ua en
Вітаємо студентів факультету соціальної роботи - переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад»

Минулого тижня були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад». Чернігівський державний технологічний університет достойно представили дві студентки п’ятого курсу факультету соціальної роботи. Пишаємося, що перше місце у конкурсі здобула студентка факультету соціальної роботи ЧДТУ Патук Яна (науковий керівник – Сила Т.І.). Гідний науковий рівень був також продемонстрований і в конкурсній роботі Дегтяр Наталії – вона ввійшла до 20-ки призерів конкурсу.

Якщо у Вас є цікавий науковий проект, Ви зробили відкриття чи створили корисну модель – на вас чекає Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів.

Фестиваль проводиться з 20 травня по 18 жовтня 2012 року.

На Фестиваль подаються закінчені самостійно підготовлені наукові (науково-дослідні) роботи, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, можуть бути впроваджені у виробництво або застосовані в господарській діяльності.

9 червня 2012 року Чернігівський державний технологічний університет відзначив закінчення навчального року вже традиційним фестивалем «Барбекю-2012».

Викладачі та студенти змагались у приготуванні м'ясних страв, презентували свої кулінарні витвори, спілкувались та відпочивали.

Таку оцінку наш університет отримав у відповідності до рейтингу університетів України III, IV рівнів акредитації Топ-200 Україна у 2012 році. Цей рейтинг визначає місце кожного ВНЗ за багатьма параметрами, основні серед яких: оцінка якості науково-педагогічного потенціалу, оцінка якості навчання та оцінка міжнародного визнання IМВ.

Згідно з Топ-200 Україна за рівнем міжнародного визнання наш університет випереджає багато провідних вузів країни.

Який випускний повинний бути в 2012 році, році ЄВРО-2012? Звичайно ж, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ. Саме так, по-європейски, відзначили випускники ЧЕРНІГІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ свято вручення дипломів фахівців і магістрів 31 травня 2012 року.

Насичена програма для випускників почалася ще вдень. Перед головним входом в університет їх, ще студентів, чекала, напевно, перша в житті червона доріжка. Під звуки відомого чернігівського «Диксиленду» військово-музичного центру сухопутних військ збройних сил України випускників зустрічала ціла бригада артистів - міми з клоун-студії «Пати-Бум», найвищі джентльмен і панянка, що приїхали до нас з Києва, живі статуї – амур і фотограф, найбільший панда-випускник. І це був тільки початок свята!

25 травня 2012 року у ЧДТУ була проведена конференція Chernigov DevGarage 2012’05, організаторами якої стали кафедра ІКС Чернігівського державного технологічного університету та компанія JBS. Цей захід проходив у рамках виконання плану заходів Чернігівського державного технологічного університету щодо залучення до навчального процесу фахівців провідних компаній у сфері інформаційних технологій „Інформаційні технології в освіті”.

Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” за підтримки ректора ЧДТУ професора Шкарлета Сергія Миколайовича та декана економічного факультету Цибулі Сергія Дмитровича проводить чергове засідання Клубу.

Засідання проводитиметься за участі начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області Позняк Л.В., юриста учбово-методичного центру обкому профспілок Ковальчука В.В., консультанта Асоціації платників податків України Шумейко К.В.

На ім'я ректора ЧДТУ прийшло запрошення на V Ювілейний Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій» який з 25 по 27 вересня 2012 року буде проходити у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б). До участі у цьому заході запрошуються викладачі та студенти 5,6 курсів університету.

Форум проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, та інших профільних міністерств і відомств, асоціацій і бізнес-об’єднань.

25 травня у Чернігові розпочався фестиваль романтики, кохання і краси "Romantik. Chernihiv Fest", який проходить під девізом "Закохайся в Чернігові! Закохайся в Чернігів!".

У рамках фестиваль планується проведення 18 великих заходів, орієнтованих на представників різних поколінь, причому винятково на тему романтики, краси і кохання. Серед анонсованих свят: парад духових оркестрів, масове виконання вальсу, парад наречених і сімейних пар, що відзначають золоте або срібне весілля.

Шановні викладачі , студенти та гості університету !

Виставкова галерея ім. Багіна В.К. запрошує відвідати виставку живопису Леоніда Ліфьорова, яка відкрилась у читальному залі бібліотеки. ( кор.1, к.137 )

23-25 травня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходить робоче засідання Науково-методичної комісії зі сфери обслуговування та підкомісії товарознавства і торговельного підприємництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Більше ста провідних науковців, які представляють ВНЗ усієї України, зібралися у ЧДТУ з метою обговорення актуальних проблем підготовки фахівців у сфері обслуговування у підкомісіях з готельно-ресторанної справи, туризму, товарознавства і торгівельного підприємництва.

Серед питань, які плануються до обговорення на засіданні – концептуальні підходи до розробки освітньо-кваліфікаційних програм підготовки фахівців ОКР "бакалавр", "спеціаліст", "магістр" та галузевих стандартів вищої освіти , рекомендації до видання підручників і навчальних посібників.

23 травня 2012 року відбулась зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Станіслава Миколайовича Прокопенка із студентами Чернігівського державного технологічного університету з нагоди Дня науки.

Станіслав Миколайович від імені Чернігівської обласної державної адміністрації та себе особисто щиро і сердечно привітав професорсько-викладацький колектив, студентів та аспірантів університету зі святом та відзначив найкращих студентів-науковців ЧДТУ.

22-23 травня 2012 року розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція "Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем" Cпіворганізатори заходу: Інститут інформаційно-діагностичних систем, Національний авіаційний університет, OERLIKON BARMAG GmbH, ТОВ «БАХ-Инжиниринг».

У Чернігівському державному технологічному університеті відбувся Міжнародний студентський фестиваль «Uni-fest», присвячений футбольному «Євро-2012». Організатором фестивалю став Чернігівський державний технологічний університет, співорганізатор - Чернігівський інститут інформації, бізнесу та права.

Участь у фестивалі приймали 6 команд навчальних закладів з трьох країн: України, Польщі, Білорусі.

7-15 травня 2012 року за програмою спартакіади Чернігівського державного технологічного університету серед факультетів 2011-2012 рр. відбулися змагання з футболу.

В загальному заліку:
І місце посіла команда механіко-технологічного факультету
ІІ місце – факультет електронних та інформаційних технологій
ІІІ місце – факультет менеджменту та підприємництва

19 травня 2012 року в парковій зоні Чернігівського державного технологічного університету буде проходити Міжнародний фестиваль «Uni-fest», присвячений 14 Чемпіонату Європи з футболу, Фінальну частину якого в 2012 році приймають спільно Україна і Польща.

Головний девіз Фестивалю 2012 року "Здорове покоління – успішне майбутнє країни".

Програма фестивалю включає конкурсні заходи учасників, концертну програму. Паралельно проведенню Фестивалю буде відкрита спортивна площадка – «Веселі старти» і проводитися конкурс малюнків «Футбол очима дітей з розіграшем призів від партнерів фестивалю.

Приходь сам - приводь друзів!

10-11 травня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходила Науково-практична конференція "Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі", яка є складовою частиною плану науково-організаційних заходів Національної академії наук і Міністерства науки і освіти, молоді та спорту України.

Мета конференції - формування спільноти спеціалістів, зацікавлених в розробці, використанні та впровадженні вільного програмного забезпечення, а також обмін досвідом використання ВПЗ, обговорення перспектив розвитку ВПЗ в Україні та світі, встановлення взаємодії з бізнес-структурами, які використовують, виробляють або супроводжують ВПЗ.

15 травня о 15.00 в аудиторії 333 (1 корпус) відбудеться презентація програмы стажування на виробництві від компанії САН ИнБев. Запрошуємо взяти участь у заході студентів-випускників 4 і 5 курсів.

Детальніше>>
Відділ практики і сприяння працевлаштуванню.

Щирі вітання на адресу ветеранів Великої Вітчизняної війни лунали напередодні Дня Перемоги у Чернігівському державному технологічному університеті. До навчального закладу запросили учасників війни, доля яких у різні роки була пов’язана з навчальним закладом.

Від імені керівництва університету гостей привітав ректор ЧДТУ, професор Сергій Миколайович Шкарлет. Він відзначив, що чим далі у минуле відходять часи війни, тим виразніше постає перед нами велич подвигу ветеранів цієї війни, адже саме вони захистили нашу свободу і незалежність від ворога.

З 26 по 29 квітня 2012 року в рамках XVIII Міжнародної наукової конференції “Економіка для Екології” в Сумському державному університеті відбулись Міжрегіональні студентські дебати з проблем сталого розвитку суспільства, на яких успішно виступили дві команди факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету.

10-11 травня 2012 року розпочала свою роботу Науково-практична конференція "Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі", яка є складовою частиною плану науково-організаційних заходів Національної академії наук і Міністерства науки і освіти, молоді та спорту України.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у роботі конференції о 14:30 в 333 аудиторії.

Програма конференції >>
ОГОЛОШЕННЯ