ua en

Вітаємо студентів магістратури факультету менеджменту та підприємництва: Оксану Коваль, Сергія Лазаря, Юлію Бовшу та Олега Кравченка з успішним виходом до фіналу Всеукраїнського конкурсу інвестиційних досліджень CFA Research Challenge 2011!

За результатами експертного оцінювання письмових інвестиційних звітів команд-учасниць до фіналу вийшли 5 команд з Чернігова, Харкова та Києва: до СНЕ-Team ЧДТУ приєдналися команди Харківського національного економічного університету, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Київської школи економіки та Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Фінал ІІ Всеукраїнського конкурсу інвестиційних досліджень відбудеться в Києві 24 січня 2012 року (вівторок), де буде визначена команда-переможець, яка представлятиме Україну на міжнародній арені на регіональних та світових змаганнях CFA Research Challenge 2011.


17 січня минає 40 днів як пішов з життя старший викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Причепа Іван Данилович – наш друг, колега, улюбленець студентів, знана й шанована в університеті людина. Пішов з життя передчасно, у розквіті своїх творчих сил і можливостей.

Іван Данилович не займав високих керівних посад, але він мав значно більше – колосальний моральний авторитет. Авторитет мудрої, зваженої, принципово чесної, порядної людини, щирого патріота України.

Колеги його глибоко поважали, студенти любили. Любили за широку ерудицію, тактовну манеру поведінки на заняттях, терпіння й доброзичливість, шанобливе ставлення до людей.

Шановні абітурієнти!

В Чернігівському державному технологічному університеті відкрито пункт реєстрації до зовнішнього незалежного оцінювання. З 3 січня 2012 року в пункті ви можете отримати консультації щодо реєстрації до ЗНО і оформити всі необхідні документи.

Звертаємо увагу: зареєструватися на тестування можна до 20 лютого 2012 р.

Центр реєстрації знаходиться в к. 244 (корпус 1, 2 поверх).
Ми працюємо:
з 9-00 до 17-00
перерва з 13-00 до 14-00
Вихідні: Субота, Неділя


13 січня 2012 року виповнюється 70 років з дня народження професора кафедри обліку і аудиту Леня Василя Степановича.

Шановний Василю Степановичу!

Прийміть наші щирі вітання до Вашого ювілею! Бажаємо Вам від усієї душі міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових професійних здобутків, невичерпної енергії та невтомності у Вашій повсякденній діяльності.

Чернігівський державний технологічний університет отримав сертифікат на систему управління якістю. Цим сертифікатом посвідчується, що система управляння якістю стосовно послуг у сфері вищої та професійної освіти, навчання дорослих та до вузівської підготовки Чернігівським державним технологічним університетом відповідає чинним в Україні нормативним документам.

Сердечно вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, миру і процвітання.

Нехай новий рік стане для вас щедрим на нові успіхи! Хай він принесе вам впевненість у правильності обраної мети і додасть вам енергії для її досягнення!

Миру і злагоди, добра і достатку вам, вашим рідним і близьким!

Веселих вам новорічних і різдвяних свят!

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЧДТУ!

Зараз ми знаходимось за тисячі кілометрів від Батьківщини.

Наближаються свята, і ми всі від щирого серця хочемо привітати вас з наступаючим Новим 2012 роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята - вісники оновлення, нових мрій та сподівань - принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток. Віримо, що в наступному році наш спільний дім-університет буде продовжувати успішно розвиватись, а всі ви відчуватимете турботу з боку колег та тепло від друзів та близьких.

Щастя всім, міцного здоров'я, та здійснення найзаповітніших бажань!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Викладачі та студенти ЧДТУ,
що знаходяться на стажуванні та навчанні
в Гліндворському університеті,
м. Рексем, Уельс, Велика Британія.

Чернігівський державний технологічний університет визнаний переможцем за результатами відбору навчальних закладів для організації у 2012 році професійного навчання безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Чернігівський державний технологічний університет у 2012 році буде проводити навчання безробітних від Чернігівського обласногоцентру зайнятості.

Організація професійного навчання безробітних на базі Чернігівського державного технологічного університетубуде здійснюватись по мірі укомплектування навчальних груп.

26 грудня 2011 року відбувся міжвузівський чемпіонат з боулінгу, на якому команда з нашого університету зайняла почесне 2 місце.

Дякуємо студентам, що достойно представляли наш університет.

Життя в університеті це не тільки навчальні будні, а і веселі свята у колі друзів.

22 січня у Чернігівському державному технологічному університеті відбулося щорічне свято кафедри обліку і аудиту “Посвячення у Бухгалтери”, організаторами якого були Гнедіна К.В., Перетятько Ю.М.

23-24 грудня 2011 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходить Міжнародна науково-практична конференція “Модернізаційні аспекти формування людського потенціалу у системі державної служби”.

Мета науково-практичної конференції – актуалізація напрямків розвитку людського потенціалу в системі державної служби в контексті сучасних інтеграційних процесів.

Оголошено конкурс на створення логотипу для кафедри інформаційних та комп'ютерних систем. До участі у конкурсі запрошуються студенти, викладачі та співробітники ЧДТУ. Переможця чекає приз!

Основна ідея: динамічний розвиток, інтелект, інформаційні та комп'ютерні технології.

Вимоги: оригінальність (ніякого плагіату!), 1 або 2 кольори, логотип повинен добре читатись у електронному та друкованому вигляді, у кольоровому та чорно-білому варіантах.

Виконання: надсилати на розгляд до 16.01.2012 року у будь-якому графічному форматі, можна зображення word або відсканувати свій малюнок на папері.

23-24 грудня 2011 року у Чернігівському державному технологічному університеті відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “Модернізаційні аспекти формування людського потенціалу у системі державної служби”.

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції.

15 грудня 2011 року об 11.15 в Актовому залі університету в рамках проведення заходів направлених проти боротьби з тероризмом відбулася тематична зустріч з представниками УМВС України в Чернігівській області.

Перед студентами та викладачами виступали: підполковник Говорунець Сергій Васильович – начальник відділу професійної підготовки УМВС та бійці спецпідрозділу «Беркут». У ході зустрічі студенти здобули знання та практичні навички з розв’язання ситуацій в разі захоплення їх у заручники.

Чернігівський державний технологічний університет після дворічної перерви відновив прекрасну традицію - проведення конкурсу «Містер університету 2011».

8 кращих представників сильної статі постали перед нами в досить несподіваних для всіх образах. Кожен продемонстрував своє вміння триматися на сцені, особливий талант, ерудованість, а також надав можливість за декілька хвилин проглянути всім присутнім чим живуть і захоплюються хлопці.

14 грудня 2011 в залі пленарних засідань Верховної Ради України Чернігівський державний технологічний університет прийняв участь у парламентських слуханнях на тему «Створення в Україні сприятливих умов для розвитку індустрії програмного забезпечення» (Постанова Верховної Ради України №3710-VI від 08 вересня 2011 року).

Організаторами слухань виступили Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти за участю комітетів Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

У заході взяли участь народні депутати України, представники уряду, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Національної і галузевих академій наук, провідні вчені, освітяни та фахівці ІТ-бізнесу.

9.12.2011 року в Чернігівському державному технологічному університеті було проведено захід "Жива бібліотека" в рамках проекту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Державним комітетом України у справах національностей та релігій і Східно-Європейським Інститутом Розвитку (СЄІР) та фінансової підтримки Державного департаменту США.

Основною метою проекту є популяризація культурного розмаїття та формування позитивного ставлення української молоді 16-22 років щодо мігрантів, іноземців та національних меншин в Україні шляхом проведення всеукраїнської кампанії з підвищення обізнаності громадськості та включення заходу "Жива Бібліотека" в позашкільні заняття.

10-11 грудня на базі ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка відбулась Всеукраїнська школа студентського самоврядування. Організатором виступила новообрана Чернігівська обласна студентська рада при Управлінні освіти і науки Чернігівської області.

Першого дня проходили лекція на тему: «Нововведення до Закону України «Про вищу освіту» - тенденції та прогнози», та тренінги «Лідерство в стресовій ситуації» і «Шляхи успішної співпраці ОСС з державною владою». Наступного дня проходив тренінг на тему «Правила успішної само презентації», дебати на попередньо задані теми учасникам.

Чернігівський державний технологічний університет подав заявку на участь у відборі навчальних закладів для організації професійного навчання безробітних від Чернігівського обласного центру зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2012 рік за наступними навчальними програмами та професіями:
• «Підприємець – початківець»;
• «WЕВ – дизайн»;
• «Бухгалтерський облік за національними стандартами»;
• «Комп’ютеризація облікової інформації (1С: Підприємство)»;
• «Електрогазозварник»,
• «Токар»;
• «Енергозбереження та енергоефективність»;
• «Менеджер з логістики»;
• «Менеджер страхової справи»;
• «Основи комп'ютерної грамотності»;
• «Охорона життя і здоров’я людини в процесі її трудової діяльності»;
• «Сучасні інформаційні технології в електронно-касовому обслуговуванні»;
• «Фінансовий аналітик»;

Команда студентів-магістрів факультету менеджменту та підприємництва та економічного факультету ЧДТУ успішно вийшла до наступної стадії змагань у Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень "CFA Research Challenge" 2011.

Університет вітає команду CHE-Team: студентів-магістрів Коваль Оксану, Лазар Сергія, Бовшу Юлію, Кравченка Олега та Зіненко Аліну з успішним проходженням першої стадії змагань - подання аналітичного звіту - у Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень "CFA Research Challenge" 2011!

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України за підсумками 2011 року.

Згідно з ним, Чернігівський державний технологічний університет посідає 68 місце серед майже трьохсот ВНЗ України, що ввійшли до цього рейтингу, і являється безперечним лідером серед начальних закладів нашого регіону і достойним конкурентом відомим університетам країни.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: ЮНЕСКО "Топ-200 Україна", "Компас" і"Вебометрикс". Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією "Топ-200 Україна", "Компас" і "Вебометрикс".

ОГОЛОШЕННЯ