ua en

Якщо Ви маєте бажання взяти участь у конкурсі, надсилайте заявку на електронну адресу gutrozhitok.chdtu@mail.ru, або заповнюйте бланки власноруч ( їх можна отримати у голови Студентської ради гуртожитку Козік Марини). Заявки приймаються до 21 жовтня 2011 року.

Студентська рада ЧДТУ

Команда ЧДТУ у складі 5 студентів-магістрів спеціальностей менеджмент організацій та облік і аудит пройшла відбірний етап і потрапила до 20-ки ВНЗ, що будуть змагатися у Другому Всеукраїнському Конкурсі інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challengе» 2011/2012.

Це чудова можливість для вузів та їх найталановитіших студентів проявити себе на всеукраїнських змаганнях з інвестиційних досліджень та позмагатись за участь у регіональних змаганнях, що пройдуть у місті Лондон (Великобританія).

Студенти Чернігівського державного технологічного університету, як і вся студентська громада України, глибоко обурені вчинком Дарії Степаненко, студентки Києво-Могилянської академії, на міжнародному форумі міністрів освіти. Входячи до радикальної організації «Братства Святого Луки», вона вчинила поступок, який не може бути сприйнятий в прогресивному студентському середовищі.

Така безглузда поведінка є перш за все відвертою неповагою до Європейських, та і загалом, людських цінностей, яка межує з прямим нахабним хуліганством. Своїм безглуздим демаршем вона завдала шкоди не тільки освітянській спільноті, а і всій Україні.

В той час, коли ми стоїмо на порозі справжньої реформи в освіті, отримуємо дійсну можливість здійснити омріяну мобільність і долучитися до навчання у кращих університетах світу, Дарія Степаненко просто виконує деструктивну функцію екстремістсько-налаштованої групи, яка нічого спільного не має з вищою освітою.

Ми, студентська громада Чернігівського державного технологічного університету, висловлюємо свою підтримку нашому міністру - Дмитру Володимировичу Табачнику у проведенні реформ і засуджуємо дії і заяви «горе-колеги», які не сумісні з високим званням студента вищого навчального закладу України!

Студентська рада Чернігівського державного технологічного університету.

23-24 вересня у Чернігові проходить V Міжнародний Інвестиційний Форум. Його метою є активізація інвестиційних процесів в Чернігівській області, покращення інвестиційного іміджу регіону, розширення міжрегіонального співробітництва та створення передумов для впровадження якісно нових засад інвестиційної політики.

Чернігівський державний технологічний університет представив на форум новітні розробки у сфері високих технологій та енергозбереження.

Щиро вітаємо чернігівців з святом – Днем міста та 68-ю річницею визволення Чернігова від гітлерівських загарбників.

У цей день ми згадуємо славну й героїчну історію нашого древнього міста, наших славетних земляків, вітаємо ветеранів.

Рідне місто славиться людьми талановитими, щирими, добрими й працелюбними, які створюють його матеріальне і духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе і процвітає.

Дорогі земляки!

Бажаємо усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

Щастя вам і благополуччя!

15-го вересня у Будинку уряду прем'єр-міністр України Микола Азаров привітав студентів, які отримали гранти для навчання на магістерських програмах найпрестижніших університетів Європи та США.

Серед них були представники студентської спільноти ЧДТУ, які здобули перемогу у конкурсі, який проводився серед студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України на здобуття права на навчання і стажування у ведучих вищих навчальних закладах і наукових установах за кордоном.

Команда ЧДТУ 14 вересня здобула першу перемогу у турнірі з міні-футболу на призи народного депутата Валерія Дубіля. У змаганнях взяли участь 11 команд чернігівських ВУЗів, серед них команди інституту економіки та управління, українсько-російського університету, ліцею залізничного транспорту та інших вищих навчальних закладів Чернігова.

Вирішальні матчі - поєдинок за третє місце і фінальна гра - пройдуть в понеділок 19 вересня у спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу ЧДІЕУ.

10 вересня 2011 року першокурсники Чернігівського державного технологічного університету нарешті стали справжніми студентами. На базі відпочинку „Юність” (с.Шестовиця) відбулась урочиста посвята їх у студенти.

Посвята почалась із привітанні ректора ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергія Миколайовича Шкарлета. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наполегливості у досягненні своєї мети, наукових та творчих досягнень. Нових студентів вітали декани та викладачі усіх факультетів університету.

Вітаємо члена збірної України, майстра спорту з кульової стрільби, студента групи ПМ-082 Попружного Юрія з успішним виступом на XXVI Всесвітній Універсіаді, яка проходила в китайському місті Шеньчжень у серпні 2011 року. Він показав четвертий результат серед кращих спортсменів з усьго світу.
Вітаємо і бажаємо успіхів!

Бібліотека Чернігівського державного технологічного університету проводить книжкову виставку «Освіта України за роки незалежності». Виставка проводиться в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки ЧДТУ ( кімн. 138) з 6.09.11. Запрошуємо всіх бажаючих.

3 вересня 2011 року пройшли загальні збори колективу ЧДТУ та його нових підрозділів: коледжу економіки і технологій (колишнього Чернігівського комерційного технікуму) та Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці, який увійшов до складу університету.

Цей захід відбувся на базі відпочинку університету у Шестовиці і був спрямований на зближення колективів навчальних закладів, зміцнення зв’язків між колегами задля успішної спільної праці на ниві науки та освіти.

Чернігівський державний технологічний університет сьогодні відзначає свято мудрості, доброти і людяності - День знань.

З початком навчального року студентів привітав ректор ЧДТУ, доктор економічних наук, професор С.М. Шкарлет.

Цього разу свято 1 вересня у Чернігівському державному технологічному університеті було особливо урочистим. Адже у гості до студентів завітав президент України (1994-2005рр.) Л.Д.Кучма та заступник голови Чернігівської обласної ради В.В. Мельничук.

Леонід Данилович привітав студентів та викладачів університету з початком нового навчального року, вручив п'ятьом кращим студентам стипендії Благодійної організації Президентського фонду Л. Кучми "Україна".

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас з Днем знань – всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий , адже саме з нього починається захоплюючий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед студентською молоддю нові горизонти творчого зростання, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків - гордістю за своїх дітей.

Шановні студенти! З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей студентського життя, нових відкриттів, справжніх друзів!

Нехай зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення, а кожен ваш день, кожен крок буде світлим та радісним.

Адміністрація.

1 вересня 2011 року о 8.00 відбудуться загальні святкові збори для студентів 1-го курсу ЧДТУ. Місце проведення: майданчик перед університетом (біля фонтану).

Знайомства з деканами факультетів відбудуться:
Факультет електронних та інформаційних технологій – акт.зал
Механіко-технологічний факультет – ауд. І – 211
Економічний факультет – ауд. І –405
Факультет менеджменту та підприємництва – ауд. І – 416

Адміністрація

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ НА 2011-2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Запрошуємо спеціалістів та магістрів продовжити навчання у аспірантурі ЧДТУ. Заяви приймаються до 15 вересня 2011 р.

Напередодні нового навчального року об’єктом уваги засобів масової інформації став ректор найпрестижнішого вишу області – Чернігівського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор С.М. ШКАРЛЕТ.

В опублікованому виданням "Главная черниговская газета" та інтернет-виданням "Високий вал" інтерв’ю Ви можете знайти змістовні відповіді на актуальні запитання з приводу досягнень ЧДТУ у навчальній та науковій роботі, зокрема стосовно відкриття нових спеціальностей та міжнародного співробітництва у сфері високих технологій, роздуми щодо перспектив зростання і становлення студентської молоді, напрямів розвитку університету і області в цілому.

Дорогі першокурсники, батьки і викладачі!

Щиро вітаю вас із цим визначним днем - Першовереснем!

Ви вступаєте у чудовий світ творчого пошуку, пізнання наукових таємниць. Бажаю кожному з вас досягти своєї мети та реалізувати її в майбутньому. Нехай підґрунтям щасливого життя, успішного навчання та професійної діяльності будуть міцне здоров'я, натхненна думка й щирі почуття.

Зичу професорсько-викладацькому складу плідної роботи, витримки й терпіння, нових наукових ступенів і наукових звань. Нехай родинна злагода, добробут і здоров'я усіх членів вашої родини забезпечать ваш душевний спокій і гарний настрій, а вірні друзі сприяють звершенням в ім'я розквіту України.

З повагою, народний депутат України Сергій Баранов-Мохорт

Бібліотека ЧДТУ запрошує всіх бажаючих переглянути нові надходження навчальної, наукової та художньої літератури, ознайомитись з газетами та журналами.

Виставка проводиться з 22.08.11 по 10.09.11 у І корпусі в кімн.138

Вступна кампанія 2011 року добігає кінця і ВНЗ України підводять її перші підсумки. ЧДТУ входить у п’ятірку кращих навчальних закладів України за конкурсом і виконанням бюджету на спеціальність 6 050802 „Електронні пристрої та системи”.

Статистика вступу до вищих навчальних закладів IIІ-IV рівнів акредитації у різних ВНЗ України за 2011 рік представлена у презентації кафедри промислової електроніки. Ознайомитись з нею ви можете на нашому сайті.

На сторінках газети центральних органів виконавчої влади України "Урядовий кур’єр" від 11 серпня 2011 року опублікована стаття "Ректор Сергій ШКАРЛЕТ: "Студента треба підлаштувати під потреби роботодавця"".

У цій статті ректор ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет дав змістовні відповіді на запитання кореспондента газети з приводу втілення у життя наукових розробок викладачів та студентів університету, нових перспективних напрямів досліджень та спрямування навчального процесу на підготовку фахівців, які будуть потрібні роботодавцю сьогодні .

Прочитати статтю можна на сторінках інтернет видання "Урядовий кур’єр"

До нашого університету приєдналися два вищих навчальних заклади: Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці і Чернігівський комерційний технікум.

Так, згідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №970 від 11.08.2011 року Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці приєднаний до Чернігівського державного технологічного університету.

А Чернігівський комерційний технікум згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №971 від 11.08.2011 року реорганізований в Коледж економіки і технологій Чернігівського державного технологічного університету.

Всі студенти відповідних закладів продовжать навчання за обраними напрямами і спеціальностями в Чернігівському державному технологічному університеті. Вітаємо нових студентів з приєднанням до великої родини студентського братства Університету, найпотужнішого вищого навчального закладу Чернігівської області!

ОГОЛОШЕННЯ