ua en

18 квітня 2012 року на базі кафедри зварювального виробництва ЧДТУ відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології та устаткування зварювання».

В олімпіаді, яка триватиме впродовж трьох днів, беруть участь представники 13 вищих навчальних закладів України.

До складу оргкомітету та журі увійшли представники провідних ВНЗ – класичних, технічних та технологічних, які мають традиції підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Технології та устаткування зварювання».

Бажаємо перемоги учасникам олімпіади!
Оргкомітет

17-18 квітня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходив кубок Чернігова з шахів серед студентів навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

У командному заліку І місце посіла команда ЧДТУ. На ІІ місці команда Чернігівського вищого професійнеого училища, ІІІ місце - Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

Вітаємо переможців та учасників змагань!

Команда ЧДТУ успішно виступила у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування", що проходила у Луцькому національному технічному університеті з 10 по 12 квітня.

Наші студенти зайняли ІІ місце в командному заліку. Склад команди:
   Ельчибекова Юлія (гр. ММА-071)
   Козлова Ксенія (МА-071)
   Пуховий Дмитро (МА-071)

У особистому заліку ІІІ місце виборола Ельчибекова Юлія.

Керівник - доцент кафедри МА ЛП Бакалов В.Г

З 17 по 20 квітня 2012 року на на базі кафедри зварювального виробництва Чернігівського державного технологічного університету проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва.

Програма олімпіади>>

З 30-го березня по 6-те квітня студентка факультету “Соціальна робота”, Анна Палькова, брала участь у міжнародному обміні на тему: ”Інноваційна демократія”. В заході взяло участь по 5 представників з 11 країн (Німеччина, Італія, Грузія, Литва, Туреччина, Польща, Росія, Україна, Білорусь, Молдова, Естонія).

Обмін був реалізований недержавною організацією ESW (http://esw-berchum.de/). Проект здійснено в рамках програми “Молодь в дії” за підтримки ЄС.

У день світлого християнського свята – Воскресіння Христового прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя та злагоди.

Хай сповнює Вашу душу любов, добро, радість і поряд з Вами будуть найрідніші і найдорожчі Вам люди.

Христос Воскрес!

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи - день загальних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Саме до цієї дати (18-19 травня 2012 року) приурочено дату проведення Міжнародного фестивалю «Uni-fest», присвяченого 14 Чемпіонату Європи з футболу.

Для більш детального ознайомлення з Програмою Фестивалю запрошуємо 17 квітня 2012 року в 14.30 всіх, хто бажає прийняти участь, на офіційну презентацію Фестивалю і проведення жеребкування тематики для команд учасниць у Чернігівський державний технологічний університет за адресою вул. Шевченко, 95, головний корпус, актова зала.

З 4 по 6 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбулися Дні сталого розвитку «РІО+20: УКРАЇНСЬКИЙ ПОГЛЯД». Ініціативу проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» щодо підготовки до Конференції ООН зі сталого розвитку «Ріо+20» підтримали ще 7 навчальних закладів України – партнерів проекту.

Дні сталого розвитку в Чернігівському державному технологічному університеті проходили під гаслом «ЗНАЄМО! – ВИРІШУЄМО! – ДІЄМО!!!» у відповідності до заходів, передбачених програмою цього освітнього проекту.

18 квітня (середа) о 16.00 в читальній залі бібліотеки (І корпус) відбудеться майстер-клас О.І Дідович з декоративно-прикладної техніки (декупаж).

При собі мати: гладку основу (оргаліт, пляшка, скло), клей ПВА, пензлик, 2-3 трьохшарові серветки.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

Вітаємо студента 5-го курсу гр. ОА-071 Москаленка Павла із отриманою спеціальною грамотою “За доступність викладення матеріалу” у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з податкової системи, яка відбулася 4-5 квітня 2012 року на базі Харківського національного економічного університету.

Допомогу у підготовці до олімпіади здійснювали викладачі кафедри обліку і аудиту Петраков Ярослав Валерійович та Перетятько Юлія Митрофанівна.

У Вінницькому національному технічному університеті вчергове відбулась Всеукраїнська олімпіада з радіотехніки ВСОРТ-2012.

Цього разу команду ЧДТУ представляли студенти напряму підготовки 050802 "Електронні пристрої та системи" Чуб Богдан,Леміш Сергій (гр. МЕ-071) та Воробей Василь (ПЕ-091). Як і попередні рази, виступ був досить вдалим. В загальнокомандному заліку наші хлопці зайняли третє загальнокомандне місце. Крім того, Чуб Богдан отримав дві грамоти за "Оригінальне, нестандартне розв"язання олімпіадного завдання з дисципліни "Сигнали та процеси в радіотехніці"" та за найкраще вирішення цієї ж задачі. Леміш Сергій отримав грамоту "За волю до перемоги" і за найкраще вирішення задачі з дисципліни "Основи теорії кіл".

З 4 по 6 квітня в Донбаській державній машинобудівнійї академії проходила Всеукраїнська олімпіада з технології машинобудування. В олімпіаді брали участь 67 студентів з 24 вищих навчальних закладів 17 міст України.

Переможцем олімпіади в особистому заліку став Єгор Аванесов, студент 4-го курсу механіко-технологічного факультету групи ІМ-081.

Переможцями в командному заліку також стали наші студенти: Аванесов Є.В., Урліна А.А. гр. ІМ-081 , Биховець Д.В., гр. ТМ-071.

У Всеукраїнській студентській Олімпіаді з культурології, яка проходила на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» успішно виступили студентки факультету соціальної роботи ЧДТУ – О. Вербицька і С. Тоцька (319 гр.).

КАФЕДРА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ НА ОЛІМПІАДІ І БАЖАЄ ПОДАЛЬЩИХ УСПІХІВ В ОПАНУВАННІ ГУМАНІТАРНИМИ НАУКАМИ.

Деканат ФСР, кафедра гуманітарних дисциплін.

06 квітня 2012 року в читальному залі бібліотеки ЧДТУ (корпус № 1) відкрилася виставка художніх робіт Олександри Дідович та інших майстринь декоративно-прикладного мистецтва.

66 робіт (картини з клаптиків шкіри, декоративно оздоблені пляшки, роботи, виліплені з тканини, вишиті стрічками) будуть демонструватися протягом місяця.

Запрошуємо відвідати виставку!

Поздоровляємо студента 4 курсу економічного факультету Кошового Романа Юрійовича (гр. ФК-083) з перемогою у Чернігівському регіональному відбірковому етапі VI Всеукраїнського молодіжного конкурсу “Новітній інтелект України» у номінації «Прикладні дослідження».

Бажаємо успіху у Національному відбірковому етапі!

Деканат економічного факультету

3 березня 2012 року відбулася зустріч студентів факультетів менеджменту і підприємництва та економічного факультету з працівниками обласного та міського центрів зайнятості.

Кафедрою менеджменту та державного управління спільно з обласним та міським центрами зайнятості було проведено тематичну зустріч «Перше робоче місце» для студентів третіх, четвертих та п’ятих курсів спеціальностей «Менеджмент організацій», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Облік і аудит», «Фінанси та кредит».

Поздоровляємо збірну команду економічного факультету із зайнятим першим місцем в спартакіаді ЧДТУ з волейболу:
   Бородич Тетяну – гр. ФК-082
   Автуніч Юлію – гр. ФК-081
   Автуніч Альону – гр. ОА-091
   Соколову Юлію – гр. ОА-101
   Соломенник Катерину – гр. ОА-091
   Грищенко Світлану – гр. ФК-101
   Міллер Маряну – гр. ФК-091
   Кислій Ірину – гр. ОА-111

Деканат економічного факультету

«Нам вірять, як достойним, надійним партнерам». Так сказав про Чернігівський державний технологічний університет його ректор, професор С.М. Шкарлет у інтерв'ю для Чернігівської обласної газети "Деснянська правда".

Детальніше про це можна прочитати у газеті "Деснянська правда" за 5.04.2012 або на нашому сайті.

7 квітня 2012 року у бібліотеці Чернігівського державного технологічного університету відкривається книжкова виставка присвячена Всесвітньому Дню Здоров'я (кімн.138).

Запрошуємо свіх небайдужих до власного здоров'я.

31 березня в стінах міського палацу культури проходила перша гра 1/8 Чернігівської відкритої ліги КВН, де чотирьом командам – представникам Житомира, Гомеля, Білої Церкви та Києва протистояла команда «Бутерброд», двоє учасників якої є студентами Чернігівського державного технологічного університету. Про цю команду знаюсь не тільки студенти, а й викладачі та співробітники університету, тому що вже 2 роки поспіть на заході КВК під назвою «Кубок ректора» хлопці стають беззаперечно чемпіонами.

В ході гри команді вдалось достатньо посмішити журі, щоб вийти в 1/4 ліги.

Бажаємо хлопцям натхнення та цікавих і кмітливих жартів, які зможуть принести їм ще більшу перемогу!

З 26 березня по 2 квітня 2012 року в стінах Чернігівського державного технологічного університету серед факультетів пройшли змагання з баскетболу. Участь прийняло 5 факультетів, з них:
- І місце зайняла команда механіко-технологічного факультету;
- ІІ місце – команда факультету електронних та інформаційних технологій;
- ІІІ місце – команда юридичного факультету.

ОГОЛОШЕННЯ