ua en

З 20 по 22 квітня 2011 року у м.Вінниця на базі Вінницького національного технічного університету проводився другий тур всеукраїнської олімпіади з Радіотехніки. Серед 18 команд з різних вузів України в ньому приймала участь і команда з ЧДТУ.

Студенти спеціальності "Електронні пристрої та системи" С.Леміш (гр. ПЕ-071), Б.Чуб (гр. ПЕ-071) та А.Кравченко (гр. ПЕ-081) зайняли в командному заліку 3-є місце, а С.Леміш отримав спеціальну грамоту за "багатоваріантне вирішення задач з цифрової схемотехніки" (він запропонував два вирішення поставленої задачі - на ПЛІС і мікроконтролері).

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

З 27.04.11 по 29.04.11 у бібліотеці (кімн.138) експонується виставка літератури «Всесвітній день охорони праці». Запрошуються всі бажаючі.

У день світлого християнського свята – Воскресіння Христового прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя та злагоди.

Хай сповнює Вашу душу любов, добро, радість і поряд з Вами будуть найрідніші і найдорожчі Вам люди.

Христос Воскрес!

Студентка нашого університету Віталіна Лисенко заспівала разом з Наталею Могилевською на Новому каналі у шоу "Мрії здійснюються".

ПРОГОЛОСУЙ!
29-го квітня,
в рамках національного шоу «Україна має талант - 3», за театр тіней «Fireflies» Чернігівського державного технологічного університету.
Телеканал СТБ, початок о 20:00.

Студентська рада ЧДТУ

19 квітня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Національної академії статистики, обліку та аудиту асистент кафедри обліку і аудиту Сидоренко Олександр Олексійович успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Тема дисертації "Бухгалтерський облік формування та розміщення страхових резервів"

Науковий керівник професор Лень Василь Степанович.

Щиро вітаємо і бажаємо успіхів!

"Надійно і на всі часи" - під такою назвою опублікована стаття у газеті "Чернігівські відомості" від 20 квітня 2011 року.

Стаття знайомить читачів з найстарішим факультетом вузу — механіко-технологічним.

Прочитати статтю можна у газеті "Чернігівські Відомості" або у нас на сайті.

16 квітня 2011 року в Чернігівському державному технологічному університеті були відкриті всі двері для майбутніх студентів, слухачів підготовчих курсів, їх батьків, а також всіх бажаючих. В цей день університет мав святковий вигляд і скрізь лунала музика. Атмосфера свята і доброзичливості створювала добрий настрій.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з університетом, відвідати виставку науково-технічних досягнень студентів та викладачів. Всі бажаючі, в жартівливій формі, були посвячені в студенти ЧДТУ. В актовій залі університету відвідувачі цього святкового заходу мали змогу поспілкуватися з ректором, відповідальним секретарем Приймальної комісії, деканами, представниками студентства і отримати відповіді на всі питання.

Студенти підготували для своїх майбутніх колег цікаву і насичену концертну програму. Досвідченими викладачами і науковцями були проведені майстер-класи за різними напрямами підготовки.

14 квітня в Чернігівському державному технологічному університеті відбувся традиційний щорічний конкурс краси – Міс університету 2011.

За звання Міс університету боролись вісім учасниць.

Їх здібності оцінювало принципове жюрі до складу якого входили : ректор ЧДТУ Сергій Миколайович Шкарлет; проректор Ігор Едуардович Лапінський; старший викладач кафедри вищої та прикладної математики Олександр Петрович Дрозд; директор салону квітів, подарунків і декору «САКУРА» Наталія Марченко; директор компанії «Lambre» Оксана Наумець; виконавчий директор Українського бюро подорожей Андрій Левченко; директор центру іноземних мов BE-RICH EDUCATION Михайло Барбарич; співзасновник проекту Клуб ОК Дмитро Коток.

Студентка Чернігівського державного технологічного університету Даша Іващенко стала переможницею регіонального етапу національного конкурсу краси серед студенток «Перша Леді - 2011».

«Перша леді чарівність» також студентка Чернігівського державного технологічного університету Юлія Бовша.

Студенти механіко-технологічного факультету кафедри технології машинобудування Пономаренко С.В. (гр. МТМ-061), Синьковський Ю.В. (гр. МТМ-061) Биховець Д.В. (гр. ТМ-071) зайняли IІ місце в командному заліку ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з технології машинобудування, що відбулася в м. Луганську 06-07 квітня 2011 року.

Студент Пономаренко С.В. зайняв II місце в особистому заліку серед 72-х учасників з 25-ти вузів України.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва, команда ЧДТУ у складі студентів Наливайко Ю.М. (гр. МЗВ-061), Завальна І.В. (гр. МЗВ-061), Ющенко С.М. (гр. ЗВ-071) зайняла 2 місце у командній першості, а Завальна І.В. виборола 3 місце у особистій першості.

Олімпіада, в якій взяли участь 15 команд з різних вузів України проходила у Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) 12-15 квітня 2011 року.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

8 квітня 2011 р. на всеукраїнському шоу «Україна має талант» (телеканал СТБ) успішно виступив студентський «Театр тіней» Чернігівського державного технологічного університету.

Як результат – вихід до півфіналу конкурсу.

На сьогодні група активно працює з професійною командою хореографів, постановників, психологів, костюмерів. Готується до чергового етапу конкурсу, який відбудеться на СТБ 28-29 квітня.

50 років минуло з дня першого польоту людини в космос. 50 років тому було дано відлік космічній ері людства. Пам’ять про цю визначну подію, велике досягнення науки і техніки, високий злет людської відваги об’єднує усіх.

Для більшості з нас це далека і славна сторінка нашої історії. Але іноді ми знаходимо в архіві ось такі фотографії і давні події стають ближчими, ми відчуваємо зв’язок між тими давно минулими подіями і нашим сьогоденням.

В нашому університеті зберігається унікальний експонат – збільшена копія фото Юрія Гагаріна з його власноручним надписом, якій було зроблено 8 лютого 1965 року під час відкриття в нашому місті стадіону ім. Ю.О.Гагаріна.

Зі святом усіх !

Шановні дипломники!

Запрошуємо Вас на відкритий перегляд літератури «На допомогу дипломному проектуванню» за темами: менеджмент, державне управління, державна служба, бухгалтерський облік і аудит, товарознавство, комерційна діяльність.

З літературою можна ознайомитися у бібліотеці (корп.1, кімн.138) з 11.04.11 по 23.04.11.

17 - 19 травня 2011 року у Чернігівському державному технологічному університету буде працювати перша міжнародна науково-практична конференція «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем»

Організатори конференції:
Чернігівський державний технологічний університет;
Oerlikon Barmag GmbH, Німеччина;
Інститут інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету (м.Київ);
ВАТ «БАХ-Инжиниринг».

Щороку у Чернігівському державному технологічному університеті у квітні проходить конкурс «Міс ЧДТУ» – одна з найяскравіших подій в життіВНЗ.

За перемогу змагаються найкрасивіші, найрозумніші і найталановитіші студентки нашого навчального закладу. Але для перемоги цього недостатньо, потрібні ще такі якості, як рішучість, сміливість. А також ваша підтримка учасниць конкурсу.

Участь у конкурсі приймають 8 чарівних студенток ЧДТУ і вже розпочато смс-голосування на конкурсі «Міс ЧДТУ-2011»!

8 квітня на телеканалі СТБ о 20:00 на київському кастингу популярного шоу "Україна має талант!-3" нарешті ми зможемо побачити наш театр тіней "Fireflies"!

Запрошуємо всіх до перегляду постановки наших талановитих студентів і бажаємо їм успіхів!

У Чернігівському державному технологічному університеті 19-20 травня 2011 року відбудеться друга науково-практична конференція “Вільне програмне забезпечення в освіті, науці і бізнесі”.

Мета конференції — формування спільноти фахівців, зацікавлених в розробці, використанні та впровадженні ВПЗ, обмін досвідом з використання вільного програмного забезпечення (ВПЗ), обговорення перспектив розвитку ВПЗ, налагодження взаємодії з бізнесом, що розробляє, впроваджує, супроводжує або використовує ВПЗ.

Авторитетні рейтинги визнали Чернігівський державний технологічний університет кращим вищим навчальним закладом регіону. Газета "Чернігівські відомості" від 30 березня 2011 року оприлюднила чергові рейтинги вузів України і відзначила досягнення нашого університету.

31 березня 2011 року в ЧДТУ вперше пройшов турнір команд КВК на «Кубок ректора».

В змаганні взяли участь університетські команди: «Бутерброд», «Студкафе», «Всё было хорошо». На правах почесного гостя виступила чемпіон Чернігівської ліги КВК команда «СемьЯ».

Виступи учасників турніру оцінювало строге та принципове журі до складу якого ввійшли: А.М. Акименко, – декан факультету менеджменту та підприємництва; С.Д. Цибуля, – декан економічного факультету; Д.О. Ульченко, – заступник декана факультету електронних та інформаційних технологій; Р.Л. Ширай, – керівник студентського клубу; відомий співак Дмитро Селянський.

ОГОЛОШЕННЯ