ua en
З нагоди 65-річного ювілею
щиро вітаємо завідувача кафедри фінансів,
доктора економічних наук, професора
 ІЛЬЧУКА ВАЛЕРІЯ   ПЕТРОВИЧА

Шановний Валерій Петрович! Колектив нашого університету від усього серця вітає Вас із знаменною датою – 65-річчям від дня народження!
З нагоди ювілею прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, плідної творчої праці, натхнення, нових наукових звершень, великого особистого щастя. Нехай Ваша життєва дорога завжди буде благословенна добром, миром і щасливою долею.

РЕКТОРАТ                                                          ПРОФКОМ

2012 рік був багатий на наукові здобутки для талановитих студентів механічного факультету. Вони ставали переможцями Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей „Технологія машинобудування”, „Технології та устаткування зварювання” та „Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування”, здобували перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, про що свідчать дипломи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Бажаємо плідної наукової роботи та нових здобутків у Новому році!

Шведський Інститут з питань співпраці країн Балтійського Моря/ Програма Visby (Visby Program) з приємністю повідомляє про початок конкурсу на отримання стипендії на 2013/2014 навчальні роки для талановитих студентів та дослідників Білорусі, Естонії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Росії та України для навчання чи дослідництва в університетах Швеції.

Більше про Шведський Інститут, а також вимоги та процес відбору заявок можна прочитати тут www.studyinsweden.se. Даний веб-ресурс містить також інформацію про кінцеві терміни подачі заявок та ін.

Проводиться набір групи для складання тесту IELTS та отримання сертифікату з англійської мови.

Тестування проходитиме у Києві 12.01.2013.

Для реєстрації та додаткової інформації звертайтеся у каб. 227 (І корпус).

Візьміть учать у науково-творчому конкурсі проектних робіт «Є ідея!»

У Конкурсі можуть брати учать студенти, аспіранти середніх та вищих навчальних закладів країн СНД.

Для участі необхідно надіслати проектну роботу разом з заповненою анкетою учасника на розгляд Оргкомітету конкурсу. Робота має бути написана російською мовою.

6 грудня, актовий зал Чернігівського державного технологічного університету знову зібрав глядачів. Причина - запланований спеціально до свята Дня української армії, конкурс «Містер Університет 2012».

На цей раз за титул Містера змагались шестеро: Антон Бабенко, Дмитро Байрак, Владислав Мельник, Олексій Старовєров, Іван Дворник і Максим Гаркуша.

Переможця члени журі визначали за кількома параметрами: презентація себе, домашнє відео-завдання «Я - українець», спортивний вихід, демонстрація особистого таланту і вихід у фраках.

Наш університет вітає збірні команди ЧДТУ з успішним виступом у змаганнях ХІ Універсіади області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Наші результати:
Настільний теніс - І місце
Шахи - І місце
Волейбол (чоловіки) - ІІ місце

Вітаємо і бажаємо успіхів!

Спортклуб ЧДТУ

Першою красунею в щорічному конкурсі «Miss University-2012», що проходив днями у Чернігівському обласному драматичному театрі, стала студентка третього курсу факультету електронних та інформаційних технологій Олександра Костирєва.

Загальноміське свято краси та грації, що вже стало дуже популярним у Чернігові, зібрало дівчат з майже всіх вищих навчальних закладів міста та області. Серед 12 претенденток були й дві третьокурсниці ЧДТУ - Петровська Аліна та Костирєва Олександра.

Вітаємо з перемогою!

Колектив університету щиро вітає з 60 літтям Волкову Ганну Романівну, ветерана праці, керівника виробничої практики відділу виробничої практики ЧДТУ, ст. викладача кафедри трудового права та права соціального забезпечення.

Зичимо міцного здоров"я, наснаги, любові і краси, а також вічно залишатися енергійною і цілеспрямованою на радість близьким, учням та коллегам.

3-5 грудня 2012 року студентам факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету: Буднік Г.Г.(МСР-081), Герасименко Я.О.(МСР-081), випала можливість взяти участь в Інформаційнно-освітньому проекті «Потяг Дружби», місцем проведенням якого  була Республіка Білорусь, м. Мінськ та м. Брест.

Метою проекту насамперед є популяризація волонтерського руху як спосіб утвердження загальнолюдських цінностей, формування ідеалів благодійності, підвищення суспільної свідомості про значення  волонтерського руху, обмін досвідом між волонтерськими організаціями.

У Чернігівському державному технологічному університеті визначили призерів відбіркового етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Викладачі кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін 5 грудня провели відбірковий етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 28 кращих студентів. Підготовлені завдання різноаспектно охоплювали всі розділи сучасної української мови і були спрямовані на логічне мислення та глибокий аналіз лінгвістичних явищ.

Шановні викладачі та студенти !

Бібліотека університету приєдналась до всесвітнього руху Буккроссінгу та відкрила власну загальнодоступну буккроссерську полицю в читальному залі №1 (корп. 1, к.137).

Детальніше про користування «відпущеними» книгами та умови приєднання до цього руху можна дізнатися, завітавши до читального залу бібліотеки.

Приєднуйся до нас – стань буккроссером!

10 грудня в усьому світі відзначається День прав людини. Напередодні цієї дати — 4 грудня 2012 року в приміщенні юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету (вул. 50 років ВЛКСМ, 1б) відбулося засідання круглого столу на тему «Соціально-правовий механізм захисту прав людини в Україні». Організаторами заходу виступили Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та кафедра трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету ЧДТУ.

Окрім організаторів, в засіданні круглого столу взяли участь представники Головного управління юстиції у Чернігівській області, Прокуратури Чернігівської області, Української Ґельсінської спілки з прав людини, Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Молодіжної спілки юристів, науковців, студентів з різних навчальних закладів області та інші.

Шановні викладачі!

З 7.12.12 до 14.12.12 бібліотека ЧДТУ проводить Дні кафедр

 факультету менеджменту.

Запрошуємо Вас переглянути нові надходження літератури в кімн.138, корп.1

До Всесвітнього дня інвалідів (3 грудня) на факультеті соціальної роботи Чернігівського державного технологічного факультету за ініціативи громадської організації «Чернігівської міської асоціації «Конкордія»» проведено науково-практичну конференцію «Інклюзивне виховання – інклюзивна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку».

29 листопада відбувся безкоштовний кіносеанс на великому екрані фільму «Дивовижна легкість». Зустріч відбулась у рамках проекту «Рівний рівному світ відкриває». Захід відбувся за адресою вул. 50 років ВЛКСМ, 1А (Корпус № 8 ЧДТУ). Проект реалізує ЧОМГО «Світанок» за фінансової підтримки Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина». Також партнерами заходу виступають соціальна служба Чернігівського державного технологічного університету та Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Вітаємо збірну команду ЧДТУ з кульової стрільби за зайняте перше місце в особисто-командних змаганнях серед студентської молоді м.Чернігова, присвячених Дню Збройних сил України.

Вітаємо з днем народження декана юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету Остапенко Людмилу Анатоліївну.

Бажаємо довгих років життя, натхнення у роботі і собистого щастя.

З повагою, колектив юридичного факультету.

На базі Донецького національного університету економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся конкурс дипломних робіт зі спеціальності “Облік і аудит” за освітньо-кваліфікаційними рівнями – “спеціаліст” та “магістр”.

Студенти Чернігівського державного технологічного університету здобули призові місця в обох номінаціях.

24 листопада у міському палаці культури «Хіміки» відбувся Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2012».

Феєричне дійство вразило аудиторію чотирьох вузів: ЧДТУ, ЧНПУ, ЧДІЕіУ та Ніжинського агротехнічного інституту. Свої вузи представляли найкращі студенти, які протягом кількох років відмінно навчалися, займалися громадською, науковою та творчою діяльністю.

10 грудня в усьому світі відзначається День прав людини. Напередодні цієї дати — 4 грудня 2012 року о 15.00 в лекційній залі №3 корпусу 8 Чернігівського державного технологічного університету (вул. 50 років ВЛКСМ, 1б) відбудеться круглий стіл на тему «Соціально-правовий механізм захисту прав людини в Україні».

Організаторами заходу виступили Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та кафедра трудового права та права соціального забезпечення ЧДТУ.

ОГОЛОШЕННЯ