ua en

Прийом документів в Чернігівському державному технологічному університеті як завжди гаряча пора.

За кількістю поданих заяв традиційно лідирують IT-спеціальності («Програмна інженерія», «Комп’ютерна інженерія»), спеціальності економічного та юридичного напрямку («Фінанси та кредит», «Правознавство»).

Цього року значно зріс попит і на інженерні спеціальності – «Інженерна механіка», «Автомобільний транспорт». Не відстають і нові спеціальності університету – «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», «Деревооброблювальні технології» та «Харчові технології та інженерія».

"Транспортной революции ждать еще два года" - під таким заголовком щотижневик "Семь дней" опублікував статтю проректора ЧДТУ з наукової роботи В.В.Казимира про проблеми транспортної системи Чернігова.

Ідеї комплексного дослідження пасажиропотоків, наукової оптимізації маршрутів перевезення пасажирів, впровадження розробок студентів та викладачів технологічного університету у роботу транспортної інфраструктури міста викликали зацікавлене обговорення на сторінках Чернігівських інтернетвидань.

З 20 по 27 червня 2012 року відбувся ХІ Міжнародний табір студентського активу «Слов’янська співдружність», що вже в котрий раз проходить за підтримки Адміністрації Курської області в курортно-оздоровчому комплексі «Гамма» в с. Ольгінка, Туапсинського району Краснодарського краю.

Мета цього заходу - представити свої наукові та соціальні розробки і проекти, продемонструвати інтелектуальні здібності на грі «Communication», проявити режисерські здібності на традиційному фестивалі «Слов’янське літо», а також проявити спортивний хист та вболівальницький ентузіазм на спортивному заході «Спорт-миротворець».

Представниками Чернігівської області стали: Завгородня Наталія, Лисенко Віталіна та Сизоненко Олена.

Чернігівський державний технологічний університет розпочав прийом документів на навчання від випускників загальноосвітніх шкіл, технікумів, коледжів та інших навчальних закладів України для отримання вищої освіти.

Прийом документів від абітурієнтів для осіб, які вступають на перший курс за результатами ЗНО - з 2 ЛИПНЯ по 31 ЛИПНЯ, для осіб, які мають право складати вступні випробування, або які вступають на старші курси - з 2 ЛИПНЯ по 20 ЛИПНЯ

Графік роботи приймальної комісії

Перелік документів

Перелік сертифікатів

Відповіді на запитання, які найчастіше задають абітурієнти

Сьогодні у ЧДТУ розпочала свою роботу СЬОМА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС ’2012”.

Cпіворганізатори заходу: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна Академія наук України, Академія технологічних наук України, Інститут проблем математичних машин і систем (ІПММС) НАН України, Глінвордський університет, м. Рексхем, Великобританія, Технічний університет Лодзі, Польща, Інститут прикладної математики ім. М.В. Келдиша РАН, м. Москва, Росія, Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини, Білорусь, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 р. № 361-р "Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України" у номінації "За наукові досягнення" відзначено наукові здобутки двох науковців Чернігівського державного технологічного університету.

Премією удостоєно Болотова Максима Геннадійовича та Новомлинця Олега Олександровича - доцентів кафедри зварювального виробництва ЧДТУ.

22 червня 2012 року за участю Прем’єр-міністра України Миколи Азарова відбулося урочисте вручення Премій.

Микола Азаров привітав лауреатів Премії та побажав нових високих досягнень.

25 червня 2012 року у ЧДТУ почне свою роботу СЬОМА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС ’2012”.

Вітаємо студентів факультету соціальної роботи - переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад»

Минулого тижня були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад». Чернігівський державний технологічний університет достойно представили дві студентки п’ятого курсу факультету соціальної роботи. Пишаємося, що перше місце у конкурсі здобула студентка факультету соціальної роботи ЧДТУ Патук Яна (науковий керівник – Сила Т.І.). Гідний науковий рівень був також продемонстрований і в конкурсній роботі Дегтяр Наталії – вона ввійшла до 20-ки призерів конкурсу.

Якщо у Вас є цікавий науковий проект, Ви зробили відкриття чи створили корисну модель – на вас чекає Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів.

Фестиваль проводиться з 20 травня по 18 жовтня 2012 року.

На Фестиваль подаються закінчені самостійно підготовлені наукові (науково-дослідні) роботи, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, можуть бути впроваджені у виробництво або застосовані в господарській діяльності.

9 червня 2012 року Чернігівський державний технологічний університет відзначив закінчення навчального року вже традиційним фестивалем «Барбекю-2012».

Викладачі та студенти змагались у приготуванні м'ясних страв, презентували свої кулінарні витвори, спілкувались та відпочивали.

Таку оцінку наш університет отримав у відповідності до рейтингу університетів України III, IV рівнів акредитації Топ-200 Україна у 2012 році. Цей рейтинг визначає місце кожного ВНЗ за багатьма параметрами, основні серед яких: оцінка якості науково-педагогічного потенціалу, оцінка якості навчання та оцінка міжнародного визнання IМВ.

Згідно з Топ-200 Україна за рівнем міжнародного визнання наш університет випереджає багато провідних вузів країни.

Який випускний повинний бути в 2012 році, році ЄВРО-2012? Звичайно ж, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ. Саме так, по-європейски, відзначили випускники ЧЕРНІГІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ свято вручення дипломів фахівців і магістрів 31 травня 2012 року.

Насичена програма для випускників почалася ще вдень. Перед головним входом в університет їх, ще студентів, чекала, напевно, перша в житті червона доріжка. Під звуки відомого чернігівського «Диксиленду» військово-музичного центру сухопутних військ збройних сил України випускників зустрічала ціла бригада артистів - міми з клоун-студії «Пати-Бум», найвищі джентльмен і панянка, що приїхали до нас з Києва, живі статуї – амур і фотограф, найбільший панда-випускник. І це був тільки початок свята!

25 травня 2012 року у ЧДТУ була проведена конференція Chernigov DevGarage 2012’05, організаторами якої стали кафедра ІКС Чернігівського державного технологічного університету та компанія JBS. Цей захід проходив у рамках виконання плану заходів Чернігівського державного технологічного університету щодо залучення до навчального процесу фахівців провідних компаній у сфері інформаційних технологій „Інформаційні технології в освіті”.

Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” за підтримки ректора ЧДТУ професора Шкарлета Сергія Миколайовича та декана економічного факультету Цибулі Сергія Дмитровича проводить чергове засідання Клубу.

Засідання проводитиметься за участі начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області Позняк Л.В., юриста учбово-методичного центру обкому профспілок Ковальчука В.В., консультанта Асоціації платників податків України Шумейко К.В.

На ім'я ректора ЧДТУ прийшло запрошення на V Ювілейний Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій» який з 25 по 27 вересня 2012 року буде проходити у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б). До участі у цьому заході запрошуються викладачі та студенти 5,6 курсів університету.

Форум проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, та інших профільних міністерств і відомств, асоціацій і бізнес-об’єднань.

25 травня у Чернігові розпочався фестиваль романтики, кохання і краси "Romantik. Chernihiv Fest", який проходить під девізом "Закохайся в Чернігові! Закохайся в Чернігів!".

У рамках фестиваль планується проведення 18 великих заходів, орієнтованих на представників різних поколінь, причому винятково на тему романтики, краси і кохання. Серед анонсованих свят: парад духових оркестрів, масове виконання вальсу, парад наречених і сімейних пар, що відзначають золоте або срібне весілля.

Шановні викладачі , студенти та гості університету !

Виставкова галерея ім. Багіна В.К. запрошує відвідати виставку живопису Леоніда Ліфьорова, яка відкрилась у читальному залі бібліотеки. ( кор.1, к.137 )

23-25 травня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходить робоче засідання Науково-методичної комісії зі сфери обслуговування та підкомісії товарознавства і торговельного підприємництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Більше ста провідних науковців, які представляють ВНЗ усієї України, зібралися у ЧДТУ з метою обговорення актуальних проблем підготовки фахівців у сфері обслуговування у підкомісіях з готельно-ресторанної справи, туризму, товарознавства і торгівельного підприємництва.

Серед питань, які плануються до обговорення на засіданні – концептуальні підходи до розробки освітньо-кваліфікаційних програм підготовки фахівців ОКР "бакалавр", "спеціаліст", "магістр" та галузевих стандартів вищої освіти , рекомендації до видання підручників і навчальних посібників.

23 травня 2012 року відбулась зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Станіслава Миколайовича Прокопенка із студентами Чернігівського державного технологічного університету з нагоди Дня науки.

Станіслав Миколайович від імені Чернігівської обласної державної адміністрації та себе особисто щиро і сердечно привітав професорсько-викладацький колектив, студентів та аспірантів університету зі святом та відзначив найкращих студентів-науковців ЧДТУ.

22-23 травня 2012 року розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція "Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем" Cпіворганізатори заходу: Інститут інформаційно-діагностичних систем, Національний авіаційний університет, OERLIKON BARMAG GmbH, ТОВ «БАХ-Инжиниринг».

У Чернігівському державному технологічному університеті відбувся Міжнародний студентський фестиваль «Uni-fest», присвячений футбольному «Євро-2012». Організатором фестивалю став Чернігівський державний технологічний університет, співорганізатор - Чернігівський інститут інформації, бізнесу та права.

Участь у фестивалі приймали 6 команд навчальних закладів з трьох країн: України, Польщі, Білорусі.

ОГОЛОШЕННЯ