ua en

18 квітня о 18:00 в актовій залі головного корпусу ЧДТУ відбудеться довгоочікуваний конкурс краси та грації "Міс ЧДТУ 2013".

Завпрошуємо всіх бажаючих. За запрошеннями можна звертатись до студентського клубу, профкому студентів та Студентської ради.

Учасниці дуже хвилюються та просять підтримати їх!

Гарантуємо багато приємних та неочікуваних сюрпризів.

Актив студентів ЧДТУ

12 квітня 2013 року представники Чернігівського державного технологічного університету, а саме декан ФЕІТ Іванець С.А. та асистент кафедри БРАС Гусев О.О., відвідали Талліннський технічний університет, Естонія.

Декан ФЕІТ провів низку зустрічей з представниками університету, зокрема, з ректором Андресом Кеевалликом, завідувачем кафедри електроніки, проф. Тону Лехтла, заступником по науковій роботі факультету інформаційних технологій Томасом Рангом.

Під час зустрічей обговорювались питання наукового співробітництва та академічних обмінів з технічних спеціальностей між ЧДТУ та ТТУ.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області спільно з Державною фінансовою інспекцією, Федерацією профспілкових організацій, Державною податковою службою, редакцією видання «Баланс-бюджет» та при підтримці керівництва Чернігівського державного технологічного університету планує провести чергове безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для підприємств бюджетної сфери.

З 10 по 12 квітня в Донбаській державній машинобудівній академії м. Краматорськ успішно для нашого університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з технології машинобудування. В олімпіаді брали участь 66 студентів з 25 вищих навчальних закладів України, серед них і наші студенти:

  • Аванесов Єгор (гр.МТМ-081)
  • Урліна Анастасія (гр.МТМ-081)
  • Ярмолюк Владислав (гр.ІМ-092)

За результатами особистого заліку наші студенти розмістились один за одним на 2-му, 3-му 4-му місцях, проте за правилами змагань в особистій першості в залік йде результат кращого представника ВНЗ, тому наш Єгор Аванесов в особистому заліку посів ІІ-е місце, а Урліна Анастасія та Владислав Ярмолюк за високий особистий результат були відзначені цінними подарунками від спонсора олімпіади ПАТ «Енергомашспецсталь».

В командній першості наша команда посіла ІІ-місце, а переможцями в особистому і командному заліку стали господарі змагань, студенти з м.Краматорська.

10 квітня 2013 року за участю Міністра освіти і науки Дмитра Табачника та голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова відбулося розширене засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Київського регіону.

 У засіданні взяв участь і ректор Чернігівського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Сергій Шкарлет.

2,4 квітня 2013 року у ЧДТУ проходили особисті та командні змагання з настільного тенісу. Результати змагань:
І - місце механіко-технологічний факультет
ІІ - факультет праці та соціального управління
ІІІ - економічний факультет

З 20.03.2013 по 29.03.2013 у спортивному залі ЧДТУ відбулися фінальні змагання з баскетболу серед факультетів за програмою ХІ Універсіади Чернігівської області.
І - місце посіла команда механіко-технологічного факультету,
ІІ - юридичний факультет
ІІІ - економічний факультет
IV - факультет електронних та інформаційних технологій
V - менеджменту та підприємництва.

Студенти факультету праці та соціального управління Чернігівського державного технологічного університету взяли участь у щорічному благодійному проекті «Крок до сімейного життя», що відбувся  21 березня 2013 року за сприяння міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, основною метою якого є перевірка готовності молоді до сімейного життя.

З 2 по 5 квітня 2013 року студенти факультету соціальної роботи Мельник Владислав (група СР-122) та Булко Катерина (група СР-083) під керівництвом доктора філософських наук, професора Личковаха Володимира Анатолійовича відвідали славетне місто-герой Київ з науковою метою.

За результатами олімпіади студентка групи СР-083 Булко Катерина зайняла ІІІ місце та нагороджена почесним дипломом, медаллю, пам’ятними подарунками та отримала незабутні враження.

Отже, вітаємо Катерину з отриманим високим результатом, бажаємо творчих успіхів та підкорення нових вершин у науковій сфері!!!

Запрошуємо всіх студентів ЧДТУ прийняти участь в акції
«ТИЖДЕНЬ ДОБРОТИ 2013 РОКУ: ЗУСТРІЧАЄМО ВЕСНУ!»
що відбудеться з 15.04.13р. по 19.04.13р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.04.2013 р. №405 двом студентам Чернігівського державного технологічного університету призначено академічні стипендії Президента України:
1. Буднік Ганні Григорівні – студентці 5-го курсу денної форми навчання факультету соціальної роботи спеціальності 8.13010201 «Соціальна робота»;
2. Аванесову Єгору Вікторовичу – студенту 5-го курсу денної форми навчання механіко-технологічного факультету спеціальності 8.05050201 «Технології машинобудування».

Бажаємо подальших успіхів стипендіатам

4 квітня відбулась чергова зустріч студентства університету з pектором Шкарлетом Сергієм Миколаєвичем.

Ректор ЧДТУ відповів на численні запитання, що попередньо були подані студентами. Вони стосувались організаційної частини навчального процесу, загально університетських заходів, питань користування вільними зонами wi-fi, умовами проживання в гуртожитках, стан законопроектів «Про вищу освіту», підіймались також фінансові питання та багато іншого.

3 квітня 2013 року Чернігівський державний технологічний університет знову зустрічав численних гостей – учнів 10-11-х класів загальноосвітніх  шкіл Чернігова.

Цього року університет проводить День відкритих дверей декілька разів, адже бажаючих дізнатись про нові спеціальності, що відкриваються в ЧДТУ, дуже багато. Адміністрація ВНЗ пішла назустріч майбутнім абітурієнтам і запрошення надсилаються загальноосвітнім школам міста та області за графіком, – запитань у випускників-2013 вистачає і на всі потрібно дати змістовні відповіді.

Цього разу на зустріч були запрошені випускники 7, 9-16, 18-21, 23 шкіл. В холі університету кожна випускова кафедра презентували свій напрям підготовки у вигляді наукових розробок, тематичних досліджень, макетів обладнання, тощо. Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з викладачами та студентами ЧДТУ.

Другого березня 2013 року Чернігівським відділенням Ліги радіоаматорів України був проведений чемпіонат Чернігівської області з радіозв`язку на коротких хвилях (SSB). 

За одну годину змагань колективна радіостанція нашого університету провела 75 радіозв'язків та з великим відривом перемогла серед всіх колективних радіостанцій! Крім того наша радіостанція в складі команди від міста Чернігова (одна колективна і дві індивідуальні) перемогла в конкурсі команд міст Чернігівської області.

Інститут стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» оголошує конкурс серед студентів на тему: «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір» .

Метою конкурсу є з’ясування ставлення студентської молоді до пріоритетів зовнішньої політики України, зокрема її позаблокового статусу, стратегії європейської чи євразійської інтеграцій з урахуванням нинішніх динамічних економічних і політичних реалій у світі.

Нинішній конкурс – це вже п’ятий за рахунком такий масштабний захід, який проводить Інститут за активної участі провідних вузів України. Перед ним успішно проведено конкурси на теми: «Шляхи виходу з економічної кризи» (2009 р.), «Зробимо Україну енергоощадною»(2010 р.), «Україна: 20 років державотворення» (2011 р.) та «Природне землеробство України – шлях до здоров’я і добробуту нації» (2012 р.), у яких брали участь студенти ЧДТУ.

Шановні студенти! Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки (кімн. 138) проводить День дипломника.

Запрошуємо студентів економічного факультету та факультету менеджменту і підприємництва на перегляд літератури з 08.04.2013 по 12.04.2013

Шановні студенти ЧДТУ ! 4 квітня в актовій залі головного корпусу відбудеться зустріч студентів з ректором ЧДТУ, професором Шкарлетом Сергієм Миколаєвичем!

Початок о 12:50!

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь, а також скористатись можливістю задати запитання Ректору!

З 18 березня по 28 березня 2013 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" проводився Весняний курс для аспірантів та молодих вчених "Інновації для сталого розвитку", організований у рамках проекту TEMPUS "CREDO". Курс був направлений на опанування новітніми технологіями сталого розвитку, такими як Backcasting, Constructive Technology Assessment, Framework for Innovation Systems analysis. Лекції проводились викладачами з технічного університету Делфту (Delft University of Technology, Netherlands), Королівського технічного інституту (Royal Institute of Technology, Sweden), Національного технічного університету України "КПІ", співробітниками Національної академії наук України.

28-29 березня 2013 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Зварювання».

Чернігівський державний технологічний університет представляв студент механіко-технологічного факультету Шкардибарда Сергій (група МЗВ-081)з науковою роботою на тему: «Удосконалення технології дифузійного зварювання різнорідних матеріалів із застосуванням електроіскрового легування» (науковий керівник к.т.н., доцент Ганєєв Т.Р.), яка стала продовженням співпраці кафедри зварювального виробництва Чернігівського державного технологічного університету та Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України (м. Київ).

Презентація наукової роботи була високо оцінена конкурсною комісією і була відзначена дипломом ІІ ступеню.

Щиро вітаємо переможця та кафедру зварювального виробництва!

Вітаємо студентку групи МА-081 Кожедуб Катерину, яка посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Машинознавство».

Керівник – доцент кафедри МА ЛП Акимов О.О.

28 березня факультет соціальної роботи дружньо зустрів волонтерів з далекої Великобританії. Студенти та викладачі факультету соціальної роботи в неформальній обстановці зігріли гарячим чаєм та теплими посмішками гостей. Колеги по волонтерському руху мали змогу познайомитися, поспілкуватися, обмінятися досвідом та емоціями.

ОГОЛОШЕННЯ