ua en

Бібліотека університету запрошує всіх бажаючих до виставкової галереї ім. В.Багіна  на  відкриття виставки робіт Ганни Гонти та Євгена Шудри, яке відбудеться 5.01.13 о 12.30 в читальному залі № 1 ( корп.1, к.137 ).

Під час заходу автори робіт презентують присутнім оригінальну техніку виконання малюнків.

На базі факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету продовжує свою діяльність «Університет ІІІ віку». Слухачами цього проекту є одинокі люди похилого віку - підопічні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської у м. Чернігові ради.

Готуючись до вступної кампанії 2013 року Чернігівський державний технологічний університет відкриває нові, перспективні напрями підготовки студентів.

Детальний аналіз ринку праці регіону дозволив виявити, фахівці яких спеціальностей користуються найбільшим попитом і запропонувати випускникам 2013 року навчання саме у таких сферах.

4–8 лютого 2013 року у ЧДТУ проводиться тиждень кафедри історії та теорії держави і права, конституційного та адміністративного права. Запрошуємо викладачів та студентів до участі у тематичних заходах.

Запрошуємо студентів взяти участь у Біржовій універсіаді

"Біржова Універсіада" - це чемпіонат з інтернет-трейдингу серед студентів вищих навчальних закладів України.

Мета проекту - надати студентам можливість перевірити на практиці і закріпити у ході реальних біржових торгів знання, отримані в рамках навчальних програм по ринковій економіці.

Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям, які долають рак та розсіяний склероз, «Сильні духом» проводить благодійну акцію «Щастя на крилах». Метою акції є збір коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.

Запрошуємо всіх небайдужих прийняти участь у акції!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №46 від 23.01.2013р. ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологія та устаткування зварювання» у 2012-2013 навчальному році буде вдруге проведено на базі Чернігівського державного технологічного університету з 23 по 26 квітня 2013 р.

25 січня 2013 року у ЧДТУ вже традиційно, третій рік поспіль, відбувся Освітянський бал «Gaudeamus igitur!». Цього року Бал був не звичайний, а театралізований за мотивами відомих казок Л"юїса Керрола "Аліса в країні чудес" та "Аліса в задзеркаллі". 

Особливо казкову атмосферу створював дизайн, який був ретельно продуманий та втілений в життя креативної групою: вже на сходинках гості та учасники могли відчути себе як і відома героїня Аліса - то занадто маленькими то великими, проходячи скрізь квіткові арки.   Величезні картки та шахи додавали особливого шарму. В фойє другого поверху всіх зустрічали та запрошували на чашечку чаю Аліса, Капелюшник та Кролик. Велетенський гриб з гусеницею та чудернацькі квіти, а також можливість сфотографуватись у міні- та максі капелюхах підкреслювали  чарівність атмосфери.

Вітаємо доцента кафедри технології машинобудування та деревообробки Федориненка Дмитра Юрійовича з успішним захистом докторської дисертації!

Захист дисертаційної роботи на тему « Наукові основи проектування прецизійних регульованих гідростатичних опор шпиндельних вузлів» відбувся 22 січня 2013 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.11 у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут»

Бажаємо подальших успіхів!

VIІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», аналітична агенція «Українська марка» та ГО «Молодь-Резерв ХХІ» оголошують старт VII Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники, підприємливі та соціально активні люди, небайдужі до майбутнього України.

25-26 жовтня 2013 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” з нагоди 20-річчя кафедри обліку і аудиту. До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики і підприємці.

В 2012 році було продовжено програму Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах. Викладачі ЧДТУ к.т.н., доцент Бойко С.В.,к.т.н., доцент Приступа А.Л. і к.т.н., доцент Горбатко О.О. у жовтні-грудні 2012 р. проходили стажування в Університеті Гліндор, м.Рексем, Уельс, Великобританія.

Викладачі, які проходили у 2012 р. стажування в Університеті Гліндор, висловлюють щиру подяку керівництву ЧДТУ й особисто ректору Шкарлету Сергію Миколайовичу за підтримку, поради і допомогу в організації поїздки, а також Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України та Уряду України за можливість обміну досвідом з провідними закордонними навчальними закладами, проведення наукових досліджень і опанування новітніми, унікальними технологіями в різних галузях науки і техніки.

Шановні студенти !

В читальному залі № 1 наукової бібліотеки університету ( корп. 1, к. 137 ) функціонує « Бібліотека електронних копій документів», до якої входять електронні копії підручників, довідників, конспектів лекцій, збірників задач, методичних видань, альбомів креслень, атласів та інш. Щомісяця проходить поповнення новими виданнями.

Запрошуємо до співпраці!

Чернігівський державний технологічний університет визнано переможцем конкурсу по відбору навчальних закладів для організації професійного навчання безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообовязковогодержавного соціального страхування України на випадок безробіття.

Сердечно вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, миру і процвітання.

Сподіваємось, что новий рік стане для вас щедрим на нові успіхи, принесе впевненість у правильності обраної мети і додасть енергії для її досягнення!

Миру і злагоди, добра і достатку вам, вашим рідним і близьким. Нехай у новому році неодмінно здійсняться світлі наміри, добрі справи, найзаповітніші мрії та сподівання! !

Веселих вам новорічних і різдвяних свят!

21 грудня 2012 р. відбувсвя захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедри "Обліку і аудиту" Волот Олени Ігорівни за спеціальностю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему "Інформаційне забезпечення та його вплив на ефективність управління підприємствами харчової промисловості".

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

У рамках реалізації Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва та виконання Національного плану з впровадження економічних реформ 21 грудня 2012 року в стінах ЧДТУ було проведено безкоштовно для студентів семінар з питань впровадження підприємницької діяльності для підприємців та широких верств населення, насамперед щодо започаткування та ведення власної справи, застосування дозвільних процедур, реєстрації, ліцензування, реалізації регуляторної політики.

20 грудня 2012 року у читальному залі наукової бібліотеки Чернігівського державного технологічного університету відбулося філософсько-мистецьке свято з нагоди 290-річчя від дня народження філософа, митця, непересічної особистості Григорія Савича Сковороди.

Слухачі зацікавлено «пройшлися стежками» мандрівного мисленика. Піднесений настрій створила мультимедійна презентація поетичного, вокального, викладацького талантів видатного українця, розроблена співробітниками наукової бібліотеки ЧДТУ. Літературно-музична частина зібрання презентована віршами, байками, притчами Г.Сковороди, покладеними на музику, художньо-образна – портретами та пейзажами, що відображали унікальний культурно-антропологічний простір ХVІІІ століття.

Відповідно до Указу Президента України від 12 червня 2000 року № 779/2000 «Про Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених» щороку за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук присуджується сорок премій у розмірі 20 тисяч гривень кожна.

У конкурсі праць на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти та інженерно-технічні працівники  установ, організацій, підприємств Національної академії наук України, галузевих академій наук, державних наукових установ та вищих   навчальних закладів III-IV рівнів акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.

20 грудня (четвер) о 9.30 в читальному залі бібліотеки (кім.137 корпус №1) відбудеться літературно-музичний проект до ювілею Григорія Сковороди „Вічний мандрівник”.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

З нагоди 65-річного ювілею
щиро вітаємо завідувача кафедри фінансів,
доктора економічних наук, професора
 ІЛЬЧУКА ВАЛЕРІЯ   ПЕТРОВИЧА

Шановний Валерій Петрович! Колектив нашого університету від усього серця вітає Вас із знаменною датою – 65-річчям від дня народження!
З нагоди ювілею прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, плідної творчої праці, натхнення, нових наукових звершень, великого особистого щастя. Нехай Ваша життєва дорога завжди буде благословенна добром, миром і щасливою долею.

РЕКТОРАТ                                                          ПРОФКОМ

ОГОЛОШЕННЯ