ua en

13-14 квітня 2013 року відбувся Чемпіонат України з радіозв'язку на коротких хвилях. Колективна радіостанція нашого університету увійшла в десятку кращих колективних радіостанцій України.

Завдяки такому успішному виступу команда Чернігівської області вперше за всю історію Чернігівського відділення Ліги радіоаматорів України вийшла на дев’яте місце серед 27 регіонів України.

10 та 11 червня у ЧДТУ, 2-3 пари о 9.35-12.35, ауд.1-333 відбудуться лекції професора Peter S.Excell з Гліндора (Великобританія). Професор Excell проведе декілька лекцій стосовно наступних тем:
1. Бачення майбутнього в комп'ютерних та комунікаційних технологіях.
2. «Суперкомп'ютери» :отримання необхідного досвіду від найбільших та потужних комп'ютерів у світі.
3. Британська система університету.

Кафедра економіки підприємства економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Український союз промисловців і підприємців оголошують про старт  першого Всеукраїнського конкурсу студентських інвестиційних проектів.

Запрошуємо талановиту молодь нашої країни скористатися цією можливістю, спробувати себе в ролі підприємця. За більш детальною інформацією просимо звертатися до організаційного комітету Конкурсу.

Оголошено конкурс на отримання додаткової стипендії для участі у Європейському форумі Альпбаха.

Організатор: Київська ініціативна група Альпбаха (КІГА). До участі запрошуються: студенти 2-5 курсів вищих навчальних закладів України.

Екологічна ситуація в Україні багато в чому буде залежати від стратегії економічного розвитку, яку будуть реалізовувати держава і суспільство. Велика роль при цьому відводиться екологічній освіті, формуванню нового мислення щодо відносин людина-природа.

Чернігівський державний технологічний університет
запрошує Вас вступити до магістратури
за напрямом підготовки
8.18010017 «Економіка довкілля і
природних ресурсів»

Галузь знань: «Специфічні категорії», спеціалізація «Промислова екологія»
Кваліфікація – магістр з економіки довкілля і природних ресурсів
Термін навчання: 18 місяців

У ці дні минуло 25 років від часу заснування  кафедри інформаційних та комп’ютерних систем ЧДТУ. Урочистості, приурочені до ювілею, зібрали викладачів та студентів, як нинішніх, так і тих, які давно вже залишили стіни нашого навчального закладу, але зберегли у своєму серці тепло до своєї alma mater.

Проект передбачає проведення молодіжної сесії чернігівської міської ради для актуалізації проблем та потреб молоді м. Чернігова і пошук шляхів покращення реалізації державної молодіжної політики.

Проект реалізовують громадська ініціатива Клуб молодого політолога, ЧММГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних  досліджень» за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради і команда молодіжних лідерів м. Чернігова.

31-го травня 2013 року кафедра інформаційних та комп'ютерних систем Чернігівського державного технологічного університетусвяткує 25-річчя.

Ми щиро вітаємо співробітників, студентів, випускників кафедри з цією знаменною подією. Бажаємо усього найкращого викладачам, учбовому персоналу, випускникам і студентам цієї славетної кафедри!!!

31-го травня о 14:30 в актовій залі ЧДТУ відбудеться святковий концерт, приурочений 25-річчю заснування кафедри ІКС. Щиро запрошуємо усіх студентів, випускників та співробітників ЧДТУ долучитись до нашого спільного урочистого заходу!

Асистент кафедри БРАС ЧДТУ прийняв участь в роботі конференції “PCIM Europe – International Exhibition and Conference for Power Electronics, Intelligent Motion, renewable Energy and Energy Management”, яка проходила з 14.05.2013 по 16.05.2013 року у Нюрнберзі.

На конференції були представлені останні розробки в галузі сучасної силової електроніки для відновлювальних джерел електроенергії (сонячної та вітроенергетики), електротранспорту, систем трансформації та передачі електроенергії. Результати досліджень та промислові зразки представляли як провідні науковці зі всього світу, так і потужні промислові підприємства з виробництва закінчених систем та електронних компонентів, зокрема ABB, International Rectifier, Analog Devices, CREE та інші.

Саме під таким девізом відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Соціальна робота та сучасність: тенденції, виклики, перспективи» в Чернігівському державному технологічному університеті23-24 травня 2013 року.

Ініціаторами даної конференції виступили факультет соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету за підтримки Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України (лабораторія соціальної психології), Департаменту сім’ї, молоді та спорту, а також Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації.

За підтримки МОН України та Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» продюсерський центр «ARTmusicUA» реалізує творчий проект – Перший Всесвітній студентський вокальний конкурс «Bel Canto», метою якого є розвиток світової вокальної виконавчої майстерності, виявлення і розвиток вокального таланту молоді, відродження культури і духовності української нації, її співочого потенціалу як невід’ємної частини світової культури.

З травня 2013 року наукові фахові видання Чернігівського державного технологічного університету «Вісник ЧДТУ» серії «Технічні науки» та «Економічні науки» включено до спеціалізованої інформаційної системи "Російський індекс наукового цитування" (РІНЦ).

РІНЦ дозволяє на основі об'єктивних даних оцінювати результативність дослідної роботи і детально дослідити статистику публікаційної активності вчених і наукових організацій, що належать до всіх галузей знань. Хронологічний обсяг системи - з 2005 року по теперішній день, а за багатьма джерелами глибина архівів більше. Загальний обсяг публікацій, що надходять у РІНЦ щорічно, складає більше 280 тисяч статей.

22-24 травня 2013 р. на базі санаторію "Ворзель" Національної академїї наук України проходила VII науково-технічна конференція молодих вчених та спеціалістів "Зварювання та споріднені технології".

Чернігівський державний технологічний університет був представлений на конференції доповідями співробітників кафедри технологій зварювання та будівництва.

Усіх, хто має артистичний талант, хорошу акробатичну, хореографічну підготовку і велике бажання спробувати себе у цікавому проекті - запрошуємо на кастинг.

З метою розвитку співробітництва з Україною у сфері освіти Міністерством освіти і науки Російської Федерації виділено державні стипендії для прийому у 2013-2014 навчальному році на навчання громадян України до федеральних державних освітніх установ вищої професійної освіти  за рахунок асигнувань федерального бюджету.

Будучи відданим соціально-демократичним цінностям, Регіональне Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні започатковує дослідження на тему «Соціальна держава в Україні сьогодні» і запрошує молодих професіоналів та дослідників у сфері соціальних наук взяти участь у КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ.

Відповідно до договору укладеного між Чернігівським державним технологічним університетом та Управлінням транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради про виконання науково-дослідної роботи «Оптимізація мережі міського пасажирського транспорту загального користування у м. Чернігові» 29-30 травня 2013 року буде приводитись вимірювання пасажиропотоку.

Запрошуємо всіх студентів та викладачів прийняти участь у заході. За більш детальною інформацією прохання звертатись на кафедру фінансів.

23 травня у затишній і комфортній залі експертного клубу «Чиста політика» отримали заслужені нагороди переможці міського конкурсу «Вчимося бути європейцями». Їх вручили відомі в місті люди, які надали всебічну підтримку в організації конкурсу.

Загалом участь у конкурсі взяли 27 студентів, які представляють Чернігівський державний технологічний університет (15 чол.), Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка (7 чол.) І Чернігівський державний інститут економіки і управління (5 чол.).

Серед переможців конкурсу роботи Тамари Коляди (І місце) та Максима Тиндика (ІІІ місце).

Запрошуємо студентів ЧДТУ прийняти участь у марші в вишиванках у Чернігові (25 травня 2013 року, о 15-00. Місце зібрання біля старого фонтану у парку навпроти Мегацентру).

Інноваційний науковий конкурс для молодих дослідників Falling Walls Lab запрошує до участі вчених, підприємців та фахівців будь-яких дисциплін.

Всі вони отримають можливість представити свою науково-дослідну роботу, бізнес-модель, інноваційні проекти та ідеї на розгляд компетентному журі.

Вітаємо магістра п’ятого курсу механіко-технологічного факультету Киянець Аліну Петрівну (гр. ММВ-081), яка зайняла I місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи» в номінації «Універсальні верстати» та нагороджена дипломом першого ступеня. Керівник д.т.н., професор Кальченко В.І.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

ОГОЛОШЕННЯ