ua en

З 17 по 21 вересня 2012 року в м. Алушта проходила міжнародна науково-технічна конференціія "Силова електроніка і енергоефективність-2012",на якій були присутні учасники з провідних вищих навчальних закладів, наукових установ та промислових підприємств України, а також Росії, Латвії, Естонії, США, Сирії та інших країн. Участь в ній приймали співробітники кафедри ПЕ ЧДТУ к.т.н., асистент Гусев О.О. та аспірант Степенко С.А. Їх доповіді в секції "Прилади та устаткування силової електроніки" були визнані найкращими.

Паралельно з роботою конференції проводлось засідання науково-методичної комісії з напряму 0508 Електроніка, в якому приймав участь зав. кафедрою ПЕ ЧДТУ д.т.н., проф. Денисов Ю.О.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бажаємо процвітання бібліотекам, а бібліотечним працівникам - натхнення і плідних звершень, міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

27 вересня 2012 року ЧДТУ відвідав Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Відбулась зустріч мера з керівництвом університету та студентами, які з цікавістю слухали лекцію про реалізацію програм розвитку міста, проблеми обласного центру та шляхи їх подолання.

Після лекції, у ході неформального спілкування зі студентами,  О. Соколов відповів на численні їх запитання. Старшокурсників більше цікавили питання працевлаштування випускників після закінчення вищих навчальних закладів, реалізації молодіжних програм отримання житла. Студенти 1 курсу запитували про перспективи розвитку міста, та  підключення безкоштовного Інтернету у навчальних закладах.

10-13 вересня делегація ЧДТУ відвідала Лодзинський технічний університет з метою встановлення співробітництва між університетами в сфері освіти та науково-практичних досліджень.

Результатом зустрічей є домовленість про початок підготовки до отримання студентами нашого університету подвійних дипломів: українського та польського; можливість проходження практики для ознайомлення з Лодзинський технічним університетом, системою вищої освіти та культурний обмін.

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ анонсує старт IX Всеукраїнської студентської UniОлімпіади, головною метою якої є допомога талановитій студентській молоді у виявленні та розвитку власних здібностей, створенні сприятливих умов для професійної реалізації, а також залучення обдарованих студентів у подальшому до роботи в Банку.

 До участі в UniОлімпіаді запрошуються студенти 4-5 років навчання спеціальностей економіка, фінанси, банківська справа всіх національних або приватних вищих навчальних закладів України.

Шановні викладачі та студенти! В інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки (кімн.138) організовано прес–кліпинг «Вибори 2012». Запрошуємо всіх бажаючих.

За багаточисельними проханнями, термін прийому студентських робіт для участі у Другому Всеукраїнському конкурсі студентських проектів економічних реформ подовжено до 30 вересня 2012 року! З повагою, ВСВЕ.

Про конкурс

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці запрошує студентів, аспірантів, молодих науковців ЧДТУ взяти участь в ІНСТИТУЦІЙНОМУ ВІЗИТІ до ВІДНЯ та БУДАПЕШТУ «ОСВІТНІ ПЕРСПЕКТИВИ», який відбудеться 11- 15 листопада 2012р.

Захід організовується з метою популяризації академічної мобільності українців на арені міжнародної освіти.

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці надіслав запрошення взяти участь у польсько-українському проекті МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ СЕМІНАР У ВАРШАВІ

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України зацікавлені у навчанні та /або проведенні наукових досліджень у Польщі.

19-21 вересня у ЧДТУ проходить XIII міжнародна науково-технічна конференція АС ПГП "Промислова гідравліка та пневматика ".

Cпіворганізатори заходу: Асоціація спеціалістів промислової гідравліки та пневматики, Національний авіаційний університет, ПАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування», Інженерна академія України, Чернігівське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна»
Програма конференції>>

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та компанія Global Management Challenge Ukraine

оголошує про старт нового сезону Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив—2012», який є конкурсом інновацій, нових технологічних розробок, інвестиційно привабливих бізнес-ідей. Його мета – відібрати та реалізувати найбільш перспективні інноваційні проекти на українських підприємствах за інвестиційної підтримки вітчизняних бізнесменів та інвесторів.

Любителів фотомистецтва, які бажають прийняти участь у фотовиставці, показати свій талант бачити світ, поспілкуватись з колегами, просимо принести свої роботи до 20 вересня в бібліотеку (корпус № 1 університету).

Кімната 134 (кабінет директора бібліотеки), кімната 137 (читальний зал №1 бібліотеки)

Довідки за телефонами: 3- 03-30 або 166.

Українське товариство інвестиційних професіоналів запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі з інвестиційних досліджень у рамках Міжнародного конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge», що має на меті наближення практики інвестиційного бізнесу до сучасної освіти.

У Конкурсі приймають участь команди, що складаються з 3-5 студентів 4-5 курсів освітнього рівня «Бакалавр» та/або 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр», які протягом 2 місяців повинні будуть написати інвестиційний звіт по одній із провідних українських публічних компаній.

В читальному залі №1 бібліотеки (корпус №1 кімната 137) відкрита виставка ляльок-мотанок майстрині Дідович О. І.

Запрошуємо бажаючих відвідати експозицію.

15 вересня 2012 року відбулось посвячення першокурсників Чернігівського державного технологічного університету в студенти.

Традиційно це дійство проходило на базі відпочинку ЧДТУ у Шестовиці. Наймолодших членів студентського колективу чекали випробування на міцність, витривалість та спритність.

Студентів привітав ректор ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наукових та творчих досягнень, вміння ставити перед собою високу мету та досягати її.

Інститут стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» оголошує конкурс серед студентів вузів усіх рівнів акредитації на тему: «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір».

Метою конкурсу є  з’ясування становлення студентської молоді до пріоритетів зовнішньої політики України, зокрема її позаблокового статусу, стратегії європейської чи євразійської інтеграції з урахуванням нинішніх динамічних економічних і політичних реалій.

Такі конкурси стали дуже популярними серед студентів. Наприклад, у конкурсі «Україна: 20 років державотворення» (2011 р.) взяло участь 1100 студентів із 119 вузів, з яких 100 відзначено преміями. Серед них були і студенти ЧДТУ.

Запрошуємо студентів до участі в Конкурсі!

За результатами проведення у 2011-2012 н.р. відкритого конкурсу для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України за Стипендіальною програмою «Завтра.UA» одним з переможців та стипендіатом «Фонду Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» став студент механіко-технологічного факультету напряму підготовки «Зварювання» Нестеренко Сергій Євгенович (гр. МЗВ-081).

Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри зварювального виробництва Новомлинець О.О.

Вітаємо переможця та бажаємо подальших успіхів!

Кафедра технологій і управління виробництвом Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ) запрошує викладачів, аспірантів та студентів взяти участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Сучасна освіта та інтеграційні процеси», що відбудеться 14 - 16 листопада 2012 року . У роботі конференції планується засідання інтернет-секції.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) вітає Вас з початком нового навчального року та рада проінформувати Вас про оголошення конкурсу на стипендійні програми DAAD.

Докладну інформацію про програми, а також аплікаційні форми можна знайти на нашій сторінці в Інтернеті www.daad.org.ua. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що заяви на стипендію подаються до Інформаційного центру DAAD у Києві. Документи можна надавати особисто або надсилати поштою.

Початок нового навчального року у Чернігівському державному технологічному університеті і викладачі, і студенти за традицією відзначають на базі відпочинку ЧДТУ у Шестовиці. У неформальній обстановці, серед високих сосон, під ясним осіннім небом 8 вересня 2012 року спілкувались викладачі та співробітники ВНЗ, обмінювались думками і пропозиціями.

Ректор ЧДТУ проф. С.М.Шкарлет привітав усіх присутніх з початком навчального року, побажав творчого натхнення, нових наукових звершень та плідної праці у колективі однодумців.

Команда Чернігівського державного технологічного університету отримала подяку за участь у регіональному етапі міжнародної олімпіади з програмування - ACM International Collegiate Programming Contest.

Вітаємо команду - студентів факультету електронних та інформаційних технологій Обловатного О., Гузу Т, Рудого В. та їх керівника Бичка В.А. з успішним виступом у змаганнях.

ОГОЛОШЕННЯ