ua en

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №806 від 18.07.2011 р. «Про внесення змін до Порядку замовлення документів про освіту державного зразка, видачі та обліку їх карток» до переліку документів державного зразку, що виготовляються на основі фотокомп’ютерних технологій, внесені й дипломи спеціалістів про перепідготовку.

Нагадаємо, що з 1992 року по 2011 рік громадянам, які здобували другу вищу освіту, видавались «паперові» дипломи старого зразку.

7 грудня відбулась звітно-відлікова конференція Студентської ради Чернігівського державного технологічного університету.

Основними питаннями, що виносились на розгляд були: звіт про діяльність Студентської ради ЧДТУ за 2011 рік; прийняття та затвердження «Положення про студентське самоврядування Чернігівського державного технологічного університету» - у зв’язку з приєднанням нових структурних підрозділів до складу університету (юридичний факультет, факультет праці та соціального управління, факультет соціальної роботи, Коледж економіки і технологій ЧДТУ); затвердження кількісного складу та активу Студентської ради ЧДТУ та ін. питання організаційного характеру.

17 листопада 2011 року відбулось засідання комісії щодо підведення підсумків і визначення переможців регіонального етапу конкурсу «Я пишаюсь тим, що я українець!» Зокрема, ними стали студенти Чернігівського державного технологічного університету:
- Биковець О. (ІІ місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»);
- Білоус К. ( І місце у номінації «Творча робота»);
- Ануля В. (місце у номінації «Творча робота»).
- Лазар С., Коваль О., Бовша Ю. (за творчу роботу – відеоролик).

Особлива подяка Круку Олександру Івановичу, завідувачу кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ЧДТУ, за проведену організаторську роботу.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1324 від 18.11.2011 Чернігівський державний технологічний університет визначений базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році з напряму «Зварювання» за спеціальності «Технологія та устаткування зварювання».

ІІ етап Олімпіади відбудеться в університеті 17-20 квітня 2012 року.

Чернігівський державний технологічний університет після дворічної перерви відновлює прекрасну традицію: конкурс "Містер університет".

Цього року він буде приурочений до свята мужності - Дня збройних сил України і відбудеться 14 грудня 2011 року у актовій залі ЧДТУ.

Перед публікою постануть 8 талановитих, чарівних, мужніх і при цьому абсолютно різних студентів. У п'ятьох конкурсних завданнях молоді люди представлять на суд компетентного журі свої таланти: спритність, ерудицію і, звичайно ж, мужність. Членами журі буде оцінюватися уміння конкурсантів триматися на сцені, їх культура мови й уміння зацікавити своїми поглядами на сімейні і загальнолюдські цінності і життєві позиції.

З 30 листопада – 2 грудня на базі Сумського державного університету проходить Міжнародна науково-практична конференція «Наукова діяльність у поєднанні з сучасними інформаційно-комп’ютерними технологіями – головний чинник інноваційного розвитку вищої освіти». Конференція відбувається у рамках проголошеного Указом Президента України року освіти й інформаційного суспільства. Організатор – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

У її роботі взяли участь понад 120 керівників із близько 65 вищих навчальних закладів України, Республіки Білорусь, Республіки Польща, Російської Федерації, Федеративної Республіки Німеччина.

Чернігівський державний технологічний університет на конференції представляли перший проректор, д-р техн. наук, проф. Скоробогатова В. І. та проректор з наукової роботи, д-р техн. наук, проф. Казимир В. В.

29 – 30 листопада 2011 року Чернігівський державний технологічний університет за сприяння Національного агентства України з питань державної служби проводив науково-практичний семінар «Державна політика впровадження електронного урядування (на прикладі територіальної громади м. Славутича)».

В роботі семінару брали участь: професорсько-викладацький склад університету, слухачі денної і заочної форм навчання магістратури спеціальності «Державна служба», відповідальні особи з інформаційно-комп’ютерного забезпечення місцевих органів влади.

З 21 листопада 2011 року викладачі кафедри промислової електроніки ЧДТУ Велігорський О.А., Заровський Р.В. та Хоменко М.А. перебувають на стажуванні в Гліндворському університеті, що розташований у валлійському місті Рексхем.

Стажування відбувається за програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах.

Викладачі кафедри, які перебувають на стажуванні, висловлюють подяку Міністру освіти і науки, молоді та спорту України Д.В. Табачнику за перше в історії незалежної України втілення в життя такого масштабного проекту в галузі освіти, та ректору ЧДТУ С.М. Шкарлету за допомогу в організації та проведенні стажування.

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2-х осіб) з актуальних проблем, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, проваджені в виробництво або застосовані у навчальному процесі.

Роботи приймаються до 10 січня 2012 року на кафедрах та після відбору подаються до НДЧ до 13 січня 2012 року.

Чернігівський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка» висловлює подяку студентам Чернігівського державного технологічного університету за участь у регіональному етапі конкурсу «Кращий студент України 2011» в номінаціях:
«Кращий студент - громадський діяч» - Носачевському Олександру;
«Кращий студент - спортсмен» - Єрмоленко Андрію, Якименко Ірині;
«Кращий студент - медійник» - Єфимовій Марії;
«Кращий студент - програміст» - Мокрогузу Андрію, Карпачову Ігору, Нікітенку Олексію.

Окрема подяка Лисогор Ларисі та Єрмаченко Анастасії за гідне представлення Чернігівського державного технологічного університету у «Комплексній характеристиці», що проходив у Чернігівському палаці культури 10 листопада 2011 року.

21-23 грудня 2011 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток людського потенціалу у системі державної служби».

Мета науково-практичної конференції – актуалізація напрямків розвитку людського потенціалу в системі державної служби в контексті сучасних інтеграційних процесів.

Чернігівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” за підтримки ректора ЧДТУ професора Шкарлета Сергія Миколайовича та декана економічного факультету ЧДТУ Цибулі Сергія Дмитровича 23 листопада 2011 року було проведено чергове засідання Клубу на тему «Податок на прибуток: розрахунок, облік і звітність – доступно про складне».

Запрошуємо абітурієнтів 2012 року ознайомитись з правилами прийому до Чернігівського державного технологічного університету у 2012 році та правилами прийому до Коледжу економіки і технологій Чернігівського державного технологічного університету у 2012 році. Також оновлена інформація на сторінках Напрями та спеціальності і Перелік сертифікатів

22 листопада 2011 р. у МГТУ ім. М.Е. Баумана відбулася зустріч керівників вищих навчальних закладів РФ і держав – учасників Співдружності Незалежних Держав, представників міністерств і відомств, промислових підприємств, організацій і наукових установ, академічних і громадських структур, присвячена 20-річчю створення СНД. Організатор – Асоціація технічних університетів.

Чернігівський державний технологічний університет представляв проректор з наукової роботи, д-р техн. наук, професор Казимир В. В.

На засіданні відбувся прийом до членів Асоціації технічних університетів Чернігівського державного технологічного університету.

Чернігівський державний технологічний університет та Гомельський державний технічний університет імені П.О.Сухого (Республіка Білорусь) уклали угоду про співробітництво у галузі освіти та науки.

В рамках цієї угоди 18 листопада голова Студентської ради Завгородня Наталія та її заступник Лисогор Лариса були запрошені до ГДТУ Були обговорені існуючі в обох університетах студентські заходи і проекти, висловлені побажання продовжувати співпрацю та обмінюватись досвідом між студентськими об’єднаннями та організаціями.

19 листопада відбувся перший Чернігівський турнір креативної та розумної молоді «Інтелектуальний бум». Гостей та учасників щиро приймав нічний клуб «Брюссель». Організаторами турніру була Чернігівська обласна організація політичної партії «Україна майбутнього» на чолі з Семешко Романом Олексійовичем. У змаганні брали участь три команди.

Наш університет представляла команда «буууУМ». Запальний і неповторний склад команди: Тишенко Сергій (МПМ, капітан команди), Мінко Крістіна (МОА, організатор команди), Дубовик Анна (аспірант, креатив команди), Палькова Анна (фак-т соціальних технологій, світло команди) та Кошовий Роман (4 курс, знахідка команди).

4 грудня 2011 року об 11 годині
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
проводить
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
Запрошуємо учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ПТУ, технікумів та всіх бажаючих відвідати наш університет.
Ви зможете отримати вичерпну інформацію про університет, про спеціальності і спеціалізації,
правила прийому до університету на 2012 н.р., про навчання та дозвілля наших студентів.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

З 14 по 18 листопада 2011 року в університеті відбувся тиждень факультету праці та соціального управління. Кожного дня відбувалися цікаві заходи: конкурс плакатів, виставки фото-робіт, науково-практичні конференції, виставка та конкурс рефератів, екскурсія по місту. Символом тижня, за традицією, була стрічка кольору фіалки, яку студенти носили протягом усього тижня факультету.

З 11 по 13 листопада 2011 року в с. Орлівка на узбережжі Чорного моря відбувся перший Всеукраїнський молодіжний фестиваль “Фабрика майбутнього”.

Основною метою проведення цієї події було стимулювання науково-інноваційної діяльності молоді, створення умов для спілкування молодих людей з компетентними бізнесменами, експертами та представниками органів державної влади; формування кадрового резерву для органів державної та муніципальної влади, бізнес структур та різноманітних галузей економіки.

Серед представників творчої та спортивної молоді від Чернігівської області були і студенти ЧДТУ.

Шановні викладачі! Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки ЧДТУ (к.138) з 21.11.11 по 25.11.11 запрошує Вас на перегляд надхолжень нової літератури з економіки

17 листопада – Міжнародний день студента. У цей день 20 студентів Чернігівського державного технологічного університету отримали звання «Гордість університету-2011».

Конкурс «Гордість Університету» в ЧДТУ було започатковано студентською радою у 2010 році і за цей час він встиг стати традиційним.

Кращі студенти визначались у номінаціях; «Відмінник навчання», «Громадський діяч», «Науковий діяч», «Творча особистість», «Спортивні досягнення».

ОГОЛОШЕННЯ