ua en

26 грудня 2011 року відбувся міжвузівський чемпіонат з боулінгу, на якому команда з нашого університету зайняла почесне 2 місце.

Дякуємо студентам, що достойно представляли наш університет.

Життя в університеті це не тільки навчальні будні, а і веселі свята у колі друзів.

22 січня у Чернігівському державному технологічному університеті відбулося щорічне свято кафедри обліку і аудиту “Посвячення у Бухгалтери”, організаторами якого були Гнедіна К.В., Перетятько Ю.М.

23-24 грудня 2011 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходить Міжнародна науково-практична конференція “Модернізаційні аспекти формування людського потенціалу у системі державної служби”.

Мета науково-практичної конференції – актуалізація напрямків розвитку людського потенціалу в системі державної служби в контексті сучасних інтеграційних процесів.

Оголошено конкурс на створення логотипу для кафедри інформаційних та комп'ютерних систем. До участі у конкурсі запрошуються студенти, викладачі та співробітники ЧДТУ. Переможця чекає приз!

Основна ідея: динамічний розвиток, інтелект, інформаційні та комп'ютерні технології.

Вимоги: оригінальність (ніякого плагіату!), 1 або 2 кольори, логотип повинен добре читатись у електронному та друкованому вигляді, у кольоровому та чорно-білому варіантах.

Виконання: надсилати на розгляд до 16.01.2012 року у будь-якому графічному форматі, можна зображення word або відсканувати свій малюнок на папері.

23-24 грудня 2011 року у Чернігівському державному технологічному університеті відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “Модернізаційні аспекти формування людського потенціалу у системі державної служби”.

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції.

15 грудня 2011 року об 11.15 в Актовому залі університету в рамках проведення заходів направлених проти боротьби з тероризмом відбулася тематична зустріч з представниками УМВС України в Чернігівській області.

Перед студентами та викладачами виступали: підполковник Говорунець Сергій Васильович – начальник відділу професійної підготовки УМВС та бійці спецпідрозділу «Беркут». У ході зустрічі студенти здобули знання та практичні навички з розв’язання ситуацій в разі захоплення їх у заручники.

Чернігівський державний технологічний університет після дворічної перерви відновив прекрасну традицію - проведення конкурсу «Містер університету 2011».

8 кращих представників сильної статі постали перед нами в досить несподіваних для всіх образах. Кожен продемонстрував своє вміння триматися на сцені, особливий талант, ерудованість, а також надав можливість за декілька хвилин проглянути всім присутнім чим живуть і захоплюються хлопці.

14 грудня 2011 в залі пленарних засідань Верховної Ради України Чернігівський державний технологічний університет прийняв участь у парламентських слуханнях на тему «Створення в Україні сприятливих умов для розвитку індустрії програмного забезпечення» (Постанова Верховної Ради України №3710-VI від 08 вересня 2011 року).

Організаторами слухань виступили Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти за участю комітетів Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

У заході взяли участь народні депутати України, представники уряду, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Національної і галузевих академій наук, провідні вчені, освітяни та фахівці ІТ-бізнесу.

9.12.2011 року в Чернігівському державному технологічному університеті було проведено захід "Жива бібліотека" в рамках проекту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Державним комітетом України у справах національностей та релігій і Східно-Європейським Інститутом Розвитку (СЄІР) та фінансової підтримки Державного департаменту США.

Основною метою проекту є популяризація культурного розмаїття та формування позитивного ставлення української молоді 16-22 років щодо мігрантів, іноземців та національних меншин в Україні шляхом проведення всеукраїнської кампанії з підвищення обізнаності громадськості та включення заходу "Жива Бібліотека" в позашкільні заняття.

10-11 грудня на базі ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка відбулась Всеукраїнська школа студентського самоврядування. Організатором виступила новообрана Чернігівська обласна студентська рада при Управлінні освіти і науки Чернігівської області.

Першого дня проходили лекція на тему: «Нововведення до Закону України «Про вищу освіту» - тенденції та прогнози», та тренінги «Лідерство в стресовій ситуації» і «Шляхи успішної співпраці ОСС з державною владою». Наступного дня проходив тренінг на тему «Правила успішної само презентації», дебати на попередньо задані теми учасникам.

Чернігівський державний технологічний університет подав заявку на участь у відборі навчальних закладів для організації професійного навчання безробітних від Чернігівського обласного центру зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2012 рік за наступними навчальними програмами та професіями:
• «Підприємець – початківець»;
• «WЕВ – дизайн»;
• «Бухгалтерський облік за національними стандартами»;
• «Комп’ютеризація облікової інформації (1С: Підприємство)»;
• «Електрогазозварник»,
• «Токар»;
• «Енергозбереження та енергоефективність»;
• «Менеджер з логістики»;
• «Менеджер страхової справи»;
• «Основи комп'ютерної грамотності»;
• «Охорона життя і здоров’я людини в процесі її трудової діяльності»;
• «Сучасні інформаційні технології в електронно-касовому обслуговуванні»;
• «Фінансовий аналітик»;

Команда студентів-магістрів факультету менеджменту та підприємництва та економічного факультету ЧДТУ успішно вийшла до наступної стадії змагань у Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень "CFA Research Challenge" 2011.

Університет вітає команду CHE-Team: студентів-магістрів Коваль Оксану, Лазар Сергія, Бовшу Юлію, Кравченка Олега та Зіненко Аліну з успішним проходженням першої стадії змагань - подання аналітичного звіту - у Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень "CFA Research Challenge" 2011!

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України за підсумками 2011 року.

Згідно з ним, Чернігівський державний технологічний університет посідає 68 місце серед майже трьохсот ВНЗ України, що ввійшли до цього рейтингу, і являється безперечним лідером серед начальних закладів нашого регіону і достойним конкурентом відомим університетам країни.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: ЮНЕСКО "Топ-200 Україна", "Компас" і"Вебометрикс". Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією "Топ-200 Україна", "Компас" і "Вебометрикс".

Шановний Юрію Олександровичу !

Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам нових професійних здобутків, невгасної енергії та невтомності у Вашій повсякденній діяльності.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Ректорат та колектив ЧДТУ
Шановний Валерію Петровичу!

Прийміть щирі вітання з Днем народження. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, любові, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності. Щиро бажаємо Вам нових професійних здобутків, невгасної енергії та невтомності у Вашій повсякденній діяльності.

Ректорат та колектив ЧДТУ

13 грудня в Чернігівському державному технологічному університеті відбулись вибори керівників комітетів, відділів та факультетів Студентської ради.

Бажаємо усім їм плідної роботи, натхнення та успіхів у всіх починаннях, що стосуються не тільки роботи Студентської ради ЧДТУ, а й навчання, отримання досвіду та співпраці з організаціями і об’єднаннями, котрі так чи інакше стосуються студентського самоврядування.

Шановні студенти та викладачі!

До Нового року залишилось не так багато часу. І дуже хочеться, щоб це свято завітало до душі кожного з нас.

Профком студентів ЧДТУ проводить щорічну соціальну акцію "Мрії збуваються!". Цей захід включає допомогу дітям-сиротам з Комарівської школи інтернату (Борзнянського р-ну).

Якщо Ви можете допомогти чимось (іграшки, книжки, дитячі речі, гроші тощо), то можете приносити до Профкому студентів ЧДТУ (ІІІ корпус 201 ауд.). Акція триватиме до 19 грудня 2011 р.

14 грудня 2011 року кафедра інформаційних та комп'ютерних систем ЧДТУ проводить семінар на тему: "СЕМІНАР GOOGLE SUMMER OF CODE. СПОДІВАННЯ І РЕЗУЛЬТАТИ".

GOOGLE SUMMER OF CODE - ініціативна програма компанії Google, у рамках якої щорічно проводиться добір проектів з відкритим відправним кодом, у яких можуть взяти участь студенти. Переможцям виплачуються грошові гранти.

У семінарі приймають участь студенти кафедри ІКС, які мають досвід роботи з відкритими проектами в рамках GSoC та готові поділитись власним досвідом.

Кафедра бухгалтерського обліку КНТЕУ запрошує студентів Чернігівського державного технологічного університету прийняти участь у Всеукраїнській студентській науковій Інтернет–конференції на тему "Удосконалення обліку й аналізу в системі управління підприємством", яка відбудеться 3 квітня 2012 року.

08 грудня 2011 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук аспіранта кафедри фінансівДубини Максима Вікторовича за спеціальністю 08.00.08 - гроші, фінанси і кредит.

Тема дисертації: "Механізм формування системи парабанківських посередників на фінансовому ринку України".

Науковий керівник – д.е.н. Гонта О.І.

Захист відбувся у Чернігівському державному інституті економіки і управління.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №806 від 18.07.2011 р. «Про внесення змін до Порядку замовлення документів про освіту державного зразка, видачі та обліку їх карток» до переліку документів державного зразку, що виготовляються на основі фотокомп’ютерних технологій, внесені й дипломи спеціалістів про перепідготовку.

Нагадаємо, що з 1992 року по 2011 рік громадянам, які здобували другу вищу освіту, видавались «паперові» дипломи старого зразку.

ОГОЛОШЕННЯ