ua en

19-20 квітня 2012 р. за програмою спартакіади ЧДТУ серед факультетів 2011-2012 р.р. відбулися змагання з багатоборства. В загальному заліку 1 місце посіла команда механіко – технологічного факультету, 2 місце ФЕІТ, 3 місце факультет менеджменту та підприємництва.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 25-27 травня 2012 року проводить фестиваль "Romantik. Chernihiv Fest". В рамках фестивалю планується провести близько 20 великих тематичних заходів на тему романтики, краси і кохання, а їх учасниками стануть гості з 10 країн, у тому числі міст-побратимів, і, звичайно, самі чернігівці.

Наш університет також бере участь в організації та проведенні деяких заходів. Перш за все, масового виконання вальсу в єдиній хореографічній постановці, у якій прийматиме участь більше, ніж 400 пар. Для участі в цій танцювальний феєрії всі, хто побажає, (студенти та співробітники нашого університету) можуть зареєструватись у Студраді ЧДТУ (1 корпус ауд. 113а) або на дошці оголошень Студентської ради.

27-28 березня 2012 року на базі Чернігівського державного технологічного університету проводиться підсумкова науково-практична конференція ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань „Машинознавство”.

27 березня о 10.00 відбулось урочисте відкриття конференції, далі тривали доповіді учасників та дискусії.

28 березня конференція продовжує свою роботу.

21 березня 2012 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук викладача кафедри обліку та аудиту Петракова Ярослава Валерійовича за спеціальністю 08.00.08 - гроші, фінанси і кредит.

Тема дисертації: "Формування неподаткових доходів Державного бюджету України".

Захист відбувся в Державній навчально-науковій установі "Академія фінансового управління" Міністерства фінансів України.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

20 березня 2012 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук асистента кафедри обліку та аудиту Перетятько Юлії Митрофанівни за спеціальністю 08.00.09 - бухгалтерський облік, аналіз та аудит.

Тема дисертації: "Обліково-аналітичне забезпечення фінансового лізингу: теорія та методика."

Захист відбувся у Національній Академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

29 березня о 18:00 в актовій залі головного корпусу Чернігівського державного технологічного університету відбудеться довгоочікуваний та традиційний конкурс кмітливості та гумору «Кубок ректора КВК 2012», що приурочений до Дня гумору, що відзначається 1 квітня.

Серед команд-учасників будуть представлені факультети університету. Порадують своїми жартами чемпіони минулого року збірна команда університету та учасник Чернігівської міської ліги КВН «Бутерброд».

Запрошуємо всіх бажаючих відзначити День сміху в стінах університету та отримати максимум задоволення.

Студентська рада ЧДТУ

21 березня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті в межах роботи секції філософії по підготовці аспірантів та здобувачів наукового ступеня під керівництвом доктора філософських наук, професора Н.В.Хамітова, кандидата філософських наук, доцента І.М.Киселиці у режимі ІНТЕРНЕТ-СПІЛКУВАННЯ (з 14 год.30 хв. до 17 год.00 хв.) відбувся Міжнародний методологічний семінар на тему: «Основні проблеми німецької класичної філософії», модератор якого – старший викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін С.В.Киселиця.

20 березня 2012 року Чернігівський державний технологічний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Сірійської Арабської Республіки в Україні Мохамед Саід Акіль.

Відбулась зустріч Посла з ректором ЧДТУ професором Шкарлетом С.М., під час якої були обговорені перспективи розширення культурних зв'язків та співробітництва у галузі науки та освіти.

Під час зустрічі зі студентами гість підкреслив, що його країна прагне миру і підтримує незалежність усіх країн свого регіону, дбає про розвиток освіти та культури, проводить політику культурної і релігійної толерантності і терпимості.

20 березня 2012 року оголошено конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році.

Як повідомлялося раніше в 2011 році, вперше, за особистої ініціативи Прем’єр-міністра України Миколи Азарова запроваджено бюджетну програму з навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах за кордоном.

На виконання цієї програми конкурсною комісією Міністерства у 2011 році було відібрано на навчання або стажування у провідних закордонних вищих навчальних закладах 275 осіб, з 36 вищих навчальних закладів: 106 студентів, 82 аспірантів та 87 науково-педагогічних працівників.

20 березня (вівторок) о 15.00 в читальному залі бібліотеки (І корпус) відбудеться майстер-клас Ганни Ланько з виготовлення декоративних прикрас для дачної ділянки.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

11 березня 2012 року в Чернігівському обласному драматичному театрі відбувся конкурс-шоу «Mister University-2012».

Участь у ньому брали студенти ЧДТУ: Матвієнко Андрій (юридичний факультет, 2 курс), Рекун Сергій (факультет менеджменту і підприємництва, 3 курс), Бокач Руслан (економічний факультет, 4 курс), Вертилецький Олександр (економічний факультет, 5 курс, магістратура), Хмелюк Дмитро (факультет електронних та інформаційних технологій, 4 курс).

Студенти ЧДТУ, які навчаються за напрямом підготовки "Електронні пристрої та системи", беруть участь у конкурсі Analog Design Contest. Конкурс проводить світовий виробник електронних комплектуючих Texas Instruments в рамках своєї університетської програми.

Днями були отримані повідомлення, за якими всі наші студентські команди пройшли попередній розгляд і допущені до участі в конкурсі.

З нагоди 198-ї річниці від дня народження славетного сина українського народу у Чернігівському державному технологічному університеті відбулися заходи з вшанування його пам’яті.

В студентських групах були проведені кураторські години на тему «Великий син великого народу», на семінарських заняттях з дисципліни «Історія української культури», «Філософія» студенти виступили з рефератами, доповідями присвяченими життю і творчості Т.Г.Шевченка.

Працівники бібліотеки підготували тематичну виставку «…І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій».

9 березня 2012 року викладачі, студенти університету взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шерченку.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад»

Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» оголошує Всеукраїнський конкурс наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

До участі в конкурсі запрошуються студенти 3-6 курсів вищих навчальних закладів – партнерів Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

6 березня Чернігівський державний технологічний університет вітав представниць прекрасної статі зі святом весни і краси – 8 Березня.

Свято почалось з традиційного привітання ректора ЧДТУ Сергія Миколайовича Шкарлета і продовжилось чудовим концертом, який підготували талановиті студенти університету.

Висловлюємо вдячність організаторам свята, які подарували всім присутнім чудовий передсвятковий настрій.

Дорогі жінки, матері, дружини, кохані!

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом весни і краси - 8 Березня. Сердечно бажаємо Вам щастя, усмішок, здоров'я.

Нехай усі Ваші дні будуть сонячними і радісними, доля незмінно усміхається вам і дарує впевненість.

Нехай завжди у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

З 06.03.2012 року в читальному залі бібліотеки університету експонується виставка художньої фотографії Олександра Тасиця „Чернігівські красуні” та виставка прикладних робіт Ганни Ланько „Моя улюблена дача”.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30.

З 27 лютого по 4 березня 2012 року у місті Львів проходив Чемпіонат України з кульової стрільби. 2 місце виборов студент факультету менеджменту та підприємництва Чернігівського державного технологічного університету Юрій Попружний.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

З 5.03.12 по 9.03.12 у інформаційно-бібліографічному відділі (кімн.138) працюватиме книжкова виставка, присвячена 8 Березня.

Запрошуємо відвідати її всіх бажаючих.

З глибоким сумом повідомляємо, що 4 березня 2012 року пішов від нас завідувач кафедри соціології та психології соціального та особистісного самовизначення Чернігівського державного технологічного університету Валентин Юліанович Кондович.

Він залишив про себе добру пам'ять у серцях друзів, колег, студентів. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Світла пам'ять про Валентина Юліановича Кондовича назавжди збережеться в серцях усіх, хто його знав.

Кафедра філології Чернігівського державного технологічного університету запрошує прийняти участь у науково-практичному семінарі «Сучасні тенденції розвитку іншомовної освіти у середній та вищій школі: стан, проблеми, перспективи».

До участі в семінарі запрошуються: викладачі немовних ВНЗ України, молоді науковці, аспіранти, магістранти та вчителі середніх навчальних закладів.

ОГОЛОШЕННЯ