ua en

До нашого університету приєдналися два вищих навчальних заклади: Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці і Чернігівський комерційний технікум.

Так, згідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №970 від 11.08.2011 року Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці приєднаний до Чернігівського державного технологічного університету.

А Чернігівський комерційний технікум згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №971 від 11.08.2011 року реорганізований в Коледж економіки і технологій Чернігівського державного технологічного університету.

Всі студенти відповідних закладів продовжать навчання за обраними напрямами і спеціальностями в Чернігівському державному технологічному університеті. Вітаємо нових студентів з приєднанням до великої родини студентського братства Університету, найпотужнішого вищого навчального закладу Чернігівської області!

У відповідності до чинних Умов прийому до вищих навчальних закладів приймальна комісія ЧДТУ сформувала та оприлюднила рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування на бюджет. Рейтингові списки вступників оприлюднені шляхом їх розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії. Запрошуємо абітурієнтів ознайомитись зі списками і, при небхідності, отримати необхідні консультації.

Списки також доступні на сайті ІС "Конкурс". Згідно з Умовами прийому (п.16.4.), офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування (тобто офіційним оприлюдненням рейтингового списку) вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальної комісії вищого навчального закладу. Якщо рейтинговий список, розміщений в Інтернеті, не буде співпадати з рейтинговим списком на стенді ПК, достовірною є саме іформація на стенді.

В неділю, 7 серпня, Приймальна комісія буде працювати з 9-00 до 13-00.
Запрошуємо до нашого університету!

14 липня 2011 року вийшла у ефір передача про Чернігівський державний технологічний університет, підготована кореспондентом обласної телерадіокомпанії.

Відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Андрій Єрошенко познайомив слухачів з особливостями цьогорічної вступної кампанії : ”На сьогодні по чисельності осіб, що подали заяви, ми вийшли на рівень минулого року. Подано заяв майже 2 тисячі, а реальних людей, справи яких заведено, - близько 700 осіб.

Наш університет перший у регіоні підключився до системи електронного вступу, і вже 4 липня ми отримали перші заяви.

Зарахування до вузу не залежить від дати подання заяви. Не має значення, коли документи подані, - всі абітурієнти приймають участь у загальному конкурсі.”

Сьогодні виповнюється 70 років з дня народження Гнедіна Олега Петровича. Сорок років свого життя він віддав нашому ВНЗ, з них сімнадцять працював на посаді спочатку заступника директора, а потім Першого проректора університету.

У день Вашого ювілею, Олег Петрович, від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, творчих успіхів, благополуччя і процвітання Вам і Вашим близьким.

Колектив ЧДТУ, профком

13 липня 2011 року Кабінетом Міністрів України, відповідно до Програми економічних реформ на 2010-2014 роки: «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», прийнято постанову щодо реорганізації Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці шляхом приєднання до Чернігівського державного технологічного університету з утворенням на базі Інституту структурного підрозділу університету.

Студенти Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці продовжуватимуть навчання у Чернігівському державному технологічному університеті.

У Чернігівському державному технологічному університеті триває вступна кампанія. Незважаючи на невелику кількість випускників цього року кипить робота у приймальній комісії університету. У 2011 році ЧДТУ відкрив дві нові спеціальності – "Програмна інженерія" і "Харчові технології та інженерія", які вже зацікавили багатьох абітурієнтів. Подати заяву для вступу можна як особисто так і через систему “Електронний вступ”.

До Вашої уваги відео про нові спеціальності надане КП ТРА -"Новий Чернігів"- ЧМР.

Шановні абітурієнти!

Чернігівський державний технологічний університет підключено до системи “Електронний вступ”. За допомогою цієї системи, ви маєте змогу подати заяву про вступ до нашого університету через мережу Internet.

Для подачі електронної заяви Вам необхідно зайти за адресою http://ev2011.osvita.com/ і зареєструватися як учасник системи “Електронний вступ”.

2 липня у Чернігівському державному технологічному університеті пройшов фестиваль «Барбекю-2011».

Відкрив фестиваль ректор університету д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет, який побажав учасникам гарного відпочинку. З привітальним словом до учасників фестивалю звернулась також заступник міського голови Анна Анатоліївна Романова, яка відвідала фестиваль у якості почесного гостя.

За результатами конкурсу "УКРАЇНА: 20 РОКІВ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ", проведеного Інститутом стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, студентка ЧДТУ Клименко Наталія Миколаївна стала лауреатом другої премії, посівши 20 місце серед більш ніж тисячі учасників.

За умовами конкурсу студенти заповнювали анкети, даючи обгрунтовані відповіді на запитання стосовно новітньої історії України, державного устрою та перспектив розвитку нашої країни. Робота студентки нашого університету отримала високу оцінку експертної комісії.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Шановні викладачі!

Від сьогодня Вам не потрібно йти до деканату ЦПО та ПК, щоб отримати інформацію щодо розподілу навчальних годин. Для Вас розроблено новий сервіс: Перегляд розподілу навчальних годин для складання робочих навчальних програм! Запрошуємо Вас скористатись цим сервісом! Економте свій час та час співробітників деканату!
Переглянути розподіл навчальних годин

28 червня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради ЧДТУ відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук старшого викладача кафедри економічної теорії та економіки підприємств Мініної Оксани Валеріївни за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Тема дисертації: "Транзитний потенціал регіону та стратегічні напрямки його використання в сучасних умовах".

Науковий керівник – д.е.н., професор Бутко М.П.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Чернігівський державний технологічний університет та Технічний університет м.Ополе(Республіка Польща) уклали угоду про співробітництво у галузі освіти та науки.

У відповідності до цих домовленостей університети двох країн планують проводити спільні наукові коференції та семінари, реалізувати освітні програми, здійснювати обмін досвідом, науковими та методичними публікаціями, обмінюватись спеціалістами для проведення лекцій, досліджень, підтримувати тісні культурні зв'язки

30 червня у актовій залі ЧДТУ відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам, які отримали кваліфікаційний рівень спеціалістів і магістрів.

З напутнім словом до молодих фахівців, які отримали сучасну освіту у різних галузях знань, звернувся ректор Чернігівського державного технологічного університету, д-р економ. наук, професор Сергій Миколайович Шкарлет.

Тепло вітали випускників декани факультетів. Слова щирої подяки викладачам університету за отримані знання висловили вчорашні студенти.

Чернігівський державний технологічний університет та Технічний університет м.Лодзь (Республіка Польща) підписали договір про співробітництво у галузі освіти та науки.

Предметом цього договору є наукове співробітництво, спрямоване на розвиток навчальної та наукової діяльності обох сторін, беручи їх досвід у цих галузях та спираючись на рекомендації ЮНЕСКО.

Шановні випускники!

Щасливої вам долі у світі обраної вами професії! Реалізуйте свої знання на практиці, творчих злетів і реалізації вас як особистостей! Сприяйте подальшому розвитку вашого інтелекту, адже від вас залежить майбутнє нашої України! Ви – наша інтелектуальна еліта, духовне поле нашої нації. Ви – люди високої культури і творчої наснаги. «Людина стає тим, ким є, тільки через освіту», – говорив Гегель. Ви – наша еліта, яка буде працювати на благо нашого майбутього. Будьте креативними особистостями, щоб ваші знання були витребуваними. Намагайтесь гідно нести статус випускника ЧДТУ, прославляючи рідну alma mater славетними вчинками та корисними справами.

Будьте патріотами нашого рідного краю і університету, а ми будемо пишатися нашими випускниками!

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

Адміністрація

Ректор Чернігівського державного технологічного університету, д-р економ. наук, професор Сергій Миколайович Шкарлет обраний членом-кореспондентом Інженерної академії України.

Проректор з наукової роботи ЧДТУ, д-р техн. наук, професор Володимир Вікторович Казимир обраний членом-кореспондентом Інженерної академії України.

Рішенням Президії Інженерної академії України д-р техн. наук, професор Володимир Вікторович Казимир затверджений головою Чернігівського відділення Інженерної академії України.

Вітаємо!

2 липня 2011 об 11.00 у Чернігівському державному технологічному університеті буде проведено літній міський фестиваль «БАРБЕКЮ-2011».

Метою проведення фестивалю є сприяння ініціативі та активності, культурному розвитку молоді, надання студентам, співробітникам університету, гостям фестивалю можливості для неформального спілкування, напрацювання нових форми дозвілля громадян.

Організацію та проведення фестивалю здійснює ректорат, профком співробітників, профком студентів та студентська рада ЧДТУ за підтримки місцевих органів влади.

З 15 по 24 червня 2011 року студенти Чернігівського державного технологічного університету брали участь у Міжнародному молодіжному конгресі «Співдружність молоді – Співдружність держав», присвяченому 20-літтю утворення Співдружності Незалежних Держав, який проходив у Краснодарському краї Російської Федерації.

Проект "Слов'янська співдружність" зібрав студентський актив держав СНД і Ближнього зарубіжжя. Чернігівську область представляли студенти ЧДТУ: Завгородня Наталія, Муравейник Антон, Тищенко Надія та Лисенко Віталіна.

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала свою роботу шоста міжнародна науково-практична конференція “МАТЕМАТИЧНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ. МОДС ’2011” .

Конференція є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" № 2684-ІІІ (2684-14) та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Метою її проведення є обмін досвідом наукових досліджень, організаційної та науково-практичної роботи з питань сучасних аспектів математичного та імітаційного моделювання систем в екології, виробництві та інформаційних технологіях.

Детальніше >>

Чернігівський міський голова Олександр Володимирович Соколов сьогодні відзначає своє 50-річчя.

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди ювілею. Ви користуєтесь заслуженим авторитетом як компетентний керівник, що багато зробив для розвитку Чернігова. Упевнені, що Ваші знання, багаторічний управлінський досвід і високі ділові якості будуть і надалі сприяти зміцненню соціально-економічного потенціалу нашого міста, зростанню рівня освіти, підвищенню якості життя людей.

Бажаємо Вам здоров'я, успіхів у всіх починаннях і всього найкращого.

ОГОЛОШЕННЯ