ua en

28 березня факультет соціальної роботи дружньо зустрів волонтерів з далекої Великобританії. Студенти та викладачі факультету соціальної роботи в неформальній обстановці зігріли гарячим чаєм та теплими посмішками гостей. Колеги по волонтерському руху мали змогу познайомитися, поспілкуватися, обмінятися досвідом та емоціями.

Шановні викладачі та студенти! З 1.04.13 до 6.04.13 інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки проводить День інформації (кімн. 138).

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з новими надходженнями до бібліотеки.

26-27 березня 2013 року на базі ЧДТУ проводиться підсумкова науково-практична конференція ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з машинознавства.

Диплом ІІ ступеня отримала студентка ЧДТУ Кожедуб Катерина Василівна, науковий керівник Акимов Олександр Олександрович, к.т.н., доц.

28 березня в актовій залі ЧДТУ пройде щорічний "Кубок Ректора КВН". Змагатимуться кращі студентські команди.

Запрошуємо всіх бажаючих. Початок о 18:00. За білетами звертатись до студентського клубу, студентського профкому та студентської ради університету.

Чернігівський державний технологічний університет включено до групи провідних технічних університетів G2 - SFU-TU (Universities focused on technics and technologies) за першою професійною міжнародною програмою “Global World Communicator. Education and Science” Міжнародної ради вчених.

Міжнародна рада вчених є неурядовою організацією, членами якої є авторитетні вчені – представники університетів і дослідницьких центрів по всьому світу. Вона переймається питаннями розвитку освіти і науки, технологічного та гуманітарного прогресу. Головними цілями ради є розробка критеріїв та методів оцінки діяльності навчальних закладів, а також безпосереднє проведення процесу оцінювання та складання рейтингу навчальних закладів.

Сьогодні Міністр освіти і науки Дмитро Табачник вручив ректорові Чернігівського державного технологічного університету, доктору економічних наук, професорові Сергію Шкарлету нагрудний знак та посвідчення «Заслужений діяч науки і техніки України».

Це почесне звання Сергію Шкарлету присвоєно, відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича, за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб «Баланс» при підтримці керівництва Чернігівського державного технологічного університету у зв'язку зі значними змінами в законодавстві планує провести  чергове засідання Клубу бухгалтерів на тему:

"Зміни в законодавстві. ПДВ - зміни і умови та підстави застосування".

Рішенням Вченої ради ЧДТУ (протокол № 2 від 25.02.2013 р.) та наказом по ЧДТУ № 21 від 26.02.2013 р. в структурі ФЕІТ створено нову кафедру - біомедичних радіоелектронних апаратів та систем (БРАС).

Кафедра біомедичних радіоелектронних апаратів та систем буде випускаючою для фахівців напряму підготовки 6.050902 "Радіоелектронні апарати" , ліцензію на підготовку яких ЧДТУ отримав цього року.

14 березня 2013 року у Міністерстві освіти і науки відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту нормативного документа Міністерства щодо педагогічного навантаження у вищих навчальних закладах. Захід проведено під головуванням Першого заступника Міністра Євгена Суліми.

Наказ Міністерства, яким визначено норми часу для планування й обліку навчальної роботи педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, підписано ще 7 серпня 2002 року. Тому, на думку Євгена Суліми, прийшов час конкретизувати спільні можливості для того, щоб у сучасних умовах сформувати нове бачення обліку цієї роботи.

12 березня у гуртожитку ЧДТУ відбувся концерт, присвячений до Міжнародного жіночого дня. Організаторами цього заходу стали парубки нашого університету. Концерт був дуже насиченим. На ньому лунали різноманітні пісні під гітару та щирі привітання дівчат зі святом. Виступали наші студенти і випускники, які були спеціально запрошені прийняти участь у цьому заході. Найбільшою несподіванкою для глядачів були пісні у виконання Антона Чирвона. Веселу атмосферу створили ведучі концерту: Фурсенко Олекцій (уже випускник ЧДТУ) та Катерина Мармиль (студентка першого курсу факультету соціальної роботи).

19 березня 2013 року Чернігівський державний технологічний університет зустрічав численних гостей – старшокласників шкіл Чернігова та їх батьків.

Цього року університет проводить День відкритих дверей кілька разів, адже бажаючих дізнатись про нові спеціальності, що відкриваються в ЧДТУ дуже багато. Адміністрація ВНЗ пішла назустріч майбутнім абітурієнтам і запрошення надсилають школам міста та області за графіком, - запитань у випускників-2013 вистачає і на всі потрібно дати змістовні відповіді.

До 31 березня 2013 року Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводить ІІІ Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок».

Для участі у Конкурсі учасники подають творчі звіти у вигляді проектів про проведення  благодійної акції.

19.03.2013 р. газета «Голос України» опублікувала інтерв’ю з ректором Чернігівського державного технологічного університету, професором Сергієм Миколайовичем Шкарлетом, у якому він відзначив успіхи навчального закладу за останні роки та поділився роздумами щодо шляхів підвищення результативності вищої освіти в Україні.

Зокрема відзначив, що ВНЗ отримав повідомлення від Наглядової ради Великої Хартії університетів (Magna Charta Unіversіtatum Observatory) щодо включення ЧДТУ до її складу. Для нашого навчального закладу це означає, що саме ЧДТУ визнаний провідним університетом півночі України — обраним для розвитку національної системи освіти як потужний регіональний методологічний центр. Освітня діяльність навчального закладу була сертифікована за міжнародною системою стандартів якості ІSO9001.

Чернігівське відділення Ліги радіоаматорів України 2 березня 2013 року проводило чемпіонат Чернігівської області по радіозв'язку на коротких хвилях (SSB). Колективна радіостанція нашого університету прийняла участь в цих змаганнях командою у складі: студентів гр. ПЕ-101 Добровольського 0., Зінченко І., Шевцова А., аспіранта кафедри ПЕ, керівника радіостанції Городнього О.М. (індивідуальний позивний UX9RR, радіоаматор 1 категорії). У підготовці та проведенні змагань також приймали активну участь відомі радіоаматори м. Чернігова Надточей Сергій Миколайович (інд. позивний UX3RR, радіоаматор 1 категорії) та Городній Костянтин Миколайович (інд. позивний UX0RR, радіоаматор 1 категорії, член ради Чернігівського відділення ліги радіоаматорів України).

З 25.02.2013 року по 6.03.2013 року в спортивному залі ЧДТУ проходив турнір з футзалу серед факультетів за програмою ХІ літньої Універсіади 2013 року. Переможцем турніру стала команда механіко-технологічного факультету. Друге місце посіла команда юридичного факультету, а третє – команда факультету менеджменту та підприємництва.

За результатами опитування вболівальників кращим гравцем турніру став Тищенко Володимир (юридичний факультет). Кращий бомбардир – Дюба Ігор (факультет менеджменту та підприємництва), кращий воротар – Вініченко Дмитро (механіко-технологічний факультет).

В четвер, 14 березня о 18-05 на телеканалі "Новий Чернігів" в програмі "Медіакратія" відбудеться прямий ефір присвячений Чернігівському державному технологічному університету. Ви зможете дізнатися про новини нашого університету від перших осіб, про життя факультетів і студетства університету. Особливі новини чекають на наших вступників.

З метою вшанування подвигу українського народу у Великій Вітчизняній війні громадською організацією «Колокол» проводиться літературний конкурс «Перемога діда - моя перемога». В особистих архівах родин студентів зберігаються фотографії, листи, нагороди дідусів і бабусь, інші історичні матеріали, які можна сканувати та надіслати в електронному вигляді на адресу pobeda70@ukr.net. Ці матеріали будуть розміщені на сайті «Історія нашої Перемоги» (http:// nasha-pobeda.com)».

Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі.

Стартує Третій Всеукраїнський конкурс студентських проектів економічних реформ.

Участь у конкурсі дає можливість обдарованій молоді реалізувати свій інтелектуальний потенціал та увійти до складу дорадчих органів при вищих державних інституціях України, а також розширити економічний світогляд та сприяє професійному розвитку.

Дорогі жінки!

Щиро вітаємо Вас зі святом весни, радості й тепла!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, довічного щастя та кохання!

Нехай кожен день Вашого життя буде таким же світлим, щедрим і сонячним, як Ваші усміхнені очі, добрі й люблячі серця. Бажаємо натхнення і нових звершень на життєвому шляху. Нехай доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю!

Адміністрація

У Чернігівському державному технологічному університеті традиційно розпочалася „Шевченківська весна”, присвячена 199-й річниці від дня народження Кобзаря. З нагоди свята в університеті відбувається низка заходів, одним з яких є акція „Одягни вишиванку”, ініціаторами якої виступила Cтудентська рада ЧДТУ. Організатори акції переконані, що наступного року у вишиванки вберуться всі студенти університету і згодом їх ініціативу підтримає молодь з інших навчальних закладів Чернігова.

Центр підготовки стандартизованих іспитів TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT оголошує конкурс на отримання часткової та повної стипендії на курси підготовки до TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT.

Окрім цього, студенти та всі бажаючі, що проживають в регіонах Україні та мають бажання взяти участь в будь-якому із інтенсивних місячних курсів, ОТРИМАЮТЬ СТИПЕНДІЮ на проживання в м. Києві під час всього періоду навчання,
ПРИ УМОВІ РЕЄСТРАЦІЇ ДО 7 БЕРЕЗНЯ!

ОГОЛОШЕННЯ