ua en

З 17 по 19 жовтня у місті Києві проходив тренінг Корпорації ПАРУС щодо вивчення системи Парус-Підприємство 7 модуль “Парус-Бухгалтерія”. Учасниками такого семінару стали старший викладач кафедри обліку та аудиту Волот Олена Ігорівна та асистент кафедри обліку і аудиту Перетятько Юлія Митрофанівна.

За підсумками тренінгу та успішного складання тестових завдань Волот О.І. та Перетятько Ю.М. отримали сертифікати – “Користувач програмного забезпечення “Парус –підприємство 7.40” модуль “Бухгалтерія”.

25 жовтня 2011 року під час чергового засідання робочої групи з розробки Положення щодо поточної атестації успішності студентів було обговорено попередню постанову про внесення коректив у організацію навчального процесу, яка була розроблена студентами спільно з деканами факультетів.

В ході засідання спільними зусиллями було виявлено ряд недопрацювань та неточностей, які потребують виправлення. Суттеві поправки внесла перший проректор, д-р техн. наук, професор Скоробогатова В.І.

Підсумкове засідання робочої групи призначено на четвер 27 жовтня 2011 року.

24 жовтня з 10:00 до 14:00 в стінах Чернігівського державного технологічного університету проходив Всеукраїнський студентський референдум щодо освітніх реформ, котрий проходив за ініціативи Всеукраїнських молодіжних громадських організацій "Національний студентський союз", "Асоціація правозахисних організаторів студентів" та громадська ініціатива "Студентський захист".

Усього було надруковано та роздано 1000 екземплярів анкет, отже результати виявились такими:

Чернігівська обласна газета "Деснянська правда" опублікувала на своїх сторінках статтю про про зустріч голови Чернігівської облдержадміністації Володимира Хоменка зі студентами ЧДТУ, які їдуть на навчання за кордон.

Читати статтю Десант до Глінворда ("Деснянська правда" №117(28231))

До 31 жовтня проводиться добір учасників конкурсу «Кращий студент України» в Чернігівській області.

Конкурс, що пройде ряд етапів – від вишівського і до загальнодержавного, проводять спільнота «Студентської республіки» за підтримки управління сім`ї та молоді Чернігівської ОДА , відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради.

МЕТА ПРОГРАМИ: Виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.

Вітаємо студента групи ІМ-081 Купріяненка Владислава з перемогою в змаганнях на Кубок України з пауерліфтингу.

Бажаємо нових перемог.

Кафедра фізичного виховання

20 жовтня у Чернігівській обласній державній адміністрації відбулась зустріч зі студентами, які виїздять для навчання за кордоном. На підставі наказу МОН № 991 від 25.08.11 р. та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011р. №411 "Питання навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном" та постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2011 р. №. 546 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном" 8 студентів 6 курсу Чернігівського технологічного університету направляються на навчання в Глінвордський університет, м. Рексхем, Великобританія.

З 18 по 20 жовтня 2011 року Чернігівський державний технологічний університет приймав участь у Третій Національній виставці-презентації «Інноватика у сучасній освіті», яку проводили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

За підсумками виставки ЧДТУ нагороджений срібною медаллю у номінації «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі», дипломи та подяки отримали ректор ЧДТУ д.е.н., проф. Шкарлет С.М., проректор з наукової роботи д.т.н., проф. Казимир В.В.

20 жовтня у м. Києві на базі Національного авіаційного університету відбулось засідання представників студентського самоврядування щодо проведення у вищих навчальних закладах України Всеукраїнського студентського референдуму 24 жовтня 2011року

На засіданні була присутня голова Студентської ради Чернігівського державного технологічного університету Завгородня Наталія. Основні питаннями, які виносяться на референдум, стосуватимуться Нової редакції проекту Закону України «Про вищу освіту» і чи потрібно взагалі реформувати освіту в Україні.

Студентська рада ЧДТУ

На базі Чернігівського державного технологічного університету розпочала свою роботу щорічна науково-методична конференція "Сучасні аспекти інженерної освіти".

Конференція проводиться згідно рішення Президії науково-методичної комісії з машинобудування і матеріалообробки спільно з Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти МОНМС України, науково-методичною комісією МОНМС України за галуззю знань 0505 «Машинобудування та матеріалообробка» та НТУУ "КПІ".

18 жовтня 2011 року відбулось перше засідання робочої групи з розробки Положення щодо поточної атестації успішності студентів. Було проаналізовано результати проведення першої атестації та поставлено ряд конкретних завдань для кожної підгрупи. Так студенти зобов’язались провести збори, на яких буде обговорено основні проблеми по кожному з факультетів, і як результат – сформовано список ключових завдань і можливих способів їх вирішення.

В свою чергу адміністрація пояснила юридичні аспекти і деякі технічні особливості проведення атестації та запропонувала можливі шляхи подолання проблем, що виникли.

20 жовтня 2011 року о 18:00 в актовій залі ЧДТУ традиційно відбудеться студентський захід «Презентація І курсу», в якому продемонструють себе усі 7 факультетів університету:
- Економічний факультет;
- Факультет праці та соціального управління
- Факультет менеджменту та підприємництва;
- Факультет соціальної роботи;
- Факультет електронних та інформаційних технологій;
- Юридичний факультет;
- Механіко-технологічний факультет.

14 жовтня 2011 року відбулась зустріч журналістів обласної газети "Деснянська правда", обласного радіо і телебачення "Сівер-центр" з Міністром освіти і науки, молоді та спорту Д.В.Табачником. Він дав есклюзивне інтерв'ю журналістам Чернігівщини, відповів на їх численні запитання. Розмова йшла про актуальні проблеми освіти та науки в Україні і в нашому регіоні зокрема.

Сьогодні о 18:10 у ефірі обласного радіо слухайте репортаж про цю подію.

Міністр освіти Дмитро Табачник відзначив, що в проекті Держбюджету на 2012 рік закладено найбільше коштів на освіту за всі роки незалежності України.

Він також повідомив, що "продовжиться ще одна дуже важлива програма – навчання найкращих, найталановитіших дітей України за кордоном на конкурсних засадах за 9 напрямками підготовки. Це нанобіотехнології, інформаційні системи і комунікації, інженерія, механіка, енергозбереження та ін".

17.10.2011р. о 11:00 в Актовій залі відбудеться зустріч студентів з адміністрацією ЧДТУ щодо розгляду запитань, пропозицій та побажань стосовно нововведених атестаційних тижнів. З групи обов’язкова присутність 2-5 студентів!

Студентська рада ЧДТУ

14 жовтня 2011 року на чергових зборах Чернігівської обласної Студентської ради було проведено вибори голови, заступника та секретаря цієї організації. На зборах були присутні заступник в.о. голови Всеукраїнської Студентської ради, представники студентського самоврядування та громадських організацій Чернігівської області.

На цих зборах студентку 4 курсу економічного факультету, Голову Студентської ради Чернігівського державного технологічного університету Завгородню Наталію було обрано заступником голови ЧОСР.

Вітаємо і бажаємо успішної роботи!

20 жовтня 2011 року в ауд. 95-IV о 12.50 відбудеться семінар на тему: «Побудова мереж VoIP на основі обладнання D-Link»/

Запрошуємо студентів та викладачів прийняти активну участь у семінарі.

Бібліотека ЧДТУ запрошує всіх бажаючих на книжкову виставку "Історія українського козацтва", що експонується у інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки (кімн.138) з 14.10.11 по 17.10.11.

Також можна ознайомиться з бюлетенем нових надходжень до бібліотеки (08.02.2011 – 29.08.2011)

Згідно рішення Президії науково-методичної комісії з машинобудування і матеріалообробки Чернігівський державний технологічний університет спільно з Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти МОНМС України, науково-методичною комісією МОНМС України за галуззю знань 0505 «Машинобудування та матеріалообробка» та НТУУ "КПІ" проводить щорічну науково-методичну конференцію "Сучасні аспекти інженерної освіти".

Конференція відбудеться з 18 по 20 жовтня 2011 року в м. Чернігові на базі Чернігівського державного технологічного університету.

Асоціація правозахисних організаторів студентів України спільно з Профспілкою працівників освіти та науки та Федерацією профспілок України з 28 вересня по 2 жовтня 2011 року на базі СОТ «Буревісник» Херсонського державного університету проводили І етап Всеукраїнської школи молодіжного профспілкового лідера.

У роботі школи взяли участь близько 210 молодіжних профлідерів, з яких 63 – працююча молодь. Серед учасників були і наші студентки факультету менеджменту та підприємництва Гречко Ольга та Пархоменко Наталія.

Навчальна програма школи передбачила розгляд таких сесій, як ефективне управління профспілкою, менеджмент профкому, профбюро та комісій по роботі з молоддю, PR та IT-технології в роботі профспілкової організації; імідж профспілкового лідера, креативний відпочинок, як один з мотиваційних компонентів членства в профспілковій організації; елементи роботи з соціального захисту членів профспілки тощо.

Профком студентів ЧДТУ

29 вересня 2011року до Міжнародного дня людей похилого віку Центром волонтеріату «Довіра», що діє під керівництвом викладачів кафедри соціальної роботи Скорик Т. В., Волковницької Т. М., Лєскової Л. Ф. було організовано та проведено святковий концерт у Чернігівському геріатричному пансіонаті.

Громадська організація «Клуб бухгалтерів» 13 жовтня 2011 року запрошує на чергове засідання клубу. Тема засідання: «Основні засоби і нематеріальні активи у Податковому кодексі з урахуванням змін, внесених у Податковий кодекс Законом 3609».

Засідання Клубу відбудеться з 10.00 до 13.00. У ньому будуть брати участь фахівці провідних підрозділів податкової служби, які адмініструють податки, незалежні консультанти (аудитори, юристи). Засідання проводитиметься безкоштовно. Форма проведення - не просто лекції з питань оподаткування, а активний діалог з учасниками.

Запрошуємо до участі викладачів кафедри бухгалерського обліку та кафедри фінансів, а також студентів, яким потрібна дана інформація.

ОГОЛОШЕННЯ