ua en

З глибоким сумом повідомляємо, що 6 жовтня 2011 року на 71 році життя пішов від нас Гнєдін Олег Петрович.

З юності доля його була нерозривно пов’язана з університетом. Після закінчення навчання він працював викладачем, завідувачем кафедри електротехніки. Талановитий педагог і організатор, він сімнадцять років працював на посаді спочатку заступника директора, а потім Першого проректора університету.

Олега Петровича завжди відрізняли творчий пошук, надзвичайна працездатність, цілеспрямованість та наполегливість у досягненні поставленої мети, що дозволяло йому користуватися заслуженою повагою серед студентів і колег. Чуйна і доброзичлива людина - він залишив про себе добрі спогади у серцях багатьох людей.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, cвітла пам'ять про Олега Петровича Гнєдіна назавжди збережеться в серцях колег та друзів, усіх, хто його знав.

Церемонія прощання відбудеться 8.10.2011р. о 12 годині у траурній залі 2 міської лікарні.

У виставковій галереї бібліотеки університету (читальний зал №1) відкрилася виставка фоторобіт студентів та співпрацівників університету. На виставці представлено більш 50 робіт, на яких зображено краєвиди, портрети, квіти, миттєвості буття, наші улюбленці кішки.

Серед авторів студенти: Левдик Настя (гр. СК - 081), Сурін Наталія ( гр..МЕ - 071 ), Ляшенко Богдан ( гр. МП - 061 ), викладач кафедри ЕСІМ Кулько Тетяна Володимирівна, лаборант Дубенець Євген, декан ФЕІТ і одночасно керівник фотогуртка університету Іванець Сергій Анатолійович.

Декан факультету соціальної роботи Сила Тетяна Іванівна взяла участь у роботі літньої школи «Впровадження ідей сталого розвитку в дослідження і навчальний процес у вищій школі Центральної та Східної Європи» (11-21 вересня 2011 року), та Четвертої міжнародної конференції ЮНЕСКО «Вища освіта в інтересах сталого розвитку» (14-16 вересня 2011 р.), що відбулися в Університеті Леуфана, м. Люнебург, Німеччина.

Театр тіней Fireflies був створений у квітні минулого року і з того часу вони вже встигли стати фіналістами шоу «Україна має талант», виступити на фестивалях в різних містах України і сподобатись глядачам.

Але на цей раз наш улюблений колектив вирішив підкорити не тільки українську публіку, але й Росію … Театр тіней Fireflies замахнувся на дуже популярний телепроект «Хвилина слави» і отримав 3 «Так»!!!

Чи піде театр далі? – буде залежати лише від телеглядачів. Давайте підтримаємо наших студентів і відправимо смс на номер 4447 з текстом 101

19 вересня в Чернігові завершилися змагання з міні-футболу на призи народного депутата України, відомого мецената Валерія Дубіля. Найсильнішими і найвправнішими серед 11 вищих навчальних закладів Чернігова виявились студенти ЧДТУ. Переможці і призери турніру отримали грамоти, медалі і призи. Під час нагородження Валерій Дубіль відзначив, що всі учасники грали чесно і з повагою ставилися до суперників.

Вітаємо наших спортсменів!

Вітаємо студента механіко-технологічного факультету Купріяненко Владислава за зайняте 1 місце у Відкритому чемпіонаті міста по пауерліфтингу. Чемпіонат проводився Чернігівською міською федерацією бодібілдінгу, фітнесу та силових видів спорту.

Бажаємо успіхів та нових перемог!

Щиро вітаємо викладачів університету з професійним святом - Днем працівників освіти!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Бажаємо Вам здоров'я, витримки, довгих та щасливих років життя. Нехай Ваша професійна нива поповнюється новими вагомими здобутками, всі Ваші починання стають успішними.

Нехай Ваші серця завжди зігріває любов, а душевний спокій охороняє родинне тепло.

Саме під таким гаслом уже сорок третій рік поспіль традиційно на початку вересня відбувається свято «День здоров’я» факультетів юридичного, соціальної роботи, праці та соціального управління Чернігівського державного технологічного університету, яке за свою баготорічну історію встигло отримати неабияку повагу та захоплення у студентів та викладачів.

У цьому навчальному році до святкування приєдналися гості на чолі з ректором університету Сергієм Миколайовичем Шкарлетом, який привітав студентів зі святом, пообіцявши продовжувати багатолітні традиції факультетів.

Вітаємо доцента кафедри вищої та прикладної математики ЧДТУ Корнієнко Світлану Петрівну з високим званням Лауреата обласної премії імені Георгія Вороного. Премія вручена за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та сумлінну працю в галузі вищої освіти Чернігівщини в ім’я незалежної України.

Бажаємо Світлані Петрівні творчого натхнення і нових звершень!

Шановні бібліотекарі ЧДТУ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек. Від Вашої нелегкої, але дуже важливої праці залежить інтелектуальне майбутнє наших студентів.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

28 вересня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К79.051.03 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук БЕЗРУЧКА ВЯЧЕСЛАВА МИХАЙЛОВИЧА.

Тема - "Підвищення якості електричної енергії в системах електропостачання об'єктів будівництва фільтрами струмів нульової послідовності". Спеціальність 05.09.03 «Електротехнічні комплекси та системи»

Щиро вітаємо і бажаємо успіхів!

Рішенням Президії Української Технологічної академії від 28.09.2011 р. за вагомий внесок у розбудову держави та відзначення особистих заслуг у галузі науки та освіти д.т.н., проф. Іраіді Олександрівні Дудлі присвоєно звання "Лідер України" з врученням ордена Срібна Зірка.

Вітаємо Вас, Іраідо Олександрівно, і бажаємо подальших успіхів!

Якщо Ви маєте бажання взяти участь у конкурсі, надсилайте заявку на електронну адресу gutrozhitok.chdtu@mail.ru, або заповнюйте бланки власноруч ( їх можна отримати у голови Студентської ради гуртожитку Козік Марини). Заявки приймаються до 21 жовтня 2011 року.

Студентська рада ЧДТУ

Команда ЧДТУ у складі 5 студентів-магістрів спеціальностей менеджмент організацій та облік і аудит пройшла відбірний етап і потрапила до 20-ки ВНЗ, що будуть змагатися у Другому Всеукраїнському Конкурсі інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challengе» 2011/2012.

Це чудова можливість для вузів та їх найталановитіших студентів проявити себе на всеукраїнських змаганнях з інвестиційних досліджень та позмагатись за участь у регіональних змаганнях, що пройдуть у місті Лондон (Великобританія).

Студенти Чернігівського державного технологічного університету, як і вся студентська громада України, глибоко обурені вчинком Дарії Степаненко, студентки Києво-Могилянської академії, на міжнародному форумі міністрів освіти. Входячи до радикальної організації «Братства Святого Луки», вона вчинила поступок, який не може бути сприйнятий в прогресивному студентському середовищі.

Така безглузда поведінка є перш за все відвертою неповагою до Європейських, та і загалом, людських цінностей, яка межує з прямим нахабним хуліганством. Своїм безглуздим демаршем вона завдала шкоди не тільки освітянській спільноті, а і всій Україні.

В той час, коли ми стоїмо на порозі справжньої реформи в освіті, отримуємо дійсну можливість здійснити омріяну мобільність і долучитися до навчання у кращих університетах світу, Дарія Степаненко просто виконує деструктивну функцію екстремістсько-налаштованої групи, яка нічого спільного не має з вищою освітою.

Ми, студентська громада Чернігівського державного технологічного університету, висловлюємо свою підтримку нашому міністру - Дмитру Володимировичу Табачнику у проведенні реформ і засуджуємо дії і заяви «горе-колеги», які не сумісні з високим званням студента вищого навчального закладу України!

Студентська рада Чернігівського державного технологічного університету.

23-24 вересня у Чернігові проходить V Міжнародний Інвестиційний Форум. Його метою є активізація інвестиційних процесів в Чернігівській області, покращення інвестиційного іміджу регіону, розширення міжрегіонального співробітництва та створення передумов для впровадження якісно нових засад інвестиційної політики.

Чернігівський державний технологічний університет представив на форум новітні розробки у сфері високих технологій та енергозбереження.

Щиро вітаємо чернігівців з святом – Днем міста та 68-ю річницею визволення Чернігова від гітлерівських загарбників.

У цей день ми згадуємо славну й героїчну історію нашого древнього міста, наших славетних земляків, вітаємо ветеранів.

Рідне місто славиться людьми талановитими, щирими, добрими й працелюбними, які створюють його матеріальне і духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе і процвітає.

Дорогі земляки!

Бажаємо усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

Щастя вам і благополуччя!

15-го вересня у Будинку уряду прем'єр-міністр України Микола Азаров привітав студентів, які отримали гранти для навчання на магістерських програмах найпрестижніших університетів Європи та США.

Серед них були представники студентської спільноти ЧДТУ, які здобули перемогу у конкурсі, який проводився серед студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України на здобуття права на навчання і стажування у ведучих вищих навчальних закладах і наукових установах за кордоном.

Команда ЧДТУ 14 вересня здобула першу перемогу у турнірі з міні-футболу на призи народного депутата Валерія Дубіля. У змаганнях взяли участь 11 команд чернігівських ВУЗів, серед них команди інституту економіки та управління, українсько-російського університету, ліцею залізничного транспорту та інших вищих навчальних закладів Чернігова.

Вирішальні матчі - поєдинок за третє місце і фінальна гра - пройдуть в понеділок 19 вересня у спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу ЧДІЕУ.

10 вересня 2011 року першокурсники Чернігівського державного технологічного університету нарешті стали справжніми студентами. На базі відпочинку „Юність” (с.Шестовиця) відбулась урочиста посвята їх у студенти.

Посвята почалась із привітанні ректора ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергія Миколайовича Шкарлета. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наполегливості у досягненні своєї мети, наукових та творчих досягнень. Нових студентів вітали декани та викладачі усіх факультетів університету.

Вітаємо члена збірної України, майстра спорту з кульової стрільби, студента групи ПМ-082 Попружного Юрія з успішним виступом на XXVI Всесвітній Універсіаді, яка проходила в китайському місті Шеньчжень у серпні 2011 року. Він показав четвертий результат серед кращих спортсменів з усьго світу.
Вітаємо і бажаємо успіхів!

ОГОЛОШЕННЯ