ua en

Чернігівський державний технологічний університет визнано переможцем конкурсу по відбору навчальних закладів для організації професійного навчання безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообовязковогодержавного соціального страхування України на випадок безробіття.

Сердечно вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, миру і процвітання.

Сподіваємось, что новий рік стане для вас щедрим на нові успіхи, принесе впевненість у правильності обраної мети і додасть енергії для її досягнення!

Миру і злагоди, добра і достатку вам, вашим рідним і близьким. Нехай у новому році неодмінно здійсняться світлі наміри, добрі справи, найзаповітніші мрії та сподівання! !

Веселих вам новорічних і різдвяних свят!

21 грудня 2012 р. відбувсвя захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедри "Обліку і аудиту" Волот Олени Ігорівни за спеціальностю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему "Інформаційне забезпечення та його вплив на ефективність управління підприємствами харчової промисловості".

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

У рамках реалізації Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва та виконання Національного плану з впровадження економічних реформ 21 грудня 2012 року в стінах ЧДТУ було проведено безкоштовно для студентів семінар з питань впровадження підприємницької діяльності для підприємців та широких верств населення, насамперед щодо започаткування та ведення власної справи, застосування дозвільних процедур, реєстрації, ліцензування, реалізації регуляторної політики.

20 грудня 2012 року у читальному залі наукової бібліотеки Чернігівського державного технологічного університету відбулося філософсько-мистецьке свято з нагоди 290-річчя від дня народження філософа, митця, непересічної особистості Григорія Савича Сковороди.

Слухачі зацікавлено «пройшлися стежками» мандрівного мисленика. Піднесений настрій створила мультимедійна презентація поетичного, вокального, викладацького талантів видатного українця, розроблена співробітниками наукової бібліотеки ЧДТУ. Літературно-музична частина зібрання презентована віршами, байками, притчами Г.Сковороди, покладеними на музику, художньо-образна – портретами та пейзажами, що відображали унікальний культурно-антропологічний простір ХVІІІ століття.

Відповідно до Указу Президента України від 12 червня 2000 року № 779/2000 «Про Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених» щороку за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук присуджується сорок премій у розмірі 20 тисяч гривень кожна.

У конкурсі праць на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти та інженерно-технічні працівники  установ, організацій, підприємств Національної академії наук України, галузевих академій наук, державних наукових установ та вищих   навчальних закладів III-IV рівнів акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.

20 грудня (четвер) о 9.30 в читальному залі бібліотеки (кім.137 корпус №1) відбудеться літературно-музичний проект до ювілею Григорія Сковороди „Вічний мандрівник”.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

З нагоди 65-річного ювілею
щиро вітаємо завідувача кафедри фінансів,
доктора економічних наук, професора
 ІЛЬЧУКА ВАЛЕРІЯ   ПЕТРОВИЧА

Шановний Валерій Петрович! Колектив нашого університету від усього серця вітає Вас із знаменною датою – 65-річчям від дня народження!
З нагоди ювілею прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, плідної творчої праці, натхнення, нових наукових звершень, великого особистого щастя. Нехай Ваша життєва дорога завжди буде благословенна добром, миром і щасливою долею.

РЕКТОРАТ                                                          ПРОФКОМ

2012 рік був багатий на наукові здобутки для талановитих студентів механічного факультету. Вони ставали переможцями Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей „Технологія машинобудування”, „Технології та устаткування зварювання” та „Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”, здобували перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, про що свідчать дипломи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Бажаємо плідної наукової роботи та нових здобутків у Новому році!

Шведський Інститут з питань співпраці країн Балтійського Моря/ Програма Visby (Visby Program) з приємністю повідомляє про початок конкурсу на отримання стипендії на 2013/2014 навчальні роки для талановитих студентів та дослідників Білорусі, Естонії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Росії та України для навчання чи дослідництва в університетах Швеції.

Більше про Шведський Інститут, а також вимоги та процес відбору заявок можна прочитати тут www.studyinsweden.se. Даний веб-ресурс містить також інформацію про кінцеві терміни подачі заявок та ін.

Проводиться набір групи для складання тесту IELTS та отримання сертифікату з англійської мови.

Тестування проходитиме у Києві 12.01.2013.

Для реєстрації та додаткової інформації звертайтеся у каб. 227 (І корпус).

Візьміть учать у науково-творчому конкурсі проектних робіт «Є ідея!»

У Конкурсі можуть брати учать студенти, аспіранти середніх та вищих навчальних закладів країн СНД.

Для участі необхідно надіслати проектну роботу разом з заповненою анкетою учасника на розгляд Оргкомітету конкурсу. Робота має бути написана російською мовою.

6 грудня, актовий зал Чернігівського державного технологічного університету знову зібрав глядачів. Причина - запланований спеціально до свята Дня української армії, конкурс «Містер Університет 2012».

На цей раз за титул Містера змагались шестеро: Антон Бабенко, Дмитро Байрак, Владислав Мельник, Олексій Старовєров, Іван Дворник і Максим Гаркуша.

Переможця члени журі визначали за кількома параметрами: презентація себе, домашнє відео-завдання «Я - українець», спортивний вихід, демонстрація особистого таланту і вихід у фраках.

Наш університет вітає збірні команди ЧДТУ з успішним виступом у змаганнях ХІ Універсіади області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Наші результати:
Настільний теніс - І місце
Шахи - І місце
Волейбол (чоловіки) - ІІ місце

Вітаємо і бажаємо успіхів!

Спортклуб ЧДТУ

Першою красунею в щорічному конкурсі «Miss University-2012», що проходив днями у Чернігівському обласному драматичному театрі, стала студентка третього курсу факультету електронних та інформаційних технологій Олександра Костирєва.

Загальноміське свято краси та грації, що вже стало дуже популярним у Чернігові, зібрало дівчат з майже всіх вищих навчальних закладів міста та області. Серед 12 претенденток були й дві третьокурсниці ЧДТУ - Петровська Аліна та Костирєва Олександра.

Вітаємо з перемогою!

Колектив університету щиро вітає з 60 літтям Волкову Ганну Романівну, ветерана праці, керівника виробничої практики відділу виробничої практики ЧДТУ, ст. викладача кафедри трудового права та права соціального забезпечення.

Зичимо міцного здоров"я, наснаги, любові і краси, а також вічно залишатися енергійною і цілеспрямованою на радість близьким, учням та коллегам.

3-5 грудня 2012 року студентам факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету: Буднік Г.Г.(МСР-081), Герасименко Я.О.(МСР-081), випала можливість взяти участь в Інформаційнно-освітньому проекті «Потяг Дружби», місцем проведенням якого  була Республіка Білорусь, м. Мінськ та м. Брест.

Метою проекту насамперед є популяризація волонтерського руху як спосіб утвердження загальнолюдських цінностей, формування ідеалів благодійності, підвищення суспільної свідомості про значення  волонтерського руху, обмін досвідом між волонтерськими організаціями.

У Чернігівському державному технологічному університеті визначили призерів відбіркового етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Викладачі кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін 5 грудня провели відбірковий етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 28 кращих студентів. Підготовлені завдання різноаспектно охоплювали всі розділи сучасної української мови і були спрямовані на логічне мислення та глибокий аналіз лінгвістичних явищ.

Шановні викладачі та студенти !

Бібліотека університету приєдналась до всесвітнього руху Буккроссінгу та відкрила власну загальнодоступну буккроссерську полицю в читальному залі №1 (корп. 1, к.137).

Детальніше про користування «відпущеними» книгами та умови приєднання до цього руху можна дізнатися, завітавши до читального залу бібліотеки.

Приєднуйся до нас – стань буккроссером!

10 грудня в усьому світі відзначається День прав людини. Напередодні цієї дати — 4 грудня 2012 року в приміщенні юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету (вул. 50 років ВЛКСМ, 1б) відбулося засідання круглого столу на тему «Соціально-правовий механізм захисту прав людини в Україні». Організаторами заходу виступили Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та кафедра трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету ЧДТУ.

Окрім організаторів, в засіданні круглого столу взяли участь представники Головного управління юстиції у Чернігівській області, Прокуратури Чернігівської області, Української Ґельсінської спілки з прав людини, Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Молодіжної спілки юристів, науковців, студентів з різних навчальних закладів області та інші.

Шановні викладачі!

З 7.12.12 до 14.12.12 бібліотека ЧДТУ проводить Дні кафедр

 факультету менеджменту.

Запрошуємо Вас переглянути нові надходження літератури в кімн.138, корп.1

ОГОЛОШЕННЯ