ua en

В понеділок 27 лютого 2012 року о 19.00 на Чернігівському телебаченні було показане інтерв'ю з викладачами кафедри промислової електроніки Чернігівського державного технологічного університету, які проходили стажування у Гліндворському університеті, що розташований у валлійському місті Рексхем, у якому вони поділились своїми враженнями та розповіли про наукові напрацювання, здобуті за період роботи за кордоном.

Запрошуємо переглянути інтерв'ю на нашому сайті.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі зварювального виробництва, що проходив у Тернопільському національному технічному університету імені Івана Пулюя (м. Тернопіль) 23-24 лютого 2012 року, магістр гр. МЗВ-071 Ющенко С.М. зайняла 2 місце.

Щиро вітаємо та бажаємо нових творчих здобутків!

Кафедра зварювального виробництва

28 лютого 2012 року о 14.30 в корпусі № 8 ЧДТУ (вул. 50 років ВЛКСМ, 1б) на кафедрі трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету буде проведено науково-практичний семінар «ПРАВОВІ АСПЕКТИ ПРАЦІ ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ».

25 лютого у Чернігівському обласному Драмтеатрі відбувся черговий конкурс талантів та акторської майстерності «СтудГолівуд». Як і у минулому році тематикою дійства стали популярні кінофільми радянських часів.

Чернігівський державний технологічний університет представляла студентка економічного факультету Ірина Кравченко, яка отримала диплом у номінації «Найкращий вокаліст».

Як завжди глядачі захоплено зустрічали наш Театр тіней "Fireflies" та дипломантів Всеукраїнського фестивалю "Ми вместе" (м.Брянськ) Юлію Єрмоленко (гр. ФК-082) з її оригінальним экспресс-малюнком і Олександру Костирєву (гр. ПЕ-101) з східним танцем.

З 17 по 20 квітня 2012 року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 18.11.2011 р. № 1324 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році”, у ЧДТУ на базі кафедри зварювального виробництва відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва.

Детальніше на сайті кафедри зварювального виробництва.

Кафедра бухгалтерського обліку Київського національного торговельно-економічного університету запрошує Вас прийняти участь у Всеукраїнській студентській науковій Інтернет–конференції на тему "Удосконалення обліку й аналізу в системі управління підприємством", яка відбудеться 3 квітня 2012 року.

Вітаємо всіх чоловіків університету з Днем захисника Вітчизни – святом, що уособлює мужність і героїзм, незламність волі та стійкість, відданість Батьківщині.

Бажаємо Вам надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень в навчанні та праці на благо Вітчизни.

Ректорат      Профком

З 23 лютого 2012 року по 25 лютого 2012 року в інформаційно-бібліографічному відділі (кімн.138) бібліотеки ЧДТУ відбудеться книжкова виставка, присвячена Дню захисника Вітчизни. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з ТОВ «Нестлє Україна» продовжує проведення Всеукраїнського соціального конкурсу «Мрії збуваються» для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації. Протягом всього часу проект активно висвітлюється Національним телебаченням та місцевими ЗМІ.

У 2012 році конкурс проходитиме з лютого по травень у три етапи. Для участі у конкурсі, який передбачає подання письмових робіт, студенту чи аспіранту необхідно заповнити реєстраційну форму та анкету учасника на сайті проекту http://ideax-nescafe.com.ua і заявку на участь у конкурсі (до 30 березня 2012 року).

На ім’я ректора Чернігівського державного технологічного університету д. е. н., професора Шкарлета С.М. надійшла подяка від Президента Українського товариства інвестиційних професіоналів „CFA Ukraine” з приводу успіхів наших студентів у Міжнародному студентському конкурсі інвестиційних досліджень.

Вітаємо команду Чернігівського державного технологічного університету з перемогою у міських особисто-командних змаганнях з двоборства серед команд призовної молоді вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, присвячених Дню захисника Вітчизни.

15 лютого в стінах Міського палацу культури пройшов конкурс «Ідеальна пара», що був приурочений до Дня всіх закоханих. В ньому взяли участь 7 пар з різних вищих навчальних закладів м. Чернігова та області.

Представники Чернігівського державного технологічного університету були 2 пари: Колесник Віктор (студент 3 курсу факультету електронних та інформаційних технологій) та Дорошенко Ірина (студентка 3 курсу економічного факультету) і Савінов Антон (студент 2 курсу юридичного факультету) та Пампуха Аліна (студентка 4 курсу факультету праці та соціального управління).

15 лютого 2012 р. о 10-00 в Чернігівському державному технологічному університеті відкрито навчальний центр Delcam - одного з світових лідерів в розробці CAD/CAM продуктів для моделювання, виготовлення та контролю складних виробів та технологічної оснастки в машинобудуванні, транспорті, медицині та дизайні. .

В урочистому відкритті взяли участь керівники провідних підприємств міста, знані науковці і фахівці з автоматизації технологічних процесів і тривимірного моделювання.

З 1 лютого 2012 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту триває звітна кампанія про результати наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та наукових установ за 2011 рік, що належать до сфери управління Міністерства.

10 лютого 2012 року про наукові досягнення Чернігівського державного технологічного університету успішно відзвітував проректор з наукової роботи ЧДТУ, д-р техн. наук, професор Володимир Вікторович Казимир.

У вівторок 14 лютого 2012 року о 12:40 у читальному залі бібліотеки ЧДТУ відбудеться відкриття виставки робіт митців Чернігова (Т.Дєдова (живопис), В.Юдін (живопис), А.Дєдов (світлини)) "Світогляд творчої душі".

Запрошуються всі бажаючі.

У четвер 16.02.2012 р. о 12:30 у читальному залі бібліотеки ЧДТУ відбудеться проект "Афганістан: біль крізь роки". У програмі заходу:
• зустріч з учасником афганських подій Рєзаєвим С.В.
• виконання студентами пісень під гітару

Запрошуються всі бажаючі.

Презентується благодійний проект «Школа 50+» для тих, хто все хоче знати про пенсію та свої соціальні права.

У лютому 2012 року стартує проект «Школа 50+» за ініціативи кафедри трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету та обласної організації Спілки жінок України.

Слухачами цього проекту стануть люди передпенсійного та пенсійного віку, які мають змогу знову відчути себе допитливими студентами.

Заняття проводять безкоштовно науково-педагогічні працівники університету, фахівці УПСЗН, управління Пенсійного фонду, нотаріуси, лікарі, психологи.

За підсумками 2 туру Всеукраїнського конкурсу «Завтра.UA» 2011-2012 - загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді, в якому брали участь 1769 студентів (у т.ч. 14 від ЧДТУ) до 3 туру було відібрано 667 конкурсантів, серед яких – 4 представляють наш університет, а саме:
- Клімчук Ольга Василівна, економічний факультет, група ОАМ-071;
- Кондратенко Аліна Володимирівна, економічний факультет, група ОА-071;
- Нестеренко Сергій Євгенович, механіко-технологічний факультет, група ЗВ-081;
- Терещенко Альона Михайлівна, економічний факультет, група ОА-071.

3 тур Всеукраїнського конкурсу «Завтра.UA» 2011-2012 буде проведено протягом 18 лютого – 18 березня 2012 р., за підсумками якого будуть визначені понад 300 стипендіатів Фонду В. Пінчука.

9 февраля 2012 года в 16:00 в актовом зале центрального корпуса ЧГТУ состоится КАСТИНГ на "Miss ЧГТУ - 2012" .

Приглашаются все девушки, которые хотят покорить публику и показать себя!
ТРЕБОВАНИЯ К УЧАСТНИЦАМ:
РОСТ - от 165см;
ФИГУРА - стройная;
ЦЕЛЬ - победить!

С собой иметь туфли на высоком каблуке и хорошее настроение!

14 лютого в стінах головного корпусу Чернігівського державного технологічного університету протягом усього дня починаючи з 11 години ранку в святковій атмосфері відбуватиметься святкування Дня всіх закоханих. Гостями свята будуть Амур та його свита янголят, а також чортенята, котрі своїми жартами будуть підтримувати настрій свята. На вас чекатимуть безліч приємних сюрпризів, конкурсів, розваг, вітальні листівки, серця, подарунки та поцілунки.

Закохані пари, що виявлять бажання зможуть зареєструвати свої відносини офіційно в Книзі реєстру шлюбів Чернігівського державного технологічного університету саме цього дня. Не зволікайте, адже Святий Валентин приходить лише 14 лютого!

Сюрпризом для студентів, викладачів та співробітників ЧДТУ стане виступ відомого чернігівського гурту «Небо для Себе».

Місце проведення актова зала головного корпусу ЧДТУ. Початок о 15:00.

Відповідно до затвердженого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України плану проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів на 2012 рік, у Чернігівському державному технологічному університеті 19-20 квітня 2012 року буде проводитись Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ»

Для участі у конференції електронний варіант доповіді необхідно надіслати до 23 березня 2012 року.

ОГОЛОШЕННЯ