ua en

29 – 30 листопада 2011 року Чернігівський державний технологічний університет за сприяння Національного агентства України з питань державної служби проводив науково-практичний семінар «Державна політика впровадження електронного урядування (на прикладі територіальної громади м. Славутича)».

В роботі семінару брали участь: професорсько-викладацький склад університету, слухачі денної і заочної форм навчання магістратури спеціальності «Державна служба», відповідальні особи з інформаційно-комп’ютерного забезпечення місцевих органів влади.

З 21 листопада 2011 року викладачі кафедри промислової електроніки ЧДТУ Велігорський О.А., Заровський Р.В. та Хоменко М.А. перебувають на стажуванні в Гліндворському університеті, що розташований у валлійському місті Рексхем.

Стажування відбувається за програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах.

Викладачі кафедри, які перебувають на стажуванні, висловлюють подяку Міністру освіти і науки, молоді та спорту України Д.В. Табачнику за перше в історії незалежної України втілення в життя такого масштабного проекту в галузі освіти, та ректору ЧДТУ С.М. Шкарлету за допомогу в організації та проведенні стажування.

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2-х осіб) з актуальних проблем, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, проваджені в виробництво або застосовані у навчальному процесі.

Роботи приймаються до 10 січня 2012 року на кафедрах та після відбору подаються до НДЧ до 13 січня 2012 року.

Чернігівський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка» висловлює подяку студентам Чернігівського державного технологічного університету за участь у регіональному етапі конкурсу «Кращий студент України 2011» в номінаціях:
«Кращий студент - громадський діяч» - Носачевському Олександру;
«Кращий студент - спортсмен» - Єрмоленко Андрію, Якименко Ірині;
«Кращий студент - медійник» - Єфимовій Марії;
«Кращий студент - програміст» - Мокрогузу Андрію, Карпачову Ігору, Нікітенку Олексію.

Окрема подяка Лисогор Ларисі та Єрмаченко Анастасії за гідне представлення Чернігівського державного технологічного університету у «Комплексній характеристиці», що проходив у Чернігівському палаці культури 10 листопада 2011 року.

21-23 грудня 2011 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток людського потенціалу у системі державної служби».

Мета науково-практичної конференції – актуалізація напрямків розвитку людського потенціалу в системі державної служби в контексті сучасних інтеграційних процесів.

Чернігівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” за підтримки ректора ЧДТУ професора Шкарлета Сергія Миколайовича та декана економічного факультету ЧДТУ Цибулі Сергія Дмитровича 23 листопада 2011 року було проведено чергове засідання Клубу на тему «Податок на прибуток: розрахунок, облік і звітність – доступно про складне».

Запрошуємо абітурієнтів 2012 року ознайомитись з правилами прийому до Чернігівського державного технологічного університету у 2012 році та правилами прийому до Коледжу економіки і технологій Чернігівського державного технологічного університету у 2012 році. Також оновлена інформація на сторінках Напрями та спеціальності і Перелік сертифікатів

22 листопада 2011 р. у МГТУ ім. М.Е. Баумана відбулася зустріч керівників вищих навчальних закладів РФ і держав – учасників Співдружності Незалежних Держав, представників міністерств і відомств, промислових підприємств, організацій і наукових установ, академічних і громадських структур, присвячена 20-річчю створення СНД. Організатор – Асоціація технічних університетів.

Чернігівський державний технологічний університет представляв проректор з наукової роботи, д-р техн. наук, професор Казимир В. В.

На засіданні відбувся прийом до членів Асоціації технічних університетів Чернігівського державного технологічного університету.

Чернігівський державний технологічний університет та Гомельський державний технічний університет імені П.О.Сухого (Республіка Білорусь) уклали угоду про співробітництво у галузі освіти та науки.

В рамках цієї угоди 18 листопада голова Студентської ради Завгородня Наталія та її заступник Лисогор Лариса були запрошені до ГДТУ Були обговорені існуючі в обох університетах студентські заходи і проекти, висловлені побажання продовжувати співпрацю та обмінюватись досвідом між студентськими об’єднаннями та організаціями.

19 листопада відбувся перший Чернігівський турнір креативної та розумної молоді «Інтелектуальний бум». Гостей та учасників щиро приймав нічний клуб «Брюссель». Організаторами турніру була Чернігівська обласна організація політичної партії «Україна майбутнього» на чолі з Семешко Романом Олексійовичем. У змаганні брали участь три команди.

Наш університет представляла команда «буууУМ». Запальний і неповторний склад команди: Тишенко Сергій (МПМ, капітан команди), Мінко Крістіна (МОА, організатор команди), Дубовик Анна (аспірант, креатив команди), Палькова Анна (фак-т соціальних технологій, світло команди) та Кошовий Роман (4 курс, знахідка команди).

4 грудня 2011 року об 11 годині
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
проводить
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
Запрошуємо учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ПТУ, технікумів та всіх бажаючих відвідати наш університет.
Ви зможете отримати вичерпну інформацію про університет, про спеціальності і спеціалізації,
правила прийому до університету на 2012 н.р., про навчання та дозвілля наших студентів.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

З 14 по 18 листопада 2011 року в університеті відбувся тиждень факультету праці та соціального управління. Кожного дня відбувалися цікаві заходи: конкурс плакатів, виставки фото-робіт, науково-практичні конференції, виставка та конкурс рефератів, екскурсія по місту. Символом тижня, за традицією, була стрічка кольору фіалки, яку студенти носили протягом усього тижня факультету.

З 11 по 13 листопада 2011 року в с. Орлівка на узбережжі Чорного моря відбувся перший Всеукраїнський молодіжний фестиваль “Фабрика майбутнього”.

Основною метою проведення цієї події було стимулювання науково-інноваційної діяльності молоді, створення умов для спілкування молодих людей з компетентними бізнесменами, експертами та представниками органів державної влади; формування кадрового резерву для органів державної та муніципальної влади, бізнес структур та різноманітних галузей економіки.

Серед представників творчої та спортивної молоді від Чернігівської області були і студенти ЧДТУ.

Шановні викладачі! Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки ЧДТУ (к.138) з 21.11.11 по 25.11.11 запрошує Вас на перегляд надхолжень нової літератури з економіки

17 листопада – Міжнародний день студента. У цей день 20 студентів Чернігівського державного технологічного університету отримали звання «Гордість університету-2011».

Конкурс «Гордість Університету» в ЧДТУ було започатковано студентською радою у 2010 році і за цей час він встиг стати традиційним.

Кращі студенти визначались у номінаціях; «Відмінник навчання», «Громадський діяч», «Науковий діяч», «Творча особистість», «Спортивні досягнення».

17-19 листопада 2011 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва „Український дім” відбулась XX Міжнародна спеціалізована виставка „Освіта та кар’єра – 2011” та VIІI міжнародна виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном ”.

Виставки були проведені для залучення інтересу суспільства до освіти та поширення інформації про вакансії і консультації з проблем працевлаштування. участь у них приймали і студенти ЧДТУ.

Запрошуємо зацікавлених викладачів та студентів на чергове засідання Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» на тему: «Податок на прибуток: розрахунок, облік і звітність – доступно про складне».

Засідання Клубу відбудеться 23 листопада 2011 року з 10.00 до 13.00 в актовому залі ЧДТУ.

16 листопада напередодні Міжнародного дня студента відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка та голови обласної ради Анатолія Мельника з іменними стипендіатами, які отримують стипендії президента України, Верховної Ради України, імені М.С.Грушевського, обласної державної адміністрації, студентською молоддю вищих навчальних закладів області.

Дорогі друзі!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем студента!

Студентські роки назавжди залишаться у Вашій пам’яті як час пізнань і звершень, Ваші знання будуть затребувані, а молодість і талант гарантують прекрасне майбутнє. Бажаю реалізувати творчий потенціал, адже саме Вам належить вирішувати, яким буде життя в нашій країні в майбутньому. Лише об’єднавши наші зусилля ми зможемо принести стабільність і процвітання Україні. Упевнений, що кожен з вас займе в суспільстві місце, гідне визнання і пошани.

Зі святом Вас!

З повагою, народний депутат України Сергій Баранов-Мохорт

17 листопада о 18:00 в актовій залі ЧДТУ відбудеться Захід «Гордість університету».

На заході будуть відзначені кращі студенти університету, а також на всіх чекає безліч позитиву та цікавих сюрпризів. Запрошуємо всіх бажаючих!

З повагою, Студентська рада ЧДТУ

З 8 по 11 листопада 2011 року на базі Брянського державного технічного університету (БДТУ) відбувся 8 Міжнародний фестиваль студентської творчості «Мы вместе».

Участь у ньому взяла делегація Чернігівського державного технологічного університету. Делегацію очолював декан економічного факультету Цибуля Сергій Дмитрович. До складу входили: Єрмоленко Юлія, Костирєва Олександра та Лисенко Віталіна. Всі наші учасниці вибороли призові місця

В рамках фестивалю відбулися робочі зустрічі керівника делегації Цибулі С.Д. з ректоратом БДТУ, деканами факультетів, завідувачами кафедр, студентським активом з питань співпраці в освітній, науковій сферах, культурного обміну тощо, відповідно до договору про міжнародну співпрацю підписаного напередодні.

ОГОЛОШЕННЯ