ua en

Усіх, хто має артистичний талант, хорошу акробатичну, хореографічну підготовку і велике бажання спробувати себе у цікавому проекті - запрошуємо на кастинг.

З метою розвитку співробітництва з Україною у сфері освіти Міністерством освіти і науки Російської Федерації виділено державні стипендії для прийому у 2013-2014 навчальному році на навчання громадян України до федеральних державних освітніх установ вищої професійної освіти  за рахунок асигнувань федерального бюджету.

Будучи відданим соціально-демократичним цінностям, Регіональне Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні започатковує дослідження на тему «Соціальна держава в Україні сьогодні» і запрошує молодих професіоналів та дослідників у сфері соціальних наук взяти участь у КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ.

Відповідно до договору укладеного між Чернігівським державним технологічним університетом та Управлінням транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради про виконання науково-дослідної роботи «Оптимізація мережі міського пасажирського транспорту загального користування у м. Чернігові» 29-30 травня 2013 року буде приводитись вимірювання пасажиропотоку.

Запрошуємо всіх студентів та викладачів прийняти участь у заході. За більш детальною інформацією прохання звертатись на кафедру фінансів.

23 травня у затишній і комфортній залі експертного клубу «Чиста політика» отримали заслужені нагороди переможці міського конкурсу «Вчимося бути європейцями». Їх вручили відомі в місті люди, які надали всебічну підтримку в організації конкурсу.

Загалом участь у конкурсі взяли 27 студентів, які представляють Чернігівський державний технологічний університет (15 чол.), Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка (7 чол.) І Чернігівський державний інститут економіки і управління (5 чол.).

Серед переможців конкурсу роботи Тамари Коляди (І місце) та Максима Тиндика (ІІІ місце).

Запрошуємо студентів ЧДТУ прийняти участь у марші в вишиванках у Чернігові (25 травня 2013 року, о 15-00. Місце зібрання біля старого фонтану у парку навпроти Мегацентру).

Інноваційний науковий конкурс для молодих дослідників Falling Walls Lab запрошує до участі вчених, підприємців та фахівців будь-яких дисциплін.

Всі вони отримають можливість представити свою науково-дослідну роботу, бізнес-модель, інноваційні проекти та ідеї на розгляд компетентному журі.

Вітаємо магістра п’ятого курсу механіко-технологічного факультету Киянець Аліну Петрівну (гр. ММВ-081), яка зайняла I місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи» в номінації «Універсальні верстати» та нагороджена дипломом першого ступеня. Керівник д.т.н., професор Кальченко В.І.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської математичної олімпіади 2013 року в групі технологічних вищих навчальних закладів:
Матюшкіна Олександра (гр. ПЄ - 121) - І місце
Мулач Марину (гр. КІ-125) - ІІ місце

Бажаємо успіхів та нових перемог!

Оголошується конкурс на креативне оформлення футболки та реглану із символікою університету (кольори багряний із золотом або синій із золотом). Автори найкращих варіантів будуть нагороджені цінними подарунками від студентської ради та профспілки студентів ЧДТУ. Термін подачі ескізів до 20 червня 2013 року. Запрошуємо всіх студентів та викладачів університету прийняти участь у конкурсі.

Проекти можете відправляти на адресу tarodi_volk@mail.ru, контактна особа – Волковницька Тетяна Миколаївна.

Оголошується конкурс на кращий соціальний проект в рамках програми «Університет в житті міста». Кращі проекти будуть реалізовані, а їх автори нагороджені цінними подарунками від студентської ради та профспілки студентів ЧДТУ. Термін подачі проектів до 20 червня 2013 року. Запрошуємо всіх студентів та викладачів університету прийняти участь у конкурсі.

Проекти можете відправляти на адресу tarodi_volk@mail.ru, контактна особа – Волковницька Тетяна Миколаївна.

23 квітня в великому читальному залі бібліотеки відбулася науково-практична конференція "Планета Земля – наш спільний дім", до Міжнародного дня Землі. Всесвітній день Землі – це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів. 

Учасники конференції  наголошували на тривожних наслідках впливу людини на навколишнє середовище, особливо на порушення природних угрупувань й ландшафтів. У розв’язанні цього завдання важливу роль повинна відіграти екологічна освіта та виховання всього населення, особливо молоді. Наш університет приєднався до вирішення цих проблем і першим кроком є відкриття магістратури "Промислова екологія" в рамках проекту TEMPUS.

Минулого тижня група студентів ЧДТУ відвідала Чернігівське відділення «САН ІнБев Україна» в рамках підготовки до проекту «Стажування на виробництві». Також для студентів була проведена екскурсія по основним цехам заводу. В ході екскурсії розповідали про історію створення пивного заводу, класифікацію готової продукції, як відбувається підготовка до експорту продукції, а також технологія приготування різних сортів пива.

Команда КВК Чернігівського державного технологічного університету взяла участь у 9-му міжнародному фестивалі КВК та СТЕМ "Что нам стоит дом построить", що пройшов 16 квітня в Макіївці.

Крім чернігівчан, у фестивалі брали участь команди з Макіївки, Донецька, Москви, Києва, Сніжного, Краматорська.

Перемогу у фестивалі відсвяткувала донецька команда КВК "Кенні Вест". Наші студенти показали не менше гідний рівень підготовки номерів КВК і жартів.

14 травня 2013р. завідувач кафедри ЕТіЕП та Дерій Ж.В. та доцент кафедри обліку та аудиту Петраков Я.В. прийняли участь у Міжнародній конференції Темпус-Україна@20 і була присвячена святкуванню двадцятиріччя Програми Темпус в Україні – програми співпраці України та Європейського Союзу у сфері вищої освіти.

У ці дні з нагоди Дня народження приймає вітання Сиза Ольга Іллівна – завідувач кафедри харчових технологій, хімії та безпеки життєдіяльності, професор, доктор технічних наук.

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, плідної творчої праці, натхнення, нових наукових звершень, великого особистого щастя. Нехай Ваша життєва дорога завжди буде благословенна добром, миром і щасливою долею.

Вітаємо студента п’ятого курсу економічного факультету Чернігівського державного технологічного університету Сердюка Сергія Васильовича, який зайняв IV місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Облік і аудит» та нагороджений грамотою.

В олімпіаді брали участь представники близько 60 навчальних закладів України (122 учасника) III-IV рівня акредитації всіх напрямків, у яких здійснюється підготовка спеціалістів з обліку і аудиту.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо здобувача кафедри менеджменту та державного управління Акименка Віктора Васильовича з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, який відбувся 17 травня 2013 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 79.051.01 у Чернігівському державному технологічному університеті.

Тема дисертаційної роботи: «Інституційні засади забезпечення фінансової самодостатності регіону».

Бажаємо Віктору Васильовичу подальших успіхів на науковій ниві!

Указом Президента України № 278/2013 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм завідувача кафедри Чернігівського державного технологічного університету, доктора технічних наук ДУБЕНЦЯ Віталія Георгійовича нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

16 травня 2013 року, о 14.30  у 8 учбовому корпусі ЧДТУ розпочалась Всеукраїнська науково-практична конференція студентів аспірантів і молодих вчених «Проблеми захисту прав та інтересів людини і громадянина», що проходить на базі юридичного факультету ЧДТУ.

Пленарне засідання конференції розпочато з вітального слова декана юридичного факультету, к.ю.н., доцента Остапенко Людмили Анатоліївни. Також у пленарному засіданні прозвучали доповіді гостей конференції та викладачів факультету.

З 14 по 17 травня 2013 року у Міністерстві освіти і науки працювала виставка досягнень університетської науки, приурочена до професійного свята – Дня науки.

Виставку відкрив та оглянув Перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма. Свої наукові експозиції представляли провідні університети України, серед яких був і Чернігівський державний технологічний університет.

ОГОЛОШЕННЯ