ua en

Польсько-Американська Фундація Свободи і Польсько-Американська Комісія Фулбрайта  оголошують черговий відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2013/2014 навчальному році.

Програма адресована молодим лідерам з вищою освітою, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

19 лютого 2013 року відбудеться чергове засідання Чернігівської обласної студентської ради .

Основним питанням, що виноситиметься на розгляд, буде опрацювання, обговорення проектів Закону України «Про вищу освіту», зареєстрованих у Верховній Раді України.

Кожен студент може приєднатися до обговорення законопроектів. Студентська рада ЧДТУ (каб. 113а головного корпусу) чекає на ваші конструктивні пропозиції до 18 лютого 2013 року.

Поздоровляємо збірну команду ЧДТУ з шахів у складі:
Полянського Олексія
Остах Ярослава
Заліського Дмитра
Лисенко Володимира
за зайняте 1 місце у першості міста Чернігова з шахів серед команд студентської молоді, яка проходила 5-6 лютого 2013 року.

Вітаємо старшого викладача кафедри товарознавства та комерційної діяльності Соломаху Ірину Володимирівну з успішним захистом кандидатської дисертації! Захист дисертаційної роботи на тему «Особливості становлення і розвитку флористичних підприємств на вітчизняному ринку продукції квітникарства» відбувся 8 лютого 2013 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 79.051.01 у Чернігівському державному технологічному університеті

Бажаємо подальших успіхів!

6 лютого в Офісі Програми імені Фулбрайта (м. Київ) відбувся вебінар/семінар Програми імені Фулбрайта, в якому прийняв участь проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Новомлинець О.О.

Учасники вебінару були ознайомлені з вимогами до учасників конкурсу за програмою Fulbright Faculty Development Program (FFDP), критеріями відбору та етапами конкурсу, умовами ґранту, особливостями вибору американських університетів/дослідницьких установ для фіналістів, дослідницькими можливостями програми.

14 лютого в Чернігівському державному технологічному університеті спеціально до Дня Святого Валентина пройде цілий ряд святкових заходів.  На перервах Вас очікує: виїзна церемонія одруження для закоханих, атракціон кохання, безпрограшна лотерея, Стіна КОХАННЯ, поєднання розбитих сердець, казковий Амур і хитрий Спокусник, а також багато чого іншого. Протягом дня буде працювати  експрес  пошта (не забудьте поздоровити своїх коханих!).

 Апогеєм свята стане «LOVE РARTY» – у гостях у ЧДТУ Мj Couture! Початок вечірки о  18.00. Місце проведення – актова зала  ЧДТУ (Головний корпус) - ВХІД ВІЛЬНИЙ (тільки для студентів ЧДТУ)!

5-ого січня цього року у читальному залі бібліотеки ЧДТУ відбулося відкриття виставки робіт під назвою "Free ART", основною ідеєю якої була розкрити і розповісти про 9-те мистетцтво, а саме комікси і манга. На "Free ART" були представлені роботи двох художників : Шудри Євгенія і Гонти Анни. Сама виставка поділялася на три частини: роботи Євгенія, спільна робота ( а саме манга " Бунт Вторго Я") та роботи Анни.

На XI міжнародному конкурсі студентських робіт з економіки, управління та інформатики в економічній сфері ім. В.М. Веніамінова у м. Санкт-Петербурзі студентки економічного факультету за спеціальністю "Облік і аудит" Ломоносова А.М. та Дарнопих Т.В. отримали диплом другого ступеню за роботу "Сравнительный анализ причин модификации аудиторского заключения для отчетности, составленной по специальным правилам, в Украине и РФ при угрозе непрерывности деятельности клиента", науковий керівник роботи к.е.н, доцент Петраков Я.В.

Студент Ворона О.М. отримав спеціальну грамоту за наукову роботу "Некоторые аспекты функционирования мировой монетарной системы: введение единственной резервной валюты", науковий керівник роботи к.е.н., доцент Лень В.С.

Студенти коледжу економіки і технологій, який входить до складу Чернігівського державного технологічного університету успішно склали державні іспити і отримали дипломи.

Випускники коледжу зможуть продовжити навчання у стінах ЧДТУ, обравши споріднену спеціальність з широкого переліку, який пропонує наш ВНЗ. Варто додати, що у новому навчальному році університет відкриває нові напрями підготовки.

6 лютого 2013 року в лекційному залі №2 навчального корпусу №8 ЧДТУ пройшла студентська наукова конференція на тему «Актуальні проблеми становлення правової соціальної держави: досвід України та світу’ 2013». У конференції взяли участь 32 студенти юридичного факультету.

Конференція присвячена тижню кафедри історії та теорії держави і права, конституційного та адміністративного права.

Виставка «Освіта в Канаді» - ексклюзивна подія, вдруге організована Посольством Канади в Україні. Відвідати виставку запрошуються учні шкіл та їх батьки, студенти, представники освітніх закладів та усі бажаючі дізнатись про світні можливості в Канаді та по спілкуватись із представниками кращих канадських шкіл, коледжів та університетів.

Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись із представниками навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді. Разом з основними курсами бакалаврату, магістратури та докторантури, на виставці будуть презентовані підготовчі програми (Foundation, Pathway тощо), курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів та інше.

До 5 березня Кембридж відкрив безплатний онлайн-доступ до всіх наукових журналів, які вийшли в стінах університету у 2012-му, повідомляє 24tv. Зазвичай право читати надруковані там дослідження треба купувати.

Наукові журнали Кембриджського університету коштують дорого, адже там можна прочитати про найостанніші дослідження в галузі медицини, соціології, антропології, математики тощо. Студенти університету можуть замовляти примірники видань безкоштовно.

А від 22 січня до 5 березня таке право надано всім, хто цікавиться наукою і може читати англійською.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VII науково-технічної конференції молодих вчених і спеціалістів "ЗВАРЮВАННЯ І РОДИННІ ТЕХНОЛОГІЇ", що проводиться з ініціативи Ради наукової молоді Інституту електрозварювання ім. Е.О.Патона НАН України.

Конференція відбудеться 22-24 травня 2013 року в п.м.т. Ворзель Київської обл., у конференц-залі санаторію "Ворзель" НАН України. У роботі конференції передбачається участь молодих вчених (наукових співробітників, докторантів, аспірантів, спеціалістів, інженерів та студентів).

Переможцями обласного етапу XІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали студенти Чернігівського державного технологічного університету.

Конкурс знавців рідної мови ім. Петра Яцика проводиться щорічно для школярів та студентів з 1999 року. Він полягає у виконанні мовних та літературних завдань та відбувається у чотири етапи: спершу на місцевому та регіональному рівні, а переможці регіонального конкурсу змагаються у знанні рідної мови на всеукраїнському рівні.

5 лютого 2013 року у корпусі №8 ЧДТУ пройшла інтелектуальна гра серед студентів І курсу юридичного факультету. Захід відбувся у рамках проведення тижня кафедри історії та теорії держави і права, конституційного та адміністративного права. У грі взяло участь 5 команд.

У завзятій боротьбі перемогу здобула команда групи ПР 121. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні.

Студентська соціальна служба ЧДТУ упродовж свого існування (7 років поспіль) проводить активну волонтерську і благодійну діяльність, адже ніколи її волонтери та лідери не були байдужими до чужих проблем та до людей, що опинились у складній життєвій ситуації.

Підводячи підсумки І семестру 2012/2013 навчального року, можна з впевненістю сказати, що студентська соціальна служба успішно виконала план роботи, який був погоджений з деканатом факультету соціальної роботи та дирекцією Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

А 31 січня 2013 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбулась робоча зустріч міжнародного менеджера Проекту доктора Джейсінга Саха з представниками університету та Чернігівської обласної адміністрації.

Присутні на даному заході проректор з науково-педагогічної та виховної роботи О.О. Новомлинець, декан факультету соціальної роботи Т.І. Сила та координатор Проекту від університету Н.С. Левицька обговорювали з доктором Дж. Сахом результати трирічної співпраці, досягнуті показники та вже освоєні напрямки, а також можливості подальшої спільної роботи.

1 лютого 2013 року в Державній службі молоді та спорту України відбулися національні слухання Міжнародної доповіді про стан молодіжної політики України.

У квітні 2012 року Чернігівський державний технологічний університет приймав міжнародних оглядачів в своїх стінах. Зустріч з керівниками ВНЗ, молодіжними лідерами, представниками молодіжних громадських організацій відбулась також у Житомирській, Вінницькій областях, АРК та  м. Києві. Попередній візит допоміг визначити найбільш пріоритетні галузі для молодіжної політики: працевлаштування, охорона здоров’я та патріотичне виховання.

Вітаємо студентів випускних курсів, які пройшли відбірковий етап конкурсу та були рекомендовані для навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи."

Лише 10 команд провідних українських ВНЗ подолали всі попередні етапи і будут змагатись за можливість представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge 2012-2013 у Лондоні. Серед них і команда Чернігівського державного технологічного університету.

СHE-Team ЧДТУ у складі магістрів Анастасії Снитко, Сергія Ганжі та студентів 4 курсу Юлії Бочок та Катерини Чан спеціальності "Облік і аудит" увійшла до ТОП-10 команд-учасниць національного етапу конкурсу.

Бібліотека університету запрошує всіх бажаючих до виставкової галереї ім. В.Багіна  на  відкриття виставки робіт Ганни Гонти та Євгена Шудри, яке відбудеться 5.01.13 о 12.30 в читальному залі № 1 ( корп.1, к.137 ).

Під час заходу автори робіт презентують присутнім оригінальну техніку виконання малюнків.

ОГОЛОШЕННЯ