ua en

Студенти Чернігівського державного технологічного університету, як і вся студентська громада України, глибоко обурені вчинком Дарії Степаненко, студентки Києво-Могилянської академії, на міжнародному форумі міністрів освіти. Входячи до радикальної організації «Братства Святого Луки», вона вчинила поступок, який не може бути сприйнятий в прогресивному студентському середовищі.

Така безглузда поведінка є перш за все відвертою неповагою до Європейських, та і загалом, людських цінностей, яка межує з прямим нахабним хуліганством. Своїм безглуздим демаршем вона завдала шкоди не тільки освітянській спільноті, а і всій Україні.

В той час, коли ми стоїмо на порозі справжньої реформи в освіті, отримуємо дійсну можливість здійснити омріяну мобільність і долучитися до навчання у кращих університетах світу, Дарія Степаненко просто виконує деструктивну функцію екстремістсько-налаштованої групи, яка нічого спільного не має з вищою освітою.

Ми, студентська громада Чернігівського державного технологічного університету, висловлюємо свою підтримку нашому міністру - Дмитру Володимировичу Табачнику у проведенні реформ і засуджуємо дії і заяви «горе-колеги», які не сумісні з високим званням студента вищого навчального закладу України!

Студентська рада Чернігівського державного технологічного університету.

23-24 вересня у Чернігові проходить V Міжнародний Інвестиційний Форум. Його метою є активізація інвестиційних процесів в Чернігівській області, покращення інвестиційного іміджу регіону, розширення міжрегіонального співробітництва та створення передумов для впровадження якісно нових засад інвестиційної політики.

Чернігівський державний технологічний університет представив на форум новітні розробки у сфері високих технологій та енергозбереження.

Щиро вітаємо чернігівців з святом – Днем міста та 68-ю річницею визволення Чернігова від гітлерівських загарбників.

У цей день ми згадуємо славну й героїчну історію нашого древнього міста, наших славетних земляків, вітаємо ветеранів.

Рідне місто славиться людьми талановитими, щирими, добрими й працелюбними, які створюють його матеріальне і духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе і процвітає.

Дорогі земляки!

Бажаємо усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

Щастя вам і благополуччя!

15-го вересня у Будинку уряду прем'єр-міністр України Микола Азаров привітав студентів, які отримали гранти для навчання на магістерських програмах найпрестижніших університетів Європи та США.

Серед них були представники студентської спільноти ЧДТУ, які здобули перемогу у конкурсі, який проводився серед студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України на здобуття права на навчання і стажування у ведучих вищих навчальних закладах і наукових установах за кордоном.

Команда ЧДТУ 14 вересня здобула першу перемогу у турнірі з міні-футболу на призи народного депутата Валерія Дубіля. У змаганнях взяли участь 11 команд чернігівських ВУЗів, серед них команди інституту економіки та управління, українсько-російського університету, ліцею залізничного транспорту та інших вищих навчальних закладів Чернігова.

Вирішальні матчі - поєдинок за третє місце і фінальна гра - пройдуть в понеділок 19 вересня у спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу ЧДІЕУ.

10 вересня 2011 року першокурсники Чернігівського державного технологічного університету нарешті стали справжніми студентами. На базі відпочинку „Юність” (с.Шестовиця) відбулась урочиста посвята їх у студенти.

Посвята почалась із привітанні ректора ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергія Миколайовича Шкарлета. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наполегливості у досягненні своєї мети, наукових та творчих досягнень. Нових студентів вітали декани та викладачі усіх факультетів університету.

Вітаємо члена збірної України, майстра спорту з кульової стрільби, студента групи ПМ-082 Попружного Юрія з успішним виступом на XXVI Всесвітній Універсіаді, яка проходила в китайському місті Шеньчжень у серпні 2011 року. Він показав четвертий результат серед кращих спортсменів з усьго світу.
Вітаємо і бажаємо успіхів!

Бібліотека Чернігівського державного технологічного університету проводить книжкову виставку «Освіта України за роки незалежності». Виставка проводиться в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки ЧДТУ ( кімн. 138) з 6.09.11. Запрошуємо всіх бажаючих.

3 вересня 2011 року пройшли загальні збори колективу ЧДТУ та його нових підрозділів: коледжу економіки і технологій (колишнього Чернігівського комерційного технікуму) та Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці, який увійшов до складу університету.

Цей захід відбувся на базі відпочинку університету у Шестовиці і був спрямований на зближення колективів навчальних закладів, зміцнення зв’язків між колегами задля успішної спільної праці на ниві науки та освіти.

Чернігівський державний технологічний університет сьогодні відзначає свято мудрості, доброти і людяності - День знань.

З початком навчального року студентів привітав ректор ЧДТУ, доктор економічних наук, професор С.М. Шкарлет.

Цього разу свято 1 вересня у Чернігівському державному технологічному університеті було особливо урочистим. Адже у гості до студентів завітав президент України (1994-2005рр.) Л.Д.Кучма та заступник голови Чернігівської обласної ради В.В. Мельничук.

Леонід Данилович привітав студентів та викладачів університету з початком нового навчального року, вручив п'ятьом кращим студентам стипендії Благодійної організації Президентського фонду Л. Кучми "Україна".

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас з Днем знань – всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий , адже саме з нього починається захоплюючий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед студентською молоддю нові горизонти творчого зростання, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків - гордістю за своїх дітей.

Шановні студенти! З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей студентського життя, нових відкриттів, справжніх друзів!

Нехай зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення, а кожен ваш день, кожен крок буде світлим та радісним.

Адміністрація.

1 вересня 2011 року о 8.00 відбудуться загальні святкові збори для студентів 1-го курсу ЧДТУ. Місце проведення: майданчик перед університетом (біля фонтану).

Знайомства з деканами факультетів відбудуться:
Факультет електронних та інформаційних технологій – акт.зал
Механіко-технологічний факультет – ауд. І – 211
Економічний факультет – ауд. І –405
Факультет менеджменту та підприємництва – ауд. І – 416

Адміністрація

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ НА 2011-2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Запрошуємо спеціалістів та магістрів продовжити навчання у аспірантурі ЧДТУ. Заяви приймаються до 15 вересня 2011 р.

Напередодні нового навчального року об’єктом уваги засобів масової інформації став ректор найпрестижнішого вишу області – Чернігівського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор С.М. ШКАРЛЕТ.

В опублікованому виданням "Главная черниговская газета" та інтернет-виданням "Високий вал" інтерв’ю Ви можете знайти змістовні відповіді на актуальні запитання з приводу досягнень ЧДТУ у навчальній та науковій роботі, зокрема стосовно відкриття нових спеціальностей та міжнародного співробітництва у сфері високих технологій, роздуми щодо перспектив зростання і становлення студентської молоді, напрямів розвитку університету і області в цілому.

Дорогі першокурсники, батьки і викладачі!

Щиро вітаю вас із цим визначним днем - Першовереснем!

Ви вступаєте у чудовий світ творчого пошуку, пізнання наукових таємниць. Бажаю кожному з вас досягти своєї мети та реалізувати її в майбутньому. Нехай підґрунтям щасливого життя, успішного навчання та професійної діяльності будуть міцне здоров'я, натхненна думка й щирі почуття.

Зичу професорсько-викладацькому складу плідної роботи, витримки й терпіння, нових наукових ступенів і наукових звань. Нехай родинна злагода, добробут і здоров'я усіх членів вашої родини забезпечать ваш душевний спокій і гарний настрій, а вірні друзі сприяють звершенням в ім'я розквіту України.

З повагою, народний депутат України Сергій Баранов-Мохорт

Бібліотека ЧДТУ запрошує всіх бажаючих переглянути нові надходження навчальної, наукової та художньої літератури, ознайомитись з газетами та журналами.

Виставка проводиться з 22.08.11 по 10.09.11 у І корпусі в кімн.138

Вступна кампанія 2011 року добігає кінця і ВНЗ України підводять її перші підсумки. ЧДТУ входить у п’ятірку кращих навчальних закладів України за конкурсом і виконанням бюджету на спеціальність 6 050802 „Електронні пристрої та системи”.

Статистика вступу до вищих навчальних закладів IIІ-IV рівнів акредитації у різних ВНЗ України за 2011 рік представлена у презентації кафедри промислової електроніки. Ознайомитись з нею ви можете на нашому сайті.

На сторінках газети центральних органів виконавчої влади України "Урядовий кур’єр" від 11 серпня 2011 року опублікована стаття "Ректор Сергій ШКАРЛЕТ: "Студента треба підлаштувати під потреби роботодавця"".

У цій статті ректор ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет дав змістовні відповіді на запитання кореспондента газети з приводу втілення у життя наукових розробок викладачів та студентів університету, нових перспективних напрямів досліджень та спрямування навчального процесу на підготовку фахівців, які будуть потрібні роботодавцю сьогодні .

Прочитати статтю можна на сторінках інтернет видання "Урядовий кур’єр"

До нашого університету приєдналися два вищих навчальних заклади: Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці і Чернігівський комерційний технікум.

Так, згідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №970 від 11.08.2011 року Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці приєднаний до Чернігівського державного технологічного університету.

А Чернігівський комерційний технікум згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №971 від 11.08.2011 року реорганізований в Коледж економіки і технологій Чернігівського державного технологічного університету.

Всі студенти відповідних закладів продовжать навчання за обраними напрямами і спеціальностями в Чернігівському державному технологічному університеті. Вітаємо нових студентів з приєднанням до великої родини студентського братства Університету, найпотужнішого вищого навчального закладу Чернігівської області!

У відповідності до чинних Умов прийому до вищих навчальних закладів приймальна комісія ЧДТУ сформувала та оприлюднила рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування на бюджет. Рейтингові списки вступників оприлюднені шляхом їх розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії. Запрошуємо абітурієнтів ознайомитись зі списками і, при небхідності, отримати необхідні консультації.

Списки також доступні на сайті ІС "Конкурс". Згідно з Умовами прийому (п.16.4.), офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування (тобто офіційним оприлюдненням рейтингового списку) вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальної комісії вищого навчального закладу. Якщо рейтинговий список, розміщений в Інтернеті, не буде співпадати з рейтинговим списком на стенді ПК, достовірною є саме іформація на стенді.

В неділю, 7 серпня, Приймальна комісія буде працювати з 9-00 до 13-00.
Запрошуємо до нашого університету!

ОГОЛОШЕННЯ