ua en

18 квітня (середа) о 16.00 в читальній залі бібліотеки (І корпус) відбудеться майстер-клас О.І Дідович з декоративно-прикладної техніки (декупаж).

При собі мати: гладку основу (оргаліт, пляшка, скло), клей ПВА, пензлик, 2-3 трьохшарові серветки.

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

Вітаємо студента 5-го курсу гр. ОА-071 Москаленка Павла із отриманою спеціальною грамотою “За доступність викладення матеріалу” у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з податкової системи, яка відбулася 4-5 квітня 2012 року на базі Харківського національного економічного університету.

Допомогу у підготовці до олімпіади здійснювали викладачі кафедри обліку і аудиту Петраков Ярослав Валерійович та Перетятько Юлія Митрофанівна.

У Вінницькому національному технічному університеті вчергове відбулась Всеукраїнська олімпіада з радіотехніки ВСОРТ-2012.

Цього разу команду ЧДТУ представляли студенти напряму підготовки 050802 "Електронні пристрої та системи" Чуб Богдан,Леміш Сергій (гр. МЕ-071) та Воробей Василь (ПЕ-091). Як і попередні рази, виступ був досить вдалим. В загальнокомандному заліку наші хлопці зайняли третє загальнокомандне місце. Крім того, Чуб Богдан отримав дві грамоти за "Оригінальне, нестандартне розв"язання олімпіадного завдання з дисципліни "Сигнали та процеси в радіотехніці"" та за найкраще вирішення цієї ж задачі. Леміш Сергій отримав грамоту "За волю до перемоги" і за найкраще вирішення задачі з дисципліни "Основи теорії кіл".

З 4 по 6 квітня в Донбаській державній машинобудівнійї академії проходила Всеукраїнська олімпіада з технології машинобудування. В олімпіаді брали участь 67 студентів з 24 вищих навчальних закладів 17 міст України.

Переможцем олімпіади в особистому заліку став Єгор Аванесов, студент 4-го курсу механіко-технологічного факультету групи ІМ-081.

Переможцями в командному заліку також стали наші студенти: Аванесов Є.В., Урліна А.А. гр. ІМ-081 , Биховець Д.В., гр. ТМ-071.

У Всеукраїнській студентській Олімпіаді з культурології, яка проходила на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» успішно виступили студентки факультету соціальної роботи ЧДТУ – О. Вербицька і С. Тоцька (319 гр.).

КАФЕДРА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ НА ОЛІМПІАДІ І БАЖАЄ ПОДАЛЬЩИХ УСПІХІВ В ОПАНУВАННІ ГУМАНІТАРНИМИ НАУКАМИ.

Деканат ФСР, кафедра гуманітарних дисциплін.

06 квітня 2012 року в читальному залі бібліотеки ЧДТУ (корпус № 1) відкрилася виставка художніх робіт Олександри Дідович та інших майстринь декоративно-прикладного мистецтва.

66 робіт (картини з клаптиків шкіри, декоративно оздоблені пляшки, роботи, виліплені з тканини, вишиті стрічками) будуть демонструватися протягом місяця.

Запрошуємо відвідати виставку!

Поздоровляємо студента 4 курсу економічного факультету Кошового Романа Юрійовича (гр. ФК-083) з перемогою у Чернігівському регіональному відбірковому етапі VI Всеукраїнського молодіжного конкурсу “Новітній інтелект України» у номінації «Прикладні дослідження».

Бажаємо успіху у Національному відбірковому етапі!

Деканат економічного факультету

3 березня 2012 року відбулася зустріч студентів факультетів менеджменту і підприємництва та економічного факультету з працівниками обласного та міського центрів зайнятості.

Кафедрою менеджменту та державного управління спільно з обласним та міським центрами зайнятості було проведено тематичну зустріч «Перше робоче місце» для студентів третіх, четвертих та п’ятих курсів спеціальностей «Менеджмент організацій», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Облік і аудит», «Фінанси та кредит».

Поздоровляємо збірну команду економічного факультету із зайнятим першим місцем в спартакіаді ЧДТУ з волейболу:
   Бородич Тетяну – гр. ФК-082
   Автуніч Юлію – гр. ФК-081
   Автуніч Альону – гр. ОА-091
   Соколову Юлію – гр. ОА-101
   Соломенник Катерину – гр. ОА-091
   Грищенко Світлану – гр. ФК-101
   Міллер Маряну – гр. ФК-091
   Кислій Ірину – гр. ОА-111

Деканат економічного факультету

«Нам вірять, як достойним, надійним партнерам». Так сказав про Чернігівський державний технологічний університет його ректор, професор С.М. Шкарлет у інтерв'ю для Чернігівської обласної газети "Деснянська правда".

Детальніше про це можна прочитати у газеті "Деснянська правда" за 5.04.2012 або на нашому сайті.

7 квітня 2012 року у бібліотеці Чернігівського державного технологічного університету відкривається книжкова виставка присвячена Всесвітньому Дню Здоров'я (кімн.138).

Запрошуємо свіх небайдужих до власного здоров'я.

31 березня в стінах міського палацу культури проходила перша гра 1/8 Чернігівської відкритої ліги КВН, де чотирьом командам – представникам Житомира, Гомеля, Білої Церкви та Києва протистояла команда «Бутерброд», двоє учасників якої є студентами Чернігівського державного технологічного університету. Про цю команду знаюсь не тільки студенти, а й викладачі та співробітники університету, тому що вже 2 роки поспіть на заході КВК під назвою «Кубок ректора» хлопці стають беззаперечно чемпіонами.

В ході гри команді вдалось достатньо посмішити журі, щоб вийти в 1/4 ліги.

Бажаємо хлопцям натхнення та цікавих і кмітливих жартів, які зможуть принести їм ще більшу перемогу!

З 26 березня по 2 квітня 2012 року в стінах Чернігівського державного технологічного університету серед факультетів пройшли змагання з баскетболу. Участь прийняло 5 факультетів, з них:
- І місце зайняла команда механіко-технологічного факультету;
- ІІ місце – команда факультету електронних та інформаційних технологій;
- ІІІ місце – команда юридичного факультету.

06 квітня (п’ятниця) о 14.30 в читальному залі бібліотеки (І корпус) відбудеться відкриття виставки прикладних робіт „Невтомні руки, серце золоте”.

Запрошуються всі, хто бажає відвідати виставку. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

4-6 квітня 2012 року рамках підготовки до самміту "Ріо+20" в Україні у Чернігівському державному технологічному університеті проводяться Дні сталого розвитку.

У рамках заходу проводяться лекторії для студентів університету, конкурс постерів, студентські інтерактиви та дебати.

Учасники проаналізують поточну ситуацію з політикою сталого розвитку в Україні, обговорять основні виклики та перспективи переходу до сталого розвитку і зеленої економіки з точки зору різних зацікавлених сторін.

Вітаємо студентів Чернігівського державного технологічного університету з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань "Машинознавство" студентів:
    ІІ місце - Деркача Олега (гр.ІМ-093)
    ІІІ місце - Пухового Дмитра (гр.МА-071)
та їх наукових керівників:
    проф. Дубенця Віталія Георгійовича
    доц. Акимова Олександра Олександровича

30 березня 2012 року українська делегація, яка перебуває у Китайській Народній Республіці, на чолі з Першим заступником Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгеном Сулімою відвідала Університет Цінхуа (м. Пекін).

У цей же день представники Міністерства та ректори Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Одеського національного політехнічного університету, Вінницького національного технічного університету, Чернігівського державного технологічного університету, Черкаського державного технологічного університету та Приазовського державного технічного університету відвідали Пекінський політехнічний інститут.

28 березня 2012 року в рамках роботи Українсько-Китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки на базі Цюнчжоуського університету (м. Санья, КНР) відбувся Форум ректорів вищих навчальних закладів України та Китаю.

Форум урочисто відкрили Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма та заступник Міністра освіти Китайської Народної Республіки Хао Пін.

У роботі форуму взяли участь керівники 19 вищих навчальних закладів України та 13 вищих навчальних закладів Китайської Народної Республіки.

Чернігівський державний технологічний університет представляв ректор професор Шкарлет С.М.

28 березня 2012 року під головуванням Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліми та заступника Міністра освіти Китайської Народної Республіки Хао Піна в м. Санья (КНР) розпочала роботу Підкомісія з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

У роботі Підкомісії приймає участь ректор Чернігівського державного технологічного університету професор Шкарлет С.М.

19-20 квітня 2012 р. за програмою спартакіади ЧДТУ серед факультетів 2011-2012 р.р. відбулися змагання з багатоборства. В загальному заліку 1 місце посіла команда механіко – технологічного факультету, 2 місце ФЕІТ, 3 місце факультет менеджменту та підприємництва.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 25-27 травня 2012 року проводить фестиваль "Romantik. Chernihiv Fest". В рамках фестивалю планується провести близько 20 великих тематичних заходів на тему романтики, краси і кохання, а їх учасниками стануть гості з 10 країн, у тому числі міст-побратимів, і, звичайно, самі чернігівці.

Наш університет також бере участь в організації та проведенні деяких заходів. Перш за все, масового виконання вальсу в єдиній хореографічній постановці, у якій прийматиме участь більше, ніж 400 пар. Для участі в цій танцювальний феєрії всі, хто побажає, (студенти та співробітники нашого університету) можуть зареєструватись у Студраді ЧДТУ (1 корпус ауд. 113а) або на дошці оголошень Студентської ради.

ОГОЛОШЕННЯ