ua en

Міжнародним благодійним фондом "Україна 3000" оголошено VI Всеукраїнський конкурс "Новітній інтелект України". До участі у ньому запрошуються студенти, дослідники, підприємливі та соціально-активні люди.

Конкурс проходить у 4-х конкурсних номінаціях:
1.Конкурс прикладних досліджень з соціально-економічної тематики (на задані організаторами теми).
2.Конкурс бізнес-ідей.
3.Конкурс соціальних проектів.
4.Конкурс наукових робіт «Спудейські есеї».

Поздоровляємо Піцевича Кирила, студента гр.КІ-103, за зайняте 3 місце у відкритому чемпіонаті ФСТ "Динамо" України з кульової стрільби у вправі ПП-3 серед чоловіків.

Спортклуб ЧДТУ

Запрошуємо студентів останнього курсу бакалаврату та студентів магістратури (4-6 курси) прийняти участь Міжнародному конкурсі кейсів КПМГ 2012. Організатор конкурсу - KPMG - міжнародна мережа фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги.

Застосуйте свої знання, аналітичні здібності та вміння працювати у команді, щоб знайти найкраще рішення кейсу та виграти подорож до Міжнародного фіналу у Гонконзі! Ваша команда представлятиме Україну та СНД і змагатиметься з найкращими студентами з більш ніж 20 країн світу.

9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято було встановлено Указом Президента України у 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Саме в цей день стартує конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Щороку у ньому беруть участь студенти ЧДТУ і майже завжди стають переможцями обласного туру та учасниками всеукраїнського. Сподіваємося, що і цьогоріч серед переможців будуть і наші студенти.

А ще напередодні свята - Дня української писемності та мови – викладачі кафедри філософії на соціально-гуманітарних дисциплін провели бесіди про історію нашої мови, її лексичне та синтаксичне багатство, необхідність знання і використання в житті.

Щиро вітаємо з 65-річним ювілеєм завідувача кафедри товарознавства та комерційної діяльності Чернігівського державного технологічного університету, д.т.н., проф. Дудлу Іраїду Олександрівну!

Шануючи Ваш багатий досвід, високий професіоналізм, наукові й педагогічні досягнення бажаємо Вам, Іраїдо Олександрівно, міцного здоров'я, щастя, довголіття та нових здобутків.

Чернігівська обласна газета "Деснянська правда" від 27 жовтня опублікувала есклюзивне інтерв'ю дане Міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником чернігівським журналістам.

У ньому, зокрема, відзначався високий рівень підготовки, який дає ЧДТУ своїм студентам, майже стовідсоткове працевлаштування випускників університету та активне впровадження нових напрямів підготовки студентів.

На ім'я ректора ЧДТУ надійшов лист-подяка від Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної ради, у якому висловлюються слова вдячності на адресу викладачів та студентів факультету соціальної роботи за надану допомогу у проведенні концертних програм для ветеранів війни та праці, за роботу волонтерської соціальної служби "Довіра".

4 листопада 2011 року у ЧДТУ пройшов науково-практичний семінар - "Університет - школам міста", на який були запрошені керівники шкіл міста та представники Управління освіти Чернігівської міської ради.

Обговорювались актуальні питання ранньої професійної орієнтації молоді, перспективи співробітництва навчальних закладів різного рівня з метою підготовки високоосвічених і конкурентноспроможних на ринку праці фахівців та здобуття освіти за новими освітніми напрямами, що їх пропонує університет.

4 листопада 2011 року у Міністерстві освіти та науки, молоді та спорту відбулась нарада з проректорами вищих навчальних закладів щодо стану виконання бюджетної програми з навчання студентів та стажування аспірантів, наукових та науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном.

У нараді приймав участь проректор з наукової роботи ЧДТУ, д-р техн. наук, професор Казимир В.В.

Студенти Чернігівського державного технологічного університету, яких держава направила на навчання за кордон, направили лист-подяку на адресу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Зокрема, у листі зазначається: "Вельмишановний Дмитре Володимировичу! Від всього студентського колективу Чернігівського державного технологічного університету, а нині ще й магістрів Гліндвордського університету, дозвольте висловити Вам велику подяку за впровадження реформ в області освіти, які дали можливість здійснюватися нашим мріям. Завдяки одній з Ваших реформ, ми стали першими магістрами України, які поїхали навчатися до такого видатного англійського університету як – Гліндворд.

Дмитре Володимировичу, завдяки Вашому піклуванню та небайдужому ставленню до всієї української молоді, ми повірили в наше світле майбутнє. Маємо надію, що Ви й надалі будете впроваджувати та вдосконалювати освітянську реформу.

Нехай Ваша невичерпна енергія заряджає ще не один потрібний людям проект, а високий професіоналізм та працездатність створять впевнену перспективу процвітання нашої держави.

З вдячністю та повагою, Марія Тевкун, Іван Мушкетик, Світлана Нестеренко, Олександр Верьовко, Наталія Лугіна, Юлія Іванова, Ірина Завальна, Марина Камко."

27 жовтня 2011 року, на завершення тижня святкування 22-річчя кафедри ПЕ, в холі біля актового залу 1-го корпусу розгорнулась експозиція, на якій студенти напряму підготовки "Електронні пристрої та системи" демонстрували свої розробки.

Зацікавлення студентів усіх спеціальностей та викладачів ЧДТУ викликали пристрій динамічної фонової підсвітки монітора (аналог широко відомої системи Ambilight від Philips), аналізатор спектру, що розширює можливості музичного обладнання, світлодіодний куб, призначений для генерації різноманітних світлових ефектів та інші цікаві та оригінальні розробки.

27 жовтня 2011 року в головному спортивному залі ЧДТУ відбувся турнір з настільного тенісу серед студентів і викладачів, присвячений річниці кафедри промислової електроніки.

Всього в змаганні взяло участь 7 студентів, які представляли всі групи напрямку підготовки 6.050802 "Електронні пристрої та системи", та доцент кафедри ПЕ Велігорський О.А.

Після проведення турніру призери були нагороджені почесними грамотами, а переможець, Куліш В. - отримав солодкий приз наданий профкомом студентів ЧДТУ.

3 листопада 2011 року ЧДТУ відвідав заслужений діяч науки РФ, професор, д.т.н., проректор з інформатизації та міжнародного співробітництва Брянського державного технологічного університету Аверченков Володимир Іванович.

Під час візиту відбулися його зустрічі із професорсько-викладацьким складом ЧДТУ, обговорення актуальних питань міжвузівського співробітництва.

10 листопада 2011 року о 19.00 в Чернігівському міському Палаці культури у фіналі регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» буде визначено найкращого студента Чернігова.

Головне змагання буде за звання «Кращий студент (комплексна характеристика)», а також будуть визначені переможці в номінаціях «Кращий студент – програміст», «Кращий студент – науковець», «Кращий студент – спортсмен», «Кращий студент – медійник», «Кращий студент – дизайнер» та «Кращий студент – громадський діяч».

Приходьте та підтримайте учасників конкурсу від нашого університету.

27-28 жовтня 2011 р. у Чернігівському державному технологічному університеті (м. Чернігів) відбулася науково-практична конференція «Підвищення ефективності роботи електричних мереж» під егідою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НЕК «Укренерго», ПАТ «Чернігівобленерго» та Інституту електродинаміки НАН України.

На конференції були обговорені актуальні питання щодо:
- методів та засобів підвищення надійності електричних мереж;
- підвищення якості електричної енергії;
- зменшення втрат електричної енергії на її транспортування.

01.11.2011 року о 13 годині в виставковій галереї ім. В.К.Багіна наукової бібліотеки ЧДТУ відбудеться відкриття виставки робіт відомої чернігівської майстрині Олександри Іванівни Дідович «Натхнення творчої душі».

Більше 60 робіт, виконаних в авторський техніці, будуть представлені увазі студентів та співробітників університету: картини зі шкіри, ляльки-мотанки, вази, квіти, декоративні пляшки.

Виставка експонуватиметься лише до 23 листопада. Усіх бажаючих навчитися творити таки чудові твори просимо звертатися до бібліотеки університету.

ВІТАЄМО КОЛЕГ ТА СТУДЕНТІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!!!

За традицією, запрошуємо до участі у заходах

ТИЖНЯ ФАКУЛЬТЕТУ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ!!!
(31.10 – 04.11.2011)

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих науковців «СТАЛИЙ РОЗВИТОК У СОЦІАЛЬНОМУ ВИМІРІ: ГЛОБАЛЬНИМ ПРОБЛЕМАМ – ЛОКАЛЬНІ РІШЕННЯ»

Конференція відбудеться 2 листопада 2011 року в рамках проведення Тижня факультету соціальної роботи за адресою: м. Чернігів, 50 років ВЛКСМ 1а

Початок роботи – о 10-00, лекційний зал № 2

Святкування дня кафедри промислової електроніки розпочалось 25 жовтня з гри "Що? Де? Коли?", в якій приймали участь команди груп ПЕ-101, ПЕ-091, ПЕ-081, ПЕ й МЕ-071, а також дві команди викладачів - кафедри промислової електроніки та викладачів споріднених кафедр.

Другим заходом, що проводився з нагоди річниці кафедри ПЕ став турнір з міні-футболу, який відбувся 26 жовтня 2011 року. У турнірі прийняли участь всі групи спеціальностей ПЕ та команда викладачів.

Починаючи з 1997 р., коли День юриста став відзначатися як державне свято, на юридичному факультеті стала усталеною добра традиція відзначати його. За багаторічною традицією в один із тижнів жовтня юридичний факультет нашого університету проводить святкові заходи, приурочені до дня юриста. Святкування відбувається протягом тижня – у цьому навчальному році з 10 по 14 жовтня.

Урочистості проводилися для всіх студентів університету, тож кожний бажаючий міг прийняти участь у святкуванні.

З 17 по 19 жовтня у місті Києві проходив тренінг Корпорації ПАРУС щодо вивчення системи Парус-Підприємство 7 модуль “Парус-Бухгалтерія”. Учасниками такого семінару стали старший викладач кафедри обліку та аудиту Волот Олена Ігорівна та асистент кафедри обліку і аудиту Перетятько Юлія Митрофанівна.

За підсумками тренінгу та успішного складання тестових завдань Волот О.І. та Перетятько Ю.М. отримали сертифікати – “Користувач програмного забезпечення “Парус –підприємство 7.40” модуль “Бухгалтерія”.

ОГОЛОШЕННЯ