ua en

Студенти кафедри інформаційних та комп'ютерних систем Чернігівського державного технологічного університету вже не перший рік успішно приймають участь у міжнародній програмі Google Summer of Code всесвітньо відомої компанії Google.

Google Summer of Code - міжнародна програма, за якою студентам виплачуються стипендії за роботу над вільним програмним забезпеченням. Програма проходить за підтримки компанії Google, яка співпрацює з спільнотою розробників вільного програмного забезпечення та обирає проекти, над якими студенти будуть працювати протягом поточного літа.

20 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбувся науково-практичний семінар «Сучасні тенденції розвитку іншомовної освіти у середній та вищій школі: стан, проблеми, перспективи».

З 16 по 27 квітня в Любліні (Польща) пройшло стажування студентів в рамках програми “Study tour to Poland” (http://www.studytours.pl/).В стажуванні брали участь сім українців, три білоруси та одна росіянка. Однієї з учасників була студентка 5-го курсу факультету “Соціальна робота” Анна Палькова.

19-20 квітня 2012 р. за програмою спартакіади ЧДТУ серед факультетів 2011-2012 р.р. відбулися змагання з багатоборства. В загальному заліку 1 місце посіла команда механіко – технологічного факультету, 2 місце ФЕІТ, 3 місце факультет менеджменту та підприємництва.

25 квітня 2012 року в актовому залі Національного авіаційного університету м. Києва відбулась презентація всеукраїнського видавничого проекту «Науково-освітній потенціал України», який побачив світ за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки. Одним з учасників цього просвітницького проекту став Чернігівський державний технологічний університет.

Наш університет був нагороджений дипломом у номінації «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки».

Також стали номінантами проекту «Науково-освітній потенціал України» особисто ректор ЧДТУ, професор Шкарлет С.М., проректор з наукової роботи, професор Казимир В.В. та завідувач кафедри менеджменту та державного управління, професор Бутко М.П.

20 квітня 2012 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбулась зустріч з комісією з Міжнародного огляду національної молодіжної політики України, яка є щорічною програмою Директорату демократичного громадянства та участі Ради Європи щодо огляду національної молодіжної політики в державах-членах.

В Чернігівському державному технологічному університеті пройшов традиційний конкурс краси та талантів «Міс ЧДТУ-2012». Найчарівніші студентки під захоплені вигуки численних вболівальників продемонстрували спортивні і танцювальні здібності, вміння триматись на сцені та спілкуватись із залом.

25 квітня 2012 року о 15.00 в ауд. 333 відбудеться тренінг з працевлаштування. Запрошуємо до участі студентів 3-5 курсiв.

В ході тренінгу студенти-випускники, які зацікавлені у подальшому працевлаштуванні отримають багато корисної інформації. Вони матимуть змогу навчитися основам пошуку роботи, написанню резюме, проходженню співбесід, адаптації в новому колективі, поспілкуватись з провідними роботодавцями Чернігова.

Відділ практики та
сприяння працевлаштуванню ЧДТУ

«Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» сумісно з Асоціацією платників податків за підтримки ректора ЧДТУ професора Шкарлета Сергія Миколайовича і декана економічного факультету ЧГТУ Цибулі Сергія Дмитровича проводить чергове засідання на тему:
«Нові Декларації по податку на прибуток і єдиному податку. Аналіз останніх податкових роз‘яснень від ДПС і Мінфіну України».

Засідання Клубу відбудеться 26 квітня (четвер) з 10.00 до 13.00 в актовій залі університету за адресою м. Чернігів, вул. Т.Г. Шевченко, 95, 2-й поверх.

Реєстрація – з 9.15

Вхід – виключно за запрошеннями

Участь у засіданні безкоштовна!!!

19 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті завершено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології та устаткування зварювання» та нагороджено переможців.

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам успіхів у подальшому навчанні і професійній діяльності!

21 квітня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Запрошуємо всіх студентів, які вивчають програмування прийняти участь в олімпіаді.

Переможці зможуть взяти участь у регіональному етапі олімпіади, який буде проведений у Сумському державному університеті 5-8 вересня 2012 року.

Початок олімпіади о 12:00 в аудиторії 92 четвертого корпусу ЧДТУ.

Контактна особа - Нікітенко Євгеній Васильович (95-56-87).

19-20 квітня 2012 року у ЧДТУ проходить Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ", присвячена Дням науки в Україні.

17 квітня в ЧДТУ відбулася офіційна презентація Міжнародного фестивалю «Uni-fest», присвяченого Чемпіонату Європи з футболу, який у цьому році приймають Україна та Польща.

Кожна команда представлятиме одну з країн-учасниць Євро-2012. Розподілили їх між конкурсантами методом жеребкування, з результатами якого ви можете ознайомитись на нашому сайті.

18 квітня 2012 року на базі кафедри зварювального виробництва ЧДТУ відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології та устаткування зварювання».

В олімпіаді, яка триватиме впродовж трьох днів, беруть участь представники 13 вищих навчальних закладів України.

До складу оргкомітету та журі увійшли представники провідних ВНЗ – класичних, технічних та технологічних, які мають традиції підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Технології та устаткування зварювання».

Бажаємо перемоги учасникам олімпіади!
Оргкомітет

17-18 квітня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходив кубок Чернігова з шахів серед студентів навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

У командному заліку І місце посіла команда ЧДТУ. На ІІ місці команда Чернігівського вищого професійнеого училища, ІІІ місце - Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

Вітаємо переможців та учасників змагань!

Команда ЧДТУ успішно виступила у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування", що проходила у Луцькому національному технічному університеті з 10 по 12 квітня.

Наші студенти зайняли ІІ місце в командному заліку. Склад команди:
   Ельчибекова Юлія (гр. ММА-071)
   Козлова Ксенія (МА-071)
   Пуховий Дмитро (МА-071)

У особистому заліку ІІІ місце виборола Ельчибекова Юлія.

Керівник - доцент кафедри МА ЛП Бакалов В.Г

З 17 по 20 квітня 2012 року на на базі кафедри зварювального виробництва Чернігівського державного технологічного університету проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва.

Програма олімпіади>>

З 30-го березня по 6-те квітня студентка факультету “Соціальна робота”, Анна Палькова, брала участь у міжнародному обміні на тему: ”Інноваційна демократія”. В заході взяло участь по 5 представників з 11 країн (Німеччина, Італія, Грузія, Литва, Туреччина, Польща, Росія, Україна, Білорусь, Молдова, Естонія).

Обмін був реалізований недержавною організацією ESW (http://esw-berchum.de/). Проект здійснено в рамках програми “Молодь в дії” за підтримки ЄС.

У день світлого християнського свята – Воскресіння Христового прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя та злагоди.

Хай сповнює Вашу душу любов, добро, радість і поряд з Вами будуть найрідніші і найдорожчі Вам люди.

Христос Воскрес!

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи - день загальних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Саме до цієї дати (18-19 травня 2012 року) приурочено дату проведення Міжнародного фестивалю «Uni-fest», присвяченого 14 Чемпіонату Європи з футболу.

Для більш детального ознайомлення з Програмою Фестивалю запрошуємо 17 квітня 2012 року в 14.30 всіх, хто бажає прийняти участь, на офіційну презентацію Фестивалю і проведення жеребкування тематики для команд учасниць у Чернігівський державний технологічний університет за адресою вул. Шевченко, 95, головний корпус, актова зала.

З 4 по 6 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбулися Дні сталого розвитку «РІО+20: УКРАЇНСЬКИЙ ПОГЛЯД». Ініціативу проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» щодо підготовки до Конференції ООН зі сталого розвитку «Ріо+20» підтримали ще 7 навчальних закладів України – партнерів проекту.

Дні сталого розвитку в Чернігівському державному технологічному університеті проходили під гаслом «ЗНАЄМО! – ВИРІШУЄМО! – ДІЄМО!!!» у відповідності до заходів, передбачених програмою цього освітнього проекту.

ОГОЛОШЕННЯ