Республіка Польща) підписали договір про співробітництво у галузі освіти та науки.

Предметом цього договору є наукове співробітництво, спрямоване на розвиток навчальної та наукової діяльності обох сторін, беручи їх досвід у цих галузях та спираючись на рекомендації ЮНЕСКО.

Шановні випускники!

Щасливої вам долі у світі обраної вами професії! Реалізуйте свої знання на практиці, творчих злетів і реалізації вас як особистостей! Сприяйте подальшому розвитку вашого інтелекту, адже від вас залежить майбутнє нашої України! Ви – наша інтелектуальна еліта, духовне поле нашої нації. Ви – люди високої культури і творчої наснаги. «Людина стає тим, ким є, тільки через освіту», – говорив Гегель. Ви – наша еліта, яка буде працювати на благо нашого майбутього. Будьте креативними особистостями, щоб ваші знання були витребуваними. Намагайтесь гідно нести статус випускника ЧДТУ, прославляючи рідну alma mater славетними вчинками та корисними справами.

Будьте патріотами нашого рідного краю і університету, а ми будемо пишатися нашими випускниками!

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

Адміністрація

Ректор Чернігівського державного технологічного університету, д-р економ. наук, професор Сергій Миколайович Шкарлет обраний членом-кореспондентом Інженерної академії України.

Проректор з наукової роботи ЧДТУ, д-р техн. наук, професор Володимир Вікторович Казимир обраний членом-кореспондентом Інженерної академії України.

Рішенням Президії Інженерної академії України д-р техн. наук, професор Володимир Вікторович Казимир затверджений головою Чернігівського відділення Інженерної академії України.

Вітаємо!

2 липня 2011 об 11.00 у Чернігівському державному технологічному університеті буде проведено літній міський фестиваль «БАРБЕКЮ-2011».

Метою проведення фестивалю є сприяння ініціативі та активності, культурному розвитку молоді, надання студентам, співробітникам університету, гостям фестивалю можливості для неформального спілкування, напрацювання нових форми дозвілля громадян.

Організацію та проведення фестивалю здійснює ректорат, профком співробітників, профком студентів та студентська рада ЧДТУ за підтримки місцевих органів влади.

З 15 по 24 червня 2011 року студенти Чернігівського державного технологічного університету брали участь у Міжнародному молодіжному конгресі «Співдружність молоді – Співдружність держав», присвяченому 20-літтю утворення Співдружності Незалежних Держав, який проходив у Краснодарському краї Російської Федерації.

Проект "Слов'янська співдружність" зібрав студентський актив держав СНД і Ближнього зарубіжжя. Чернігівську область представляли студенти ЧДТУ: Завгородня Наталія, Муравейник Антон, Тищенко Надія та Лисенко Віталіна.

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала свою роботу шоста міжнародна науково-практична конференція “МАТЕМАТИЧНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ. МОДС ’2011” .

Конференція є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" № 2684-ІІІ (2684-14) та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Метою її проведення є обмін досвідом наукових досліджень, організаційної та науково-практичної роботи з питань сучасних аспектів математичного та імітаційного моделювання систем в екології, виробництві та інформаційних технологіях.

Детальніше >>

Чернігівський міський голова Олександр Володимирович Соколов сьогодні відзначає своє 50-річчя.

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди ювілею. Ви користуєтесь заслуженим авторитетом як компетентний керівник, що багато зробив для розвитку Чернігова. Упевнені, що Ваші знання, багаторічний управлінський досвід і високі ділові якості будуть і надалі сприяти зміцненню соціально-економічного потенціалу нашого міста, зростанню рівня освіти, підвищенню якості життя людей.

Бажаємо Вам здоров'я, успіхів у всіх починаннях і всього найкращого.

ЧДТУ пропонує Вашій увазі відеопрезентацію про нову спеціалізацію.

З 2011 року ЧДТУ здійснює набір студентів для навчання за новою спеціалізацією "Автоматизоване проектування та дизайн металевих конструкцій у будівництві та машинобудуванні».

Детальніше про це http://stu.cn.ua/staticpages/video/


70 років тому, 22 червня 1941 року, почалася Велика Вітчизняна війна.

Вшануймо героїв, які захистили свободу і незалежність нашої Батьківщини!

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України розпорядженням Кабінету Міністрів України присуджено доценту кафедри електричних систем і мереж, к.т.н. Анатолію Леонідовичу Приступі у номінації "За наукові досягнення".

Приступа А.Л. автор численних наукових праць, основні напрямки його наукової діяльності: розрахунок електричних полів; теслівські процеси; системи бездротової передачі енергії на невеликі відстані.

Вітаємо і бажаємо успіхів!

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України розпорядженням Кабінету Міністрів України присуджено срібному призерові Чемпіонату світу з кульової стрільби серед юніорів, багаторазовому чемпіонові України, майстрові спорту України, студенту факультету менеджменту та підприємництва Попружному Юрію Анатолійовичу у номінації "За спортивні досягнення".

Вітаємо і бажаємо успіхів!

З 14 червня 2011 року у Чернігівській області розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Виклики та стратегічні орієнтири розвитку людського потенціалу державного управління».

Мета конференції - обмін результатами наукових досліджень та практичним досвідом в галузі розвитку лідерства та людського потенціалу на державній службі, враховуючи виклики, які виникають у зв’язку з процесами суспільної трансформації та економічного розвитку.

4 червня в Києві відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу краси «Перша Леді України», у якому взяли участь 13 найкрасивіших дівчат з різних областей України.

Єдиною представницею Чернігівської області на конкурсі була чарівна студентка нашого університету Юлія Наумова, що за підсумками голосування журі ввійшла в трійку переможців і отримала титул Друга віце-Леді України.

4 червня 2011 року відбувся фінал щорічного міського конкурсу "Чернігів - місто талантів". Долю головного призу вирішує смс-голосування. Ви можете проголосувати за учасників конкурсу. Голосування продовжиться до 24 години 11 червня 2011 року.

До фіналу пройшла студентка ЧДТУ Виталіна Лисенко, співачка (смс з кодом 55002 на номер 5533).

Також наші студенти є серед колективів школи танцю "Альянс" (смс 55005 на номер 5533), балету "Like One" (смс 55012 на номер 5533), а також «Bj Dance Centre» (смс 55014 на номер 5533).

Щиро вітаємо всіх працівників засобів масової інформації із професійним святом – Днем журналіста.

День журналіста - це свято людей, які обрали для себе нелегку та дуже відповідальну професію - створювати об’єктивну картину нашого життя, формувати громадську думку і прокладати шлях новітнім ідеям.

З великою повагою ми ставимось до Вашої роботи, важливість якої неможливо переоцінити. Висловлюємо свою вдячність за співпрацю на шляху виховання покоління молодих громадян України та вдосконалення системи вищої освіти.

У день Вашого професійного свята бажаємо Вам нових творчих злетів і невичерпної енергії задля втілення Ваших задумів у життя.

ОГОЛОШЕННЯ