ua en

З 26 по 29 квітня 2012 року в рамках XVIII Міжнародної наукової конференції “Економіка для Екології” в Сумському державному університеті відбулись Міжрегіональні студентські дебати з проблем сталого розвитку суспільства, на яких успішно виступили дві команди факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету.

10-11 травня 2012 року розпочала свою роботу Науково-практична конференція "Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі", яка є складовою частиною плану науково-організаційних заходів Національної академії наук і Міністерства науки і освіти, молоді та спорту України.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у роботі конференції о 14:30 в 333 аудиторії.

Програма конференції >>

Оргкомітет Сьомої міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-Open 2012» запрошує студентів Чернігівського державного технологічного університету взяти участь у Олімпіаді, яка проводиться Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут» за підтримки Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, а також компаній Sea Sonic Electronics Co. Ltd., INLINEGROUP WEST, Schneider Electric, SoftElegance, OCZ Technology.

Час проведення Сьомої олімпіади «KPI-Open»: від 9 по 14 липня 2012 року.

9 травня весь народ України відзначає День Перемоги. Пам’ять про подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війни непідвладна часу, залишиться назавжди у історії як свідчення величі духу та братерства народів в ім’я великої мети.

У цей день ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани!

26-28 квітня 2012 року до Дня Перемоги проводилась міська Спартакіада допризовної та призовної молоді серед навчальних закладів III-IV рівнів акредитації зі стрільби кульової, підтягування, метання гранати, бігу на 100м.

В командному заліку І місце посіла команда ЧДТУ (1391 бал), ІІ місце -команда ЧНПУ (1362 бали), ІІІ місце - військовий ліцей (1131 бал).

З 7 по 10 травня 2012 року до річниці великої Перемоги в бібліотеці ЧДТУ (кімн 138) експонується виставка "Гірка доля українських остарбайтерів", присвячена 70-м роковинам початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни.

Запрошуємо викладачів та студентів відвідати виставку.

Театр тіней «Fireflies» відомий не тільки у нашому університеті, не тільки в Чернігові, а й в усій Україні. Колектив із 13 студентів-ентузіастів, які віддали своє серце загадковому світу тіней мріє підкорити Європу.

Щоб здійснити свою мрію театр представив свою творчу ідею на проекті NESCAFE Idea-X, який присуджує переможцям грошову премію і дає шанс її здійснити. Проголосувати за ідею можна на сайті ideax-nescafe.com.ua зайшовши через соціальні мережі facebook.com та vkontakte.ru.

Театр тіней «Fireflies» потребує підтримки кожного зі студентів ЧДТУ. То ж давайте її надамо. Голосуй за наших!

Студенти кафедри інформаційних та комп'ютерних систем Чернігівського державного технологічного університету вже не перший рік успішно приймають участь у міжнародній програмі Google Summer of Code всесвітньо відомої компанії Google.

Google Summer of Code - міжнародна програма, за якою студентам виплачуються стипендії за роботу над вільним програмним забезпеченням. Програма проходить за підтримки компанії Google, яка співпрацює з спільнотою розробників вільного програмного забезпечення та обирає проекти, над якими студенти будуть працювати протягом поточного літа.

20 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбувся науково-практичний семінар «Сучасні тенденції розвитку іншомовної освіти у середній та вищій школі: стан, проблеми, перспективи».

З 16 по 27 квітня в Любліні (Польща) пройшло стажування студентів в рамках програми “Study tour to Poland” (http://www.studytours.pl/).В стажуванні брали участь сім українців, три білоруси та одна росіянка. Однієї з учасників була студентка 5-го курсу факультету “Соціальна робота” Анна Палькова.

19-20 квітня 2012 р. за програмою спартакіади ЧДТУ серед факультетів 2011-2012 р.р. відбулися змагання з багатоборства. В загальному заліку 1 місце посіла команда механіко – технологічного факультету, 2 місце ФЕІТ, 3 місце факультет менеджменту та підприємництва.

25 квітня 2012 року в актовому залі Національного авіаційного університету м. Києва відбулась презентація всеукраїнського видавничого проекту «Науково-освітній потенціал України», який побачив світ за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки. Одним з учасників цього просвітницького проекту став Чернігівський державний технологічний університет.

Наш університет був нагороджений дипломом у номінації «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки».

Також стали номінантами проекту «Науково-освітній потенціал України» особисто ректор ЧДТУ, професор Шкарлет С.М., проректор з наукової роботи, професор Казимир В.В. та завідувач кафедри менеджменту та державного управління, професор Бутко М.П.

20 квітня 2012 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбулась зустріч з комісією з Міжнародного огляду національної молодіжної політики України, яка є щорічною програмою Директорату демократичного громадянства та участі Ради Європи щодо огляду національної молодіжної політики в державах-членах.

В Чернігівському державному технологічному університеті пройшов традиційний конкурс краси та талантів «Міс ЧДТУ-2012». Найчарівніші студентки під захоплені вигуки численних вболівальників продемонстрували спортивні і танцювальні здібності, вміння триматись на сцені та спілкуватись із залом.

25 квітня 2012 року о 15.00 в ауд. 333 відбудеться тренінг з працевлаштування. Запрошуємо до участі студентів 3-5 курсiв.

В ході тренінгу студенти-випускники, які зацікавлені у подальшому працевлаштуванні отримають багато корисної інформації. Вони матимуть змогу навчитися основам пошуку роботи, написанню резюме, проходженню співбесід, адаптації в новому колективі, поспілкуватись з провідними роботодавцями Чернігова.

Відділ практики та
сприяння працевлаштуванню ЧДТУ

«Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» сумісно з Асоціацією платників податків за підтримки ректора ЧДТУ професора Шкарлета Сергія Миколайовича і декана економічного факультету ЧГТУ Цибулі Сергія Дмитровича проводить чергове засідання на тему:
«Нові Декларації по податку на прибуток і єдиному податку. Аналіз останніх податкових роз‘яснень від ДПС і Мінфіну України».

Засідання Клубу відбудеться 26 квітня (четвер) з 10.00 до 13.00 в актовій залі університету за адресою м. Чернігів, вул. Т.Г. Шевченко, 95, 2-й поверх.

Реєстрація – з 9.15

Вхід – виключно за запрошеннями

Участь у засіданні безкоштовна!!!

19 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті завершено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології та устаткування зварювання» та нагороджено переможців.

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам успіхів у подальшому навчанні і професійній діяльності!

21 квітня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Запрошуємо всіх студентів, які вивчають програмування прийняти участь в олімпіаді.

Переможці зможуть взяти участь у регіональному етапі олімпіади, який буде проведений у Сумському державному університеті 5-8 вересня 2012 року.

Початок олімпіади о 12:00 в аудиторії 92 четвертого корпусу ЧДТУ.

Контактна особа - Нікітенко Євгеній Васильович (95-56-87).

19-20 квітня 2012 року у ЧДТУ проходить Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ", присвячена Дням науки в Україні.

17 квітня в ЧДТУ відбулася офіційна презентація Міжнародного фестивалю «Uni-fest», присвяченого Чемпіонату Європи з футболу, який у цьому році приймають Україна та Польща.

Кожна команда представлятиме одну з країн-учасниць Євро-2012. Розподілили їх між конкурсантами методом жеребкування, з результатами якого ви можете ознайомитись на нашому сайті.

18 квітня 2012 року на базі кафедри зварювального виробництва ЧДТУ відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології та устаткування зварювання».

В олімпіаді, яка триватиме впродовж трьох днів, беруть участь представники 13 вищих навчальних закладів України.

До складу оргкомітету та журі увійшли представники провідних ВНЗ – класичних, технічних та технологічних, які мають традиції підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Технології та устаткування зварювання».

Бажаємо перемоги учасникам олімпіади!
Оргкомітет
ОГОЛОШЕННЯ