ua en

З 11 по 13 квітня 2013 року у м. Києві в ВНЗ «Університет економіки та права «Крок»» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Управління фінансово-економічною безпекою", в якій взяло участь понад 40 студентів - представників 21 ВНЗ  України.

Роботи учасників оцінювало журі у складі 12 представників різних вищих навчальних закладів.

Наш ВУЗ представляла студентка економічного факультету Прокопенко Олена Олександрівна (гр. МФК-081) і за результатами Олімпіади зайняла почесне ІІ місце.

Керівник - д.е.н., професор кафедри фінансів Ільчук Валерій Петрович.

Щиро вітаємо Олену і її керівника з отриманим високим результатом і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

2-4 квітня 2013 року в Миколаївському національному аграрному університеті проходив фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, в якому прийняли участь 194 представники з 40 вищих навчальних закладів України. За підсумками фіналу студент нашого ВУЗу механіко-технологічного факультету Колганов Микита Олександрович (гр. АТ-111) посів ІІІ місце і був відзначений дипломом.

11-12 квітня 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Товарознавство і комерційна діяльність".

Студенти вирішували конкурсні завдання, які складалися з двох етапів: розв'язання комплексного ситуаційного завдання і комп'ютерного тестування. Запропоновані завдання варіювалися залежно від освітньо-кваліфікаційного рівня учасників олімпіади та передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь і навичок з блоку фахових дисциплін та застосування творчого підходу.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Товарознавство і комерційна діяльність" (освітньо-кваліфікаційний рівень "магістр") студентка гр. МЕТ-081 ОТРОШКО Валентина Анатоліївна зайняла ІІ місце і нагороджена почесним дипломом.

7-12 квітня 2013 року у Львові проходила ХІ літня Універсіада України з шахів. Збірна команда ЧДТУ у складі Заліского Дмитра (гр. ТМ-091).Кадика Андрія (гр.ТД-121), Шкурко Тетяни (магістратура ФЕІТ) зайняли ІІІ місце серед ВНЗ п'ятої категорії та ІІ серед другої підгрупи областей України.

Кафедра фізвиховання

Вітаємо збірну команду ЧДТУ з кульової стрільби у складі Єрицяна Георга, Затворницкого Андрія, Піцевича Кирила, Чередінова Бориса, Анікеєєнко Тараса за зайняте ІІ-місце у вправі ПП-3 та ІІІ-місце у загальному заліку на змаганнях ХІ літньої Універсіади України, які проходили 1-5 квітня 2013 року у м. Львів.

2-5 квітня 2013р. у м. Вінниці в Вінницькому національному технічному університеті проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки «ВСОРТ – 2013».

Наш ВУЗ представляла команда студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Кравченка Андрія (гр. ПЕ-081), Добровольського Олександра (гр. ПЕ-101) та Зінченка Івана (гр.ПЕ-101).

За результатами олімпіади студент Кравченко Андрій Олександрович зайняв І місце з дисципліни «Цифрові пристрої та мікропроцесори» та був відзначений грамотою.

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України спільно з бізнес-інкубатором Happy Farm розпочинає новий проект Happy Wake-up - молодіжний конкурс для талановитих студентів та учнів.

Happy Wake-up - перший міжнародний конкурс для студентів та учнів IT-напрямків, який надає можливість кращим учасникам створити бізнес-проект та залучити до нього інвестиції. Участь у конкурсі Happy Wake-up для студентів та учнів безкоштовна!

13 квітня, в ході проведення засідання Конференції Всеукраїнської студентської ради на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, відбулись вибори Голови ВСР.

В голосуванні взяли участь делегати з усіх регіонів України, які представляли органи студентського самоврядування своїх вищих навчальних закладів. Від Чернігівського державного технологічного університету в голосуванні приймала участь голова Студентської ради ЧДТУ – Завгородня Наталія.

10 квітня в стінах Чернігівського державного технологічного університету відбулась І Конференція учнівського та студентського самоврядування «РОЛЬ САМОВРЯДУВАННЯ В РОЗВИТКУ ІНІЦІАТИВНОСТІ ТА САМОСТІЙНОСТІ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ» в рамках проекту «Університет в житті міста».

Представники 19 шкіл м. Чернігова, актив Коледжу економіки та технологій Чернігівського державного технологічного університету, актив Студентської ради ЧДТУ, а також голова обласної колегії Всеукраїнської студентської ради виступили з презентаціями роботи органів учнівського та студентського самоврядування в своїх закладах освіти та організаціях.

18 квітня о 18:00 в актовій залі головного корпусу ЧДТУ відбудеться довгоочікуваний конкурс краси та грації "Міс ЧДТУ 2013".

Завпрошуємо всіх бажаючих. За запрошеннями можна звертатись до студентського клубу, профкому студентів та Студентської ради.

Учасниці дуже хвилюються та просять підтримати їх!

Гарантуємо багато приємних та неочікуваних сюрпризів.

Актив студентів ЧДТУ

12 квітня 2013 року представники Чернігівського державного технологічного університету, а саме декан ФЕІТ Іванець С.А. та асистент кафедри БРАС Гусев О.О., відвідали Талліннський технічний університет, Естонія.

Декан ФЕІТ провів низку зустрічей з представниками університету, зокрема, з ректором Андресом Кеевалликом, завідувачем кафедри електроніки, проф. Тону Лехтла, заступником по науковій роботі факультету інформаційних технологій Томасом Рангом.

Під час зустрічей обговорювались питання наукового співробітництва та академічних обмінів з технічних спеціальностей між ЧДТУ та ТТУ.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області спільно з Державною фінансовою інспекцією, Федерацією профспілкових організацій, Державною податковою службою, редакцією видання «Баланс-бюджет» та при підтримці керівництва Чернігівського державного технологічного університету планує провести чергове безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для підприємств бюджетної сфери.

З 10 по 12 квітня в Донбаській державній машинобудівній академії м. Краматорськ успішно для нашого університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з технології машинобудування. В олімпіаді брали участь 66 студентів з 25 вищих навчальних закладів України, серед них і наші студенти:

  • Аванесов Єгор (гр.МТМ-081)
  • Урліна Анастасія (гр.МТМ-081)
  • Ярмолюк Владислав (гр.ІМ-092)

За результатами особистого заліку наші студенти розмістились один за одним на 2-му, 3-му 4-му місцях, проте за правилами змагань в особистій першості в залік йде результат кращого представника ВНЗ, тому наш Єгор Аванесов в особистому заліку посів ІІ-е місце, а Урліна Анастасія та Владислав Ярмолюк за високий особистий результат були відзначені цінними подарунками від спонсора олімпіади ПАТ «Енергомашспецсталь».

В командній першості наша команда посіла ІІ-місце, а переможцями в особистому і командному заліку стали господарі змагань, студенти з м.Краматорська.

10 квітня 2013 року за участю Міністра освіти і науки Дмитра Табачника та голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова відбулося розширене засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Київського регіону.

 У засіданні взяв участь і ректор Чернігівського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Сергій Шкарлет.

2,4 квітня 2013 року у ЧДТУ проходили особисті та командні змагання з настільного тенісу. Результати змагань:
І - місце механіко-технологічний факультет
ІІ - факультет праці та соціального управління
ІІІ - економічний факультет

З 20.03.2013 по 29.03.2013 у спортивному залі ЧДТУ відбулися фінальні змагання з баскетболу серед факультетів за програмою ХІ Універсіади Чернігівської області.
І - місце посіла команда механіко-технологічного факультету,
ІІ - юридичний факультет
ІІІ - економічний факультет
IV - факультет електронних та інформаційних технологій
V - менеджменту та підприємництва.

Студенти факультету праці та соціального управління Чернігівського державного технологічного університету взяли участь у щорічному благодійному проекті «Крок до сімейного життя», що відбувся  21 березня 2013 року за сприяння міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, основною метою якого є перевірка готовності молоді до сімейного життя.

З 2 по 5 квітня 2013 року студенти факультету соціальної роботи Мельник Владислав (група СР-122) та Булко Катерина (група СР-083) під керівництвом доктора філософських наук, професора Личковаха Володимира Анатолійовича відвідали славетне місто-герой Київ з науковою метою.

За результатами олімпіади студентка групи СР-083 Булко Катерина зайняла ІІІ місце та нагороджена почесним дипломом, медаллю, пам’ятними подарунками та отримала незабутні враження.

Отже, вітаємо Катерину з отриманим високим результатом, бажаємо творчих успіхів та підкорення нових вершин у науковій сфері!!!

Запрошуємо всіх студентів ЧДТУ прийняти участь в акції
«ТИЖДЕНЬ ДОБРОТИ 2013 РОКУ: ЗУСТРІЧАЄМО ВЕСНУ!»
що відбудеться з 15.04.13р. по 19.04.13р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.04.2013 р. №405 двом студентам Чернігівського державного технологічного університету призначено академічні стипендії Президента України:
1. Буднік Ганні Григорівні – студентці 5-го курсу денної форми навчання факультету соціальної роботи спеціальності 8.13010201 «Соціальна робота»;
2. Аванесову Єгору Вікторовичу – студенту 5-го курсу денної форми навчання механіко-технологічного факультету спеціальності 8.05050201 «Технології машинобудування».

Бажаємо подальших успіхів стипендіатам

4 квітня відбулась чергова зустріч студентства університету з pектором Шкарлетом Сергієм Миколаєвичем.

Ректор ЧДТУ відповів на численні запитання, що попередньо були подані студентами. Вони стосувались організаційної частини навчального процесу, загально університетських заходів, питань користування вільними зонами wi-fi, умовами проживання в гуртожитках, стан законопроектів «Про вищу освіту», підіймались також фінансові питання та багато іншого.

ОГОЛОШЕННЯ