ua en

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України за підсумками 2011 року.

Згідно з ним, Чернігівський державний технологічний університет посідає 68 місце серед майже трьохсот ВНЗ України, що ввійшли до цього рейтингу, і являється безперечним лідером серед начальних закладів нашого регіону і достойним конкурентом відомим університетам країни.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: ЮНЕСКО "Топ-200 Україна", "Компас" і"Вебометрикс". Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією "Топ-200 Україна", "Компас" і "Вебометрикс".

Шановний Юрію Олександровичу !

Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам нових професійних здобутків, невгасної енергії та невтомності у Вашій повсякденній діяльності.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Ректорат та колектив ЧДТУ
Шановний Валерію Петровичу!

Прийміть щирі вітання з Днем народження. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, любові, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності. Щиро бажаємо Вам нових професійних здобутків, невгасної енергії та невтомності у Вашій повсякденній діяльності.

Ректорат та колектив ЧДТУ

13 грудня в Чернігівському державному технологічному університеті відбулись вибори керівників комітетів, відділів та факультетів Студентської ради.

Бажаємо усім їм плідної роботи, натхнення та успіхів у всіх починаннях, що стосуються не тільки роботи Студентської ради ЧДТУ, а й навчання, отримання досвіду та співпраці з організаціями і об’єднаннями, котрі так чи інакше стосуються студентського самоврядування.

Шановні студенти та викладачі!

До Нового року залишилось не так багато часу. І дуже хочеться, щоб це свято завітало до душі кожного з нас.

Профком студентів ЧДТУ проводить щорічну соціальну акцію "Мрії збуваються!". Цей захід включає допомогу дітям-сиротам з Комарівської школи інтернату (Борзнянського р-ну).

Якщо Ви можете допомогти чимось (іграшки, книжки, дитячі речі, гроші тощо), то можете приносити до Профкому студентів ЧДТУ (ІІІ корпус 201 ауд.). Акція триватиме до 19 грудня 2011 р.

14 грудня 2011 року кафедра інформаційних та комп'ютерних систем ЧДТУ проводить семінар на тему: "СЕМІНАР GOOGLE SUMMER OF CODE. СПОДІВАННЯ І РЕЗУЛЬТАТИ".

GOOGLE SUMMER OF CODE - ініціативна програма компанії Google, у рамках якої щорічно проводиться добір проектів з відкритим відправним кодом, у яких можуть взяти участь студенти. Переможцям виплачуються грошові гранти.

У семінарі приймають участь студенти кафедри ІКС, які мають досвід роботи з відкритими проектами в рамках GSoC та готові поділитись власним досвідом.

Кафедра бухгалтерського обліку КНТЕУ запрошує студентів Чернігівського державного технологічного університету прийняти участь у Всеукраїнській студентській науковій Інтернет–конференції на тему "Удосконалення обліку й аналізу в системі управління підприємством", яка відбудеться 3 квітня 2012 року.

08 грудня 2011 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук аспіранта кафедри фінансівДубини Максима Вікторовича за спеціальністю 08.00.08 - гроші, фінанси і кредит.

Тема дисертації: "Механізм формування системи парабанківських посередників на фінансовому ринку України".

Науковий керівник – д.е.н. Гонта О.І.

Захист відбувся у Чернігівському державному інституті економіки і управління.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №806 від 18.07.2011 р. «Про внесення змін до Порядку замовлення документів про освіту державного зразка, видачі та обліку їх карток» до переліку документів державного зразку, що виготовляються на основі фотокомп’ютерних технологій, внесені й дипломи спеціалістів про перепідготовку.

Нагадаємо, що з 1992 року по 2011 рік громадянам, які здобували другу вищу освіту, видавались «паперові» дипломи старого зразку.

7 грудня відбулась звітно-відлікова конференція Студентської ради Чернігівського державного технологічного університету.

Основними питаннями, що виносились на розгляд були: звіт про діяльність Студентської ради ЧДТУ за 2011 рік; прийняття та затвердження «Положення про студентське самоврядування Чернігівського державного технологічного університету» - у зв’язку з приєднанням нових структурних підрозділів до складу університету (юридичний факультет, факультет праці та соціального управління, факультет соціальної роботи, Коледж економіки і технологій ЧДТУ); затвердження кількісного складу та активу Студентської ради ЧДТУ та ін. питання організаційного характеру.

17 листопада 2011 року відбулось засідання комісії щодо підведення підсумків і визначення переможців регіонального етапу конкурсу «Я пишаюсь тим, що я українець!» Зокрема, ними стали студенти Чернігівського державного технологічного університету:
- Биковець О. (ІІ місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»);
- Білоус К. ( І місце у номінації «Творча робота»);
- Ануля В. (місце у номінації «Творча робота»).
- Лазар С., Коваль О., Бовша Ю. (за творчу роботу – відеоролик).

Особлива подяка Круку Олександру Івановичу, завідувачу кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ЧДТУ, за проведену організаторську роботу.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1324 від 18.11.2011 Чернігівський державний технологічний університет визначений базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році з напряму «Зварювання» за спеціальності «Технологія та устаткування зварювання».

ІІ етап Олімпіади відбудеться в університеті 17-20 квітня 2012 року.

Чернігівський державний технологічний університет після дворічної перерви відновлює прекрасну традицію: конкурс "Містер університет".

Цього року він буде приурочений до свята мужності - Дня збройних сил України і відбудеться 14 грудня 2011 року у актовій залі ЧДТУ.

Перед публікою постануть 8 талановитих, чарівних, мужніх і при цьому абсолютно різних студентів. У п'ятьох конкурсних завданнях молоді люди представлять на суд компетентного журі свої таланти: спритність, ерудицію і, звичайно ж, мужність. Членами журі буде оцінюватися уміння конкурсантів триматися на сцені, їх культура мови й уміння зацікавити своїми поглядами на сімейні і загальнолюдські цінності і життєві позиції.

З 30 листопада – 2 грудня на базі Сумського державного університету проходить Міжнародна науково-практична конференція «Наукова діяльність у поєднанні з сучасними інформаційно-комп’ютерними технологіями – головний чинник інноваційного розвитку вищої освіти». Конференція відбувається у рамках проголошеного Указом Президента України року освіти й інформаційного суспільства. Організатор – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

У її роботі взяли участь понад 120 керівників із близько 65 вищих навчальних закладів України, Республіки Білорусь, Республіки Польща, Російської Федерації, Федеративної Республіки Німеччина.

Чернігівський державний технологічний університет на конференції представляли перший проректор, д-р техн. наук, проф. Скоробогатова В. І. та проректор з наукової роботи, д-р техн. наук, проф. Казимир В. В.

29 – 30 листопада 2011 року Чернігівський державний технологічний університет за сприяння Національного агентства України з питань державної служби проводив науково-практичний семінар «Державна політика впровадження електронного урядування (на прикладі територіальної громади м. Славутича)».

В роботі семінару брали участь: професорсько-викладацький склад університету, слухачі денної і заочної форм навчання магістратури спеціальності «Державна служба», відповідальні особи з інформаційно-комп’ютерного забезпечення місцевих органів влади.

З 21 листопада 2011 року викладачі кафедри промислової електроніки ЧДТУ Велігорський О.А., Заровський Р.В. та Хоменко М.А. перебувають на стажуванні в Гліндворському університеті, що розташований у валлійському місті Рексхем.

Стажування відбувається за програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах.

Викладачі кафедри, які перебувають на стажуванні, висловлюють подяку Міністру освіти і науки, молоді та спорту України Д.В. Табачнику за перше в історії незалежної України втілення в життя такого масштабного проекту в галузі освіти, та ректору ЧДТУ С.М. Шкарлету за допомогу в організації та проведенні стажування.

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2-х осіб) з актуальних проблем, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, проваджені в виробництво або застосовані у навчальному процесі.

Роботи приймаються до 10 січня 2012 року на кафедрах та після відбору подаються до НДЧ до 13 січня 2012 року.

Чернігівський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка» висловлює подяку студентам Чернігівського державного технологічного університету за участь у регіональному етапі конкурсу «Кращий студент України 2011» в номінаціях:
«Кращий студент - громадський діяч» - Носачевському Олександру;
«Кращий студент - спортсмен» - Єрмоленко Андрію, Якименко Ірині;
«Кращий студент - медійник» - Єфимовій Марії;
«Кращий студент - програміст» - Мокрогузу Андрію, Карпачову Ігору, Нікітенку Олексію.

Окрема подяка Лисогор Ларисі та Єрмаченко Анастасії за гідне представлення Чернігівського державного технологічного університету у «Комплексній характеристиці», що проходив у Чернігівському палаці культури 10 листопада 2011 року.

21-23 грудня 2011 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток людського потенціалу у системі державної служби».

Мета науково-практичної конференції – актуалізація напрямків розвитку людського потенціалу в системі державної служби в контексті сучасних інтеграційних процесів.

Чернігівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” за підтримки ректора ЧДТУ професора Шкарлета Сергія Миколайовича та декана економічного факультету ЧДТУ Цибулі Сергія Дмитровича 23 листопада 2011 року було проведено чергове засідання Клубу на тему «Податок на прибуток: розрахунок, облік і звітність – доступно про складне».

Запрошуємо абітурієнтів 2012 року ознайомитись з правилами прийому до Чернігівського державного технологічного університету у 2012 році та правилами прийому до Коледжу економіки і технологій Чернігівського державного технологічного університету у 2012 році. Також оновлена інформація на сторінках Напрями та спеціальності і Перелік сертифікатів
ОГОЛОШЕННЯ