ua en

Чернігівський міський голова Олександр Володимирович Соколов сьогодні відзначає своє 50-річчя.

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди ювілею. Ви користуєтесь заслуженим авторитетом як компетентний керівник, що багато зробив для розвитку Чернігова. Упевнені, що Ваші знання, багаторічний управлінський досвід і високі ділові якості будуть і надалі сприяти зміцненню соціально-економічного потенціалу нашого міста, зростанню рівня освіти, підвищенню якості життя людей.

Бажаємо Вам здоров'я, успіхів у всіх починаннях і всього найкращого.

ЧДТУ пропонує Вашій увазі відеопрезентацію про нову спеціалізацію.

З 2011 року ЧДТУ здійснює набір студентів для навчання за новою спеціалізацією "Автоматизоване проектування та дизайн металевих конструкцій у будівництві та машинобудуванні».

Детальніше про це http://stu.cn.ua/staticpages/video/


70 років тому, 22 червня 1941 року, почалася Велика Вітчизняна війна.

Вшануймо героїв, які захистили свободу і незалежність нашої Батьківщини!

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України розпорядженням Кабінету Міністрів України присуджено доценту кафедри електричних систем і мереж, к.т.н. Анатолію Леонідовичу Приступі у номінації "За наукові досягнення".

Приступа А.Л. автор численних наукових праць, основні напрямки його наукової діяльності: розрахунок електричних полів; теслівські процеси; системи бездротової передачі енергії на невеликі відстані.

Вітаємо і бажаємо успіхів!

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України розпорядженням Кабінету Міністрів України присуджено срібному призерові Чемпіонату світу з кульової стрільби серед юніорів, багаторазовому чемпіонові України, майстрові спорту України, студенту факультету менеджменту та підприємництва Попружному Юрію Анатолійовичу у номінації "За спортивні досягнення".

Вітаємо і бажаємо успіхів!

З 14 червня 2011 року у Чернігівській області розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Виклики та стратегічні орієнтири розвитку людського потенціалу державного управління».

Мета конференції - обмін результатами наукових досліджень та практичним досвідом в галузі розвитку лідерства та людського потенціалу на державній службі, враховуючи виклики, які виникають у зв’язку з процесами суспільної трансформації та економічного розвитку.

4 червня в Києві відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу краси «Перша Леді України», у якому взяли участь 13 найкрасивіших дівчат з різних областей України.

Єдиною представницею Чернігівської області на конкурсі була чарівна студентка нашого університету Юлія Наумова, що за підсумками голосування журі ввійшла в трійку переможців і отримала титул Друга віце-Леді України.

4 червня 2011 року відбувся фінал щорічного міського конкурсу "Чернігів - місто талантів". Долю головного призу вирішує смс-голосування. Ви можете проголосувати за учасників конкурсу. Голосування продовжиться до 24 години 11 червня 2011 року.

До фіналу пройшла студентка ЧДТУ Виталіна Лисенко, співачка (смс з кодом 55002 на номер 5533).

Також наші студенти є серед колективів школи танцю "Альянс" (смс 55005 на номер 5533), балету "Like One" (смс 55012 на номер 5533), а також «Bj Dance Centre» (смс 55014 на номер 5533).

Щиро вітаємо всіх працівників засобів масової інформації із професійним святом – Днем журналіста.

День журналіста - це свято людей, які обрали для себе нелегку та дуже відповідальну професію - створювати об’єктивну картину нашого життя, формувати громадську думку і прокладати шлях новітнім ідеям.

З великою повагою ми ставимось до Вашої роботи, важливість якої неможливо переоцінити. Висловлюємо свою вдячність за співпрацю на шляху виховання покоління молодих громадян України та вдосконалення системи вищої освіти.

У день Вашого професійного свята бажаємо Вам нових творчих злетів і невичерпної енергії задля втілення Ваших задумів у життя.

У Всеукраїнському конкурсі магістерських робіт зі спеціальності "Металорізальні верстати та системи" 1 місце зайняла робота студента ЧДТУ Погиби Н.М.

Науковий керівник проф., д.т.н. Кальченко Віталій Іванович.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

26.05.2011 року у виставковій галереї бібліотеки ЧДТУ відкрилася виставка вишитих ікон народної майстрині Агнеси Денисівни Ляшенко.

На відкритті були присутні студенти спеціальності товарознавство, співробітники університету та шанувальники творчості Ляшенко А.Д.

Більше 20 робіт, виконаних в особливій авторській манері, прикрашатимуть читальний зал протягом двох тижнів.

Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії України протокол № 88 від 25.05.2011 року Чернігівський державний технологічний університет пройшов акредитацію в цілому за найвищим IV рівнем.

25 травня 2011 року у Києві відбувся перший Український саміт вищої освіти „Майкрософт Україна” для керівництва провідних вищих навчальних закладів України.

Цей захід проходить за підсумками візиту української делегації на чолі з міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником у Лондон на Всесвітній форум освіти, у якому приймав участь і ректор ЧДТУ, д.е.н., проф. Шкарлет С.М.

Мета даного саміту - сприяти інноваційному розвитку вищої освіти в країні, ознайомити учасників із провідними ІКТ-ресурсами для підвищення конкурентоспроможності ВНЗ, підтримати діалог державних і комерційних освітніх установ і бізнесу.

Міністерствj освіти і науки, молоді та спорту України підтримало пропозицію Чернігівського державного технологічного університету щодо прийому молодших спеціалістів напряму підготовки 5.05090101 "Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв" на навчання за скороченим терміном на напрям 6.05080202 "Електронні пристрої та системи".

Тепер, починаючи з наступного навчального року, випускники ЧРМТ вказаного вище напряму зможуть поступати на 2 курс денної чи заочної форми навчання до ЧДТУ.

24 травня цього року у Чернігівському державному технологічному університеті проведено круглий стіл на тему «Вимоги роботодавців до вищих навчальних закладів, щодо кваліфікації, професійних знань та навичок молодих спеціалістів. Діалог роботодавців та молоді».

В заході брали участь голова Деснянської районної у місті Чернігові ради Горбань Ю. В., начальник відділу зв‘язків з громадськістю Чернігівської міської ради Соломаха І. Г., керівники підприємств: Михалевич М.М. (ВАТ «Чернігівське Хімволокно»), Хрущ А.В. (ТОВ «Багато-профільне підприємство АТІЛОС»), Масленніков С.Г. (Науково-виробниче об‘єднання «Група компаній МАГР»), Журбін В.О. (ВАТ ЕК «Чернігівобленерго»), Кожедуб В.П. (ЗАТ «Чернігівський механічний завод»), Караван М.С. (Асоціація підприємств малого і середнього бізнесу Чернігівщини «Дія»), Дорошенко О.М. (ПАТ «Ерсте Банк») та ще більше 15 керівників підприємств міста.

На сайті Чиста політика триває голосування за найкращий навчальний заклад Чернігівщини.

Голосування триває місяць та припиняється 6 червня. Приз для переможця голосування – безкоштовна зйомка відеоролика та розміщення його на сайті «Чиста політика». В опитуванні можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі. Одна і та сама людина може проголосувати лише один раз протягом доби.

ПІДТРИМАЄМО НАШ УНІВЕРСИТЕТ, ПРОГОЛОСУВАВШИ ЗА НЬОГО!

У другому турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності ”Облік і аудит” серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ- IV рівнів акредитації у м. Тернополі студенти гр. ОА-063 Ведмідь І.В. та ст. гр. ОА-072 Лазар А.Ю. зайняли друге та третє місця у індивідуальному заліку відповідно.

Поздоровляємо з перемогою та зичимо творчої наснаги!

Студентка факультету електронних та інформаційних технологій групи КІ-102 Мінічева Олена Миколаївна отримала диплом ІІІ ступеня на І Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вітаємо і бажаємо успіхів!

16 травня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Чернігівського державного технологічного університету відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук старшого викладача кафедри економічної теорії та економіки підприємств Шадури-Никипорець Наталії Тимофіївни за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Тема дисертації: «Евентуальні засади розвитку регіональних харчопродовольчих комплексів в умовах поглиблення інтеграційних процесів».

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, Бутко М.П.

14-16 червня 2011 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “ВИКЛИКИ ТА СТРАТЕГІЧНІ ОРІЄНТИРИ РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ”

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ:
Обмін науковими досягненнями та практичним досвідом у сфері розвитку людського потенціалу державного управління

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
• Головне управління державної служби України
• Чернігівська обласна державна адміністрація та обласна рада
• Чернігівський державний технологічний університет

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала роботу перша міжнародна науково-практична конференція «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем»

17 травня відбулось пленарне засідання, на якому з вітальним словом до присутніх звернулись ректор ЧДТУ, д.е.н, професор Сергій Миколайович Шкарлет. З доповіддю виступили віце-президент компанії Oerlikon Barmag ,GmbH доктор Шефер Клаус, д.т.н, професор Володимир Іванович Ступа.

Після пленарного засідання робота конференції тривала за секціями: "Технологія машинобудування", "Обробляючі технологічні комплекси", "Машини і апарати виробництва хімволокон", "Зварювання та споріднені процеси і технології", "Хімічні технології та захист від корозі", "Інформаційні та діагностичні системи і технології".

Робота конференцїї продовжиться 18 і 19 травня 2011 року.

ОГОЛОШЕННЯ